کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-23 ساعت 12:20)amirmc نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 11:40)بازگشت نوشته:  امسال آخرین سالی هست که من قبل از اعلام نتایج به مهاجرسرا میام.در سالهای آینده فقط روز اعلام نتایج یه سر به انجمن می زنم تا برنده شدن یا برنده نشدن خودمو اعلام کنم.

(2015-04-23 ساعت 11:40)arashjoonm نوشته:  سلام. بالاخره 1 می یا 5 می ؟ هر جا 1 تاریخ نوشته

5 می. مطمئن باش.

بازگشت جان، پارسال اون لغتی که همه ورد زبون شون افتاده بود را شما یادت میاد؟ هرکس گفت معلومه که خیلی توی این تاپیک زندگی می کرده!!!

نازی Big Grin
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: بازگشت ، pouya007 ، msr839
کاربران در حال بازدید این موضوع: Ali_Hunter، fatima96، Hezha، mosavi_69، online27H، ostokhan، pichak333، 1 مهمان
تشکر کنندگان: ostokhan ، elnaz.sh ، pichak333 ، pouya007 ، msr839
(2015-04-23 ساعت 12:28)سوار نوشته:  عمو فاز منفی اومد
خدا خیرتون بده بچه ها ، از صبح تاحالا رئیسم سرویسم کرده
ولی وقتی پستای شما رو خوندم روحیه ام عوض شد ، بس که دارم میخندم

عزیز من، ما همینجوری میخوایم امید از دل تمامی شرکت کننده ها بگیریم ، اونوفت بچه های گل مهاجرسرا عین این رمال ها میان میگن :
من حس میکنم امسال فلانی برنده میشه ، نمیدونم از اینا دیگه Big Grin
شوخی کردم ، ولی برگردید تو حال خودتون جدا

یه چیزی :
از دوستان کسی که آمارش خوبه ، لطفا یه آمار بگیره
مثلا ما پارسال از ایران 6000 و خورده ای برنده داشتیم
در حالی که تعداد ثبت نام کننده تو ایران مطمئنا باید بالای 1 میلیون باشه
با این اوصاف درصد قبولی هر شخص چقدر میشه ؟
فکر کنما فکر کنم (برام دست نگیرید)
مثلا درصد قبولی هرشخی میشه 0.6 (دوستان کسی که ریاضیش خوبه اصلاح کنه)
ولی در کل میگم دل نبندین

اگه این امار درست باشه درصد قبولی هر ایرانی معادله با %0.006 به عبارت دیگه از هر 1000 نفر 6 نفر برنده میشن و با احتساب اینکه امار قبولی رو دو برابر ظرفیت اعلام میکنن این عدد به 12 میرسه و از این 12 نفر فقط به 6 نفر ویزا میرسه. ولی فکر نمیکنم 1 میلیون ایرانی شرکت کنه اخه کلش 12تا14 میلیون نفر شرکت میکنه.
ولی امیدتون به خدا باشه اینا همش یه مشت عدد و رقمه اگه اون بخواد حتما شما یکی از این 6000 برنده خواهید بود.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: elnaz.sh ، rezijon ، mohsen7337 ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، سوار ، Mansour92 ، DELPHI5 ، Hesam s
سلام دوستان
کسی راجع به ایالت تنسی شهر نشویل چیزی میدونه ، هزینه ها ، پیدا کردن کار ، اجاره خونه وکلا آیا گزینه مناسبی به عنوان یه شهر کوچک و خوش آب وهوا هستش که هزینه ها زندگی در اونجا کمتر باشه؟
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: rezijon ، mohsen7337 ، pouya007 ، ostokhan ، msr839
کسی ميدونه چطور میشه ادای گریه کردن درآورد؟ مثلا اوهوو اوهووو اههه اهههه؟ نمیدونم هر چی هست بدونید الان دارم ادای گریه در میارم. من که کارم از آرزو کردن گذشته خودمم نمیدونم تا الان چقدر نذر کردم شاید بنظر شما خرافات باشه ولی من بهش معتقدم یا اینکه میگن با هم دعا کنیم بهتر. مثلا راه میرم تو خونه میگم یهویی خدایا برنده بشیم بعد با برادرام و مامانم میگیم آمین حتی داداش هفت ساله ام هم دوست داره قبول بشیم. نمیدونم نتیجه چی میشه ولی انشاالله هر چه زودتر مهاجرت قسمتمون باشه و بریم
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: elnaz.sh ، Ali_Hunter ، someonelikeyou ، mohsen7337 ، pouya007 ، msr839 ، Hesam s
(2015-04-23 ساعت 17:27)Ali_Hunter نوشته:  [quote='سوار' pid='597478' dateline='1429775915']
عمو فاز منفی اومد
خدا خیرتون بده بچه ها ، از صبح تاحالا رئیسم سرویسم کرده
ولی وقتی پستای شما رو خوندم روحیه ام عوض شد ، بس که دارم میخندم

عزیز من، ما همینجوری میخوایم امید از دل تمامی شرکت کننده ها بگیریم ، اونوفت بچه های گل مهاجرسرا عین این رمال ها میان میگن :
من حس میکنم امسال فلانی برنده میشه ، نمیدونم از اینا دیگه Big Grin
شوخی کردم ، ولی برگردید تو حال خودتون جدا

یه چیزی :
از دوستان کسی که آمارش خوبه ، لطفا یه آمار بگیره
مثلا ما پارسال از ایران 6000 و خورده ای برنده داشتیم
در حالی که تعداد ثبت نام کننده تو ایران مطمئنا باید بالای 1 میلیون باشه
با این اوصاف درصد قبولی هر شخص چقدر میشه ؟
فکر کنما فکر کنم (برام دست نگیرید)
مثلا درصد قبولی هرشخی میشه 0.6 (دوستان کسی که ریاضیش خوبه اصلاح کنه)
ولی در کل میگم دل نبندین

اگه این امار درست باشه درصد قبولی هر ایرانی معادله با %0.006 به عبارت دیگه از هر 1000 نفر 6 نفر برنده میشن و با احتساب اینکه امار قبولی رو دو برابر ظرفیت اعلام میکنن این عدد به 12 میرسه و از این 12 نفر فقط به 6 نفر ویزا میرسه. ولی فکر نمیکنم 1 میلیون ایرانی شرکت کنه اخه کلش 12تا14 میلیون نفر شرکت میکنه.
ولی امیدتون به خدا باشه اینا همش یه مشت عدد و رقمه اگه اون بخواد حتما شما یکی از این 6000 برنده خواهید بود.
.............................................................................
من اولین ایرانی هستم که برنده میشه....بقیه هم دیگر دوستانBig Grin
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، mohsen7337 ، pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، msr839 ، سوار ، گلنسا
نامه کوتاه من به زندگی :
سلام
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خاک تو سرت
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، tapartoor600 ، mohsen7337 ، pouya007 ، Hezha ، msr839 ، سوار ، azadeh.mohamad ، Hesam s
امشب شب آرزوهاست
شب پراز ستاره خواستن
شب پراز امید
امید به رسیدن
امشب هرکسی از خدا چیزی میخواهد
منتظری لحظه انتظار را بهانه کرده است
عاشقی امید به عشقش بسته است
مادری فرزندش را دعا میکند
وشاید فرزندی پدر مادرش را
امشب شب شیرین آرزوهاست
میگویند امشب هرچه آرزو کنی برآورده میشود
من هم آرزو میکنم
آرزو میکنم
شاید امشب کسی هم در آرزوهای خودش آرزوهای مرا بخواهد
شب آرزوهاست آرزوهایتان آرزویم
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
تشکر کنندگان: mohsen7337 ، pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، elnaz.sh ، msr839 ، nima2016
نقل قول:مثلا درصد قبولی هرشخی میشه 0.6

در مورد بقیه نمیدونم , ولی همچین شانسی اگر واقعی باشه یکی از بزرگترین شانس هایی هست که من توو زندگیم داشتم
یه روز وقتی از همه چیز بریده بودم تصمیم گرفتم یه داستان بنویسم . یه پنجاه صفحه ای نوشتم و دادم به کسی که اگر خوشش اومد برام چاپ کنه و من بقیشو بنویسم .
جوابش این بود : محسن کسی برای این افکار فلسفی و تند تو نسبت به زندگی تره خورد نمیکنه . بعضی چیزا خیلی غیر واقعی است. ایده ات عالیه ولی یک صفحه بنویسش و بیارش
چیزی که من اون لحظه به نظرم رسید این بود که این پنجاه صفحه بیست روز زندگی من هم نیست . حتی متوجه نشد همه ی اون اتفاقات واقعی بود و برای من پیش اومده بود
مثل همیشه تنها کاری که ازم براومد سرمو انداختم پایین و رفتم دیگه هم ادامش ندادم
الان همه ی چیزی که میخوام سرمو بندازم پایین و از این جامعه برم ...
I am solomon northupSad for 25years
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، someonelikeyou ، rezijon ، Hezha ، msr839 ، nima2016 ، سوار ، Hesam s
بچه ها من همین حالا رسیدم خونه توی پنج شش ساعتی که توی جاده بودم کلی دو دو تا چارتا کردم باخودم دیدیم واقعا امسال حقمه لاتاری برنده بشم دارم جدی میگم نخندین!!! من یه بار کل مسیر زندگیمو با یه نفر مشخص کردم و بعد چند سال اون یه نفر لاتاری برنده شد و یکی دو سال اول تو تب و تاب رفتن بودیم با هم که یهو نخاست و نشد!!!! دوبار تو زندگیم تا پای مرگ رفتم و برگشتم توی این چند سال اخیر هم فقط بد شانسیا نصیبم شده بیشتر !!! نه شغل پر درآمدی نه یه لحظه آرامش . حتی از هیکل هم زیاد شانس نیاوردم !!!!!!؟؟؟؟؟!!!!! البته درسته همین که سالمم و خانوادمم همه سالمن و کنارمن اینا خوبه ولی خدایی امسال حقمه که یکی از برنده ها باشم

خداجون خودت میدونی من آدم مذهبی نیستم یعنی اصلا نیستم ولی بازم میدونی که آدم بدی هم نیستم بد هیچ کسیو نخواستم کار بد کردم اما زیاد نبوده از همونا هم پشیمونم ، میگن امشب شب آرزو هاست میدونی که آرزوم چیه ؟ کمکم کن ... کاری کن هم لاتاری برنده بشم هم کارای بعدش راست و ریس بشه . کلا میدونم که تا آخر عمرم هی ازت درخواستهای جور واجور میکنم و هردفعه چیزای بیشتری میخوام ولی خودت میدونی قبولی توی لاتاری بزرگترین آرزومه پس کمکم کن بهش برسم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: rezijon ، pichak333 ، pouya007 ، ostokhan ، msr839 ، puryapurya ، javadgorgani ، azadeh.mohamad ، Hesam s
(2015-04-23 ساعت 17:42)fatima96 نوشته:  کسی ميدونه چطور میشه ادای گریه کردن درآورد؟ مثلا اوهوو اوهووو اههه اهههه؟ نمیدونم هر چی هست بدونید الان دارم ادای گریه در میارم. من که کارم از آرزو کردن گذشته خودمم نمیدونم تا الان چقدر نذر کردم شاید بنظر شما خرافات باشه ولی من بهش معتقدم یا اینکه میگن با هم دعا کنیم بهتر. مثلا راه میرم تو خونه میگم یهویی خدایا برنده بشیم بعد با برادرام و مامانم میگیم آمین حتی داداش هفت ساله ام هم دوست داره قبول بشیم. نمیدونم نتیجه چی میشه ولی انشاالله هر چه زودتر مهاجرت قسمتمون باشه و بریم

سلام خواهر عزیزم چند روزی بود نیومده بودی اینجا...!
خودتو زیاد ناراحت نکن (الکی مثلا دارم دلداریت میدم ولی خودم از همه داغون ترم)
والا من که امسال اگه برنده شدم که خدا رو شکر میکنم و میرم واسه انجام کارام و اگرهم (زبونم لال خدای نکرده) قبول نشدم بازم خدا رو شکر میکنم و میرم واسه یه کشور اروپایی (یا هرکشوری که راحت باشه) حالا شده تحصیلی یا مهاجرتی اقدام میکنم (خلاصه با خودم و خدای خودم عهد بستم که تا دو سه سال آینده هرطور شده از اینجا برم)
خودتو زیاد ناراحت نکن هرچی قسمت باشه همون پیش میاد!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، fatima96 ، msr839 ، سوار
(2015-04-23 ساعت 18:26)someonelikeyou نوشته:  بچه ها من همین حالا رسیدم خونه توی پنج شش ساعتی که توی جاده بودم کلی دو دو تا چارتا کردم باخودم دیدیم واقعا امسال حقمه لاتاری برنده بشم دارم جدی میگم نخندین!!! من یه بار کل مسیر زندگیمو با یه نفر مشخص کردم و بعد چند سال اون یه نفر لاتاری برنده شد و یکی دو سال اول تو تب و تاب رفتن بودیم با هم که یهو نخاست و نشد!!!! دوبار تو زندگیم تا پای مرگ رفتم و برگشتم توی این چند سال اخیر هم فقط بد شانسیا نصیبم شده بیشتر !!! نه شغل پر درآمدی نه یه لحظه آرامش . حتی از هیکل هم زیاد شانس نیاوردم !!!!!!؟؟؟؟؟!!!!! البته درسته همین که سالمم و خانوادمم همه سالمن و کنارمن اینا خوبه ولی خدایی امسال حقمه که یکی از برنده ها باشم

خداجون خودت میدونی من آدم مذهبی نیستم یعنی اصلا نیستم ولی بازم میدونی که آدم بدی هم نیستم بد هیچ کسیو نخواستم کار بد کردم اما زیاد نبوده از همونا هم پشیمونم ، میگن امشب شب آرزو هاست میدونی که آرزوم چیه ؟ کمکم کن ... کاری کن هم لاتاری برنده بشم هم کارای بعدش راست و ریس بشه . کلا میدونم که تا آخر عمرم هی ازت درخواستهای جور واجور میکنم و هردفعه چیزای بیشتری میخوام ولی خودت میدونی قبولی توی لاتاری بزرگترین آرزومه پس کمکم کن بهش برسم

سامی پس چرا دیگه سفرنامه نمینویسی؟؟؟

علتش چیه ؟؟؟؟؟ SmileSmile
تشکر کنندگان: pouya007 ، someonelikeyou ، msr839 ، pichak333
(2015-04-23 ساعت 18:32)pouya007 نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 17:42)fatima96 نوشته:  کسی ميدونه چطور میشه ادای گریه کردن درآورد؟ مثلا اوهوو اوهووو اههه اهههه؟ نمیدونم هر چی هست بدونید الان دارم ادای گریه در میارم. من که کارم از آرزو کردن گذشته خودمم نمیدونم تا الان چقدر نذر کردم شاید بنظر شما خرافات باشه ولی من بهش معتقدم یا اینکه میگن با هم دعا کنیم بهتر. مثلا راه میرم تو خونه میگم یهویی خدایا برنده بشیم بعد با برادرام و مامانم میگیم آمین حتی داداش هفت ساله ام هم دوست داره قبول بشیم. نمیدونم نتیجه چی میشه ولی انشاالله هر چه زودتر مهاجرت قسمتمون باشه و بریم

سلام خواهر عزیزم چند روزی بود نیومده بودی اینجا...!
خودتو زیاد ناراحت نکن (الکی مثلا دارم دلداریت میدم ولی خودم از همه داغون ترم)
والا من که امسال اگه برنده شدم که خدا رو شکر میکنم و میرم واسه انجام کارام و اگرهم (زبونم لال خدای نکرده) قبول نشدم بازم خدا رو شکر میکنم و میرم واسه یه کشور اروپایی (یا هرکشوری که راحت باشه) حالا شده تحصیلی یا مهاجرتی اقدام میکنم (خلاصه با خودم و خدای خودم عهد بستم که تا دو سه سال آینده هرطور شده از اینجا برم)
خودتو زیاد ناراحت نکن هرچی قسمت باشه همون پیش میاد!

مرسی پسرم انشاالله هر چه زودتر به خواسته ات برسی لطف کردی
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، msr839
الان دارم به این فکر میکنم واقعا چی به سر ما اومده که همگیمون تو دهه بیست تا سی سالگی فراری شدیم از سرزمین مادریمون و حاضریم هر خواری و خفت یا غربت و تنهایی رو به جون بخریم و به جای دیگه کوچ کنیم؟؟؟
اصلا چرا تو این سن هنوز از زندگیمون سر در نمیاریم و همش درجا میزنیم وبه مطلوبمون نمیرسیم؟ چرا من 26 ساله هنوز فکر میکنم صفر کیلومترم و هیچ پیشرفتی تو زندگیم حاصل نمیشه؟؟؟؟؟؟
سلام
بازم نزدیک روز موعود و شلوغی تایپیک...Big Grin
موفق باشیدCool
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: ostokhan ، tenardie2bai ، someonelikeyou ، pouya007 ، rezijon ، msr839 ، puryapurya ، pichak333 ، taherifar ، .samira

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان