کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-24 ساعت 01:41)alireza_guitar نوشته:  در صورت قبولیه بنده؛ قبل از عزیمت به آمریکا ( در صورت داشتن شماره کیس پایین ) این کارها رو انجام میدم:

1:چشمام رو لیزیک می کنم
2: چکاپ دوباره ی تک تک دندون ها و درست کردنشون( در صورت خرابی )
3: آوردن پایین وزنم( به میزان 10kg)
4:فروختن ماشینم و سپرده کردنش(برای جمع کردن پول بیشتر )
5: یاد گرفتن نواختن گیتار به صورت کلاسیک

دوستان اولویت کارهای شما چیه؟( غیر از کارهای فرم و ترجمه )
علیرضا جان منم 4مورد اول رو دارم فقط زبان رو باید تکمیل کنم که بعید میدونم فرصت بشه متاسفانه میمونه واسه اونور.
تشکر کنندگان: pichak333 ، puryapurya ، rezijon ، pouya007 ، someonelikeyou ، msr839 ، alireza_guitar ، we are one ، پدی ، alirezanz
[عکس: portland_or_light_rail_ek_apr09__036.jpg]
http://imgick.oregonlive.com/home/olive-...mmmain.jpg
[عکس: Portland_Transit_Mall_with_cyclists_crossing.jpg]
[عکس: 2007-08-27_portland2.jpg]

دوستان کسی نیم نگاهی به پورتلند انداخته؟
(2015-04-24 ساعت 14:42)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 14:38)fatima96 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 14:35)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 14:17)rezijon نوشته:  اووووه، مگه نگفتین ۲۹ سالتونه، اونجا تلاش میکنین سه ساله بار زندگیتون رو میبندین، ازدواج هم خواستی بکنی مارو دعوت میکنی عروسیت خلوت نباشه

چند ماه دیگه سی سالم میشه اگه این جوری که شما میکین بشه که خیلی خوبه از الان عروسی من دعوتید شما
استخان و پویا و فاطیما و پوریا و ردبولو طاهری فر و تناردیه و همه و همه دعوتید
آدرس باغچه نارسیس ضلع شرقی برج میلاد سیاتل ، سیاتل ، ایالت واشینگتن ، ایالات متحده آمریکا

راستی من با وزن صد و ده کیلوییم خودم مشکلی ندارم اون حرفا رو زدم که خدا حواسش باشه به هر حال خخخخ

آقا من ساقدوشما ساقدوش اصلی بعدشم من هم دوست دارم برقصم هم روم نمیشه خودم یهو بیام وسط پس هی باید تعارف بزنید گفته باشم خخخ

ساقدوش کمرو نمیشه تو باید مجلسو مدیریت کنی مثلن
خب اگر یهو برم بندری بزنم که بختم بسته میشه خخخخخ
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، puryapurya ، rezijon ، pouya007 ، someonelikeyou ، msr839 ، asher ، tabim4
در تازه ترین بررسی های انجام شده، از سوئیس به عنوان شادترین کشور جهان نام برده شده است. براساس این گزارش کشورهای ایسلند، دانمارک، نروژ و کانادا در رده های بعدی قرار گرفته اند.
دعـــــــــــــــــــا میکنم دائماً ..
خدا کمکــــــــــــــــم کن خواهشنا ..
رویام بزرگه ..
بهم گفت 2 راه جلوته ..
• برنامه کارتــــــــــــــو بچین ..
• یا بخوابو خوابشــــــــــو ببین ..
2012 ؟ نشد : - (
2013 ؟ بازم نشد .. : - (
2014 ؟ اینم نشد .. : " - (
2015 ؟ لعنت بهش .. بازم نشد .. : - ((((
2016 ؟ ( خدایا خودت ردیفش کن برم پیش خواهرم ) ...
تشکر کنندگان: redbull ، rezijon ، pouya007 ، amir_ebrahimi99 ، pichak333 ، msr839 ، DELPHI5 ، lighter ، asher ، sib 24 ، tabim4
(2015-04-24 ساعت 15:15)redbull نوشته:  قانون کائنات:
رنج نبايد تو را غمگين كند، اين همان جايي است كه اغلب مردم اشتباه ميكنند... رنج قرار است تو را هوشيار تر كند ، چون انسانها زماني هوشيارتر ميشوند كه زخمي شوند، رنج نبايد بيچارگي را بيشتر كند. رنجت را تنها تحمل نكن، رنجت را درك كن، اين فرصتي است براى بيداري، وقتي آگاه شوي بيچارگي ات تمام ميشود... اگر كه به جاى محبتي كه به كسي كرديد از او بي مهري ديده ايد، مأيوس نشويد، چون برگشت آن محبت را از شخص ديگري، در زمان ديگري، در رابطه با موضوع ديگري' خواهيد گرفت.
شك نكنيد!
اين قانون كائنات است....
ﺍﻧﻌﮑﺎﺱ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﺎﺵ..
ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ﺩﺭ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺑﺒﯿﻨﯽ!
ﺍﮔﺮ ﻋﺸﻖ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ
ﻋﺸﻖ ﺑﻮﺭﺯ...
ﺍﮔﺮ ﺻﺪﺍﻗﺖ ﻣﯿﺨﻮاهی
ﺭﺍﺳﺘﮕﻮ ﺑﺎﺵ...
ﺍﮔﺮ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ
ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺑﮕﺬﺍﺭ...
ﺩﻧﯿﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﺟﺰ ﭘﮋﻭﺍﮎ ﻧﯿﺴﺖ!
یادمان باشد..
زندگی انعکاس رفتار ما است!
انعکاس من بر من..
پس حواسمان باشد
بهترین باشیم
تا بهترین دریافت کنیم!
می گویند برای کلبه کوچک همسایه ات چراغی آرزو کن، قطعأ حوالی خانه تو نیز روشن خواهد شد.
من خورشید را برای خانه دلتان آرزو می کنم تا هم گرم باشد و هم سرشار از روشنایی .
کلا ذهنت تناقضه ها رد بول خان؟یکی میزنی به در یکی هم میزنی به تخته .....
!!!!Big Grin
تو یه جهت حرکت کن وگرنه تصادف میکنی.....
اوج بی نظمی.....!!!
تشکر کنندگان: rezijon ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، someonelikeyou ، we are one ، asher
کاربران در حال بازدید این موضوع: amir_epa، ostokhan، puryapurya، rezijon، سوار، 3 کاربر مخفی، 7 مهمان

ای شیطون به قول خودت!یکی از مخفی ها خودتی ها رد بول خان.....!!!Big Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، msr839 ، someonelikeyou ، we are one ، asher ، alirezanz
دوستان عزیز . قبلا بار ها و بار ها گفته شده بود . بحث های سی یا سی و یا توهین به اشخاص - مذهب و ... کاملا ممنوع

پست های خارج از حیطه تاپیک خیلی زده شد اما به دلیل اینکه روز های آخر بود چشم پوشی شد . اما بحث سی یا سی و یا توهین شوخی نیست

لطفا رعایت کنید .

تاپیک تا اطلاع ثانوی بسته می شود .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تاپیک باز شد.

در صورت مشاهده تخطی از قوانین کاربر خاطی برای همیشه از حضور در سایت محروم خواهد شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
ali.sepehr@pariztravel.com

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
باز شدن مجدد تاپیک رو تبریک میگم خدمت دوستان و خواهشی که دارم اینه که لطفا بیشتر درباره مراحل بعد از قبولی توضیح بدید
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: sib 24 ، tabim4 ، amirmc ، msr839 ، alireza_guitar ، redbull ، puryapurya ، ProEngineer ، taherifar ، ostokhan ، alirezanz
کمتر از 9 روز دیگه .... به روز سرنوشت ساز

SmileShyWink
تشکر کنندگان: tabim4 ، amirmc ، msr839 ، alireza_guitar ، puryapurya ، pouya007 ، .samira ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 03:23)Nazem نوشته:  تاپیک باز شد.

در صورت مشاهده تخطی از قوانین کاربر خاطی برای همیشه از حضور در سایت محروم خواهد شد.

با تشکر

دوستان این دو هفته رو هم دندون رو جیگر بذارید.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
آخیش بدن درد گرفته بودم این چند ساعت...
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
10
DAYS
12
HOURS
7
MINUTES
17
SECONDS
تشکر کنندگان: tabim4 ، alireza_guitar ، moxtar88 ، redbull ، msr839 ، puryapurya ، بازگشت ، runioe ، pouya007 ، alirezanz
با تشکر ویژه از مدیریت و ناظم محترم بخاطر بازگشایی مجدد این تاپیک.دوستان این تالار فیس _بوک تانگو وایبر اینستاگرام که نیست بیاییم همش صحبتهای Fun تزی بکنیم مگر اینجا وبلاگ شخصی یه که هر چی دل تنگمان بخواد بگیم بیایید از گذاشتن پست های مکرر غیر ضروری و نامرتبط پرهیز کنیم چونکه این تالار جای تفریح و وقت گذرانی نیست.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان