کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
[عکس: nfdt_photo_2015-04-26_11-40-41.jpg]
تشکر کنندگان: pouya007 ، armin021 ، msr839 ، pichak333 ، asher ، mehdi_449 ، saidoo ، redbull ، lighter ، tabim4 ، ostokhan ، Hezha ، .samira ، alirezanz
من كه تا ١٥ ادريبهشت ٢ تا امتحان با ٤ تا ارائه كار عملي دارم با سرماخوردگي شديد... فقط كم مونده اون جمله معروفو ببينم... نور علي نور ميشه ديگه ...Sad٩ روز تا اعلام نتايج...
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، asher ، redbull ، puryapurya ، lighter ، tabim4 ، ostokhan ، Hezha ، alirezanz
(2015-04-26 ساعت 11:41)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 09:50)nastaran1989 نوشته:  
واقعا همینطوره یکی از دوستان من که اقامت کانادا رو گرفته بود و خیلی هم از زندگیش تو کانادا راضی بود بهم گفت متاسفانه امسال یادم رفت لاتاری ثبت نام کنم من هم تو دلم گفت خدا رو شکر که یادت رفته بود ثبت نام کنی بابا بزار اون که تو ایرانه و شرایط خوبی نداره شانسشو امتحان کنه
اونی که از کانادا ثبت نام میکنه با کانادایی ها در رقابته و چیزی از سهمیه آسیایی ها و متعاقبا ایران کم نمیشه
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: pouya007 ، amin_j ، msr839 ، asher ، mehdi_449 ، redbull ، puryapurya ، alirezanz
(2015-04-26 ساعت 11:36)taherifar نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 11:01)saidoo نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:55)pouya007 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:49)alirezanz نوشته:  کی مسوول لیست هست امسال؟

اگه منظورتون لیست شرکت کنندگان هست،
آقای فرزاد (ostokhan) مسئول لیست شرکت کنندگان هستن!

خيلي وقت به روز نشده هااااااااااااااااShy

ليست دوستان منتظر تا 5 ارديبهشت آپديت شده و توسط دوست عزيزمون آقافرزاد اينجا آپلود شده :
http://s4.picofile.com/file/8184764926/l...n.pdf.html

اين ليست داستانش چيه ؟
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، motinus ، asher ، mehdi_449 ، puryapurya ، ostokhan ، alirezanz
(2015-04-26 ساعت 11:24)alireza.esmaili76 نوشته:  سلام بعضی چیزها منو ناراحت میکنه میگیم بریم اونجا هر کاری میکنیم با این دید که کار عار نیست ولی تو ایران عاره! با همه مهربون میشیم با کلاس دعوت میکنیم سر وقت کارامونو انجام میدیم. از اینکه اونجا بهمون بگن دستشویی ها برق اوفتاده. ...کیف میکنیم. فکر میکنم همه ما یک جورایی در خلا و بحران روانشناسی به سر میبریم در بعضی موارد آنقدر مغروریم ودر بعضی موارد بحران بی هویتی داریم. نه افسردگی کامل داریم نه خودشیفتگی مطلق. (به کسی برنخوره فقط میخواستم قبل از اعلام نتایج همه یک بررسی به خواسته های باارزش واقعی داشته باشیم وگرنه اگر در زیباترین نقطه دنیا هم زندگی کنیم بعد از چند روز برامون عادی میشه
اونجا اگه کارهای خدماتی سطح پایین هم انجام بدی با درآمدش میتونی زندگیت رو بچرخونی و زندگی سطح متوسطی رو داشته باشی ولی به نظرتون آیا اینجا میشه با همون کارها زندگی کرد؟؟؟؟ البته این نظر من بود
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، alireza_guitar ، mehdi_449 ، pichak333 ، Hesam s ، puryapurya ، tabim4 ، ostokhan ، alirezanz
لطفا منم تو لیست بگذارید
ایا درسته خرداد اعلام میشه
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، asher ، puryapurya ، tabim4
(2015-04-26 ساعت 12:18)parisrose22 نوشته:  لطفا منم تو لیست بگذارید
ایا درسته خرداد اعلام میشه

سلام
نه
15 اردیبهشت اعلام میشه
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، asher ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4 ، ostokhan ، Hezha ، alirezanz
(2015-04-26 ساعت 12:10)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 11:24)alireza.esmaili76 نوشته:  سلام بعضی چیزها منو ناراحت میکنه میگیم بریم اونجا هر کاری میکنیم با این دید که کار عار نیست ولی تو ایران عاره! با همه مهربون میشیم با کلاس دعوت میکنیم سر وقت کارامونو انجام میدیم. از اینکه اونجا بهمون بگن دستشویی ها برق اوفتاده. ...کیف میکنیم. فکر میکنم همه ما یک جورایی در خلا و بحران روانشناسی به سر میبریم در بعضی موارد آنقدر مغروریم ودر بعضی موارد بحران بی هویتی داریم. نه افسردگی کامل داریم نه خودشیفتگی مطلق. (به کسی برنخوره فقط میخواستم قبل از اعلام نتایج همه یک بررسی به خواسته های باارزش واقعی داشته باشیم وگرنه اگر در زیباترین نقطه دنیا هم زندگی کنیم بعد از چند روز برامون عادی میشه
اونجا اگه کارهای خدماتی سطح پایین هم انجام بدی با درآمدش میتونی زندگیت رو بچرخونی و زندگی سطح متوسطی رو داشته باشی ولی به نظرتون آیا اینجا میشه با همون کارها زندگی کرد؟؟؟؟ البته این نظر من بود
از نظر من میشه. اگر فقط بخواید مسائل اقتصادی رو مدنظر قرار بدید می بینید فرق چندانی بین اینجا و اونجا نیست. و اگر اونجا مزایا و معایبی داره، اینجا هم مزایا و معایبی داره که بسته به افراد مختلف وزن این کفه ها تفاوت پیدا میکنه. کسی که تخصص خاصی نداره و میخواد بره اونجا فقط کارهای سطح پایین انجام بده همینجا هم میتونه همون مدل زندگی رو داشته باشه، با این تفاوت که کیفیت و نحوه زندگی در اونجا با اینجا بسیار متفاوته.
SELECTED 2015
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، asher ، tabim4 ، alirezanz
(2015-04-26 ساعت 11:56)Abdorrezaa نوشته:  
واقعا همینطوره یکی از دوستان من که اقامت کانادا رو گرفته بود و خیلی هم از زندگیش تو کانادا راضی بود بهم گفت متاسفانه امسال یادم رفت لاتاری ثبت نام کنم من هم تو دلم گفت خدا رو شکر که یادت رفته بود ثبت نام کنی بابا بزار اون که تو ایرانه و شرایط خوبی نداره شانسشو امتحان کنه
اونی که از کانادا ثبت نام میکنه با کانادایی ها در رقابته و چیزی از سهمیه آسیایی ها و متعاقبا ایران کم نمیشه
کانادا که سهمیه نداره
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، asher ، pichak333 ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 19:41)ssalari نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 19:09)tapartoor600 نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 18:14)ssalari نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
من تازه عضو سایت شدم. تا حدودی از همه تاپیک ها دیدن کردم و خیلی خوبه که همچین سایتی برای تبادل نظر و مشورت تو این زمینه وجود داره.
از امروز فقط 10 روز دیگه تا اعلام نتایج مونده . من خیلی استرس دارم .زمانی نیست که بهش فکر نکنم . سال دومیه که شرکت می کنم .اصلا پارسال این استرس رو نداشتم . ولی قبولی در لاتاری خیلی زندگیه منو عوض می کنه.امیدوارم که هممون قبول شیم . Shy
با تشکر از مدیریت سایت

انشالله امسال همه برنده میشیم و ویزا میگیریم.
من 6 ساله شرکت میکنم. 6 سسسسسسسسسسسسسسسال

ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااTongue

9 سال
نبوووووووووووووود
تشکر کنندگان: msr839 ، asher ، pouya007 ، alirezanz
(2015-04-26 ساعت 12:25)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 12:10)غلام دلخوش نوشته:  
از نظر من میشه. اگر فقط بخواید مسائل اقتصادی رو مدنظر قرار بدید می بینید فرق چندانی بین اینجا و اونجا نیست. و اگر اونجا مزایا و معایبی داره، اینجا هم مزایا و معایبی داره که بسته به افراد مختلف وزن این کفه ها تفاوت پیدا میکنه. کسی که تخصص خاصی نداره و میخواد بره اونجا فقط کارهای سطح پایین انجام بده همینجا هم میتونه همون مدل زندگی رو داشته باشه، با این تفاوت که کیفیت و نحوه زندگی در اونجا با اینجا بسیار متفاوته.
فکر نکنم کسی بخوات بره اونجا برای انجام کارهای خدماتی سطح پایین ،اگر چه که باید تا مدتی به انجام کارهای خدماتی سطح پایین راضی بود من فقط یه مقایسه تو این زمینه کردم و منظورم این نبود که قصدت از رفتن به اونجا انجام این جور کارها باشه
قصد باید پیشرفت و داشتن یه زندگی با کیفیت باشه
تشکر کنندگان: msr839 ، asher ، pouya007 ، pichak333 ، lighter ، tabim4 ، alirezanz
خدا HAS NOT BEEN SELECTED رو نصیب هیچکس نکنه
ادم وقتی این پیغام رو میخونه احساس میکنه تحقیر شده . احساس میکنه کسی اون رو جدی نگرفته .
پارسال با کلی شوق همین که سایت باز شد (با برنامه فیلم برداری از صفحه ویندوز برای نگه داشتن فیلم یادگاری) شروع به چک کردن بخت خودم کردم اما بد جور ضد حال خوردم.
2012-2017
تشکر کنندگان: msr839 ، nima2016 ، asher ، mona_ir ، pouya007 ، pichak333 ، we are one ، Hesam s ، puryapurya ، lighter ، tabim4 ، ostokhan ، aaraam ، Hezha ، kuwait ، alirezanz
(2015-04-26 ساعت 12:26)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 11:56)Abdorrezaa نوشته:  
کانادا که سهمیه نداره
در آمریکای شمالی متولدین کانادا و مکزیک واجد شرایط شرکت در قرعه کشی نیستند. و الا بقیه که کانادایی و مکزیکی نیستند و در این دو کشور اقامت دارند میتوانند ثبت نام بنمایند. درغیر این صورت بود دوست شما نمیتوانست ثبت نام کنه، چون مقیم کاناداست و در لاتاری کشور محل اقامت مهمتر از کشور محل تولده.
SELECTED 2015
تشکر کنندگان: msr839 ، asher ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، alirezanz
(2015-04-26 ساعت 12:01)S0SHiANT نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 11:36)taherifar نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 11:01)saidoo نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:55)pouya007 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:49)alirezanz نوشته:  کی مسوول لیست هست امسال؟

اگه منظورتون لیست شرکت کنندگان هست،
آقای فرزاد (ostokhan) مسئول لیست شرکت کنندگان هستن!

خيلي وقت به روز نشده هااااااااااااااااShy

ليست دوستان منتظر تا 5 ارديبهشت آپديت شده و توسط دوست عزيزمون آقافرزاد اينجا آپلود شده :
http://s4.picofile.com/file/8184764926/l...n.pdf.html

اين ليست داستانش چيه ؟

لیست کسایی که امسال شرکت کرده اند البته اسامی کسایی که خودشون اسمشون رو گفتن
دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
بسیار سنگین تر از دردیست که
انسان را به فریاد وا میدارد...!
و انسانها فقط به فریاد هم میرسند،
نه به سکوت هم!

-------------------------------------------------------------------------
2017 : HAS NOT BEEN SELECTED
2016 : HAS NOT BEEN SELECTED  
تشکر کنندگان: nima2016 ، asher ، msr839 ، pouya007 ، mehdi_449 ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4 ، ostokhan ، alirezanz
دوستان از اونجایی که من تازه تحقیقاتمو شروع کردم هنوز با یه سری معانی آشنا نیستم:
دور دوم ینی چی؟
بازمانده ینی چی؟
کلیر ینی چی؟
کلا اگه اسمتون در بیاد باید چه پروسه ای رو طی کنید؟ اگه تاپیکی هست که برم اطلاعات کسب کنم ممنون میشم لینک بدید.

با تشکر
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، Hesam s ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان