کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-23 ساعت 22:16)redbull نوشته:  خدایی من که اینجا هستم دارم تفریحی درس برا ارشد میخونم ....
خدایی ی نصیحت برادرانه میکنم ...اگه بیکارید عمرتون تو این فروم حروم نکنید ...والله از زندگی عقب میمونید ....دلخوش لاتاری نباشید اگه قبول شدید بیایید ...ا

رد بول جان منم چند سال پیش تفریحی خوندم واسه ارشد قبولم شدم و رفتم مدرکشم گرفتم و حیف از پولی که خرجش کردم البته شاید واسه شما خوب باشه و امیدوارم به دردت بخوره
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، javadgorgani ، rezijon ، pichak333 ، .samira ، msr839 ، ostokhan ، puryapurya ، roadhog
(2015-04-23 ساعت 17:27)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 12:28)سوار نوشته:  عمو فاز منفی اومد
خدا خیرتون بده بچه ها ، از صبح تاحالا رئیسم سرویسم کرده
ولی وقتی پستای شما رو خوندم روحیه ام عوض شد ، بس که دارم میخندم

عزیز من، ما همینجوری میخوایم امید از دل تمامی شرکت کننده ها بگیریم ، اونوفت بچه های گل مهاجرسرا عین این رمال ها میان میگن :
من حس میکنم امسال فلانی برنده میشه ، نمیدونم از اینا دیگه Big Grin
شوخی کردم ، ولی برگردید تو حال خودتون جدا

یه چیزی :
از دوستان کسی که آمارش خوبه ، لطفا یه آمار بگیره
مثلا ما پارسال از ایران 6000 و خورده ای برنده داشتیم
در حالی که تعداد ثبت نام کننده تو ایران مطمئنا باید بالای 1 میلیون باشه
با این اوصاف درصد قبولی هر شخص چقدر میشه ؟
فکر کنما فکر کنم (برام دست نگیرید)
مثلا درصد قبولی هرشخی میشه 0.6 (دوستان کسی که ریاضیش خوبه اصلاح کنه)
ولی در کل میگم دل نبندین

اگه این امار درست باشه درصد قبولی هر ایرانی معادله با %0.006 به عبارت دیگه از هر 1000 نفر 6 نفر برنده میشن و با احتساب اینکه امار قبولی رو دو برابر ظرفیت اعلام میکنن این عدد به 12 میرسه و از این 12 نفر فقط به 6 نفر ویزا میرسه. ولی فکر نمیکنم 1 میلیون ایرانی شرکت کنه اخه کلش 12تا14 میلیون نفر شرکت میکنه.
ولی امیدتون به خدا باشه اینا همش یه مشت عدد و رقمه اگه اون بخواد حتما شما یکی از این 6000 برنده خواهید بود.

منم این عدد و درآوردم عزیز (باور کن روم نشد بزارم Smile)
منظور مشخصه ولی راست میگی 1 میلیون ثبت نام نمیکنن
ولی اگه یک پنجم این رقم هم شرکت کننده داشته باشیم باز شانس به 2 درصد هم نمیرسه (خودتون میدونی چی میگم)
یه چیزی خوندم تو این تاپیک ، یکی از بچه ها گفته بود که دو نفر رو دیده دارن درباره برنده شدن لاتاری حرف میزنن و میگن اگه برنده شی همه چی مفتیه !!!!
واقعا قلب تیر کشید
به این فکر نکرده بودم که عده ای زیادی علاوه بر اینکه هیچ اقدامی برای مهاجرت نمیکنن ، بلکه هیچی هم از این قضیه ی قرعه کشی نمیدونن
یعنی فرض کنیم طرف ثبت نام میکنه بعد قبول میشه ، ولی حتی اقدامی برای رویت قبولیش نمیکنه چه برسه به مهاجرت
ای وایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، farzad parsa ، msr839 ، ostokhan ، puryapurya
(2015-04-23 ساعت 22:19)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 22:16)redbull نوشته:  خدایی من که اینجا هستم دارم تفریحی درس برا ارشد میخونم ....
خدایی ی نصیحت برادرانه میکنم ...اگه بیکارید عمرتون تو این فروم حروم نکنید ...والله از زندگی عقب میمونید ....دلخوش لاتاری نباشید اگه قبول شدید بیایید ...ا

رد بول جان منم چند سال پیش تفریحی خوندم واسه ارشد قبولم شدم و رفتم مدرکشم گرفتم و حیف از پولی که خرجش کردم البته شاید واسه شما خوب باشه و امیدوارم به دردت بخوره
من که میدونم مدرکش بدرد نمیخوره ولی برا تفریح خوبه نه ؟ میریم سر کلاس بحث سیاسی میکنیم Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، msr839
(2014-09-18 ساعت 00:40)abas_kashan نوشته:  سلام

حرکت جدید و بسیار خوبی هست که تاپیک شمارش خیلی زودتر باز شده

امیدوارم که همه قبول بشند و این تاپیک با رعایت قوانین پابرجا باشه

یکی گفته بود (استخوان عزیز )..خخخخخ خیلی باحال بود. فقط جسارتا قصد بی احترامی نداشتم.فقط گفتم خیلی باحال بود همین
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، msr839
عجب
بابا کم فکر کنید به این امار و ارقام
اگه خدا بخاد تو کل دنیا اسم تون در میاد
هی گیر دادین
والا
چند روز دیگه معلوم میشه
من که میدونم قبولم امسال
اصلا خیلی ریلکسم
خخخخ
تشکر کنندگان: redbull ، سوار ، someonelikeyou ، pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، elnaz.sh ، farzad parsa ، msr839 ، Ali.ghz
خدایی ی سوالی برا من پیش اومده که کی گزارش میده پستای من پاک میشه ؟ !!!! هرکی هستی دمت گرم باهات حال میکنم خیلی کارت درسته
(2015-04-23 ساعت 22:31)redbull نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 22:19)someonelikeyou نوشته:  

من که میدونم مدرکش بدرد نمیخوره ولی برا تفریح خوبه نه ؟ میریم سر کلاس بحث ۳۰ یا C میکنیم Big Grin

آره کلن محیط دانشگاه خوبه واسه وقت گذرونی یا حتی برای جدا شدن از روزمرگی
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، rezijon ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan ، puryapurya
(2015-04-23 ساعت 22:36)nima2016 نوشته:  عجب
هی گیر دادین
والا
چند روز دیگه معلوم میشه
من که میدونم قبولم امسال
اصلا خیلی ریلکسم
خخخخ
شرط ببندیم ؟؟؟؟؟؟
کم ، نمیخوام بهت فشار بیاد Smile
30 هزار تومن (ناقابل)
اگه برنده شدی من برات میریزم تو کارتت
اگه برنده نشدی زحمت میکشی انتقال میدی تو حسابم
اسمتو بگو ، زمان اعلام میای اینجا عکس از صحفه اکانت لاتاریت میزاری،
Ok؟
تشکر کنندگان: redbull ، nima2016 ، pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، msr839
عباس کاشان ...کجایی ؟ خدایی این عباس این دم اخری ها با من بد شده بود ...بیا خداوکیلی این چند روز مونده ی چنتا عکس رویایی بزار ......کسی ازش خبر نداره .......دلم تنگ شده واسه عکسایی که میزاشتی هزار تا لایک میخورد
تشکر کنندگان: rezijon ، someonelikeyou ، سوار ، pouya007 ، pichak333 ، msr839
(2015-04-23 ساعت 22:42)سوار نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 22:36)nima2016 نوشته:  عجب
هی گیر دادین
والا
چند روز دیگه معلوم میشه
من که میدونم قبولم امسال
اصلا خیلی ریلکسم
خخخخ
شرط ببندیم ؟؟؟؟؟؟
کم ، نمیخوام بهت فشار بیاد Smile
30 هزار تومن (ناقابل)
اگه برنده شدی من برات میریزم تو کارتت
اگه برنده نشدی زحمت میکشی انتقال میدی تو حسابم
اسمتو بگو ، زمان اعلام میای اینجا عکس از صحفه اکانت لاتاریت میزاری،
Ok؟
یعنی میگی برنده نمیشم؟
خخخخخ
من واسه اون خانم elnaz.sh مطمنم ولی واسه خودم 80 درصده
خخخخخ
تشکر کنندگان: سوار ، pouya007 ، redbull ، rezijon ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya
آقا ول کنین کی قبول میشه! کی نمیشه! رو چند روز دیگه معلوم میشه
اینم به افتخار someonelikeyou عزیز که واسمون سفرنامه و خاطراتشو مینویسه

[عکس: hsp9q6ugnoiy.jpg]
2016
2017
2019
مرسییییییی پویای عزیزم همتون دیگه میدونین من چقد عاشق برج میلاد سیاتلم
خیلی عکس قشنگیه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، rezijon ، fatima96 ، pichak333 ، amirmc ، msr839 ، kuwait ، ostokhan
اگر اسم تاپیک شمارش معکوسه معنیش اینه که هر کی میاد اینجا منتظره و داره لحظه شماری میکنه برای اعلام نتایج
و لحظه شماری معنیش فقط این نیست که فقط آدم بشینه لحظه ها را بشماره
ما هممون اینجا جمع میشیم تا به هم دیگه دلداری بدیم ، توی رویا پردازیهای همدیگه شریک باشیم ، از همدیگه ایده بگریم و حتی به خودمون کمک کنیم تا لحظه ها زودتر بگذرن.
ما دوستهای دنیای مجازی اینجا با یه خواسته مشترک جمع شدیم و شاید یه روزی یه جای دیگه دنیا دوستهای دنیای واقعی باشیم...
(2015-04-23 ساعت 23:06)someonelikeyou نوشته:  مرسییییییی پویای عزیزم همتون دیگه میدونین من چقد عاشق برج میلاد سیاتلم
خیلی عکس قشنگیه

مرغی که لاتاری برنده بشه صاحبش منم. بزارم واسه امضام سوم وان لایک یو؟
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، pouya007 ، redbull ، msr839 ، ostokhan
(2015-04-23 ساعت 23:14)pichak333 نوشته:  اگر اسم تاپیک شمارش معکوسه معنیش اینه که هر کی میاد اینجا منتظره و داره لحظه شماری میکنه برای اعلام نتایج
و لحظه شماری معنیش فقط این نیست که فقط آدم بشینه لحظه ها را بشماره
ما هممون اینجا جمع میشیم تا به هم دیگه دلداری بدیم ، توی رویا پردازیهای همدیگه شریک باشیم ، از همدیگه ایده بگریم و حتی به خودمون کمک کنیم تا لحظه ها زودتر بگذرن.
ما دوستهای دنیای مجازی اینجا با یه خواسته مشترک جمع شدیم و شاید یه روزی یه جای دیگه دنیا دوستهای دنیای واقعی باشیم...

پیچک عزیز منم میخاستم همین حرفا رو به اون دوستان بزنم ولی به این قشنگی نتونستم بگم ایولا
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pichak333 ، amirmc ، pouya007 ، msr839 ، elnaz.sh ، ostokhan ، puryapurya ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان