کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-23 ساعت 12:17)shahin2737 نوشته:  دوستان این ادرس وبلاگ ارش rs232 است که باخوندنش این چند روز مانده به اعلام نتایج راحتتر میگذره
http://natashagodwin.blogspot.com/
شیلتره
نیاز به قند شکن داره
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، tabim4 ، بازگشت ، msr839 ، shahin2737 ، ostokhan
(2015-04-23 ساعت 13:31)kuwait نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 12:17)shahin2737 نوشته:  دوستان این ادرس وبلاگ ارش rs232 است که باخوندنش این چند روز مانده به اعلام نتایج راحتتر میگذره
شیلتره
نیاز به قند شکن داره

من که به جز اکسپلورر ویندوز واسه بقیه چیزا قند شکن استفاده میکنم! Big Grin

ولی خارج از شوخی وبلاگ خوبیه من فک کنم پارسال همه مطالبشو خوندم! تاپیک هاشون تو مهاجرسرا هم عالیه!
اصلا هرچی که مینویسه آدم دلش میخواد بخونه! (آدم حس میکنه خودش تو اون موقعیته)
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، fatima96 ، ostokhan ، puryapurya
پارسال از این تاپیک فکر میکنم یک نفر شما قبول شدید آقا شاهین و آقای miladfatehi هم نفر دوم قبول شدن یادش به خیر......
اصلا خبری از میلاد فاتحی نشد....
اتفاقا آقای nima2016 هم در صفحات ابتدایی تاپیک اشاره کرده بودن....
خبری هم از miladfatehi دیگه نشد!!!نفهمیدیم رفت نرفت چی شد؟؟؟!!!
تشکر کنندگان: rezijon ، pouya007 ، tabim4 ، pichak333 ، taherifar ، shahin2737 ، msr839 ، nima2016 ، ostokhan
(2015-04-23 ساعت 12:38)shahin2737 نوشته:  از سال 2012 که تو مهاجرسرام تا الان .بیشتر علاقه خاصی به این تاپیک دارم .جالبه که چند صفحه اخر قبل از اعلام نتایج پارسال اغلب دوستان همینطوری مطلب مینوشتند. البته چند تا از دوستان هم از پارسال به این تاپیک اومدند که امیدوارم همگی از اینجا به تاپیک برندگان مهاجرت کنید با یک کیس نامبر کوچیک نه مثل ما.!!!!
آقا شاهین به جمع ما خوش اومدی می بینم که کیس نامبرت خیلی بالاست حتما امسال هم شرکت کردی پس بزار از همین جا براتون آرزوی
برنده شدن مجدد در لاتاری امسال با یک کیس نامبر کوچک بکنم
تشکر کنندگان: rezijon ، pichak333 ، pouya007 ، shahin2737 ، msr839 ، puryapurya ، kuwait ، ostokhan ، .samira
سلام دوستان، به امید قبولی همه دوستان،
میشه ادرس فروم اقا ارش توی مهاجر سرا رو برای من بنویسین؟
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya ، tabim4
(2015-04-23 ساعت 13:57)rezijon نوشته:  سلام دوستان، به امید قبولی همه دوستان،
میشه ادرس فروم اقا ارش توی مهاجر سرا رو برای من بنویسین؟

http://www.mohajersara.com/Thread-دیدگاه...یکا?page=1
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، msr839 ، puryapurya
(2015-04-23 ساعت 13:31)kuwait نوشته:  
شیلتره
نیاز به قند شکن داره

ببین بذار به چیزی بهتون بگم. اینکه شنیده هارو گفتنیارو ول کنید.
هرکی هرچی میگه به عنوان تجربه باور نکینید.
چرا ؟؟؟ چون هرکی هر جوری زندگی میکنه همون و توصیف میکنه.
یکی میگه خوبه !!! یکی میگه بده!!!!
یکی میگه حمال و توالت شور میشی!!!! که در جواب باس بش گقت اگه حمالیه چرا تو اونجای!!!
یکیم میگه کار مار اینجا اوکیه و تشریف بیارید.
من میگم بستگی به هدف آدم داره و خود شخص.
یکی با دیپلم پامیشه میره تلاش میکنه dr مهندس میشه ، یه دکترم میره اونجا عشق و حال ،درجا میزنه.
در کل ایرانی جماعت یعنی حسود و حسادت، چون دوست ندارن اونجا کسی و موفق تر از خودشون ببینن یا فکر میکنن اونجا فقط واسه خودشون و کسه دیگه ای نباید مهاجرت کنه و طرف و از رفتن به اونجا منصرف میکنن. خودم با چشم دیدم.
پس گور بابای حرف مردم.
اگه هدف دارین پاشین برین.
اگه فکر میکنین اونجا خوشبخت ترین پاشین برین.
هر جا و هر جور دوست دارید زندگی کنید.
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، tenardie2bai ، pichak333 ، msr839 ، shahin2737 ، puryapurya ، nima2016 ، ostokhan ، kuwait ، tabim4 ، redbull ، ProEngineer ، سوار ، roadhog
(2015-04-22 ساعت 13:32)Ali_Hunter نوشته:  [عکس: a1fb2ef75be1.jpg]

هر طرفش، شرقش، غربش،پایین بالا...........

ساحل فلوریدا، کلفرنیا، واشینگتن استیت، آلاسکا، هُواایی ......

بعد از ورد به خاک سرزمین موعود یکی از اولین کارایی که دوست دارم بکنم اینه که یه تنی به آب ساحلش بزنم و برای ساعتها از هر فکری خودمو خالی کنم

خـــــــدا ....................

(2015-04-22 ساعت 13:35)pichak333 نوشته:  وقتی ویزا گرفته ها میان توی این تاپیک ، احساسی را دارم که وقتی مدرسه میرفتم سال بالاییها میومدن توی کلاسمونBig Grin

برای همه آرزوی پیروزی دارم ، ایشالا اونهایی که رفتن بتونن اونجا زندگی دلخواهشون را بسازن و دوستانی هم که اینجا هستند هر طور صلاحشونه خدا واسشون رقم بزنه...

منم همین حسو دارم. انگاری خودمونو توی اونا می بینم!

انگاری راهی که اونا رفتنو توی اعماق وجودمون برای خودمونم حس میکنیم

همون مدرسه، همون بچگی، به خودمون میگیم منم یه روزی توی همون کلاسی که تو درس خوندی درسمو میخونم.......

منم همون راهی رو که تو رفتی خواهم رفت ....................

خداوندا عــــــــــشــــــــق بی پایان تو ره توشه راه من است ........
تشکر کنندگان: pouya007 ، Hesam s ، pichak333 ، rezijon ، ziba62ka ، taherifar ، elnaz.sh ، msr839 ، puryapurya ، lottory2015 ، Ali_Hunter
(2015-04-23 ساعت 14:12)ProEngineer نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 13:32)Ali_Hunter نوشته:  [عکس: a1fb2ef75be1.jpg]

هر طرفش، شرقش، غربش،پایین بالا...........

ساحل فلوریدا، کلفرنیا، واشینگتن استیت، آلاسکا، هُواایی ......

بعد از ورد به خاک سرزمین موعود یکی از اولین کارایی که دوست دارم بکنم اینه که یه تنی به آب ساحلش بزنم و برای ساعتها از هر فکری خودمو خالی کنم

خـــــــدا ....................

(2015-04-22 ساعت 13:35)pichak333 نوشته:  وقتی ویزا گرفته ها میان توی این تاپیک ، احساسی را دارم که وقتی مدرسه میرفتم سال بالاییها میومدن توی کلاسمونBig Grin

برای همه آرزوی پیروزی دارم ، ایشالا اونهایی که رفتن بتونن اونجا زندگی دلخواهشون را بسازن و دوستانی هم که اینجا هستند هر طور صلاحشونه خدا واسشون رقم بزنه...

منم همین حسو دارم. انگاری خودمونو توی اونا می بینم!

انگاری راهی که اونا رفتنو توی اعماق وجودمون برای خودمونم حس میکنیم

همون مدرسه، همون بچگی، به خودمون میگیم منم یه روزی توی همون کلاسی که تو درس خوندی درسمو میخونم.......

منم همون راهی رو که تو رفتی خواهم رفت ....................

خداوندا عــــــــــشــــــــق بی پایان تو ره توشه راه من است ........

آخ گفتی فکرت راحت باشه. آخر دنیا به 3 تا حرف و 50 تا ستاره حلاصه میشه
U.S.A
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، msr839 ، ostokhan ، Ali_Hunter ، ProEngineer
[عکس: heart_flag-300x300.jpg]

We Love Living in America
2016
2017
2019
(2015-04-23 ساعت 13:54)tabim4 نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 12:38)shahin2737 نوشته:  از سال 2012 که تو مهاجرسرام تا الان .بیشتر علاقه خاصی به این تاپیک دارم .جالبه که چند صفحه اخر قبل از اعلام نتایج پارسال اغلب دوستان همینطوری مطلب مینوشتند. البته چند تا از دوستان هم از پارسال به این تاپیک اومدند که امیدوارم همگی از اینجا به تاپیک برندگان مهاجرت کنید با یک کیس نامبر کوچیک نه مثل ما.!!!!
آقا شاهین به جمع ما خوش اومدی می بینم که کیس نامبرت خیلی بالاست حتما امسال هم شرکت کردی پس بزار از همین جا براتون آرزوی
برنده شدن مجدد در لاتاری امسال با یک کیس نامبر کوچک بکنم
ممنون دوست عزیز.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، puryapurya ، ostokhan ، pichak333 ، lottory2015
(2015-04-23 ساعت 13:45)puryapurya نوشته:  
پارسال از این تاپیک فکر میکنم یک نفر شما قبول شدید آقا شاهین و آقای miladfatehi هم نفر دوم قبول شدن یادش به خیر......
اصلا خبری از میلاد فاتحی نشد....
اتفاقا آقای nima2016 هم در صفحات ابتدایی تاپیک اشاره کرده بودن....
خبری هم از miladfatehi دیگه نشد!!!نفهمیدیم رفت نرفت چی شد؟؟؟!!!
ببین قبول شدن و نشدن یک طرف مسئله است .یکسال و نیم چشم براه بودن هم برای خودش اعصاب خورد کنی شده دیگه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، puryapurya ، pichak333 ، lottory2015 ، msr839
(2015-04-23 ساعت 09:31)payamshad نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 09:01)pouya007 نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 08:54)hamid32 نوشته:  این 12 روز نیز بگذرد !

امروز بصورت اتفاقی دیدم دو نفر دارن در مورد لاتاری صحبت میکنن. توجه شما رو به اهم فرمایشات تبادل شده جلب میکنم:

- " لاتاری ثبت نام کردم. اگر برنده بشم گرین کارت رو پست میکنن دم در خونمون "
- " تو هم برو ثبت نام کن !"
- " آمریکا 52 تا ایالت داره "
- " خوبیه لاتاری اینه که دیگه نمی خواد کار کنی، خونه ماشین و خرجت رو دولت میده "
- " فقط باید مواظب باشی ا.ید.ز نگیری "
...

خدایا ما رو با کیا میخوای بفرستی سفارت؟

واقعا این مسئله خیلی تو کشور ما زیاد شده! منم خیلی از این صحنه ها دیدم!
با این کارشون کلا رو پروسه لاتاری تاثیر منفی میذارن. بله درسته که همه چی شانسه ولی ممکنه خیلی از برنده ها چنین آدمهایی باشن و بعد از برنده شدن حتی خبردار هم نشن یا کلا منصرف بشن!
آخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ... ببین ما با کیا شدیم 80 میلیون (حدودی Big Grin )

- " فقط باید مواظب باشی ا.ید.ز نگیری " Big Grin Sad (خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا....)

منم خیلی ها رو دیدم که فکر میکنن اگر لاتاری برنده بشن میرن آمریکا اونجا دولت بهشون کار میده . خونه میده . تا اوزاشون روال بشه بهشون کمک مالی میکنه . تازه از همه مهمتر یه مورد دیدم میگفت دولت ماهیانه بهم پول میده منم میام ایران زندگی میکنم با اون پوله که ماهیانه بهم میدن

ای بابا خب مگه همه چیش مجانی نیست؟؟؟؟؟؟؟ یعنی ما الکی این چند سال ثبت نام میکردیم؟؟؟
باراک و میشل گفتن هرکی لاتری برنده شه بهش خونه میدیم ماشین میدیم ماهی 9314 دلار میدیم. تازه کره هم بهش میدیم Wink
بله درست دیدید. کره. خخخخخخخخخخ
تشکر کنندگان: payamshad ، pouya007 ، pichak333 ، lottory2015 ، msr839 ، azadeh.mohamad ، hamid32
(2015-04-23 ساعت 12:04)elnaz.sh نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 11:11)nima2016 نوشته:  [quote='elnaz.sh' pid='597412' dateline='1429766449']
خدا وقتی نخواهد، عمر دنیا سر نخواهد شد
گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شد

و تا وقتی نخواهد برگی از کاجی نمی افتد
و باغی از هجوم داس ها پرپر نخواهد شد

خدا وقتی نخواهد دانه ای کوچک تر از باران
گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد

و کرم کوچکی...پروانه ای زیبا...و کوهی سخت
عقیق و شیشه و آیینه و مرمر نخواهد شد

خدا وقتی بخواهد، می شود... وقتی نخواهد، نه...
گلی بازیچه ی طوفان غارتگر نخواهد شد

خدا وقتی بخواهد، غیر ممکن می شود ممکن
ولی وقتی نخواهد، واقعاً دیگر نخواهد شد
..............................................................................................................
پروردگارا دوستانم / برادرم و مرا در زمان اعلام نتایج قرعه کشی 2016 لاتاری در موقعیت و زمان مناسب قرارده تا جزء برندگان این دوره گردیم.
........................................................................................................................................................
...............................................................................​​​​​​​​​​..........
Case Number: 2015AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN

سلام
خوبی
به دلم افتاده که امسال شما برنده میشی
تبریک میگم
..........................................................................................
خدایا شکرررررررررررررررررررررررت. مرسی. انشالا شما هم. من مطمینم امسال حتمی حتمی دیگه برنده ام. شک ندارم........شب اعلام نتایج میام و می گم که چرا.............اینقدر مطمینم. تا حدی که وسایلمم دارم جمع می کنم. برنامه ریزی کردم از شب اعلام نتایج تا برسم نیویورک و سالهای بعد دقیقا چه کنم و چطوری پیش برم. مرسیییی مرسیییییBig Grin
................................................................................​..............................
پروردگارا دوستانم / برادرم و مرا در زمان اعلام نتایج قرعه کشی 2016 لاتاری در موقعیت و زمان مناسب قرارده تا جزء برندگان این دوره گردیم.
................................................................................​........................................................................
...............................................................................​​​​​​​​​​​..........
Case Number: 2015AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN

سلام
خب حتما چیزی میدونم که میگم برنده ای
به کارات برس
تشکر کنندگان: pouya007 ، puryapurya ، ostokhan ، pichak333 ، msr839 ، elnaz.sh
نمیدونم چرا دیگه مثل اول نیستم شدیدا استرس دارم ولی حرفم نمیاد انگار که بیست سال لاتاری شرکت کردم و برنده نشدم خیییییییلی فکرم مشغول که خدایی نکرده نشد چیکار کنم تو این یک سال. کاش خدا اگه گرفت لاتاری رو حداقل یه دلخوشی هم اینجا برامون بزاره انشاالله امسال قبولیا از مهاجر سرا باشه
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: pouya007 ، puryapurya ، ostokhan ، pichak333 ، tenardie2bai ، msr839 ، elnaz.sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان