کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-23 ساعت 23:14)pichak333 نوشته:  اگر اسم تاپیک شمارش معکوسه معنیش اینه که هر کی میاد اینجا منتظره و داره لحظه شماری میکنه برای اعلام نتایج
و لحظه شماری معنیش فقط این نیست که فقط آدم بشینه لحظه ها را بشماره
ما هممون اینجا جمع میشیم تا به هم دیگه دلداری بدیم ، توی رویا پردازیهای همدیگه شریک باشیم ، از همدیگه ایده بگریم و حتی به خودمون کمک کنیم تا لحظه ها زودتر بگذرن.
ما دوستهای دنیای مجازی اینجا با یه خواسته مشترک جمع شدیم و شاید یه روزی یه جای دیگه دنیا دوستهای دنیای واقعی باشیم...

شما حواست باشه ۲۰۰ تومن ک قراره برام کارت ب کارت بکنی...Big Grin
دیگه چه دعایی بهتر از این ،؟ !
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، ostokhan ، azadeh.mohamad ، roadhog
(2015-04-23 ساعت 23:18)fatima96 نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 23:06)someonelikeyou نوشته:  مرسییییییی پویای عزیزم همتون دیگه میدونین من چقد عاشق برج میلاد سیاتلم
خیلی عکس قشنگیه

مرغی که لاتاری برنده بشه صاحبش منم. بزارم واسه امضام سوم وان لایک یو؟

خخخخ بزار
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pichak333 ، fatima96 ، pouya007 ، msr839 ، ostokhan
(2015-04-23 ساعت 23:18)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 23:14)pichak333 نوشته:  ا

پیچک عزیز منم میخاستم همین حرفا رو به اون دوستان بزنم ولی به این قشنگی نتونستم بگم ایولا
ببین این حرفا فقط از خانوما بر میاد ....شما هم حواست باشه گفتی برنده شدم یک تومن کارت ب کارت میکنی ها Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، pichak333 ، msr839
(2015-04-23 ساعت 23:22)redbull نوشته:  

پیچک عزیز منم میخاستم همین حرفا رو به اون دوستان بزنم ولی به این قشنگی نتونستم بگم ایولا
ببین این حرفا فقط از خانوما بر میاد ....شما هم حواست باشه گفتی برنده شدم یک تومن کارت ب کارت میکنی ها Big Grin

حتی اگه شد میزارم تو‌پاکت میارم در خونتون
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، azadeh.mohamad
(2015-04-23 ساعت 23:20)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 23:06)someonelikeyou نوشته:  مرسییییییی پویای عزیزم همتون دیگه میدونین من چقد عاشق برج میلاد سیاتلم
خیلی عکس قشنگیه

خخخخ بزار

خوبه؟ ? :-D اصلا به دلم افتاد برنده میشم
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، redbull ، pichak333 ، msr839
من یکماه پیش شروع کردم تو این تایپیک پست گذاشتن صفحه ۷۰ بود و گفتم نسبت به ۲۰۱۵ که چهارصدو خورده ای بود ...فوقش به ۱۰۰ میرسه اما الان به شخصه میگم نتنها چهارصد رد میکنه بلکه تا از مرز ۵۰۰ هم میگذره

(2015-04-23 ساعت 23:23)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 23:22)redbull نوشته:  

حتی اگه شد میزارم تو‌پاکت میارم در خونتون
هرکی نیاره .....Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، pichak333 ، msr839
امسال خيلى بيخيالم يا ميشه يا نميشه فقط اميدم به خداست براى همتون دعا ميكنم موفق باشيد
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، elnaz.sh ، kuwait ، ostokhan ، puryapurya ، Hesam s
(2015-04-23 ساعت 23:26)fatima96 نوشته:  
خیلی عکس قشنگیه

خخخخ بزار

فاطیما این جمله توی امضای من یادگار دوران دانشجوییمه یه جورایی کلن چند ترم توی ادبیات گفتاریمون مرغ جایگاهی پیدا کرده بود راستی من لیسانسمو طرفای شما گرفتم امیدیه!!!!!
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pouya007 ، fatima96 ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan ، puryapurya
دوستان من چند وقت پیش یدونه pm دادم به ی کاربری امریکا و اونم جواب داد میخام اسمش پنهان بمونه فقط شما متن بخونید ...گفتم شاید بدردتون بخوره ....البته اگه این متن رو میبینه خودش منو حلال کنه .....شایدم بشناسیدش ..
متن این هست ::::

سلام. از لطفتون ممنونم.
من حاشینه نمیرم و مستقیم میرم سر اصل مطلب!
بذار اول یه مقدمه ای بگم و بعد دوست دارم خودت از مطالبم نتیجه گیری کنی.
1- من سال آخر دبیرستان از 2 درس مهم تجدیدی -اونم با نمرات بسیار وحشتناک- اووردم. طوری که دبیرمون بمن میگفت: فلانی! تو دانشگاه که هیچ. اصلا دیپلم هم نمیتونی بگیری.
اما هم دیپلم گرفتم. و هم در دانشگاه تهران تا مقطع دکترا پیش رفتم. اینو گفتم که بدونی خیلی چیزها بنظر محاله. ولی شدنی هستند. حالا چه تهران چه پیام نور.
من یه چیزی رو که اینجا متوجه شدم اینه که اساتید اینجا بیشتر از اونچه که به دانشگاه طرفشون نگاه کنن، بیشتر به قابلیتها و توانایی دانشجو اهمیت میدن. اینطور نیست که تا ببینند شما پیام نوری هستید بلافاصله شما رو حذف کنند. شما باید رزومه و مقاله داشته باشید. زبانتون هم باید خوب باشه و برای ارشد و دکترا باید مدرک تافل یا جی آر ای داشته باشید. البته پذیرش گرفتن از دانشگاههای آمریکا خیلی هم ساده نیست. ولی اگر بخواهید میشه و باید دائم به دانشگاهها و خصوصا استاد مورد نظرتون نامه نگاری کنید و اپلای کنید و رزومه تون رو بفرستید.

2- گفتی ایران جهنمه! نفهمیدم منظورت چیه. آیا این حرف رو واقعا از ته دلت گفتی؟ یا فقط صرف اینکه از چندنفر شنیدی تو هم به زبون اووردی؟ بله من هم ایران بودم. میدونم نظم نداره. حقوق و مزایایی برای کسی نیست. و اصولا عدالتی هم وجود نداره. گرونی، خونه، ازدواج....
ولی ایکاش آمریکا رو هم میدیدی و بعد نظرت رو میگفتی. من از مدتها قبل میخواستم برای فرصت مطالعاتی و حتی دوره فوق دکترا بیام آمریکا. الان که لاتاری برنده شدم و فعلا آمریکا هستم ، دارم برای برگشتنم به ایران که 3 هفته ی دیگه هست لحظه شماری میکنم. نمیدونم چه نظری در مورد آمریکا داری. نمیدونم هم که چی از آمریکا توی ذهنت درست کردی. دوست من(که نمیدونم دختری، پسری، مجردی، متاهلی، چندسالته) آمریکا اصلا اون چیزی نیست که فکرشو میکنی. کاش میتونستم اینو به همه بگم. ولی متاسفانه همه چون شوق و اشتیاق اومدن به این کشور رو دارند نمیخوان به این حرفها گوش بدن. ولی وقتی میان اینجا می مونند توی گِل و گرفتار میشوند.
فکر کردی توی آمریکا ازدواج، خونه خریدن، ماشین خریدن، کار کردن و پول دراووردن راحته؟؟؟
اگر شنیدی که میگن آمریکا سرزمین فرصتهاست، از من بشنو که اینطور نیست. وگرنه من قبل از شما همینجا موندگار میشدم.
البته نمیدونم. شاید ته دلتون به این حرفها بخندید. قضاوتش با خودتونه!
ولی یه پیشنهاد دارم. ارشدت رو همون ایران بخون. و برای دکترا برای آمریکا اقدام کن. نمیخوام نا امیدت کنم. ولی دلم نمیخواد وقت و زندگیتو صرف لاتاری کنی. من خواهرانه با شما اینها رو گفتم. وگرنه زیاد هم عاقلانه نیست که آدم برای کسی که نمیشناسه، وقت بگذاره و این مطالب رو بگه. ولی چون بجث درس و زندگی شما بود لازم دونستم اینها رو بدونید.
البته امیدوارم هرچیزی که برای شما خوشی و صلاح باشه پیش بیاد.
لطفا خوب به حرفام فکر کنید.
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، elnaz.sh ، asher ، tabim4 ، aaraam ، ostokhan ، puryapurya ، amin_j ، taherifar
خب دوستان دوست دارم یه مطلبی رو با شما عزیزان در میان بگذارم.خیلی از دوستان از آرزوهاشون می گن و اینکه دوست دارند برن اونجا چیکار کنند.من که به نوشته های دوستان دقت می کردم به این نتیجه می رسیدم که خیلی از کارایی که دوستان ازش حرف میزنند در اینجا هم کمابیش میشه انجامش داد.خود ایران هم جای دیدنی داره جای سرسبز داره(البته اگه در حفظش کوشا باشیم)پس به جای اینکه حرف از آینده ای بزنیم که اتفاق افتادنش به خیلی از اما اگرها وابسته است از همین امکانات ولو محدودم تا اونجایی که بتونیم استفاده کنیم.این ایران هم دیگه جهنم نیست که بعضی دوستان دارند ازش می نالند.ولی خب نکته ای که می خوام بگم اینه که تجربه ثابت کرده اونایی که در حالشون و از شرایط محدودشون حداکثر استفاده رو می برند همونایی هستند که بیشترین استفاده رو در جاهای مثل آمریکا خواهند برد چون بلدند چطوری حال کنند.این بلد بودن خیلی مهم است.تا حالا فکر کردید اگه برید اونور چه اتفاقاتی در انتظارتون خواهد بود؟آیا اون موقع هم مثل الان به سواحل زیبای فلوریدا به اون آسمان خراش های خوشگل و اون میدون معروف شهر نیویورک فکر خواهید کرد؟
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: ali diana ، pouya007 ، farzad parsa ، pichak333 ، msr839 ، elnaz.sh ، سوار ، tabim4 ، aaraam ، ostokhan ، puryapurya ، taherifar ، roadhog
پارسال یادم میاد یه کشور رو بعده اعلام نتایج حذف کردن از لیست و به همین خاطر تعداد برنده های ایرانی زیاد شد. نمی دونم دلیلش چی بود. کسی می دونه چرا این اتفاق افتاد و ایا امسال هم چنین احتمالی وجود داره یا نه؟
تشکر کنندگان: pichak333 ، msr839 ، elnaz.sh ، tabim4 ، puryapurya
(2015-04-23 ساعت 23:31)someonelikeyou نوشته:  
خیلی عکس قشنگیه

خخخخ بزار

فاطیما این جمله توی امضای من یادگار دوران دانشجوییمه یه جورایی کلن چند ترم توی ادبیات گفتاریمون مرغ جایگاهی پیدا کرده بود راستی من لیسانسمو طرفای شما گرفتم امیدیه!!!!!
واااااااااااااااااااااااای راست میگی ؟خودت کجایی هستی ؟
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، redbull ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya
(2015-04-23 ساعت 23:46)fatima96 نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 23:31)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 23:18)fatima96 نوشته:  مرغی که لاتاری برنده بشه صاحبش منم. بزارم واسه امضام سوم وان لایک یو؟

خخخخ بزار

واااااااااااااااااااااااای راست میگی ؟خودت کجایی هستی ؟

کرمانشاه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، fatima96 ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan ، puryapurya
[عکس: cd8a3e84cf78a1ce902deb1c67d6e8c8.jpg]
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، redbull ، msr839 ، سوار ، tabim4 ، ostokhan ، puryapurya ، .samira
(2015-04-23 ساعت 23:19)redbull نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 23:14)pichak333 نوشته:  اگر اسم تاپیک شمارش معکوسه معنیش اینه که هر کی میاد اینجا منتظره و داره لحظه شماری میکنه برای اعلام نتایج
و لحظه شماری معنیش فقط این نیست که فقط آدم بشینه لحظه ها را بشماره
ما هممون اینجا جمع میشیم تا به هم دیگه دلداری بدیم ، توی رویا پردازیهای همدیگه شریک باشیم ، از همدیگه ایده بگریم و حتی به خودمون کمک کنیم تا لحظه ها زودتر بگذرن.
ما دوستهای دنیای مجازی اینجا با یه خواسته مشترک جمع شدیم و شاید یه روزی یه جای دیگه دنیا دوستهای دنیای واقعی باشیم...

شما حواست باشه ۲۰۰ تومن ک قراره برام کارت ب کارت بکنی...Big Grin
دیگه چه دعایی بهتر از این ،؟ !

چشششممم
شما دعا کن من برنده بشم ...
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، someonelikeyou ، msr839 ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان