کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
بیا! اونجا آشغالاشونم جاذبه توریستیه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، حامد.ن ، Ali_Hunter ، .samira ، elnaz.sh ، ostokhan ، msr839 ، pichak333 ، alirezanz ، ziba62ka ، Gl@diator ، roadhog
(2015-04-25 ساعت 19:24)Ali_Hunter نوشته:  [عکس: 650f02569947.jpg]

ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﮐﻪ ﻣﯽﺭﻭﯾﺪ ﺳﻔﯿﺪ ﺑﺎﺷﺪ ﯾﺎ ﺻﻮﺭﺗﯽ؟ ﺻﺨﺮﻩﺍﯼ
ﯾﺎ ﺷﻨﯽ؟ ﺗﯿﺮﻩ ﯾﺎ ﺭﻭﺷﻦ؟ ﻧﻮﺭﺍﻧﯽ ﺑﺎﺷﺪ، ﯾﺎ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﯼ؟
ﺳﺎﺣﻞ ﺷﯿﺸﻪﺍﯼ ﺩﺭ ﮐﺎﻟﯿﻔﺮﻧﯿﺎ Glass Beach (Fort
Bragg, California
ﺍﯾﻦ ﺳﺎﺣﻞ ﻋﺠﯿﺐ ﺩﺭ ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ ﺷﻬﺮ ﻓﻮﺭﺕ ﺑﺮﮒ ‏( Fort Bragg ‏) ،
ﻭﺍﻗﻊ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻧﮑﺘﻪﯼ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﺣﻞ ﺩﺭ ﺍﺻﻞ ﻧﺘﯿﺠﻪﯼ
ﺁﻟﻮﺩﮔﯽ ﻣﺤﯿﻂ ﺯﯾﺴﺖ ﺍﺳﺖ . ﺍﯾﻦ ﺳﻨﮕﺮﯾﺰﻩﻫﺎﯼ ﺷﯿﺸﻪﺍﯼ ﺗﺮﺍﺵ
ﺧﻮﺭﺩﻩ، ﺩﺭ ﺍﺻﻞ ﺯﺑﺎﻟﻪﻫﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺳﺎﻟﯿﺎﻥ ﻣﺘﻤﺎﺩﯼ ﻭ
ﺩﺭ ﺑﺨﺶ ﺷﻤﺎﻟﯽ ﺷﻬﺮ، ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺷﺪﻩﺍﻧﺪ ﻭ ﺑﻌﺪﻫﺎ ﺗﻮﺳﻂ
ﺍﻣﻮﺍﺝ ﺷﮑﻞ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺗﺮﺍﺵ ﺧﻮﺭﺩﻩﺍﻧﺪ . ﺍﻣﺮﻭﺯﻩ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﺣﻞ ﺑﻪ
ﯾﮏ ﻧﻘﻄﻪﯼ ﮔﺮﺩﺷﮕﺮﯼ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﻭ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ .
ﻣﺸﺎﻫﺪﻩﯼ ﯾﮏ ﺳﺎﺣﻞ ﺑﯽﻧﻈﯿﺮ ﻭ ﻗﺪﻡ ﺯﺩﻥ ﺭﻭﯼ ﺳﻨﮓﻫﺎﯼ ﮔﺮﺩ
ﺷﯿﺸﻪﺍﯼ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺩﻻﯾﻞ ﺟﺬﺍﺑﯿﺖ ﺍﯾﻦ ﻧﻘﻄﻪ ﺍﺳﺖ، ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﻟﺤﺎﻅ
ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺑﻬﺪﺍﺷﺘﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﺟﻤﻊ ﺁﻭﺭﯼ ﺍﯾﻦ ﺳﻨﮓﻫﺎ ﺧﻮﺩﺩﺍﺭﯼ ﻧﻤﻮﺩ .
بریم اونجا به خدا کامل سرمون درگیر کار میشه(مگر اینکه ....) و همه ی این دیدنیها دوباره آرزو میشه برامون حداقل یه سال--حداقل بره ماها--.....Sad
عجب دنیایی یه!!!!!!!
تشکر کنندگان: pouya007 ، Ali_Hunter ، ostokhan ، msr839 ، pichak333 ، payamshad ، saidoo ، alirezanz ، Gl@diator
(2015-04-25 ساعت 19:27)someonelikeyou نوشته:  بیا! اونجا آشغالاشونم جاذبه توریستیه

والا
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، msr839 ، Alirezawee ، pichak333 ، puryapurya ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 17:52)redbull نوشته:  سلام کارت ب کارت کنید
ببخشید مگه پوله؟؟؟؟!!!!!
لیست منتظرانه مثلنکه ها...Cool
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 18:39)runioe نوشته:  و سینه را چون سینه‌ها هفت آب شو از کینه‌ها وآنگه شراب عشق را پیمانه شو پیمانه شو
باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی گر سوی مستان می‌روی مستانه شو مستانه شو

من عاشق شعرای مولانام

هم خویش را بیگانه کن هم خانه را ویرانه کن
وآنگه بیا با عاشقان هم خانه شو هم خانه شو
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، rezijon ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 19:09)tapartoor600 نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 18:14)ssalari نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
من تازه عضو سایت شدم. تا حدودی از همه تاپیک ها دیدن کردم و خیلی خوبه که همچین سایتی برای تبادل نظر و مشورت تو این زمینه وجود داره.
از امروز فقط 10 روز دیگه تا اعلام نتایج مونده . من خیلی استرس دارم .زمانی نیست که بهش فکر نکنم . سال دومیه که شرکت می کنم .اصلا پارسال این استرس رو نداشتم . ولی قبولی در لاتاری خیلی زندگیه منو عوض می کنه.امیدوارم که هممون قبول شیم . Shy
با تشکر از مدیریت سایت

انشالله امسال همه برنده میشیم و ویزا میگیریم.
من 6 ساله شرکت میکنم. 6 سسسسسسسسسسسسسسسال

ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااTongue
تشکر کنندگان: tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، rezijon ، ostokhan ، pichak333 ، alirezanz ، Hesam s
الان داشت تو تى وى سرگذشت ابراهام لينکلن رو نشون ميداد... واقعا خوش ب حال امريکا ک هميشه ادماى فوق العاده وطن پرست و باهوش بهش حکومت کردن.. البته اگه اينطور نبود الان امريکا. امريکا نبود
تشکر کنندگان: ostokhan ، msr839 ، pichak333 ، pouya007 ، redbull ، حامد.ن ، Mansour92 ، taherifar ، payamshad ، alirezanz ، Hesam s
(2015-04-25 ساعت 18:56)tabim4 نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 13:03)Hezha نوشته:  درود دوستان
با آرزوی قبولی برای همه دوستان یه سوال در مورد فرم DS260 داشتم البته فکر کنم تو صفحات ابتدایی توضیح داده شده بود ولی متاسفانه پیداش نمی کنم اگه کسی میدونه لطفا اطلاع بده و یه سوال دیگه هم داشتم این که کسی در مورد شهر نشویل ( شهر موسیقی) در ایالت تنسی اطلاعتی داره یا عکسی لطفا ما رو هم در جریان بزاره ممنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننون
دوست عزیز بالاخره یک نفر بعد از چندین سال پیدا شد که ساکن نشویل باشه و به گفته خودش در شهر نشویل تو کار خرید و فروش خودرو می باشد اسم کاربری اش m.memari است و اتفاقا امروز تو همین تاپیک یه پست گذاشته با این لینک
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B4...#pid598292
پیشنهاد میشه یک پیغام خصوصی براش بفرستید شاید در مور نشویل اطلاعات خوبی در اختیارتون قرار بده.
خیلی ممنونم دوست عزیز خیلی لطف کردین
تشکر کنندگان: msr839 ، tabim4 ، rezijon ، pichak333 ، pouya007 ، alirezanz
سامی پس سفرنامت کوووووووووووووووووووووووووووو؟
تشکر کنندگان: rezijon ، pichak333 ، pouya007 ، someonelikeyou ، puryapurya ، msr839 ، alirezanz
ای دریغا دل سپردن به لاتاری بیهوده است.
آقا اینکه میگن اومدن زیاد به مهاجرسرا آدم رو معتاد میکنه 100 درصد مورد تایید میباشد. خدا تا ده روز دیگه و به خیر کنه چندین سال ثبت نام اینجوری نبوددم که الان هستم. آقا کمپ ترک اعتیاد شمارش معکوسی ها رو انگاری باید راه انداخت. مدیران عزیز ظاهرا پست جدید باید راه بندازین به مضمون ترک اعتیاد البته ترک اعتیاد بدون دارو.
ممنون از مدیران و آرزوی موفقیت واسه سایر دوستان.
چو میگذرد غمی نیست.
شاد باشید
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، tabim4 ، pouya007 ، rezijon ، msr839 ، puryapurya ، babak82 ، حامد.ن ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 15:08)online27H نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 14:55)nima2016 نوشته:  سلام
اتفاقا پورتلند یکی از جاهای خیلی خوبه
حیف در بدو ورود احتمال پیدا کردن کار کمه
مقصد دوم من این شهره

یکم بیشتر توضیح میدی نیما جان ...
من برادرم چند سالی کانادا بوده و از همین رو من علاقه خاصی از چند سال قبل به کانادا داشتمو دارم چون مرتب عکسها و شرایط اونجارو دنبال میکردم ... پورتلندم تا حدی با توجه به نزدیکی و آب و هواش شبیه شمال خودمون و صد البته کاناداس برای همین برام نمو بیشتری داره ...

نیما جان برای اینکه یه بحث مفید اینجا شروع شه نظرتو به صورت جامع در مورد شهر احتمالی که دوس داری توش اقامت داشته باشی بگو و همچنین دلایلتو از این که اون شهرو انتخاب کردی چه بوده ...

دوستان دیگم میتونن تو مبحث شرکت کنن ....
دروووووووووووود بر دوستان من هم بر اساس توصیه هایی که شنیدم به فکر شهرهایی مثل نیویورک و کلا شهر های بزرگ با هزینه های زیاد نیستم، و شهر کوچیکی رو انتخاب کردم به نام نشویل در ایالت تنسی
طالع اگر مدد کند دامنش آورم به کف
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، tabim4 ، pouya007 ، nima2016 ، puryapurya ، msr839 ، babak82 ، alirezanz
[font=Tahoma]

Time until Tuesday, 5 May 2015, 12:00:00 (Washington DC time)
9
days
23
hours
59
minutes
[/font]
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، rezijon ، pouya007 ، puryapurya ، msr839 ، babak82 ، azadeh.mohamad ، alirezanz ، Hezha
(2015-04-25 ساعت 19:05)puryapurya نوشته:  دلم نیومد این مطلبو نذارم ارتباطشو پیدا کنید خودتون با مهاجرت:

کاسپارف معروف، در بازی شطرنج به یک آماتور باخت ، همه تعجب کردند و علت باخت را جویا شدند و او اینگونه عنوان کرد، در بازی با او نمیدانستم که آماتور است ،برای این با هر حرکت او دنبال نقشه ای که در سر داشت میگشتم، گاهی به خیال خود نقشه اش را خوانده و حرکت بعدی را پیش بینی میکردم، اما در کمال تعجب حرکت ساده دیگری میدیدم، تمرکز میکردم که شاید نقشه جدیدش را کشف کنم،آنقدر در پی حرکت های او بودم و دنبال رو مسیر او شدم،که مهره های خودم را گم کردم،بعد که به سادگی مات شدم فهمیدم حرکت های او از سر مهارت نداشتن بود و فقط مهره ها را حرکت میداد و من از لذت بازی غافل شدم چون به دنبال نقشه ای بودم که وجود نداشت،
بازی را باختم اما درس بزرگ تری یاد گرفتم که تمام حرکت ها از سر حیله نیست ، آنقدر فریب دیده ایم و نقشه کشیده ایم که صادقانه حرکت کردن را باور نداریم به دنبال نقشه هایش میگردیم،انجاست که مسیر را گم میکنیم، میبازیم ....

باور قلبی خودتون رو هر جوری شده پیدا کنید و هیچ........
من چون خودم به صورت حرفه ای پیگیر شطرنج هستم باید عرض کنم بارها با افراد آماتوری بازی کردم که از آماتور بودن آنها بی خبر بودم و همگی به طرز فجیعی باختن. آدمی مثل کاسپارف با دیدن چند حرکت ناشیانه بلافاصله به آماتور بودن طرف پی میبره.حرف منو شطرنج بازهای مسابقات بهتر درک میکنن.کی این داستانها رو میسازه؟؟؟؟
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، امید به خدا ، rezijon ، pouya007 ، lighter ، msr839 ، Hezha ، ProEngineer ، alirezanz ، roadhog
سلام دوستان
چندین سال پیش بخش هایی از یه فیلم رو دیدم
یه جمله ازش تو ذهنم مونده البته ظاهران جمله معروفی هست کسی میتونه راهنماایی کنه
اسم فیلم رو میخام:
(( نیویورک 1808 هجوم ایرلندی ها بد تر از حمله ملخ ها ))
در مورد تاریخ آمریکا و جنگ خیابانی گروههای تبهکار شهری بود یکی از سرکرده های اونام یه قصاب بود.

بازم از مدیران معذرت میخام اگه بی ربط بود
میخام تو این چند روز سرم با فیلم های اصیل گرم شه

بازم دوستتون دارم
تشکر کنندگان: rezijon ، pouya007 ، msr839 ، Hezha ، pichak333 ، alirezanz ، Hesam s
(2015-04-25 ساعت 20:13)runioe نوشته:  ای دریغا دل سپردن به لاتاری بیهوده است.
آقا اینکه میگن اومدن زیاد به مهاجرسرا آدم رو معتاد میکنه 100 درصد مورد تایید میباشد. خدا تا ده روز دیگه و به خیر کنه چندین سال ثبت نام اینجوری نبوددم که الان هستم. آقا کمپ ترک اعتیاد شمارش معکوسی ها رو انگاری باید راه انداخت. مدیران عزیز ظاهرا پست جدید باید راه بندازین به مضمون ترک اعتیاد البته ترک اعتیاد بدون دارو.
ممنون از مدیران و آرزوی موفقیت واسه سایر دوستان.
چو میگذرد غمی نیست.
شاد باشید

اقا من دنبالشم قرصى امپولى چيزى پيدا کنم بدون درد بدون....... سعى ميکنم تا قبل ده روز ديگه پيدا کنم.
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، msr839 ، pichak333 ، taherifar ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان