کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
اگه جنوب هستین با کشتی لز لنگه و یا بندر عباس میتونین برین دبی یا شارجه
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: sami.parsi ، alirezanz
(2014-11-01 ساعت 10:52)rezijon نوشته:  اگه جنوب هستین با کشتی لز لنگه و یا بندر عباس میتونین برین دبی یا شارجه

البته برای رفتن با کشتی به امارات باید ویزای 3 ماهه بگیرید.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: rezijon ، sami.parsi ، alirezanz
سلام
دوستان تو پستها دیدم که نوشته اید کارمند رسمی دولتی به مشکل میخوره این مورد رو جدی میگن ؟ رفرنس مستندی وجود داره ضمنا این موضوع کارمند دولت طبقه بندی نداره ؟ مثلا کسی که تو وزارت دارائی که می کنه تفاوتی با کارمندی که تو انرژی اتمی یا دادگستری کار میکنه نداره ؟ لا این حساب ما که بیچاره شدیم رفت!!!!
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 17:09)mohammad.roshan نوشته:  سلام
دوستان تو پستها دیدم که نوشته اید کارمند رسمی دولتی به مشکل میخوره این مورد رو جدی میگن ؟ رفرنس مستندی وجود داره ضمنا این موضوع کارمند دولت طبقه بندی نداره ؟ مثلا کسی که تو وزارت دارائی که می کنه تفاوتی با کارمندی که تو انرژی اتمی یا دادگستری کار میکنه نداره ؟ لا این حساب ما که بیچاره شدیم رفت!!!!

اگه به امید خدا برنده شدین و رفتین برای مصاحبه، اونجا آفیسر ازتون میپرسه شغلتون توی ایران چی بوده؟ بعد باتوجه به درجه حساسیت شغلی که داشتید مشخص میشه که مشمول بررسی امنیتی هستید یا نه...

اصلاً نگران نباشید. چون اگه شغل حساسی نداشته باشید نهایتاً بعد از طی مراحل خاصی ویزای شما هم صادر میشه... البته ایشالا...
خدایا از گناهان ما بگذر.... همانگونه که از دعاهای ما میگذری!
تشکر کنندگان: sami.parsi ، rezijon ، alirezanz
دو نکته فوق مهم ;

1)من یکی از اقوام نزدیکم در آمریکاست اگر که قبول بشوم میتونم آدرس او را و نیز ایالت سکونتش رو انتخاب کنم ؟ و اینکه در آنجا کسی رو داشته باشی تاثیر دارد ؟

2)فرضاً یک نفر از طریق لاتاری گرین کارت دریافت کرد ، وارد خاک آمریکا هم شد و چند صباحی را نیز در بلاد آنها بسر برد ، حال این شخص میتواند به ایران برگردد و هر از چندی دوباره به آمریکا برود ؟

هر کسی پاسخ دقیق و با جزییات این دو را بلد هست لطفاً بگه ، کلاً نظراتتون رو دوست دارم در رابطه با این دو مورد بدونم .

با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 18:57)alarma نوشته:  دو نکته فوق مهم ;

1)من یکی از اقوام نزدیکم در آمریکاست اگر که قبول بشوم میتونم آدرس او را و نیز ایالت سکونتش رو انتخاب کنم ؟ و اینکه در آنجا کسی رو داشته باشی تاثیر دارد ؟
بله میتوانید ادرس ایشان را بدهید و داشتن اقوام درانجا خوب است.

2)فرضاً یک نفر از طریق لاتاری گرین کارت دریافت کرد ، وارد خاک آمریکا هم شد و چند صباحی را نیز در بلاد آنها بسر برد ، حال این شخص میتواند به ایران برگردد و هر از چندی دوباره به آمریکا برود ؟
بله شما باید در مدت 5 سال حداقل 30 ماه رو داخل خاک باشید و فاصله بیرون اومدن شما بیشتر از 6 ماه نباشه.

هر کسی پاسخ دقیق و با جزییات این دو را بلد هست لطفاً بگه ، کلاً نظراتتون رو دوست دارم در رابطه با این دو مورد بدونم .

با تشکر
تشکر کنندگان: rezijon
(2014-11-01 ساعت 18:30)dv2016 نوشته:  

اگه به امید خدا برنده شدین و رفتین برای مصاحبه، اونجا آفیسر ازتون میپرسه شغلتون توی ایران چی بوده؟ بعد باتوجه به درجه حساسیت شغلی که داشتید مشخص میشه که مشمول بررسی امنیتی هستید یا نه...

اصلاً نگران نباشید. چون اگه شغل حساسی نداشته باشید نهایتاً بعد از طی مراحل خاصی ویزای شما هم صادر میشه... البته ایشالا...

ببخشید پس چرا وقتی دیشب تو یک برنامه ای از سارا گرو پرسیده شد که اگه کسی شغل خاصی داشته باشه ممکنه بهش ویزا ندن؟ گفت ما اصلا کاری نداریم که کسی که میاد، تو ایران پزشکه یا کشاورز!
تشکر کنندگان:

با تشکر

1-بله می تونید ،خیر تاثیری در روند صدور گرین کارت شما نداره
ولی الزاما باید ادرس برای اریسال گرین کارت و اقامت ارائه بدین
2-شما با گرین کارت باید 6 ماه از سال در یو اس اس باشید که اگر قرار است بیشتر از از این 6 ماه باشید باید درخواست پاس سفید کنید که می تونید حدودا 2 سال خارج از خاک یو اس اس باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sami.parsi ، alarma ، puryapurya
(2014-11-01 ساعت 20:06)babak12 نوشته:  

با تشکر

1-بله می تونید ،خیر تاثیری در روند صدور گرین کارت شما نداره
ولی الزاما باید ادرس برای اریسال گرین کارت و اقامت ارائه بدین
2-شما با گرین کارت باید 6 ماه از سال در یو اس اس باشید که اگر قرار است بیشتر از از این 6 ماه باشید باید درخواست پاس سفید کنید که می تونید حدودا 2 سال خارج از خاک یو اس اس باشید
مدیر عزیز
پاسخ دوم شما کمی ایراد داره!
البته ببخشید...
مادر و پدر بنده گرین کارتشون رو که گرفتن چهار ماهشون پر نشده بوده برگشتن ایران....پس لوزومی نداره 6 ماه در آمریکا بمونید
در مورد پاس سفید هم حق با شماست ... اگر طرف بخواهد از خاک امریکا حدود 6 ماه بیرون باشد باید پاس سفید بگیرد
اما بازم بگم مادر پدر من بین هر سفرشون بعضی وقت ها یک سال بیشتر فاصله میوفته!!!! اما اونجا کاری بهشون ندارن!
بیشتر بستگی به اون افسر آفیسری داره که توی فرودگاه باهاشون برخورد میکنه
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: alarma ، babak12 ، ghzlsa ، puryapurya
من دوباره ثبت نام کردم شناختی؟
تشکر کنندگان:
دوست گرامی
کارمند دولت بودن احتمال کلیرینس خوردن را خیلی بالا میبره ولی با توجه به اینکه چک های امنیتی درخواستی توسط آفیسر مختلف است و هر جه شغل شما حساس تر باشد این لایه ها بیشتر و زمان کلییر شدن شما طولانی خواهد شد.
ولی خانم سارا گروو در برنامه VOA شب جمعه 09/08/93 در مصاحبه اش گفت که لاتاری 2016 زمان کلیر شدن خیلی زود خواهد بود و جای نگرانی نیست. موفق باشید.Big GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، puryapurya ، dv2016 ، alirezanz
(2014-11-01 ساعت 23:45)Touraj2014 نوشته:  
دوست گرامی
کارمند دولت بودن احتمال کلیرینس خوردن را خیلی بالا میبره ولی با توجه به اینکه چک های امنیتی درخواستی توسط آفیسر مختلف است و هر جه شغل شما حساس تر باشد این لایه ها بیشتر و زمان کلییر شدن شما طولانی خواهد شد.
ولی خانم سارا گروو در برنامه VOA شب جمعه 09/08/93 در مصاحبه اش گفت که لاتاری 2016 زمان کلیر شدن خیلی زود خواهد بود و جای نگرانی نیست. موفق باشید.Big GrinBig GrinBig Grin
منم امسال کلیر میشم... تورج اقا از صمیم قلبم امیدوارم امسال ببرید .... امضاتون خیلی دردناکه
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 22:36)abbas41 نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 20:04)m_me789 نوشته:  این لاتاری و مهاجرسرا آدم رو از کار و زندگی میاندازه. برای ما که تجربه بد و خاطره بدتری بود. انشاءالله برا شماها خوب درآد

چرا؟؟؟ چی شده بازBig Grin

دوست عزیز
ما از خوش شانس های بد شانس سال 2014 هستیم که در لاتاری 2014 سرکار رفتیم و با کلی هزینه بدون ویزا موندیم تو وطن. فقط 17 ماه تمام تمام زندگی ما روی هوا بود. لعنت برشوون که فقط خاطره بد برای ما گذاشتند.
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، arash2014 ، puryapurya ، azadeh2014 ، alirezanz
(2014-11-02 ساعت 00:31)m_me789 نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 22:36)abbas41 نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 20:04)m_me789 نوشته:  این لاتاری و مهاجرسرا آدم رو از کار و زندگی میاندازه. برای ما که تجربه بد و خاطره بدتری بود. انشاءالله برا شماها خوب درآد

چرا؟؟؟ چی شده بازBig Grin

دوست عزیز
ما از خوش شانس های بد شانس سال 2014 هستیم که در لاتاری 2014 سرکار رفتیم و با کلی هزینه بدون ویزا موندیم تو وطن. فقط 17 ماه تمام تمام زندگی ما روی هوا بود. لعنت برشوون که فقط خاطره بد برای ما گذاشتند.

درود.

ایشاله امسال همه بچه های مهاجرسرا که قصد رفتن دارن اسمشون در بیاد ... همه با هم یه ضرب بگیریم و یه ضرب بریم امریکا... ( جزایر هاوایی Big Grin )

برای همه دعا میکنم.
التماس دعا. مارو هم تو دعاهاتون یادتون نره...

Rolleyes
تشکر کنندگان: rezijon ، vahidbaq ، alireza_guitar ، ghzlsa ، hameddjj ، pey.com ، puryapurya ، meysamzr
سلام ما هم در 2014 هزینه زیاد ولی خبری از ویزا نشد .. اگر در 2016 قبول بشم و حرفهاییکه در زمان مصاحبه زدم رو میتونم تغییر بدم یا اونجا نوشته است.... و اگر موارد دیگر بنویسم بضررم تموم میسه .. اگر کسی اطلاعات داره راهنمایی ام کنه .... ممنون ...
تشکر کنندگان: hameddjj ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان