کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-24 ساعت 14:17)rezijon نوشته:  اووووه، مگه نگفتین ۲۹ سالتونه، اونجا تلاش میکنین سه ساله بار زندگیتون رو میبندین، ازدواج هم خواستی بکنی مارو دعوت میکنی عروسیت خلوت نباشه

چند ماه دیگه سی سالم میشه اگه این جوری که شما میکین بشه که خیلی خوبه از الان عروسی من دعوتید شما
استخان و پویا و فاطیما و پوریا و ردبولو طاهری فر و تناردیه و همه و همه دعوتید
آدرس باغچه نارسیس ضلع شرقی برج میلاد سیاتل ، سیاتل ، ایالت واشینگتن ، ایالات متحده امریکا

راستی من با وزن صد و ده کیلوییم خودم مشکلی ندارم اون حرفا رو زدم که خدا حواسش باشه به هر حال خخخخ
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: fatima96 ، rezijon ، redbull ، pichak333 ، puryapurya ، asher ، msr839 ، ostokhan ، pouya007 ، taherifar ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 14:15)rezijon نوشته:  سام وان!!! برادر شوهر من ۳۵ سالگی ازدواج کرد و سه سال بعدش خدا بهش دختر داره، همیجوری که ما با بچمون رفتار میکنیم شاید بیشتر بهش برسه، وااااا

یعنی اگه بشه چه خوب میشه که وقتی من حدود سی و‌هشت سالم باشه دخترم چهار ساله باشه و توی سیاتل باشیم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: rezijon ، pichak333 ، puryapurya ، asher ، msr839 ، pouya007 ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 14:27)abas_kashan نوشته:  با تعجب تمام بدون هیچگونه استرس !

سلام عباس کاشان ی چندتا عکس بزار خدایی ...رومو زمین نزن
تشکر کنندگان: rezijon ، pichak333 ، asher ، msr839 ، pouya007 ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 14:35)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 14:17)rezijon نوشته:  اووووه، مگه نگفتین ۲۹ سالتونه، اونجا تلاش میکنین سه ساله بار زندگیتون رو میبندین، ازدواج هم خواستی بکنی مارو دعوت میکنی عروسیت خلوت نباشه

چند ماه دیگه سی سالم میشه اگه این جوری که شما میکین بشه که خیلی خوبه از الان عروسی من دعوتید شما
آدرس باغچه نارسیس ضلع شرقی برج میلاد سیاتل ، سیاتل ، ایالت واشینگتن ، ایالات متحده آمریکا

راستی من با وزن صد و ده کیلوییم خودم مشکلی ندارم اون حرفا رو زدم که خدا حواسش باشه به هر حال خخخخ

آقا من ساقدوشما ساقدوش اصلی بعدشم من هم دوست دارم برقصم هم روم نمیشه خودم یهو بیام وسط پس هی باید تعارف بزنید گفته باشم خخخ
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، rezijon ، redbull ، pichak333 ، asher ، puryapurya ، msr839 ، ostokhan ، pouya007 ، alirezanz
منم استرس ندارم، چون میدونم اگه قبول بشیم راه مهاجرت ۹۹ درصد هموار میشه، اگه هم خدای نکرده برنده نشدیم باید تلاش زیاد بکنیم برای مهاجرت، هرچی خواست خداست برای بهتر شدت مسیر بهتر رو برامون انتخاب کنه
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، redbull ، pichak333 ، asher ، puryapurya ، msr839 ، ostokhan ، pouya007 ، hamhi ، baran21 ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 14:38)fatima96 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 14:35)someonelikeyou نوشته:  

آدرس باغچه نارسیس ضلع شرقی برج میلاد سیاتل ، سیاتل ، ایالت واشینگتن ، ایالات متحده آمریکا

آقا من ساقدوشما ساقدوش اصلی بعدشم من هم دوست دارم برقصم هم روم نمیشه خودم یهو بیام وسط پس هی باید تعارف بزنید گفته باشم خخخ

ساقدوش کمرو نمیشه تو باید مجلسو مدیریت کنی مثلن
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: rezijon ، redbull ، pichak333 ، puryapurya ، asher ، msr839 ، fatima96 ، ostokhan ، pouya007 ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 14:46)rezijon نوشته:  منم بعنوان حسابدار دخل و خرج عروسیتون رو میزون میکنم،‌ انشالا

رد بول پس خاک تو سر بیسواد حروم خورشون

ایشالااا بچه ها لطفن از آوردن ظرف و ظروف به عنوان کادو جدا خودداری کنید فقط هرکدوم چند تا صد دلاری بیارید کافیه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: rezijon ، redbull ، pichak333 ، puryapurya ، msr839 ، pouya007 ، alirezanz
سام وان نمیدونم شما راست گفتی که ۱۱۰ کیلویی ؟!؟!
خدا بخیر بگذرونه که اونور مشکل میخوری ! صلاح خودتو بهتر میدونی اما برا کارای یدی ....
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، msr839 ، pouya007 ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 14:53)redbull نوشته:  سام وان نمیدونم شما راست گفتی که ۱۱۰ کیلویی ؟!؟!
خدا بخیر بگذرونه که اونور مشکل میخوری ! صلاح خودتو بهتر میدونی اما برا کارای یدی ....

چه مشکلی؟؟؟ همه آمریکاییا خودشون چاقن البته من چاق نیستم استخوون بندیم درشته خخخ

(2015-04-24 ساعت 14:56)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 14:53)redbull نوشته:  سام وان نمیدونم شما راست گفتی که ۱۱۰ کیلویی ؟!؟!

چه مشکلی؟؟؟ همه آمریکاییا خودشون چاقن البته من چاق نیستم استخوون بندیم درشته خخخ

من میرم اونجا بادی گارد میشم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، pichak333 ، puryapurya ، msr839 ، ostokhan ، rezijon ، pouya007 ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 14:53)redbull نوشته:  

(2015-04-24 ساعت 14:53)redbull نوشته:  سام

من میرم اونجا بادی گارد میشم
اگه استخون بندی مشکلی نیست Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، msr839 ، pouya007 ، alirezanz
یک نفر دیگه هم به معتادی ها اضافه شد!!!!!!
رد بول جان(البته فریاس قدیم یا شولی عسلی) پرچمو به دست گرفتی ها ....ماشالله بیست چهاری اینجایی ها.....
ذوق و شوقت خوبه .....
ایشالله امسال لاتری بره خودتو....
فقط قول بده اگه اسمت در اومد یه گودبای را بنداز بیاییم با بچه های فروم....
باشه؟؟؟؟Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، redbull ، pichak333 ، ostokhan ، amirmc ، rezijon ، pouya007 ، msr839 ، we are one ، alirezanz
میگم الان که یه کوچولو استرس داریم وای به حال ساعت های آخر
فک کنم 15 ام که سه شنبه میشه از خواب پاشیم تا ساعت 20:30 دور از جون چند باری میمیریم و زنده میشیم...
گرچه خودم رو برای نشدنش ( البته خدا نکنه ) آماده کردم ولی خوب دوست دارم قبول شم یعنی همه دوست دارن قبول بشن ....
با امید قبولی همه مهاجر سرایی های عزیز + دوستای خودم که غیر مهاجر سرایی هستن ...
دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
بسیار سنگین تر از دردیست که
انسان را به فریاد وا میدارد...!
و انسانها فقط به فریاد هم میرسند،
نه به سکوت هم!

-------------------------------------------------------------------------
2017 : HAS NOT BEEN SELECTED
2016 : HAS NOT BEEN SELECTED  
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، puryapurya ، pichak333 ، ostokhan ، pouya007 ، baran21 ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 15:12)puryapurya نوشته:  یک نفر دیگه هم به معتادی ها اضافه شد!!!!!!
رد بول جان(البته فریاس قدیم یا شولی عسلی) پرچمو به دست گرفتی ها ....ماشالله بیست چهاری اینجایی ها.....
ذوق و شوقت خوبه .....
باشه؟؟؟؟Big Grin

باید نفری دویست تومن به هممون کادو بده تازه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، puryapurya ، pichak333 ، rezijon ، pouya007 ، msr839 ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 01:09)pichak333 نوشته:  این خاطره را تعریف میکنم که اگه جواب لاتاری اون طوری که دوست داشتین نبود به فکر راههای دیگه و کشف استعدادهاتون باشین

چند سال پیش بابای من چند تا مجله خارجی مشترک بود ، به خاطر همین پستچی محله هر بسته مجله مانندی که از خارج کشور میومد بدون این که آدرسو بخونه مینداخت توی خونه ما (آخه ماشالا هزار ماشالا 3-4 تا شغل داشت ، اگر قرار بود بشینه همه آدرسا رو بخونه وقت نمیکرد به همشون برسه).
حالا فکر کنین واسه یه بنده خدایی نامه از خارج کشور اومده بود که فامیلش هم با ما مشترک بود. اونم فکر کرده بود نامه صد در صد واسه ماست.
ما قبل از این که روی نامه را بخونیم که ببینیم صاحب اصلی نامه کیه نامه را باز کردیم، چند تا طراحی کفش بود و یه نامه به زبون انگلیسی و یه جاکلیدی با آرم آدیداس.
نامه از طرف شرکت آدیداس بود. و متن کلی نامه این بود: تشویق به خاطر ایده هاش و این که گفته بود باید طراحی صنعتی بخونی تا بتونی درست طراحی کنی...
شب از روی آدرس گیرنده خونشونو پیدا کردیمو نامه را بهشون تحویل دادیم
گفت دانشجوی کاردانی برقم ، ولی به طراحی صنعتی علاقه دارم و این طرحها را برای آدیداس فرستاده بودم که گویا برگشت خورده و نپذیرفتن...
چند ماه بعد پستچی عزیز دوباره یه نامه اورد ، دوباره برای همون گیرنده
این بار از روی کنجکاوی نامه را باز کردیم ، این دفعه طرحهای ماشین بود
طرحهای ماشین را برای شرکت بنز طراحی کرده بود.
دوباره مثل دفعه قبل نامه حاوی طرحها ، یه کیف کوچیک اشانتیون با آرم بنز و یه نامه تقریبا با همون مضمون
دوباره رفتیم نامه را بهش تحویل دادیم و به پستچی محله هم موضوع را گفتیم که دیگه نامه های اونو (فرشاد ...) اشتباهی برای ما نیاره
ما هی میخندیدیم و میگفیم چه اعتماد به نفسی!!! آدیداس! بنز!
چند سالی ازش خبر نداشتیم،
تا این که 3-4 سال پیش مامانم مادربزرگشو دیده بود، و مادربزرگش گفته بود نوم از طرف آدیداس براش نامه اومد که پاشو بیا ما به عنوان طراح میپذیریمت و بهت نیاز داریم و نوم از ایران رفت...

پشتکار......... هدف........
بیا رد بول جان اینم یه پشتکار بیست.....
حالا خودتو این همه بزن به در و دیوار!!!Big Grin
این تازه یکیشه.....
بسیار راهای دیگه از این طریق هم هست یه مقدار فقط باید بیندیشی....
البته صبر هم باید به اندازه ی بی نهایت داشته باشی......
تشکر کنندگان: redbull ، motinus ، pichak333 ، rezijon ، pouya007 ، msr839 ، Fifi2015 ، ziba62ka ، we are one ، asher ، tabim4 ، farzad parsa ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 15:12)puryapurya نوشته:  یک نفر دیگه هم به معتادی ها اضافه شد!!!!!!
ذوق و شوقت خوبه .....
باشه؟؟؟؟Big Grin

پوریا جون توی امضات بیت آخر مصرع دوم این باید باشه یک بار از این خانه برین بام برآیید
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: asher ، pichak333 ، puryapurya ، rezijon ، pouya007 ، msr839 ، aaraam ، tabim4 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان