کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دکمه تبریک و تشکر کم بود گفتم یه نوشته بزارم که آقا متشکریمممممم. و اینکه دوستان عزیز و گرامی ما منتظران باید منتظر باشیم و مراعات قوانین هم باید داشته باشیم. آرزوی موفقیت و برنده شدن همه عزیزان رو دارم و تشکر دوباره از مدیران و.....بابت بازگشایی تاپیک.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، redbull ، msr839 ، puryapurya ، amirmc ، tabim4 ، pouya007 ، alirezanz
1 WEEK
2 DAYS
23 HOURS
43 MINUTES
GET READY THE DREAMS BECOME REALITY
تشکر کنندگان: saidoo ، msr839 ، runioe ، tabim4 ، pouya007 ، alirezanz
منم بعد از قبولی برنامه های که دارم شامل:
1- درست کردن دندونهای خودم و همسرم (که باید ایمپلنت بشن)
2- پیدا کردن یه دکتر خوب برای ادامه معالجه پسرم در اونجا
اینها مهمترین کارام هستن که باید انجام بدم
(2015-04-25 ساعت 07:53)someonelikeyou نوشته:  آخیش بدن درد گرفته بودم این چند ساعت...
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: msr839 ، puryapurya ، runioe ، pouya007 ، alirezanz
سلام و صبح بخیر خدمت همه دوستان عزیز مهاجر سرایی
قبل از هر چیز برای باز شدن مجدد تاپیک از مدیران سایت تشکر می کنم
دوستان یه سوال فنی
یکی از دوستانمون که متاسفانه اسم کاربریشو فراموش کردم تو چند صفحه قبل گفتن بعد از7 ماه کلیر شدن,من فکر کنم تو یکی از تاپیک ها خوندم که ویزا حداکثر 6 ماه بعد از روز مدیکال(آزمایشات پزشکی) اعتبار داره
حالا اگه اون دوست عزیز یا دیگر دوستان اگه توضیح بدن که ممنون میشم یعنی مدیکال رو تمدید کردن یا .....
تشکر کنندگان: msr839 ، puryapurya ، tabim4 ، runioe ، alireza_guitar ، pouya007 ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 09:55)kuwait نوشته:  سلام و صبح بخیر خدمت همه دوستان عزیز مهاجر سرایی
دوستان یه سوال فنی
یکی از دوستانمون که متاسفانه اسم کاربریشو فراموش کردم تو چند صفحه قبل گفتن بعد از7 ماه کلیر شدن,من فکر کنم تو یکی از تاپیک ها خوندم که ویزا حداکثر 6 ماه بعد از روز مدیکال(آزمایشات پزشکی) اعتبار داره
حالا اگه اون دوست عزیز یا دیگر دوستان اگه توضیح بدن که ممنون میشم یعنی مدیکال رو تمدید کردن یا .....

سلام دوست عزیز

ببینید اگر کسی به مصاحبه دعوت شود و کلیرنس بخوره . مثال زمانی کلیر بشه که تاریخ مدیکال تمام شده . مجدد باید مدیکال را انجام بده . چیزی هست که خیلی از همین دوستان 2015 هم انجام دادن

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

اينم سايت براي علاقه مندان به كار در ارتش آمريكا
http://www.goarmy.com
می گذرد ...
تشکر کنندگان: redbull ، puryapurya ، fatima96 ، runioe ، Ali_Hunter ، pouya007 ، Mansour92 ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 09:58)Mahmood129 نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 09:55)kuwait نوشته:  سلام و صبح بخیر خدمت همه دوستان عزیز مهاجر سرایی
دوستان یه سوال فنی

سلام دوست عزیز

ببینید اگر کسی به مصاحبه دعوت شود و کلیرنس بخوره . مثال زمانی کلیر بشه که تاریخ مدیکال تمام شده . مجدد باید مدیکال را انجام بده . چیزی هست که خیلی از همین دوستان 2015 هم انجام دادن

موفق باشید
ممنون
تشکر کنندگان: msr839 ، tabim4 ، runioe ، pouya007 ، alirezanz
سلام و سلام به همه دوستان
من ديشب داشتم قيمت پورشه رو نگا ميكردم تو آمريكا شما با ٥٩٩ دلار تو ٢٧ ماه ميتوني يه پورشه داشته باشي يعني حتي كسي هم كه درآمد خيلي بالايي نداره ميتونه اين قسط رو بده ?
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: msr839 ، runioe ، motinus ، puryapurya ، alireza_guitar ، pouya007 ، Mansour92 ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 10:36)Ali.ghz نوشته:  سلام و سلام به همه دوستان
من ديشب داشتم قيمت پورشه رو نگا ميكردم تو آمريكا شما با ٥٩٩ دلار تو ٢٧ ماه ميتوني يه پورشه داشته باشي يعني حتي كسي هم كه درآمد خيلي بالايي نداره ميتونه اين قسط رو بده ?

مالیاتش جقدره ؟
مخارج ماهیانش ؟
ایرانیا تا میرسن امریکا اولین کاری که میکنن یا یه بنز میخرن یا بی او و
اشتباهه تو شروع بنظر من
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: Fifi2015 ، msr839 ، runioe ، puryapurya ، ProEngineer ، alireza_guitar ، pouya007 ، alirezanz
اميدوارم در پناه خدا هر كسي كه صلاح و قسمتشه برنده بشه
انشالله خدا بهترين ها رووووو براي همه رقم بزنه
[quote='برنده لاتاری 2016' pid='598175' dateline='1429935626']
منم بعد از قبولی برنامه های که دارم شامل:
1- ...........
فکر کنم اولین کار باید پر کرن فرمهای مربوطه باشه و جمع و جور کردن مدارک و توپ کردن زبان وسایر چیزهای مرتبط.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: msr839 ، payamshad ، puryapurya ، alireza_guitar ، pouya007 ، alirezanz
ﻃﻮﺍﻑ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻣﺎﺩﺭﯼ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻟﻤﺲ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺑﺎﯾﺪ ﻭﺿﻮ ﮔﺮﻓﺖ ...
تو زندگی چیزایی مهم تر و بهتر از لاتاری هم وجود داره قدرشون بدونیم.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
(2015-04-25 ساعت 10:59)payamshad نوشته:  

مالیاتش جقدره ؟
مخارج ماهیانش ؟
ایرانیا تا میرسن آمریکا اولین کاری که میکنن یا یه بنز میخرن یا بی او و
اشتباهه تو شروع بنظر من
به نظر من هم اینکه آدم تو بدو ورودش بخواد بره سراغ ماشین های گرون قیمت اشتباهه چون نه شغلی داری و هنوز جا نیوفتادی . به نظر من باید از یک ماشین مدل پایین و ترو تمیز شروع کنی تا هم هر جا بخوای بری راحت باشی و هم اینکه زودتر پولی که تو دستت داری رو خرج نکنی
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: payamshad ، ProEngineer ، puryapurya ، alireza_guitar ، msr839 ، pouya007 ، rezijon ، alirezanz
(2015-04-24 ساعت 15:23)online27H نوشته:  [عکس: portland_or_light_rail_ek_apr09__036.jpg]
http://imgick.oregonlive.com/home/olive-...mmmain.jpg
[عکس: Portland_Transit_Mall_with_cyclists_crossing.jpg]
[عکس: 2007-08-27_portland2.jpg]

دوستان کسی نیم نگاهی به پورتلند انداخته؟

آقا چرا با ملت همیچین میکنید؟

به خدا دلم میخواد همین الان با سر برم تو مانیتور شاید اونورش پورتلند باشه!!!!

خدا اینا چرا اینقدر اذیت میکنن!!!!!!!!!!

(2015-04-24 ساعت 15:36)ostokhan نوشته:  در تازه ترین بررسی های انجام شده، از سوئیس به عنوان شادترین کشور جهان نام برده شده است. براساس این گزارش کشورهای ایسلند، دانمارک، نروژ و کانادا در رده های بعدی قرار گرفته اند.

بابا اینا الکیه. آخه چرا شما وطن فروشید! سرزمین مردان ایندین رو با کجا مقایسه میکنید ؟؟؟

آمریکا کشوری با پهنه یک قاره، با گوناگونی تمام نژاد بشر، خب مسلمه نمیتونه تو این رده ها جای اول رو داشته باشه....

آمریکا بی برو برگرد تنها جایی هست که باید برای باقی عمر و زندگیتون بهش فکر کنید ..........

بازم بگم ؟

من که نفهمیدم قیمت تمام شده این پورشه چقدر در میاد؟ 16000 تا

کار کرده ؟؟؟
تشکر کنندگان: online27H ، puryapurya ، moxtar88 ، r.bazargan ، msr839 ، aaraam ، pouya007 ، rezijon ، alirezanz ، roadhog

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان