کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام مارا هم جز لیست قرار بده مرسی
تشکر کنندگان: ostokhan ، redbull ، rezijon ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 12:21)ostokhan نوشته:  الان مطلب آپدیت شده تصادف پورشه زردرنگ چندروزپیش تو خیابون شریعتی رو میخوندم. دختر و پسری از قشر خوش گذران پولدار تهران که در دم جان دادند. واقعا عکس های اینستاگرامشون رو که پخش شده میبینی ایده آلیسمه ما چیه و برای اونا چیه؟؟؟ برای اونا آمریکا رفتن مثل رفتن تا سر کوچشون هست و برای ما انتظار کشیدن روز اعلام نتایج . اگرچه با این کیفیت زندگیشان در ایران اصلا در تخیلاتشون نمیگنجد که بخوان از اینجا برن. اینجا جایی هستش که عدالت و برابری زیر سوال میره یکی مثل اونا یکی مثل ما یکی هم کسی که خجالت زده زنو بچشه برای نون شب. واقعا این چیزا رو میبینم خیلی زجر میکشم و دوست دارم یه جایی از دنیا برم که کمتر این مسائل رو ببینم و بشنوم

استخان جان باهات موافق نیستم به نظرم همه جای دنیا اختلاف طبقاتی هست و به نظرم باید هم باشه به هرحال ماشین من و رییس کارخونه ای که توش کار میکنم نباید یکی باشه
مسئله سر اینه که ما توی طبقه ای که هستیم چه حداقل هایی رو تجربه میکنیم و یکی همطراز و همکار ما در امریکا در همین طبقه سطح زندگیش چطوره
من هیچ وقت از دیدن پولدارهایی که بدون دزدی و رانت پولدار شدن ناراحت نمیشم ازین ناراحت میشم که با کار و تلاشی که من میکنم به هیچی نمیرسم ولی یه نفر همطراز من توی ینگه دنیا همه چیش تامینه

استخان دیشب نبودی سفرنامه ات رسید
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، ziba62ka ، aaraam ، lighter ، hamid32 ، taherifar
استخان یادته ی زمانی منو دعوت ب ارامش میکردی اما الان خودت مثل اینکه .....
این روزای آخر زدی به سیم آخر !
امیدوارم قبول بشی و ۲۰۰ تومن برام کارت به کارت کنی ...
تو هم بردم توی لیست خودم
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، taherifar ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 12:32)redbull نوشته:  استخان یادته ی زمانی منو دعوت ب ارامش میکردی اما الان خودت مثل اینکه .....
این روزای آخر زدی به سیم آخر !
امیدوارم قبول بشی و ۲۰۰ تومن برام کارت به کارت کنی ...
تو هم بردم توی لیست خودم

دایی ما فقیر فقرا هستیم . اصلا نمیدونیم سیستم شتاب چیه؟؟؟

برات چکشو پست میکنم در خونتون Big Grin

(2015-04-24 ساعت 12:29)alireza.esmaili76 نوشته:  سلام مارا هم جز لیست قرار بده مرسی

خب مشخصاتت چیه؟؟؟
شما مشخصاتتو باید پی ام کنی. همین جوری که نمیشه برادر من
تشکر کنندگان: fatima96 ، redbull ، rezijon ، pouya007 ، msr839 ، someonelikeyou ، pichak333 ، puryapurya
[عکس: portland-oregon%20.jpg]
[عکس: Tree-Lined-City-Streets-in-Portland-Oregon1.jpg]
[عکس: 2010-portland-1432.jpg]

portland oregon streetsCool
واااااااااااااااااااااااای چقدرررر استرس دارم کاش اصلا نمیدونستم چندم اعلام نتایجه آخرشم اینستاگرام کار دستم میده انشاالله قبول بشیم
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: rezijon ، pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، sanazali ، alirezanz
رد بول، حقوق زیر یه ملیون تومن که مالیات بهش تعلق نمیگیره برادر،
مزاح کردم البته، اینو شما که حسابدارین باید بدونین دیگه :دی
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، ostokhan ، pichak333 ، puryapurya ، asher ، alirezanz
اوهوم
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، asher ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 10:45)ali diana نوشته:  اینم از یه سایتی دیدم میزارم..
images

سال ۲۰۱۳ (DV-2013) – تعداد فرم ها ثبت شده از ایران: ۳۶۹,۱۱۸ فرم

تعداد برندگان از کشور ایران: ۶,۰۲۹ فرم

این امار بهتره یعنی سال 2013 از 1000 نفر ایرانی 32 نفر برنده شدن که به 16 تاشون ویزا رسیده.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: سوار ، pouya007 ، we are one ، msr839 ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، asher ، ostokhan ، ziba62ka ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 01:41)alireza_guitar نوشته:  در صورت قبولیه بنده؛ قبل از عزیمت به آمریکا ( در صورت داشتن شماره کیس پایین ) این کارها رو انجام میدم:
[size=medium]
1:چشمام رو لیزیک می کنم
)
من 4 سال پیش چشمامو لیزیک کردم.خیلی باحاله.الان نمره چشمام 10/10 Wink
به شدت از عینک متنفر بودم.واقعا حیف یه جوون که عینک بزنه.
پیشنهاد میکنم هر چه زودتر لیزیک کن تا لذت ببری Smile
خداوند پشتیبان مهاجرین است.
تشکر کنندگان: msr839 ، ostokhan ، pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، asher ، alireza_guitar ، aaraam ، Mansour92 ، alirezanz ، roadhog
(2015-04-24 ساعت 13:15)we are one نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 01:41)alireza_guitar نوشته:  در صورت قبولیه بنده؛ قبل از عزیمت به آمریکا ( در صورت داشتن شماره کیس پایین ) این کارها رو انجام میدم:
[size=medium]
1:چشمام رو لیزیک می کنم
)
من 4 سال پیش چشمامو لیزیک کردم.خیلی باحاله.الان نمره چشمام 10/10 Wink
به شدت از عینک متنفر بودم.واقعا حیف یه جوون که عینک بزنه.
پیشنهاد میکنم هر چه زودتر لیزیک کن تا لذت ببری Smile

واقعا؟ الان همه دوست دارن عینک بزنن. من یک چشمم لنز داره چشمم هم خیلی ضعیف داداش بزرگم هم عینکی بدش مياد. ولی داداش کوچیکم که چشماش صفره عشق عینکه
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، hamid32
وااااااااااااااااااااااای چقدر استرس. کاش آقای msr بیاد یه شعر بگه :-D یا سوم وان لایک یو سفرنامه بنویسه حواسمون پرت بشه خخخ چقدر پرروام من میخوام جک بنویسم ولی میترسم حذف بشه
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، alirezanz
اطلاعات شغل شما در نيويورك :
http://nyjobsource.com/
http://www.salaryfor.com/

ايالت نيويورك : http://www.state.ny.us
تشکر کنندگان: kuwait ، msr839 ، pouya007 ، puryapurya ، DELPHI5 ، hamid32 ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 10:46)ostokhan نوشته:  [quote='someonelikeyou' pid='597699'
دقیقا. 2 سال وقت و هزینه برای گرفتن مدرک ارشد سال 89 رفتم. الان مثل .... پشیمونم. هیچ چیزی جز اتلاف وقت نیست . تا حالا که بکارم نیومده خداوکیلی. الانم که یادم میفته برای پایان نامش چقدر زجر کشیدم مو به تنم سیخ میشه.
ولی خب برید بخونید چون بگم نخونید اونوقت میاید میگید خودش خونده بما که میرسه میگه .....
[/quote]
حالا که بحث به ادامه تحصیل رسید نظرتون در مورد ادامه تحصیل در عمه ریکا چیه Big Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، fatima96 ، pichak333 ، puryapurya ، online27H ، redbull ، Mansour92 ، alirezanz
[عکس: evqxsvivk0b9jha0dews.jpg]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان