کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-24 ساعت 02:08)moxtar88 نوشته:  سلام به همه کرمانشاهی های گل ، من هم از کردستان هستم، ما کردهای مهاجرسرا برای همتون آرزوی موفقیت داریم
بژی کوردستان

سلاو بو تو
منال کوینه ی کورسانی؟
به هیوای سه ر که وتنی همو کوردان
تشکر کنندگان: Mansour92 ، pichak333 ، khatarnak ، redbull ، pouya007 ، msr839 ، rezijon ، amir_ebrahimi99 ، puryapurya
سلام
دوستان تا ایت ساعت رکورد شمارش معکوس 2015 را قاطعانه زدید
تعداد ارسالها 5286 در 353 صفحه برای سال 2016

تعداد ارسالها 3205 در 214 صفحه برای سال 2015
حدود 65 درصد رشد

بازم دوستتون دارم
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، rezijon ، kuwait ، amino ، amir_ebrahimi99 ، tabim4 ، .samira ، alireza_guitar ، puryapurya ، alirezanz
Diversity Visa 2016

11 days
276 hours
16589 minutes
995351 seconds

It is 11 days, 12 hours, 29 minutes, 11 seconds

until Tuesday, 5 May 2015, 20:30:00

Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، rezijon ، kuwait ، nima2016 ، ali diana ، amino ، amir_ebrahimi99 ، ostokhan ، fatima96 ، tabim4 ، redbull ، .samira ، taherifar ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 01:55)tenardie2bai نوشته:  اندک اندک ، اندک اندک ، جمع مستان می رسند
اندک اندک ، اندک اندک ، می پرستان می رسند

اندک اندک جمع مستان می رسند
اندک اندک می پرستان می رسند

دل نوازان ، ناز نازان در رهند
گل عذاران از گلستان می رسند

اندک اندک زین جهان هست و نیست
نیستان رفتند و هستان می رسند

دل نوازان ، ناز نازان در رهند
گل عذاران از گلستان می رسند

سر خمش کردم که آمد خالق ، ای
نک بتان با آب دستان می رسند

دوستان کم کم به یک رقمی شدن روزهای انتظار نزدیک میشیم ... همه آماده اید؟به من گفته اند که بعضی از شما سالها و روزهای طولانی اینجا منتظر بودید... خسته شدید ؟ ... خسته نیستید ؟ حالا کی خستست ؟
........................................................................
دشمن...................Big Grinمن که کاملا اماده ام تکلیفم روشن بشه. سریع تر مقدمات سفر بچینم
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، rezijon ، tenardie2bai ، amino ، alirezanz
[عکس: win.jpg]

امیدوارم همتون پیج اینشکلی ببنین تو روز قرعه کشی ... دعا کردم در حد بنز رتبه بدید بچسبم به سقف نتونم بیام پایین Big Grin ولی جدا از شوخی اگه یه همچین چیزی ببینید اون لحظه چه احساسی خواهید داشت؟؟؟!!!!
تشکر کنندگان: msr839 ، rezijon ، kuwait ، pouya007 ، nima2016 ، elnaz.sh ، amir_ebrahimi99 ، ostokhan ، fatima96 ، .samira ، Mansour92 ، taherifar ، alirezanz
سلاااام صبحتون بخير
آقا اين چه وضعشه آخه همه ميگن اون يكي قبول ميشه اما هيچكي به من نگفته ! خب حسادت كردم Big Grin
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: pouya007 ، elnaz.sh ، rezijon ، ostokhan ، payamshad ، fatima96 ، msr839 ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 09:04)online27H نوشته:  [عکس: win.jpg]

امیدوارم همتون پیج اینشکلی ببنین تو روز قرعه کشی ... دعا کردم در حد بنز رتبه بدید بچسبم به سقف نتونم بیام پایین Big Grin ولی جدا از شوخی اگه یه همچین چیزی ببینید اون لحظه چه احساسی خواهید داشت؟؟؟!!!!

آقا من که فک میکنم اول یه متری بپرم هوا و یه داد جانانه بزنم ولی نه اینطوری که همه خبر دار میشن! Big Grin
حالا همون موقع یه کاریش میکنیم!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: elnaz.sh ، online27H ، ali diana ، amino ، amir_ebrahimi99 ، rezijon ، ostokhan ، kuwait ، msr839 ، alirezanz
تا 11 روز دیگه پای کامپیوتر این شکلی نشی صلوات .... :d

[عکس: 538b60f0c13b.jpg]

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
وضعیت ما در شب اعلام نتایج:

[عکس: 06zxdc6yxxfk.jpg]
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، elnaz.sh ، Ali.ghz ، nima2016 ، tabim4 ، amino ، rezijon ، ostokhan ، redbull ، msr839 ، سوار ، .samira ، asher ، puryapurya ، alirezanz
دل بــســـپــار...
به آتشی که نمى‌سوزاند
"ابراهیم" را
و دریایى که غرق نمی‌کند
"موسى" را...
نهنگی که نمی‌خورد
"یونس" را...
کودکی که مادرش او را
به دست موجهاى "نیل" می‌سپارد
تا برسد به خانه‌ی تشنه به خونش...
دیگری را برادرانش به چاه مى‌اندازند
سر از خانه‌ی عزیز مصر درمی‌آورد!
...
آیا هنوز هم نیاموختی؟!
که اگر همه‌ی عالم
قصد ضرر رساندن به تو را داشته باشند
و خدا نخواهد،
"نمی‌توانند"
پس
به "تدبیرش" اعتماد کن
به "حکمتش" دل بسپار
به او "توکل" کن
و به سمت او ”قدمی بردار"...
..................................................................................................................................
خدایا دوستانم برادرم و مرا در موقعیت و زمان مناسب در زمان اعلام نتایج لاتاری 2016 قرار ده.
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، ali diana ، rezijon ، redbull ، nima2016 ، msr839 ، .samira ، alirezanz
همسایه ما برنده شده بود به هیشکی چیزی نگفت ... حتی به دوستان نزدیکش تا زمانی که ویزاشو گرفت و رفت بعد همه براشون سوال بود تا مادرش یجا لو داد ... اول از این کارش خیلی ناراحت شدم ولی بعد که فکر میکنم و شرایط بعضی از دوستانو میبینم دارم نتیجه میگیرم کارش درست بوده ... با وضعیت سیاسی و شکل برخورد اجتماع با این مساله و احتمال ریجکت شدن ادم ممکنه مشکلات زیادی برای ادم درست بشه

عاغا این دوازده روز بیاد بریم پی کارمون :d
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، amino ، ali diana ، elnaz.sh ، rezijon ، ostokhan ، fatima96 ، kuwait ، someonelikeyou ، nima2016 ، msr839 ، ProEngineer ، .samira ، asher ، taherifar ، alirezanz
سلام صبح بخیر
مادرم خیلی دعا کرده
من قبول میشم
راسی
همیشه یازده اردیبهشت اعلام نتایج نبود ؟!

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: pouya007 ، amir_ebrahimi99 ، elnaz.sh ، rezijon ، ostokhan ، redbull ، kuwait ، pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، .samira ، alirezanz
(2015-04-23 ساعت 21:40)maxsupermax نوشته:  

عزیزان مهاجرسرا
وجدانا" این رسمشه ؟!!!

هر مطلبی که اخیرا" در این تاپیک نوشته میشه هیچ ربطی به" شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016" نداره

خودمون رو مسئول بدونیم برای سامان دهی مطالب ... هر چیز تو جای خودش لطفا"

جسارتا اسمش هست شمارش معکوس یعنی محوریت خاصی نداره. بچه ها غیر از این مطالبی که میبینید برای سرگرم شدن میخوان چه مطلب دیگه ای بزارن؟؟؟
اگه طبق اسم تاپیک فقط بخوان پست بزارن فقط میشه کانت داون
تشکر کنندگان: online27H ، pouya007 ، lottory2015 ، rezijon ، redbull ، someonelikeyou ، amino ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya ، .samira ، taherifar ، alirezanz
اینم از یه سایتی دیدم میزارم..
images

سال ۲۰۰۰ (DV-2000)

تعداد برندگان از کشور ایران: ۴۸۹ فرم

سال ۲۰۰۱ (DV-2001)

تعداد برندگان از کشور ایران: ۷۴۰ فرم

سال ۲۰۰۲ (DV-2002)

تعداد برندگان از کشور ایران: ۱,۷۰۳ فرم

سال ۲۰۰۳ (DV-2003)

تعداد برندگان از کشور ایران: ۷۶۸ فرم

سال ۲۰۰۴ (DV-2004)

تعداد برندگان از کشور ایران: ۱,۴۳۱ فرم

سال ۲۰۰۵ (DV-2005)

تعداد برندگان از کشور ایران: ۸۲۰ فرم

سال ۲۰۰۶ (DV-2006)

تعداد برندگان از کشور ایران: ۹۳۴ فرم

سال ۲۰۰۷ (DV-2007) – تعداد فرم های ثبت شده از ایران: ۱۵۰,۶۹۹ فرم

تعداد برندگان از کشور ایران: ۱,۳۶۱ فرم

سال ۲۰۰۸ (DV-2008) – تعداد فرم های ثبت شده از ایران: ۱۲۹,۲۲۶ فرم

تعداد برندگان از کشور ایران: ۱,۴۳۵ فرم

سال ۲۰۰۹ (DV-2009) – تعداد فرم های ثبت شده از ایران: ۱۳۹,۳۹۵ فرم

تعداد برندگان از کشور ایران: ۱,۶۸۹ فرم

سال ۲۰۱۰ (DV-2010) – تعداد فرم های ثبت شده از ایران: ۲۴۵,۷۳۳ فرم

تعداد برندگان از کشور ایران: ۲,۷۷۳ فرم

سال ۲۰۱۱ (DV-2011) – تعداد فرم های ثبت شده از ایران: ۲۲۳,۴۲۶ فرم

تعداد برندگان از کشور ایران: ۲,۸۱۹ فرم

سال ۲۰۱۲ (DV-2012)- تعداد فرم های ثبت شده از ایران: ۲۸۹,۵۸۶ فرم

تعداد برندگان از کشور ایران: ۴,۴۵۳ فرم

سال ۲۰۱۳ (DV-2013) – تعداد فرم ها ثبت شده از ایران: ۳۶۹,۱۱۸ فرم

تعداد برندگان از کشور ایران: ۶,۰۲۹ فرم
(2015-04-23 ساعت 22:19)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 22:16)redbull نوشته:  خدایی من که اینجا هستم دارم تفریحی درس برا ارشد میخونم ....
خدایی ی نصیحت برادرانه میکنم ...اگه بیکارید عمرتون تو این فروم حروم نکنید ...والله از زندگی عقب میمونید ....دلخوش لاتاری نباشید اگه قبول شدید بیایید ...ا

رد بول جان منم چند سال پیش تفریحی خوندم واسه ارشد قبولم شدم و رفتم مدرکشم گرفتم و حیف از پولی که خرجش کردم البته شاید واسه شما خوب باشه و امیدوارم به دردت بخوره
دقیقا. 2 سال وقت و هزینه برای گرفتن مدرک ارشد سال 89 رفتم. الان مثل .... پشیمونم. هیچ چیزی جز اتلاف وقت نیست . تا حالا که بکارم نیومده خداوکیلی. الانم که یادم میفته برای پایان نامش چقدر زجر کشیدم مو به تنم سیخ میشه.
ولی خب برید بخونید چون بگم نخونید اونوقت میاید میگید خودش خونده بما که میرسه میگه .....
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، redbull ، someonelikeyou ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya ، alirezanz ، roadhog

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان