کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
نام کاربری من میدونید چیه ؟؟؟ REDBULL
بله نوشابه انرژی زاست ....اونو باز کردم و ریختم تو مهاجرسرا تا دوباره امید رو هدیه کنم و همتون قبول شوید و نصف اون هم میزارم برا امریکا چون اونجا بیشتر احتیاج دارید ...
ى سوال برام پيش اومد... اين جماعت زياد مهاجرسرا ک قراره قبول نشن اعتيادشونو ب اين تايپيک و بچه ها چطورى بايد درمان کنن. چند ساعت بعد اعلام نتايج بسته ميشه اين تايپيک... قرصى امپولى چيزى نداره يکم فشار عصبيش کمتر شه...Sad[/size]
تشکر کنندگان: tabim4 ، ostokhan ، puryapurya ، taherifar ، msr839 ، redbull ، babak82 ، pouya007 ، pichak333 ، amirmc ، alirezanz ، amin_j ، Hesam s
دوستان هفته ی بعد سه شنبه است اعلام نتایج.....
براتون از ته دل دعا میکنم برنده شید.....
من میگم یه گروه لاین یا گوگل پلاس بسازیم تا شروع ثبت نام ۲۰۱۷ اونجا سرگرم باشیم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: puryapurya ، tabim4 ، ostokhan ، elnaz.sh ، taherifar ، msr839 ، redbull ، babak82 ، pouya007 ، pichak333 ، amirmc ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 13:03)Hezha نوشته:  درود دوستان
با آرزوی قبولی برای همه دوستان یه سوال در مورد فرم DS260 داشتم البته فکر کنم تو صفحات ابتدایی توضیح داده شده بود ولی متاسفانه پیداش نمی کنم اگه کسی میدونه لطفا اطلاع بده و یه سوال دیگه هم داشتم این که کسی در مورد شهر نشویل ( شهر موسیقی) در ایالت تنسی اطلاعتی داره یا عکسی لطفا ما رو هم در جریان بزاره ممنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننون
دوست عزیز بالاخره یک نفر بعد از چندین سال پیدا شد که ساکن نشویل باشه و به گفته خودش در شهر نشویل تو کار خرید و فروش خودرو می باشد اسم کاربری اش m.memari است و اتفاقا امروز تو همین تاپیک یه پست گذاشته با این لینک
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B4...#pid598292
پیشنهاد میشه یک پیغام خصوصی براش بفرستید شاید در مور نشویل اطلاعات خوبی در اختیارتون قرار بده.
تشکر کنندگان: puryapurya ، msr839 ، redbull ، pouya007 ، Hezha ، pichak333 ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 16:28)taherifar نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 16:13)tabim4 نوشته:  دوست عزیز باید از این ملاحظه کاری و توجه شما در ارسال عکسهایی با حجم کمتر تشکر و قدردانی ویژه بکنم. امیدوارم سایر دوستان هم مانند شما مراعات کنند و از ارسال عکسها و پوسترهایی با حجم بالا که برای مشترکین ADSL و اینترنت گوشی همراه علاوه بر هزینه (بخاطر از دست رفتن حجم ترافیک خریداری شده) ؛ اتلاف وقت را نیز برای تمامی کاربران تحمیل می کند , جداً خودداری کنند.

از حسن نظر شما سپاسگزارم و اميدوارم دوستان هم بيشتر مراعات كنند ... مخصوصاً در نقل قول ها !!!

ميگن حمل و نقل عمومي در امريكا زياد قوي نيست... ولي در عوض فضا براي حمل و نقل شخصي بيداد ميكنه....

اتوبان همت سياتل ... دم غروب .......... (مقايسه با خودتون!):

[عکس: e8f4b75a7ddb.jpg]

من نه تنها توی تهران بلکه در کمال ناباوری توی شهر خودمم گم میشم ولی سیاتل عشقمه زندگیمه اصن میخام تو سیاتل گم بشم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: ostokhan ، puryapurya ، taherifar ، Ali_Hunter ، msr839 ، redbull ، pouya007 ، tabim4 ، pichak333 ، lighter ، saidoo ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 18:47)Alirezawee نوشته:  ى سوال برام پيش اومد... اين جماعت زياد مهاجرسرا ک قراره قبول نشن اعتيادشونو ب اين تايپيک و بچه ها چطورى بايد درمان کنن. چند ساعت بعد اعلام نتايج بسته ميشه اين تايپيک... قرصى امپولى چيزى نداره يکم فشار عصبيش کمتر شه...Sad[/size]

(2015-04-25 ساعت 18:52)someonelikeyou نوشته:  من میگم یه گروه لاین یا گوگل پلاس بسازیم تا شروع ثبت نام ۲۰۱۷ اونجا سرگرم باشیم

حضور چند ساله من در این تایپیک ها نشون داده که اگه همه دوستان هم قبول شن میرن تو تایپیک های دیگه و این تایپیک در صورت باز بودن هم خلوت خواهد شد ... اگرم نه که بدلیل ناراحتی از عدم قبولی باز همین اتفاق خواهد افتاد پس نگران این مورد نباشید ... هر چند من آرزو دارم گزینه اول اتفاق بیوفتد
تشکر کنندگان: puryapurya ، taherifar ، msr839 ، redbull ، babak82 ، pouya007 ، tabim4 ، pichak333 ، lighter ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 18:51)puryapurya نوشته:  دوستان هفته ی بعد سه شنبه است اعلام نتایج.....
براتون از ته دل دعا میکنم برنده شید.....

بابت دعای خوبتون ممنونم Rolleyes
تشکر کنندگان: elnaz.sh ، puryapurya ، msr839 ، redbull ، pouya007 ، .samira ، alireza_guitar ، tabim4 ، pichak333 ، alirezanz ، shahram LA ، Hesam s
(2015-04-25 ساعت 18:47)Alirezawee نوشته:  ى سوال برام پيش اومد... اين جماعت زياد مهاجرسرا ک قراره قبول نشن اعتيادشونو ب اين تايپيک و بچه ها چطورى بايد درمان کنن. چند ساعت بعد اعلام نتايج بسته ميشه اين تايپيک... قرصى امپولى چيزى نداره يکم فشار عصبيش کمتر شه...Sad[/size]

سردی بعد از اعلام نتایج چنان بیزارشون یکنه از همه چیز که کلا رقبتی دیگه برای اومدن ندارن فقط میان آخرین پست رو میزارن و میگن [font=Courier]
من قبول شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدم Big Grin
[/font]
تشکر کنندگان: puryapurya ، taherifar ، online27H ، msr839 ، babak82 ، pouya007 ، tabim4 ، pichak333 ، lighter ، alirezanz ، Hezha ، Gl@diator ، kuwait
دلم نیومد این مطلبو نذارم ارتباطشو پیدا کنید خودتون با مهاجرت:

کاسپارف معروف، در بازی شطرنج به یک آماتور باخت ، همه تعجب کردند و علت باخت را جویا شدند و او اینگونه عنوان کرد، در بازی با او نمیدانستم که آماتور است ،برای این با هر حرکت او دنبال نقشه ای که در سر داشت میگشتم، گاهی به خیال خود نقشه اش را خوانده و حرکت بعدی را پیش بینی میکردم، اما در کمال تعجب حرکت ساده دیگری میدیدم، تمرکز میکردم که شاید نقشه جدیدش را کشف کنم،آنقدر در پی حرکت های او بودم و دنبال رو مسیر او شدم،که مهره های خودم را گم کردم،بعد که به سادگی مات شدم فهمیدم حرکت های او از سر مهارت نداشتن بود و فقط مهره ها را حرکت میداد و من از لذت بازی غافل شدم چون به دنبال نقشه ای بودم که وجود نداشت،
بازی را باختم اما درس بزرگ تری یاد گرفتم که تمام حرکت ها از سر حیله نیست ، آنقدر فریب دیده ایم و نقشه کشیده ایم که صادقانه حرکت کردن را باور نداریم به دنبال نقشه هایش میگردیم،انجاست که مسیر را گم میکنیم، میبازیم ....

باور قلبی خودتون رو هر جوری شده پیدا کنید و هیچ........
تشکر کنندگان: tabim4 ، aes ، Alirezawee ، taherifar ، online27H ، msr839 ، redbull ، pouya007 ، babak82 ، حامد.ن ، runioe ، pichak333 ، majid7 ، amirmc ، alirezanz ، Hesam s ، roadhog
(2015-04-25 ساعت 18:14)ssalari نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
من تازه عضو سایت شدم. تا حدودی از همه تاپیک ها دیدن کردم و خیلی خوبه که همچین سایتی برای تبادل نظر و مشورت تو این زمینه وجود داره.
از امروز فقط 10 روز دیگه تا اعلام نتایج مونده . من خیلی استرس دارم .زمانی نیست که بهش فکر نکنم . سال دومیه که شرکت می کنم .اصلا پارسال این استرس رو نداشتم . ولی قبولی در لاتاری خیلی زندگیه منو عوض می کنه.امیدوارم که هممون قبول شیم . Shy
با تشکر از مدیریت سایت

انشالله امسال همه برنده میشیم و ویزا میگیریم.
من 6 ساله شرکت میکنم. 6 سسسسسسسسسسسسسسسال
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان: puryapurya ، msr839 ، redbull ، pouya007 ، pichak333 ، amirmc ، alirezanz ، Hesam s ، kuwait
آخرین تصویر تو مخفی شده بر پشت پلک
تا ببندم پلک خود ظاهر شود بر پشت پلک
می گذرد ...
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، someonelikeyou ، puryapurya ، redbull ، pouya007 ، pichak333 ، fatima96 ، alirezanz ، Hesam s
(2015-04-25 ساعت 19:02)ostokhan نوشته:  [quote='Alirezawee' pid='598331' dateline='1429971441']
ى سوال برام پيش اومد... اين جماعت زياد مهاجرسرا ک قراره قبول نشن اعتيادشونو ب اين تايپيک و بچه ها چطورى بايد درمان کنن. چند ساعت بعد اعلام نتايج بسته ميشه اين تايپيک... قرصى امپولى چيزى نداره يکم فشار عصبيش کمتر شه...Sad[/size]

سردی بعد از اعلام نتایج چنان بیزارشون یکنه از همه چیز که کلا رقبتی دیگه برای اومدن ندارن فقط میان آخرین پست رو میزارن و میگن [font=Courier]
من قبول شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدم Big Grin
[/font][/siz
[size=xx-large] اى کاش امسال ى اتفاق ديگه بيافته... کسايى ک با تموم وجود دارن لحظه شمارى ميکنن هر روز ميان اينجا و پست ميزارن اون جمله نفرين شدرو امسال نبينن و اون قشنگترين بارکد دنيا جلو چشاشون بياد... ب اميد قبولى همه عزيزان از خداى مهربون...
تشکر کنندگان: taherifar ، someonelikeyou ، puryapurya ، msr839 ، usamohajer ، pouya007 ، .samira ، ostokhan ، tabim4 ، pichak333 ، lighter ، alirezanz
من عاشق بارون هستم خوشبختانه سیاتل زیاد بارون میباره, درست یادم نیست ولی یه امار تو تاپیک سیاتل بود که نشون میداد تو سال 150 روز بارون میاد.
[عکس: b6f07e180fab.jpg]

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
[عکس: 650f02569947.jpg]

ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﮐﻪ ﻣﯽﺭﻭﯾﺪ ﺳﻔﯿﺪ ﺑﺎﺷﺪ ﯾﺎ ﺻﻮﺭﺗﯽ؟ ﺻﺨﺮﻩﺍﯼ
ﯾﺎ ﺷﻨﯽ؟ ﺗﯿﺮﻩ ﯾﺎ ﺭﻭﺷﻦ؟ ﻧﻮﺭﺍﻧﯽ ﺑﺎﺷﺪ، ﯾﺎ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﯼ؟
ﺳﺎﺣﻞ ﺷﯿﺸﻪﺍﯼ ﺩﺭ ﮐﺎﻟﯿﻔﺮﻧﯿﺎ Glass Beach (Fort
Bragg, California
ﺍﯾﻦ ﺳﺎﺣﻞ ﻋﺠﯿﺐ ﺩﺭ ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ ﺷﻬﺮ ﻓﻮﺭﺕ ﺑﺮﮒ ‏( Fort Bragg ‏) ،
ﻭﺍﻗﻊ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻧﮑﺘﻪﯼ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﺣﻞ ﺩﺭ ﺍﺻﻞ ﻧﺘﯿﺠﻪﯼ
ﺁﻟﻮﺩﮔﯽ ﻣﺤﯿﻂ ﺯﯾﺴﺖ ﺍﺳﺖ . ﺍﯾﻦ ﺳﻨﮕﺮﯾﺰﻩﻫﺎﯼ ﺷﯿﺸﻪﺍﯼ ﺗﺮﺍﺵ
ﺧﻮﺭﺩﻩ، ﺩﺭ ﺍﺻﻞ ﺯﺑﺎﻟﻪﻫﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺳﺎﻟﯿﺎﻥ ﻣﺘﻤﺎﺩﯼ ﻭ
ﺩﺭ ﺑﺨﺶ ﺷﻤﺎﻟﯽ ﺷﻬﺮ، ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺷﺪﻩﺍﻧﺪ ﻭ ﺑﻌﺪﻫﺎ ﺗﻮﺳﻂ
ﺍﻣﻮﺍﺝ ﺷﮑﻞ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺗﺮﺍﺵ ﺧﻮﺭﺩﻩﺍﻧﺪ . ﺍﻣﺮﻭﺯﻩ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﺣﻞ ﺑﻪ
ﯾﮏ ﻧﻘﻄﻪﯼ ﮔﺮﺩﺷﮕﺮﯼ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﻭ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ .
ﻣﺸﺎﻫﺪﻩﯼ ﯾﮏ ﺳﺎﺣﻞ ﺑﯽﻧﻈﯿﺮ ﻭ ﻗﺪﻡ ﺯﺩﻥ ﺭﻭﯼ ﺳﻨﮓﻫﺎﯼ ﮔﺮﺩ
ﺷﯿﺸﻪﺍﯼ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺩﻻﯾﻞ ﺟﺬﺍﺑﯿﺖ ﺍﯾﻦ ﻧﻘﻄﻪ ﺍﺳﺖ، ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﻟﺤﺎﻅ
ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺑﻬﺪﺍﺷﺘﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﺟﻤﻊ ﺁﻭﺭﯼ ﺍﯾﻦ ﺳﻨﮓﻫﺎ ﺧﻮﺩﺩﺍﺭﯼ ﻧﻤﻮﺩ .

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان