کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-23 ساعت 19:54)ostokhan نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 19:49)puryapurya نوشته:  دوستان محض اطلاع اینو گذاشتم :
چون به لاتری زیاد نمیشه دل بست.....
ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو برای سال 94 از امروز صبح (سه شنبه) اول اردیبهشت 94 آغاز شد. ظرفیت پذیرش در برق بیش از 660 نفر در مقاطع مختلف کاردانی(تکنسین) و کارشناسی و کارشناسی ارشد و در گرایش های مختلف می باشد. این درحالی است که همین ظرفیت در آزمون سال گذشته فقط 40 نفر بوده است. بقیه پذیرش ها در رشته های آب و فاضلاب و عمرا و مکانیک و ... است. علاوه بر این در دیگر رشته ها نظیر صنایع، شیمی، کامپیوتر، حسابداری، مدیریت بازرگانی و مالی، میکروبیولوژی، حقوق، علوم تربیتی، علوم اقتصادی، ریاضی و آمار و ... هم در سراسر کشور پذیرش خواهند داشت.

اینم لینک خبر
اگر دردم یکی بودی چه ......
این آزمون ها جنبه نمایشی داره
1. با هزینه این آزمون ها حقوق کارمندانشون رو تامین میکنن . دیگه هیچ آزمونی زیر 25 تومن نیستش.
2. کارمندان قرار دادی و پیمانیش رو با این مجوزهای استخدامی بکار میگیرن. البته چند نفری هم رو همینجوری میگیرن گند قضیه در نیاد.
3. مگه خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران هم برای ما جایی میزارن.
ولی با این همه تفاصیل دوستان خودمختارند که ثبت نام کنند. شاید فرجی شد

دقیقا مثل کالیفرنیا دوست من
کسایی که برای مصاحبه جاب های استیت (شغل دولتی خودمون) میرن هم همه میدونن فرمالیته س و قراره یکی که قراردادیه انتخاب بشه اما بازم میرن به این امید که شاید این دفعه خودشون کسی رو نداشته باشن و بخوان از بیرون بگیرن خب احتمالشم صفر نیست بهرحال.
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: puryapurya ، tabim4 ، khatarnak ، pouya007 ، msr839 ، fatima96 ، ostokhan
(2015-04-23 ساعت 21:05)Pezhi نوشته:  22 سالمه .. بچه ها دعا کنین بتونم برم پیش خواهرم .. : - (

2012 ؟ نشد Sad
2013 ؟ بازم نشد .. Sad
2014 ؟ اینم نشد ..
2015 ؟ لعنت بهش .. بازم نشد ..
2016 ؟ ( خدایا خودت ردیفش کن برم پیش خواهرم ) ...

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin میشه چراکه نشه ...
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، rezijon ، puryapurya
خاطرات سیاتل با تاخیر

از وقفه ای !! که در نوشتن خاطرتم پیش اومد عذرخواهی میکنم اما باور کنید برای مایی که هنوز سه ماهه که رسیدیم اینجا و هنوز توی شوک هستیم زمان به سرعت میگذره و با اینکه نسبت به ایران بیشتر دنبال انجام‌دادن کارها هستیم بازم وقت کم میاد

خبر خوب اینکه بالاخره دوهفته قبل گرین کارتا رسیدن اول روز دوشنبه گرین کارت من اومد چهارشنبه هم واسه استخان. مبارکمون باشه کیلیلیلیللیلیییییی

آقا من همین جا کم کم نگرانی خودمو از صمیمی شدن بیش از اندازه استخان و پنی اعلام میکنم داداش من هرچی باشه من سنم بیشتره اگه قرار بر ازدواجه من باید زودتر برم خونه بخت دایی!!! بگذریم

یادمه چند سال پیش که تو شهر خودمون بودم و پیش بابام و عموم کار میکردم پسر عموم میگفت باید بریم تهران تا رشد کنیم چون تهران دیگه کسی نمیشناستمون و حتی اگه از کارای کوچیک شروع کنیم عارمون نمیاد اینجام دقیقا همینجوره من و استخان هردومون الان تو کارای خدماتی هستیم اما اصلا احساس کسر شأن نمیکنیم خیلی هم با احترام باهامون برخورد میشه حتی رییسمون چون میدونه هنوز لسینینگمون ضعیفه هر حرفی رو دو بار شمرده شمرده میگه بقیه کارگرام همینجور الان که مقایسه میکنم میبینم تو ایران چقدر با کارگرای خدماتی چه ایرانی و چه افغان چقد بد برخورد میشه کاش یه تور یادگیری واسه خیلی از مدیرا و مارفرماها میزاشتن بیان اینجارو ببین هعیییییژ

ویک اند قبلی با استخان و پنی و دوستش و یه دوست جدید سیاه پوستمون که اسمش ساموئله و از همکارامونه !!! با هم رفتیم توی پارک ملی غرب سیاتل خیلی جای خفنی بود پست بعدی حتما عکسشو میذارم مث این فیلم ترسناکا بود که جند تا جوون میرن پیک نیک و یه موجود ترسناک عجیب غریب همشونو به جز دختر خوشگله جمع میکشه بگذریم خیلی خوب بود البته چون من یکم تپلم هی سرعت بقیه رو کم میکردم حدود دو ساعت پیاده روی کردیم دیگه به یه جایی رسیدیم که نوشته زود خطر روبرو شدن با خرس گریزلی که خوشبختانه دخترا ترسیدن و برگشتیم و به علت بی فرهنگی امریکاییا که نمیذارن تو جنگل آتیش درست کنیم خبری از جوجه کباب نبود و کنسرو تن ماهی و لوبیا با آبجو خوردیم من اونجا خیلی دلم هوس قلیون کرده بود که به فارسی به استخان گفتم اونم یه آهی از سر همدردی کشید حالا این سه ا امریکایی گیر داده بودن شما با هم جی گفتین که چون نمیدونستیم قلیون به انگلیسی چی میشه مجبور شدیم با پانتومیم بهشون بفهمونیم که بازم نفهمیدن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، taherifar ، msr839 ، fatima96 ، rezijon ، Alirezawee ، ostokhan ، DELPHI5
(2015-04-23 ساعت 17:20)reyhaneh_h نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 12:20)amirmc نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 11:40)بازگشت نوشته:  امسال آخرین سالی هست که من قبل از اعلام نتایج به مهاجرسرا میام.در سالهای آینده فقط روز اعلام نتایج یه سر به انجمن می زنم تا برنده شدن یا برنده نشدن خودمو اعلام کنم.

(2015-04-23 ساعت 11:40)arashjoonm نوشته:  سلام. بالاخره 1 می یا 5 می ؟ هر جا 1 تاریخ نوشته

5 می. مطمئن باش.

بازگشت جان، پارسال اون لغتی که همه ورد زبون شون افتاده بود را شما یادت میاد؟ هرکس گفت معلومه که خیلی توی این تاپیک زندگی می کرده!!!

نازی Big Grin
آفرین بر شما ریحانه خانم. درست گفتین. ولی امیدوارم که اصلا باب نشه این دفعه.
تشکر کنندگان: khatarnak ، pouya007 ، reyhaneh_h ، msr839 ، rezijon
(2015-04-23 ساعت 21:13)aaraam نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 19:54)ostokhan نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 19:49)puryapurya نوشته:  دوستان محض اطلاع اینو گذاشتم :
چون به لاتری زیاد نمیشه دل بست.....
ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو برای سال 94 از امروز صبح (سه شنبه) اول اردیبهشت 94 آغاز شد. ظرفیت پذیرش در برق بیش از 660 نفر در مقاطع مختلف کاردانی(تکنسین) و کارشناسی و کارشناسی ارشد و در گرایش های مختلف می باشد. این درحالی است که همین ظرفیت در آزمون سال گذشته فقط 40 نفر بوده است. بقیه پذیرش ها در رشته های آب و فاضلاب و عمرا و مکانیک و ... است. علاوه بر این در دیگر رشته ها نظیر صنایع، شیمی، کامپیوتر، حسابداری، مدیریت بازرگانی و مالی، میکروبیولوژی، حقوق، علوم تربیتی، علوم اقتصادی، ریاضی و آمار و ... هم در سراسر کشور پذیرش خواهند داشت.

اینم لینک خبر
اگر دردم یکی بودی چه ......
این آزمون ها جنبه نمایشی داره
1. با هزینه این آزمون ها حقوق کارمندانشون رو تامین میکنن . دیگه هیچ آزمونی زیر 25 تومن نیستش.
2. کارمندان قرار دادی و پیمانیش رو با این مجوزهای استخدامی بکار میگیرن. البته چند نفری هم رو همینجوری میگیرن گند قضیه در نیاد.
3. مگه خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران هم برای ما جایی میزارن.
ولی با این همه تفاصیل دوستان خودمختارند که ثبت نام کنند. شاید فرجی شد

دقیقا مثل کالیفرنیا دوست من
کسایی که برای مصاحبه جاب های استیت (شغل دولتی خودمون) میرن هم همه میدونن فرمالیته س و قراره یکی که قراردادیه انتخاب بشه اما بازم میرن به این امید که شاید این دفعه خودشون کسی رو نداشته باشن و بخوان از بیرون بگیرن خب احتمالشم صفر نیست بهرحال.

اگر کنگر ه برای من کاری نکنه حتما توی ازمون استخدامیشون شرکت

می کنم تا فرجی باشه که از طریق سرمایه گزاری اقدام کنم

امیدوارم که این دوستمون مایکل که دست بالای توی کنگره داره برام

کاری انجام بده نتنها برای من بلکه اسم همه دربیاد
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، msr839 ، rezijon ، ostokhan ، puryapurya
(2015-04-23 ساعت 20:42)puryapurya نوشته:  چه زیبا گفت: صادق هدایـت"
.
قايق تان شکست ؟ پاروي تان را آب برد؟ تورتان پاره شد؟ صيدتان دوباره به دريا برگشت ؟
غمت نباشد چون خدا با ماست!
هيچ وقت نگو از ماست که برماست
بگو خدا با ماست.
اگر قايقت شکست ، باشد !
دلت نشکند! دلي نشکني.
اگر پارويت را آب برد ، باشد ! آبرويت را آب نبرد! آبرويي نبري.
اگر صيدت از دستت رفت ، باشد ! اميدت از دست نرود! واميدکسي را نااميد نکني.
امروز اگر تمام سرمايه ات از دستت رفت ، دستانت را که داري !
پس خدايت را شکر کن. دوباره شکر کن! بيا شکر کنيم که اگر کفشي به پا نداريم، پا که داريم راه برويم و اگر چيزي به دست نداريم دست که داريم دوباره به دست مي آوريم.
دوباره مي سازيم و دوباره به دست مي آوريم.دوباره مي خريم و دوباره مي خندیم.....

آفرین
[عکس: rose.gif][عکس: rose.gif][عکس: rose.gif][عکس: rose.gif][عکس: rose.gif]
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، taherifar ، msr839 ، tabim4 ، someonelikeyou ، rezijon ، farzad parsa ، nasam ، puryapurya
[عکس: &h=2304&w=3456&tbnid=6D1v5dhuNZlrLM:&zoo...CsQMygHMAc]

اینم لینک عکس اون پارکی که تو پست قبل گفتم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: khatarnak ، pouya007 ، msr839 ، rezijon

عزیزان مهاجرسرا
وجدانا" این رسمشه ؟!!!

هر مطلبی که اخیرا" در این تاپیک نوشته میشه هیچ ربطی به" شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016" نداره

خودمون رو مسئول بدونیم برای سامان دهی مطالب ... هر چیز تو جای خودش لطفا"
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: khatarnak ، pouya007 ، taherifar ، msr839 ، tabim4 ، shahin2737 ، rezijon
(2015-04-23 ساعت 21:40)maxsupermax نوشته:  

عزیزان مهاجرسرا
وجدانا" این رسمشه ؟!!!

هر مطلبی که اخیرا" در این تاپیک نوشته میشه هیچ ربطی به" شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016" نداره

خودمون رو مسئول بدونیم برای سامان دهی مطالب ... هر چیز تو جای خودش لطفا"

داداش به نظرت چی باید گفت که ربط داشته باشه ؟ مثلن همه امروز فقط بیان پست بزارن دوازده فردا بیان بگن یازده پس فردا بیان بگن ده ؟ این مرتبطه دیگه بیخیال بابا همه چیزایی که بچه ها توی این مدت گفتن شمارش معکوس بوده هرچی نزدیکتر شدیم بعضیا امیدوار تر شدن بعضیا نا امید شدن بعضیا به شوخی گرفتن از دلمشغولیاشون گفتن تا زمان بگذره و هرکسی تکلیفشو بدونه
برنده خوش شانس
امیدوار باشید دوستان

[عکس: 96708532420329466912.jpeg]
[عکس: 1385107680277274.jpg]
[عکس: 1__D9_BE_D8_B3_D8_B1-_D8_AE_D8_A7_D9_84_..._D8_B1.jpg]
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، msr839 ، tabim4 ، rezijon ، pichak333 ، .samira ، farzad parsa ، ostokhan ، puryapurya ، ProEngineer ، DELPHI5
(2015-04-23 ساعت 21:49)khatarnak نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 21:42)elnaz.sh نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 21:38)khatarnak نوشته:  SadSadSadSad
شما جسارتا....برای تحصیلی مالزی بودید؟؟Big Grin اقای نه خیلی خطرناکBig Grin

نه ایلناز جان من هرجا که میرم برای تفریح گردش در کل اهل صفا هستم

توی ایران نصف جوونا خودمو میگم افسرده شدیم زندگی توی این مملکت

یک نواخت تکراری ... من دانشگام تمام کردم خرداد هم کنکوریم

برای ارشد آزاد

زن مانند شیشه ظریف و شکستنی است. هرگز توانایی مقاومت او را نیازمایید، زیرا ممکن است شیشه ناگهان بشکند
اتفاقا من هم برا تفریح میخام فوق لیسانس بگیرم ....شیطون چه رشته ای هستی ؟!؟؟؟ منم خرداد امتحان ارشد دارم
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، msr839 ، rezijon ، pichak333 ، puryapurya
(2015-04-23 ساعت 20:16)ostokhan نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 20:09)امید به خدا نوشته:   نماز ليله الرغائب
حکمت 302 نهج البلاغه
نياز انسان به دعا نخستين شب جمعه ماه پر برکت رجب در حالي فرامي رسد که با نمايان شدن هلال ماه در آسمان، يکي از بهترين ايام براي نيت تمايلات پاک و آرزوها است .در چنين شبي که موسوم به «ليله الرغائب» است فرشتگان از آسمان به زمين خاکي سرازير مي شو........................................................فضيلت ويژه دارد و موجب دست‏يابي به عطاياي ارزشمند حضرت پروردگار است، محدثان در کتاب‏هاي دعا نمازي با کيفيت مخصوصي نيز در اين شب ذکر کرده‏ اند. التماس دعا

عزیزان امشب را در یابید
به امید خدا به همه خواسته های خوبتان میرسد برای منم دعا کنید

بازم دوستتون دارم

با عرض پوزش قصد ندارم که به اعتقادات و باورهای قلبی دیگران خدشه ای وارد کنم. عقیده هرایوایبرای خودش محترمه. ولی من به شخصه اعتقادی با این چیزی که گفتین ندارم. برای اینکه به عینه دیدم که برام اثری نداشته. کلا من به چیزهای ماورائی که آدما برای دلداری و دلخوشی ازش استفاده میکنن اعتقادی ندارم. بازم میگم اعتقاد هر کسی برای خودش مهمه. من فقط نظرمو گفتم
من هم به نحوی با استخوان عزیز موافقم .فقط و فقط یک دعا است که نزد خدا اعتبار دارد و قبول است ومستجاب می شود این است: خدایا به من و خانواده ام روزی حلال مقدر بفرما ما را در پناه خود بگیر شفاعت ده و محافظت بفرما
اما اگر دعا به نحوی از انحاء به مادیات و کسب درآمد و پول مرتبط باشد مانند دعا برای قبول شدن و برنده شدن در مسابقه یا قرعه کشی ,
و همچنین کسب مال دنیا ,مقام و منصب ,مادیات و زرق و برگ زندگی و خوشبختی با لذایذ مادی باشد احتمال دارد قرعه بهت اصابت کند تا به زعم خودت خوشبخت بشی ولی بواقع در مسیر آلوده شدن به گناه واقع شده ای و چه بسا همانند صاحبان قدرت و ثروت در فساد غوطه ور بشوی
تشکر کنندگان: pouya007 ، taherifar ، msr839 ، ostokhan
نمردیمو دوستان معنی شمارش معکوسو یادمون دادن خخخخ
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، Alirezawee ، msr839 ، ostokhan ، puryapurya ، taherifar
خدایی من که اینجا هستم دارم تفریحی درس برا ارشد میخونم ....
خدایی ی نصیحت برادرانه میکنم ...اگه بیکارید عمرتون تو این فروم حروم نکنید ...والله از زندگی عقب میمونید ....دلخوش لاتاری نباشید اگه قبول شدید بیایید ...ا
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، taherifar ، rezijon ، battosai ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan ، puryapurya
عزیزان امشب را در یابید
به امید خدا به همه خواسته های خوبتان میرسد برای منم دعا کنید

بازم دوستتون دارم

[/quote]

با عرض پوزش قصد ندارم که به اعتقادات و باورهای قلبی دیگران خدشه ای وارد کنم. عقیده هرایوایبرای خودش محترمه. ولی من به شخصه اعتقادی با این چیزی که گفتین ندارم. برای اینکه به عینه دیدم که برام اثری نداشته. کلا من به چیزهای ماورائی که آدما برای دلداری و دلخوشی ازش استفاده میکنن اعتقادی ندارم. بازم میگم اعتقاد هر کسی برای خودش مهمه. من فقط نظرمو گفتم
[/quote]
من هم به نحوی با استخوان عزیز موافقم .فقط و فقط یک دعا است که نزد خدا اعتبار دارد و قبول است ومستجاب می شود این است: خدایا به من و خانواده ام روزی حلال مقدر بفرما ما را در پناه خود بگیر شفاعت ده و محافظت بفرما
اما اگر دعا به نحوی از انحاء به مادیات و کسب درآمد و پول مرتبط باشد مانند دعا برای قبول شدن و برنده شدن در مسابقه یا قرعه کشی ,
و همچنین کسب مال دنیا ,مقام و منصب ,مادیات و زرق و برگ زندگی و خوشبختی با لذایذ مادی باشد احتمال دارد قرعه بهت اصابت کند تا به زعم خودت خوشبخت بشی ولی بواقع در مسیر آلوده شدن به گناه واقع شده ای و چه بسا همانند صاحبان قدرت و ثروت در فساد غوطه ور بشوی

[/quote]

می خوام برم زبان بخونم بعدا میام ..

منم یه دعای دارم به شرح زیر است

اَعْدَدْتُ لِكُلَّ عَظيْمَة لا اِلهَ اِلاّ اللّه وَ لِكُلَّ هَمٍّ و غَمٍّ لا حَوْلَ وَ لا قُوَةَ اِلا بِاللّهِ مُحمدُ النُورِ الاولُ وَ عَلي النُورِ الثاني وَ الائمَةُ الابْرارُ عُدَّةُ لِلِقآء اللّهِ وَ حِجابُ مِنْ اَعْدآء اللّهِ ذَلَّ كُلُّ شَيء لِعَظَمَةِ اللّهِ وَ اَسْئَلَ اللّهَ عَزَّوَجَلَّ الْكِفايَةَ

اینو 12 مرتبه بخونی توی لاتاری قبول میشی

ال حق که تاثیر داره
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان