کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
پرودگارا می دانم که هر لحظه و هر ثانیه.....دستان بسیاری بسویت بالا امده....می دانم که شاید ارزویی من در کنار درد های دیگران هوس کودکانه ای بیش نباشد. اما پروردگارا این را هم خوب می دانم که در براورده کردن ارزوهای بندگانت نه محدودیت داری و نه ناتوانی . فقط لطف و کرمت خواهد بود و بس .......پروردگار مهربانا.... خواسته ما را با مصلحتت یکی کن.....تولدی دوباره ده.......ما را به حال خود وامگذار .........یاریمان کن و می دانم چنین خواهد شد چرا که هرگز باور نخواهم داشت معبودم مرا بر زمین اورد و سپس رهایم کند.......
..........................................................................................................................................................................................
ای نور جای در جهان دوستانم برادرم و مرا یاری فرما در هنگام اعلام نتایج لاتاری 2016 در موقعیت و زمان مناسب قرارگیریم و جزء برگزیدگان باشیم
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
تشکر کنندگان: payamshad ، rezijon ، .samira ، pouya007 ، nima2016 ، puryapurya ، tabim4 ، tapartoor600 ، msr839 ، javadgorgani ، saidoo ، alirezanz ، shahram LA
(2015-04-25 ساعت 17:22)tapartoor600 نوشته:  روز به روز بر میزان اوسترسم افزوده میشه Big Grin

داداش اونو هممون داریم .
یعنی میشه؟؟؟؟؟
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: elnaz.sh ، rezijon ، pouya007 ، puryapurya ، tabim4 ، tapartoor600 ، msr839 ، javadgorgani ، saidoo ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 17:25)elnaz.sh نوشته:  پرودگارا می دانم که هر لحظه و هر ثانیه.....دستان بسیاری بسویت بالا امده....می دانم که شاید ارزویی من در کنار درد های دیگران هوس کودکانه ای بیش نباشد. اما پروردگارا این را هم خوب می دانم که در براورده کردن ارزوهای بندگانت نه محدودیت داری و نه ناتوانی . فقط لطف و کرمت خواهد بود و بس .......پروردگار مهربانا.... خواسته ما را با مصلحتت یکی کن.....تولدی دوباره ده.......ما را به حال خود وامگذار .........یاریمان کن و می دانم چنین خواهد شد چرا که هرگز باور نخواهم داشت معبودم مرا بر زمین اورد و سپس رهایم کند.......
..........................................................................................................................................................................................
ای نور جای در جهان دوستانم برادرم و مرا یاری فرما در هنگام اعلام نتایج لاتاری 2016 در موقعیت و زمان مناسب قرارگیریم و جزء برگزیدگان باشیم

دعاتون زیباست . به امید خدا مستجاب بشه
2018 کی مرده کی زنده ؟
تشکر کنندگان: rezijon ، pouya007 ، puryapurya ، tabim4 ، elnaz.sh ، azadeh.mohamad ، msr839 ، javadgorgani ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 17:09)m.memari نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 12:28)mrlzdh نوشته:  [quote='payamshad' pid='598200' dateline='1429943374']
[quote='Ali.ghz' pid='598194' dateline='1429941967']
دوستان لطفا اطلاعات ناقص نديد ، پورشه !!!! چه مدل ، چه سالي ، تصادفي و . . .
من خودم ماشين ميفروشم نيسان آلتيما ٢٠١٢ تصادفي رو با ٢٠٠٠$ پيش، ماهي ٤٠٠$ ميفروشم ١٥٠٠٠$
سلام m.memari ...کارت درسته ...یخورده کم پیدایی ...میشه پستهای مفیدی از امریکا برامون بزاری ...حالا از هرچی گذاشتی مهم نیست ....
هوا تو ایالتت که هستی خوبه ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، amirmc ، alirezanz
[font=Arial]
لیست بروز شده منتظران لاتری 2016 تا تاریخ 1394/02/05
متقاضیان مشخصاتشون رو پیام خصوصی کنند.
http://s4.picofile.com/file/8184764926/l...n.pdf.html
[/font]
تشکر کنندگان: rezijon ، payamshad ، redbull ، taherifar ، pouya007 ، nima2016 ، puryapurya ، tabim4 ، Ali_Hunter ، msr839 ، Ali.ghz ، Hezha ، amirmc ، Mansour92 ، alirezanz ، roadhog
سلام کارت ب کارت کنید
تشکر کنندگان: pouya007 ، payamshad ، rezijon ، puryapurya ، azadeh.mohamad ، msr839 ، alirezanz ، roadhog
[عکس: 22.png]
[عکس: 11.png]
[عکس: 33.png]
[عکس: 4_1.png]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
با سلام به همه دوستان عزیز
من تازه عضو سایت شدم. تا حدودی از همه تاپیک ها دیدن کردم و خیلی خوبه که همچین سایتی برای تبادل نظر و مشورت تو این زمینه وجود داره.
از امروز فقط 10 روز دیگه تا اعلام نتایج مونده . من خیلی استرس دارم .زمانی نیست که بهش فکر نکنم . سال دومیه که شرکت می کنم .اصلا پارسال این استرس رو نداشتم . ولی قبولی در لاتاری خیلی زندگیه منو عوض می کنه.امیدوارم که هممون قبول شیم . Shy
با تشکر از مدیریت سایت
تشکر کنندگان: rezijon ، redbull ، amir_ebrahimi99 ، payamshad ، ostokhan ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، Hezha ، amirmc ، alirezanz
[font=Impact]
امیدوارم دوستان هر که اسمش در اومد در امریکا موفق باشد...چون رفتن تنها دلیل خوشبختی نیست باید موفق هم باشید ...
من که اسمم در نمیاد ولی اگه شما در اومدید خدا پشت وپناهتون[/font]
(2015-04-25 ساعت 18:15)redbull نوشته:  [font=Impact]
امیدوارم دوستان هر که اسمش در اومد در آمریکا موفق باشد...چون رفتن تنها دلیل خوشبختی نیست باید موفق هم باشید ...

شکسته نفسی میفرماییدجناب ردبول/ چرا قبول نشی؟؟؟ انقدر تواضع داری میبینی خداوند آرزوتو براورده کرد
تشکر کنندگان: redbull ، payamshad ، puryapurya ، tabim4 ، azadeh.mohamad ، msr839 ، pouya007 ، alirezanz ، Hesam s ، Gl@diator
فقط این امیدوار بودن ب فردایی بهتره که باعث میشه انسان زنده بمونه...

میدونید کهنه ترین واخرین حربه شیطان برا گمراهی انسان چیه ؟

اون نا امیدی هست ....
تشکر کنندگان: ostokhan ، majid7 ، babak82 ، puryapurya ، tabim4 ، azadeh.mohamad ، msr839 ، pouya007 ، alirezanz ، Hesam s ، Gl@diator
امیدوارم دوستان هر که اسمش در اومد در آمریکا موفق باشد...چون رفتن تنها دلیل خوشبختی نیست باید موفق هم باشید ...

دوست گل انرژی زای عزیزم . برای هممون به اندازه یک سر سوزن روزنه امید هست
بخاطر همینه که مثل کسانی که زامبی گازشون گرفته به مهاجر سرا دچار شدیم .
توکل بر خدا . امید داشته باش ولی واقع بین باش . شاید امسال شما برنده خوش شانس این لاتاری باشی چرا که نه ؟
2018 کی مرده کی زنده ؟
تشکر کنندگان: babak82 ، redbull ، puryapurya ، tabim4 ، elnaz.sh ، msr839 ، pouya007 ، someonelikeyou ، alirezanz ، Hesam s ، Gl@diator
(2015-04-25 ساعت 18:21)redbull نوشته:  فقط این امیدوار بودن ب فردایی بهتره که باعث میشه انسان زنده بمونه...

میدونید کهنه ترین واخرین حربه شیطان برا گمراهی انسان چیه ؟

اون نا امیدی هست ....
در نومیدی بسی امید است

پایان شب سیه سفیداست.

اگه شاعرشو گیر بیارم میدونم چکارش کنم. ملتو اسکل کرده Big Grin
و سینه را چون سینه‌ها هفت آب شو از کینه‌ها وآنگه شراب عشق را پیمانه شو پیمانه شو
باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی گر سوی مستان می‌روی مستانه شو مستانه شو
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: redbull ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، حامد.ن ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 18:20)ostokhan نوشته:  

شکسته نفسی میفرماییدجناب ردبول/ چرا قبول نشی؟؟؟ انقدر تواضع داری میبینی خداوند آرزوتو براورده کرد
اتفاقا منم صد بار بهش گفتم امسال اسمت در میاد...
من مطمئنم.....
حالا میبینی.....Smile
تشکر کنندگان: redbull ، someonelikeyou ، tabim4 ، elnaz.sh ، .samira ، msr839 ، pouya007 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان