کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-26 ساعت 07:20)alimomen نوشته:  من از برندگان 2014 هستم که تجربه بسیار تلخ تمام شدن ویزا هنوز داره مثل خوره وجود و روحم رو میخوره امسال هم شانسم رو امتحان کردم و محتاج دعای شما دوستانم
خدا نصیب دشمن هم نکنه

دوست عزیز خیلی جزیی با مشکلات 2014 آشنام
اما واقعا ارزش فکر کردن بهش نداره البته میدونم مشکله اما گذشت و تمام شد جیزی که میدونم اینه که حتما شما کم نذاشتی وقتی کارها از دست آدم خارجه پس لااقل فکرت رو آزاد کن که زندگیت محصور گذشته نباشه به امید روزای خوب پیش رو برا همه.
(اگر تیر در ترکش رستمیست .......نه بر مرده بر زنده باید گریست)

بازم دوستتون دارمShySmile
تشکر کنندگان: tabim4 ، motinus ، elnaz.sh ، someonelikeyou ، sepandarA ، pouya007 ، payamshad ، Fifi2015 ، puryapurya ، babak82 ، alirezanz ، asher ، pichak333 ، msr839 ، hamid32
مثل سیاتل خوب نشد!

[عکس: h9v8ou0ofxh3.jpg]
2016
2017
2019
ديگه چيزي نمونده
اماده باشيد براي ديدن نتايج
اگه برنده بشيم هزار تا اما و اگر پيش ميادوووو حسابي سرمون شلوغ ميشه
اگر هم اون يكي بشه كه اسمشو نميارم اصلا بيخيال
شادوووو سلامت باشيد
تشکر کنندگان: pouya007 ، بازگشت ، saidoo ، tabim4 ، alirezanz ، .samira ، asher ، pichak333 ، msr839 ، shahram LA
It is 9 days, 11 hours, 38 minutes, 20 seconds

دیگه چیزی نمونده!
امیدوارم اون جمله خوشگله رو ببینید! (ایهام)
امضامو نگاه کن امیدوارم همین جمله رو ببینی!

-------------------------------------------------------------------------------------
سامی جون درخواست والپیپر با اسم خودت کرده بودی منم یه چیز خیلی ساده درست کردم (البته 3 تا) البته با اجازه آقا نیما که از ایشون درخواست شده بود و من دخالت بی جا کردم!
(امیدوارم خوشت بیاد)
http://s1.freeupload.ir/i/00080/xgf4sqma75lq.jpg

http://s1.freeupload.ir/i/00080/1dzbfbrz1s0l.jpg

http://s1.freeupload.ir/i/00080/jhrpj2hszdmb.jpg
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: babak82 ، vashahri ، nima2016 ، alirezanz ، .samira ، asher ، pichak333 ، msr839 ، lighter ، tabim4
[عکس: 5cmqiiyu6jeyxfmnw2gp.jpg]

برای همه همقطاران خبر خوب قبولی آرزو دارم
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: pouya007 ، babak82 ، puryapurya ، vashahri ، alirezanz ، nima2016 ، tabim4 ، .samira ، asher ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan ، Hezha
(2015-04-25 ساعت 21:22)pouya007 نوشته:  
37Things You Should Know Before Moving to Seattle
Link

23Reasons NOT to Live in Seattle

Link

یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: pouya007 ، payamshad ، Abdorrezaa ، tabim4 ، alirezanz ، asher ، pichak333 ، puryapurya ، msr839
(2015-04-26 ساعت 08:56)pouya007 نوشته:  
It is 9 days, 11 hours, 38 minutes, 20 seconds

دیگه چیزی نمونده!
امیدوارم اون جمله خوشگله رو ببینید! (ایهام)
امضامو نگاه کن امیدوارم همین جمله رو ببینی!

-------------------------------------------------------------------------------------
سامی جون درخواست والپیپر با اسم خودت کرده بودی منم یه چیز خیلی ساده درست کردم (البته 3 تا) البته با اجازه آقا نیما که از ایشون درخواست شده بود و من دخالت بی جا کردم!
(امیدوارم خوشت بیاد)
http://s1.freeupload.ir/i/00080/xgf4sqma75lq.jpg

http://s1.freeupload.ir/i/00080/1dzbfbrz1s0l.jpg

http://s1.freeupload.ir/i/00080/jhrpj2hszdmb.jpg
دست گلت درد نکنه
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، alirezanz ، asher ، pichak333 ، msr839
دوستای عزیزم سلام . خیلی وقت بود که سر نزده بودم اینجا . چون همیشه شمارش معکوس غمگین ترین بخششه . دوستای گلم فرهنگ مهمترین چیز توی جامعه اس . اینکه ما فرهنگ نداریم یعنی طرف سر لاتاری شرط بندی میکنه و حق اون هم وطنی که واقعا میخواد و میتونه بره رو ضایع میکنه . بی فرهنگی یعنی طرف میدنه نمیتونه از پسش بر بیاد اما پناه برخدا میگه میره ثبت نام که فقط پز بده . یکسری ادم ها هم هستن مثل من و شما میایم اینجا شمارش معکوس میکنیم و به هم دلداری میدیم و خودمونو آروم میکنیم .

دوستتون دارم
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، alirezanz ، nima2016 ، asher ، pichak333 ، puryapurya ، msr839 ، motinus ، lighter ، Hezha
خدایا یعنی میشههههههههه, فقط ۹روز دیگه , خدایا ناامیدم نکن, به نام عیسی مسیح, آمین
عیسی مسیح :هرچه را که میخواهید در نام من از پدر بخواهید تا به شما داده شود, آمین
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، alirezanz ، nima2016 ، pichak333 ، msr839 ، motinus ، lighter ، hamid32 ، Mansour92 ، kuwait
(2015-04-25 ساعت 17:25)elnaz.sh نوشته:  پرودگارا می دانم که هر لحظه و هر ثانیه.....دستان بسیاری بسویت بالا امده....می دانم که شاید ارزویی من در کنار درد های دیگران هوس کودکانه ای بیش نباشد. اما پروردگارا این را هم خوب می دانم که در براورده کردن ارزوهای بندگانت نه محدودیت داری و نه ناتوانی . فقط لطف و کرمت خواهد بود و بس .......پروردگار مهربانا.... خواسته ما را با مصلحتت یکی کن.....تولدی دوباره ده.......ما را به حال خود وامگذار .........یاریمان کن و می دانم چنین خواهد شد چرا که هرگز باور نخواهم داشت معبودم مرا بر زمین اورد و سپس رهایم کند.......
..........................................................................................................................................................................................
ای نور جای در جهان دوستانم برادرم و مرا یاری فرما در هنگام اعلام نتایج لاتاری 2016 در موقعیت و زمان مناسب قرارگیریم و جزء برگزیدگان باشیم

عالي بود .............Shy
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، karpenter ، alirezanz ، nima2016 ، .samira ، asher ، pichak333 ، msr839 ، motinus ، kuwait
تا چند روز دیگه بعضی ها پرواز میکنن بعضی ها هم به انتظارشون ادامه میدن. لاتاری خیلی آدمو جلو میندازه ولی خوب شانس هر کسی نمیشه. در هر صورت نباید امیدمونو از دست بدیم.
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: alirezanz ، payamshad ، pouya007 ، .samira ، asher ، pichak333 ، puryapurya ، msr839 ، Hesam s ، lighter ، ziba62ka ، kuwait
سلام به همه

یادش بخیر پارسال ما اینجارو ترکوندیم البته نه دیگه در این حدTongue

شهریار و ارشو عباس خان و محبوبه و .........

یه عمو سعیدم بود که تا میومد ادم سکته میزد که میخواد تاپیکو قفل کنه که اونم دیگه در گیر زندگی امریکا شده اصن نمیادSad

الان هیچکدومشون پیدا نیستن سال دیگه شما هم همینطوری میشین

استخوان جان البته هنوز هست گویاBig Grin

امیدوارم همه قبول شیمCool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: taherifar ، payamshad ، pouya007 ، nima2016 ، asher ، pichak333 ، msr839 ، motinus ، babak82 ، lighter ، hamid32 ، kuwait
(2015-04-26 ساعت 09:50)nastaran1989 نوشته:  دوستای عزیزم سلام . خیلی وقت بود که سر نزده بودم اینجا . چون همیشه شمارش معکوس غمگین ترین بخششه . دوستای گلم فرهنگ مهمترین چیز توی جامعه اس . اینکه ما فرهنگ نداریم یعنی طرف سر لاتاری شرط بندی میکنه و حق اون هم وطنی که واقعا میخواد و میتونه بره رو ضایع میکنه . بی فرهنگی یعنی طرف میدنه نمیتونه از پسش بر بیاد اما پناه برخدا میگه میره ثبت نام که فقط پز بده . یکسری ادم ها هم هستن مثل من و شما میایم اینجا شمارش معکوس میکنیم و به هم دلداری میدیم و خودمونو آروم میکنیم .

دوستتون دارم
تا زمانیکه سیستم ثبت نام لاتاری اصلاح نشود این معضلات نیز همه ساله امثال ما را عذاب خواهد داد واقعاً چندش آوره و اعصاب آدم داغون میشه وقتی شنیده میشه میرندخواستگاری به پدر دختره میگند پسرمون را دولت آمریکا خواسته!! آره .... از چند تا دانشگاه و ......... خواستنش ........ گرین کارت بهش فرستادند گفتند بیا بهت احتیاج داریم ......واقعیت قضیه این بوده که پسره فقط نتیجه قرعه کشی لاتاری را پرینت گرفته و اون را در مراسم خواستگاری به عنوان دعوت نامه دولت آمریکا به خانواده دختره نشون داده یعنی این نتیجه را......You are among those randomly
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: alirezanz ، pouya007 ، asher ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan ، Hezha
کی مسوول لیست هست امسال؟
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: pouya007 ، asher ، puryapurya ، msr839 ، ostokhan
(2015-04-26 ساعت 10:49)alirezanz نوشته:  کی مسوول لیست هست امسال؟

اگه منظورتون لیست شرکت کنندگان هست،
آقای فرزاد (ostokhan) مسئول لیست شرکت کنندگان هستن!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: saidoo ، tabim4 ، asher ، pichak333 ، alirezanz ، msr839 ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان