کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
[عکس: 142978722625531.jpg]
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: nima2016 ، pouya007 ، ostokhan ، puryapurya ، pichak333 ، msr839 ، بازگشت
سلام به همه دوستان

وقت بخیر

من وقتی میبینم برای آمریکا انقد رویاپردازی میکنید یکم ناراحت میشم چون واقعا زندگی اونجا هم سختیهای خودش رو داره. درسته از این خراب شده بهتره ولی باید زحمت بکشید تا به اون صبحانه ای که هر روز اینجا عکسش رو میذارید برسید. فقط کافیه برنامه های بفرمایید شام رو ببینید تا متوجه واقعیت بشید. اکثر شرکت کننده های این برنامه خونشون اندازه سوراخ موشه و دو نفر آدم به زور توش جا میشن در حالی که اگر اینجا بودن زندگی خیلی بهتری داشتن. البته باید این نکته رو هم آدم در نظر بگیره که اونجا اگه زحمت بکشی حتما ثمرش رو میبینی بر عکس اینجا که باید با پاچه خواری به جایی برسی. اونجا امنیت اقتصادی داری و مطمینی اگر صبح بلند شی ارزش پول تو بانکت نصف نشده ولی اینجا .....

همه خوبی ها و بدیها رو با هم بسنجید...
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، puryapurya ، pichak333 ، msr839 ، Hezha ، elnaz.sh ، aaraam ، taherifar ، Mansour92
سلام دوستان لازم بود يه تنوعي ايجاد كنم به اميد قبولي همه دوستان در لاتاري
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: pouya007 ، puryapurya ، pichak333 ، tabim4 ، lottory2015 ، nima2016 ، ostokhan ، msr839 ، payamshad ، taherifar
(2015-04-23 ساعت 15:31)ostokhan نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 09:31)payamshad نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 09:01)pouya007 نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 08:54)hamid32 نوشته:  این 12 روز نیز بگذرد !
امروز بصورت اتفاقی دیدم دو نفر ...

واقعا این مسئله خیلی تو کشور ...

منم خیلی ها رو دیدم که فکر میکنن ...

ای بابا خب مگه همه چیش مجانی نیست؟؟؟؟؟؟؟ یعنی ما الکی این چند سال ثبت نام میکردیم؟؟؟
باراک و میشل گفتن هرکی لاتری برنده شه بهش خونه میدیم ماشین میدیم ماهی 9314 دلار میدیم. تازه کره هم بهش میدیم Wink
بله درست دیدید. کره. خخخخخخخخخخ

ای بابا اگه اینطوریه پس زودتر میگفتین من الان برم بگم اصغر و اکبر واسه دور بعد ثبت نام کنن به دوستاشونم بگن! آها عباس آقا بقال سرکوچه یادم نره! Big Grin
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، tabim4 ، lottory2015 ، msr839 ، elnaz.sh ، سوار
دوستان دوستان دوستان

من اگه برنده بشم به همتون پشمک حاج عبدا... میدم که تو محیط کار و خونه و ماشین بخورین لذت ببرید. مدیون 2 دنیا هستم اگه پشمک ندم بهتون. اصلا به جای گودبای پارتی جعفر ، پشمک پارتی میگیرم.
پس همین الان همگی دستاتون رو به سمت آسمان بگیرید و سه مرتبه تکرار کنید:

االهم اتنا لاتری فی فرزاد و تناولنا بشمک(همون پشمک) فی هذا الشهر
[عکس: 4gmelcbauaqw.jpg]
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: puryapurya ، ostokhan ، pichak333 ، fatima96 ، tabim4 ، lottory2015 ، nima2016 ، msr839 ، payamshad ، ProEngineer ، .samira
(2015-04-23 ساعت 13:45)puryapurya نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 12:17)shahin2737 نوشته:  دوستان این ادرس وبلاگ ارش rs232 است که باخوندنش این چند روز مانده به اعلام نتایج راحتتر میگذره
http://natashagodwin.blogspot.com/
پارسال از این تاپیک فکر میکنم یک نفر شما قبول شدید آقا شاهین و آقای miladfatehi هم نفر دوم قبول شدن یادش به خیر......
اصلا خبری از میلاد فاتحی نشد....
اتفاقا آقای nima2016 هم در صفحات ابتدایی تاپیک اشاره کرده بودن....
خبری هم از miladfatehi دیگه نشد!!!نفهمیدیم رفت نرفت چی شد؟؟؟!!!
التبه چند نفر هم از بستگانشان پارسال قبول شدن و از اعضای مهاجرسرا بودن....
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، lottory2015 ، nima2016 ، msr839 ، shahin2737
(2015-04-23 ساعت 15:44)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام به همه دوستان

وقت بخیر

من وقتی میبینم برای آمریکا انقد رویاپردازی میکنید یکم ناراحت میشم چون واقعا زندگی اونجا هم سختیهای خودش رو داره. درسته از این خراب شده بهتره ولی باید زحمت بکشید تا به اون صبحانه ای که هر روز اینجا عکسش رو میذارید برسید. فقط کافیه برنامه های بفرمایید شام رو ببینید تا متوجه واقعیت بشید. اکثر شرکت کننده های این برنامه خونشون اندازه سوراخ موشه و دو نفر آدم به زور توش جا میشن در حالی که اگر اینجا بودن زندگی خیلی بهتری داشتن. البته باید این نکته رو هم آدم در نظر بگیره که اونجا اگه زحمت بکشی حتما ثمرش رو میبینی بر عکس اینجا که باید با پاچه خواری به جایی برسی. اونجا امنیت اقتصادی داری و مطمینی اگر صبح بلند شی ارزش پول تو بانکت نصف نشده ولی اینجا .....

درسته ما هیچ کدوم اونجا نرفتیم و بقول معروف ریلیتی اونجا رو نمیدونیم ولی خب یه نکته رو اضافه بکنم از دیدگاه خودم و کاری به دیگر دوستان ندارم.
از نظر من داشتن یه خونه یا ویلا اونجا به همراه یک اتومبیل شیک حقیقتا شاید جزء ایده آل هام نباشه.
من خودم بیشتر آرامش از همه چیز برام مهمتره . این که این استرس و جنگ اعصابی رو که اینجا دارم رو نداشته باشم. این که وقتی با زنگ موبایلم صبح بیدار میشم به خودم لعنت نفرستم که دوباره روز شد و روزی از نو با سرو کله زدن با یه مشت آدم بی منطق.
بنابراین در اینجا اعلام میکنم اگه این آرامش رو تو آمریکا یا هر جای دیگه دنیا پیدا نکنم اصلا بیخیال مهاجرت میشم. اگه قرار باشه آسمون همه جای دنیا یه رنگ باشه ترجیح میدم تو ایران باشم که حداقل مزیتش در کنار خانواده بودنت هست. پس اگه آرامش اونجا باشه و این اصل که روابط بر ظوابط برتری نداشته باشه حتما روزی از ایران میرم .
شما که دیگه رفتنی هستی . ماشااله کیس نامبرت پایین هست و شانس رفتنت تقریبا 100 درصده. پس دعا کنید برای ما بچه های مهاجرسرا که حداقل 4 5 نفر قبولی داشته باشیم از فروم.
(2015-04-23 ساعت 15:58)ostokhan نوشته:  

وقت بخیر

درسته ما هیچ کدوم اونجا نرفتیم و بقول معروف ریلیتی اونجا رو نمیدونیم ولی خب یه نکته رو اضافه بکنم از دیدگاه خودم و کاری به دیگر دوستان ندارم.
از نظر من داشتن یه خونه یا ویلا اونجا به همراه یک اتومبیل شیک حقیقتا شاید جزء ایده آل هام نباشه.
من خودم بیشتر آرامش از همه چیز برام مهمتره . این که این استرس و جنگ اعصابی رو که اینجا دارم رو نداشته باشم. این که وقتی با زنگ موبایلم صبح بیدار میشم به خودم لعنت نفرستم که دوباره روز شد و روزی از نو با سرو کله زدن با یه مشت آدم بی منطق.
بنابراین در اینجا اعلام میکنم اگه این آرامش رو تو آمریکا یا هر جای دیگه دنیا پیدا نکنم اصلا بیخیال مهاجرت میشم. اگه قرار باشه آسمون همه جای دنیا یه رنگ باشه ترجیح میدم تو ایران باشم که حداقل مزیتش در کنار خانواده بودنت هست. پس اگه آرامش اونجا باشه و این اصل که روابط بر ظوابط برتری نداشته باشه حتما روزی از ایران میرم .
شما که دیگه رفتنی هستی . ماشااله کیس نامبرت پایین هست و شانس رفتنت تقریبا 100 درصده. پس دعا کنید برای ما بچه های مهاجرسرا که حداقل 4 5 نفر قبولی داشته باشیم از فروم.
من رفتنی نیستم...مادر و پدر و خواهرم شهریور عازم هستن و خیلی زود بجنبن من 4-5 سال دیگه میتونم برم پیششون.من خودم هم مث شما شرکت کننده امسال هستم ولی خیلی بت نمیسازم از اونجا. اگر اسمم دربیاد مسلما 5 متر میپرم هوا ولی میدونم اونجا واسه من فرش قرمز پهن نکردن و خودم باید گلیم خودمو از آب بکشم بیرون Big GrinBig GrinBig Grin
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: puryapurya ، ostokhan ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، aaraam ، javadgorgani ، Mansour92
این وبلاگ رو هم بخونید بد نیست....یکی از دوستان لطف کردند برام تو پیام انداختند....تشکر ویژه ازش....

لینک وبلاگ
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، tabim4 ، lottory2015 ، msr839 ، taherifar
(2015-04-23 ساعت 16:04)A L I R E Z A 67 نوشته:  

وقت بخیر

من رفتنی نیستم...مادر و پدر و خواهرم شهریور عازم هستن و خیلی زود بجنبن من 4-5 سال دیگه میتونم برم پیششون.من خودم هم مث شما شرکت کننده امسال هستم ولی خیلی بت نمیسازم از اونجا. اگر اسمم دربیاد مسلما 5 متر میپرم هوا ولی میدونم اونجا واسه من فرش قرمز پهن نکردن و خودم باید گلیم خودمو از آب بکشم بیرون Big GrinBig GrinBig Grin

خب مسلما وقتی تو زادگاه خودمون برامون فرش قرمز پهن نکرده اند در دیار غربت که دیگه نمیشه انتظار دیگری داشت. شما هم ان شااله راهی میشید در آینده با این تفاوت که خانوادتون اونجا هستن و بستر یه سری از مسائل رو تدارک دیده اند.
باشه قبول بشیم بریم اگه دیدیم دووم نمیاریم برمیگردیم. من که خودم مستغلاتی ندارم که بترسم از دستش بدم و آس و پاس هستم. تنها چیزی که از دست میدم چند سال جوونی هستش که همین الانش هم داره به هدر میره. اگرم اونجا موندنی شدیم که دیگر هیچ
من همش با خودم فکر میکنم مگه قراره وقتی برم زندگی من از این بدتر بشه ؟ به شخصه اینجا هیچ آینده ای ندارم چند ساله هم دارم درجا میزنم چون هیچ رقبتی برای پیشرفت در این جمعی که الان هستم ندارم .
اینقدر هر روز بهم فشار وارد میکنن که فک نکنم آلمان ها توو جنگ جهانی به زندانی هاشون وارد کرده باشن
من همه رو درک میکنم , حتی اونایی که حاضر نیستند با هر شرایطی برن , من هم اگه چیزی برای از دست دادن داشتم درنگ میکردم .
بیخیال حتی توو چشای خانواده خودمم هم هر روز میبینم که چه فکری در مورد من میکنن چه برسه به بقیه
یه آدم چقدر میتونه فشار تحمل کنه .
I am solomon northupSad for 25years
سلام دوستان
امیدوارم در این شب آرزوها هر چی ، چیز خوبه که از خدا می خواهید در صورتیکه خودش صلاح بدونه به شما بده
تا 2 هفته دیگه این تاپیک بسته شده و خیلی ها حاجت گرفتند و خیلی ها هم دارندبه زندگیشون ادامه میدهند
به خاطر همین سعی کنید زیاد به این لاتاری دل نبندید
با آروزی موفقیت و خوشحالی برای همه شما دوستان
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: pichak333 ، ostokhan ، msr839 ، elnaz.sh ، pouya007 ، puryapurya ، taherifar ، azadeh.mohamad ، Hesam s
میدونم شانسم 0.1 %هستش. ولی حاضر نسیتم دوباره اون صفحه تکراری سالهای یش رو ببینم. حتی اگه شده سرور قاطی کنه و جوابها رو اشتباه بزنه برای چند دقیقه هم شده اون زیباترین بارکد دنیا رو ببینم
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، msr839 ، payamshad ، someonelikeyou ، pouya007 ، azadeh.mohamad ، Mansour92 ، Hesam s

وقت بخیر

من.

خیلی عجیبه بالخره یکی حرف دل من رو زد !!!!!!
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، fatima96 ، elnaz.sh ، pouya007 ، puryapurya ، Mansour92

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان