کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
تعداد سالهای شرکت من تو لاتاری دو رقمی شده و نمیدونم چرا این شاهین اقبال روی شانه من نمیشینه . تورو خدا منو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارین
من یکی از دوستام ثبت نام کرده برای لاتاری ... بهش گفتم میتونی بری برنده شی ؟
گفت نه باااااابااااا پولم کجا بود فقط میخوام شانسمو امتحان کنم همین وگرنه من ادم رفتن نیستم ..
..
...
فقط سکوت کردم ‎Sad‎ منی که میخوام برم پیش خواهرم دست به دامن خدام این دوست ما هم اینجوری ..
(2015-04-26 ساعت 10:55)pouya007 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:49)alirezanz نوشته:  کی مسوول لیست هست امسال؟

اگه منظورتون لیست شرکت کنندگان هست،
آقای فرزاد (ostokhan) مسئول لیست شرکت کنندگان هستن!

خيلي وقت به روز نشده هااااااااااااااااShy
تشکر کنندگان: vahid.vp ، alirezanz ، pouya007 ، asher ، runioe ، msr839 ، tabim4
(2015-04-26 ساعت 10:59)Pezhi نوشته:  من یکی از دوستام ثبت نام کرده برای لاتاری ... بهش گفتم میتونی بری برنده شی ؟
گفت نه باااااابااااا پولم کجا بود فقط میخوام شانسمو امتحان کنم همین وگرنه من ادم رفتن نیستم ..
فقط سکوت کردم
واقعا این طرز فکر و کار بعضی ها خیلی تاسف برانگیزه. می فهمم چه حسی به شما دست داده اون موقع، ولی کاش بهش میگفتی امتحان کردن شانس به این روش مزخرف و بی هدف میتونه به یک نفر دیگه که خیلی به این فرصتی که با شانس بدست میاد نیاز داره، ضرر رسان باشه. تا دیگه در اینجور فضاهای رقابتی الکی شرکت نکنه.
البته دوستان برنده ها بیشتر از تعداد ویزاهان و این وسط ویزایی حیف نمیشه. ولی آدمش فرق میکنه دیگه.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: pouya007 ، asher ، runioe ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، lighter ، hamid32 ، tabim4 ، Hezha ، aaraam
(2015-04-26 ساعت 10:56)vahid.vp نوشته:  تعداد سالهای شرکت من تو لاتاری دو رقمی شده و نمیدونم چرا این شاهین اقبال روی شانه من نمیشینه . تورو خدا منو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارین

واقعا تو حكمتش موندم ...شايدم صلاح كارمون اين بوده كه تا ٢٠١٦ صبر كنيم واسش ...ايشالا كه امسال سال ماس
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: vahid.vp ، nima2016 ، asher ، pouya007 ، alirezanz ، .samira ، pichak333 ، puryapurya ، msr839 ، mehdi_449 ، babak82 ، tabim4 ، ostokhan
[عکس: Untitled.png]
تشکر کنندگان: pouya007 ، runioe ، taherifar ، alirezanz ، pichak333 ، puryapurya ، S0SHiANT ، amin_j ، msr839 ، payamshad ، hamid32 ، tabim4 ، Hezha
سلام دوستان
آقایان ،خانمها من از این پست خدا حافظی میکنم و به پست برندگان 2016 هجرت میکنم.
الکی مثلا من برنده شدم میخوام برم>
شاد باشید
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
سلام بعضی چیزها منو ناراحت میکنه میگیم بریم اونجا هر کاری میکنیم با این دید که کار عار نیست ولی تو ایران عاره! با همه مهربون میشیم با کلاس دعوت میکنیم سر وقت کارامونو انجام میدیم. از اینکه اونجا بهمون بگن دستشویی ها برق اوفتاده. ...کیف میکنیم. فکر میکنم همه ما یک جورایی در خلا و بحران روانشناسی به سر میبریم در بعضی موارد آنقدر مغروریم ودر بعضی موارد بحران بی هویتی داریم. نه افسردگی کامل داریم نه خودشیفتگی مطلق. (به کسی برنخوره فقط میخواستم قبل از اعلام نتایج همه یک بررسی به خواسته های باارزش واقعی داشته باشیم وگرنه اگر در زیباترین نقطه دنیا هم زندگی کنیم بعد از چند روز برامون عادی میشه
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، payamshad ، tabim4 ، aaraam
(2015-04-26 ساعت 11:13)tenardie2bai نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:56)vahid.vp نوشته:  تعداد سالهای شرکت من تو لاتاری دو رقمی شده و نمیدونم چرا این شاهین اقبال روی شانه من نمیشینه . تورو خدا منو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارین

واقعا تو حكمتش موندم ...شايدم صلاح كارمون اين بوده كه تا ٢٠١٦ صبر كنيم واسش ...ايشالا كه امسال سال ماس
امیدوارم که امسال سال خیلی خوبی براتون باشه و پرنده اقبال رو.شونه های تک تکتون بشینه. من یکی از بازمانده های لاتاری ۲۰۱۴ هستم و پرنده اقبال رو شونه هام نشست، ولی آخرش پرواز کرد و رفت و من و تو رویاهام جا گذاشت
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: asher ، alirezanz ، vahid.vp ، pouya007 ، tenardie2bai ، msr839 ، nima2016 ، payamshad ، tabim4 ، aaraam ، Gl@diator

سلام دوست من
من به شخصه حتما واسه شما دعا میکن ولی راستش اگه دعاهای ما میگرفت واسه خودمون میگرفت. من و شما از دستمون هیچی بر نمیاد جز صبر و حوصله تا تقدیر واسه ما چی بخواد.
آرزوی برنده شدن واسه همه دارم تا خدا چی بخواد.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: alirezanz ، vahid.vp ، pouya007 ، msr839 ، payamshad ، mehdi_449 ، tabim4 ، Gl@diator
(2015-04-26 ساعت 07:20)alimomen نوشته:  من از برندگان 2014 هستم که تجربه بسیار تلخ تمام شدن ویزا هنوز داره مثل خوره وجود و روحم رو میخوره امسال هم شانسم رو امتحان کردم و محتاج دعای شما دوستانم
خدا نصیب دشمن هم نکنه

عزیزم تو به قسمت اعتقاد داری
تشکر کنندگان: pouya007 ، S0SHiANT ، shahram LA ، msr839 ، payamshad ، mehdi_449 ، tabim4 ، Hezha
(2015-04-26 ساعت 11:01)saidoo نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:55)pouya007 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:49)alirezanz نوشته:  کی مسوول لیست هست امسال؟

اگه منظورتون لیست شرکت کنندگان هست،
آقای فرزاد (ostokhan) مسئول لیست شرکت کنندگان هستن!

خيلي وقت به روز نشده هااااااااااااااااShy

ليست دوستان منتظر تا 5 ارديبهشت آپديت شده و توسط دوست عزيزمون آقافرزاد اينجا آپلود شده :
http://s4.picofile.com/file/8184764926/l...n.pdf.html
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: alirezanz ، pouya007 ، msr839 ، mehdi_449 ، hamid32 ، tabim4 ، ostokhan
(2015-04-26 ساعت 07:20)alimomen نوشته:  من از برندگان 2014 هستم که تجربه بسیار تلخ تمام شدن ویزا هنوز داره مثل خوره وجود و روحم رو میخوره امسال هم شانسم رو امتحان کردم و محتاج دعای شما دوستانم
خدا نصیب دشمن هم نکنه
سلام چطوری داداش، حال و احوال میزونه؟
میگم داش علی یه وقت بازم امسال uncontrollable نشی . فارغ از تمام اتفاقاتی که برامون تو ۲۰۱۴ افتاد، امیدوارم هر جا هستی شاد باشی
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: pouya007 ، r.bazargan ، alirezanz ، msr839 ، tabim4 ، aaraam
(2015-04-26 ساعت 09:50)nastaran1989 نوشته:  دوستای عزیزم سلام . خیلی وقت بود که سر نزده بودم اینجا . چون همیشه شمارش معکوس غمگین ترین بخششه . دوستای گلم فرهنگ مهمترین چیز توی جامعه اس . اینکه ما فرهنگ نداریم یعنی طرف سر لاتاری شرط بندی میکنه و حق اون هم وطنی که واقعا میخواد و میتونه بره رو ضایع میکنه . بی فرهنگی یعنی طرف میدنه نمیتونه از پسش بر بیاد اما پناه برخدا میگه میره ثبت نام که فقط پز بده . یکسری ادم ها هم هستن مثل من و شما میایم اینجا شمارش معکوس میکنیم و به هم دلداری میدیم و خودمونو آروم میکنیم .

دوستتون دارم
واقعا همینطوره یکی از دوستان من که اقامت کانادا رو گرفته بود و خیلی هم از زندگیش تو کانادا راضی بود بهم گفت متاسفانه امسال یادم رفت لاتاری ثبت نام کنم من هم تو دلم گفت خدا رو شکر که یادت رفته بود ثبت نام کنی بابا بزار اون که تو ایرانه و شرایط خوبی نداره شانسشو امتحان کنه
تشکر کنندگان: pouya007 ، alirezanz ، msr839 ، payamshad ، tabim4
(2015-04-26 ساعت 09:50)nastaran1989 نوشته:  دوستای عزیزم سلام . خیلی وقت بود که سر نزده بودم اینجا . چون همیشه شمارش معکوس غمگین ترین بخششه . دوستای گلم فرهنگ مهمترین چیز توی جامعه اس . اینکه ما فرهنگ نداریم یعنی طرف سر لاتاری شرط بندی میکنه و حق اون هم وطنی که واقعا میخواد و میتونه بره رو ضایع میکنه . بی فرهنگی یعنی طرف میدنه نمیتونه از پسش بر بیاد اما پناه برخدا میگه میره ثبت نام که فقط پز بده . یکسری ادم ها هم هستن مثل من و شما میایم اینجا شمارش معکوس میکنیم و به هم دلداری میدیم و خودمونو آروم میکنیم .

دوستتون دارم
واقعا همینطوره یکی از دوستان من که اقامت کانادا رو گرفته بود و خیلی هم از زندگیش تو کانادا راضی بود بهم گفت متاسفانه امسال یادم رفت لاتاری ثبت نام کنم من هم تو دلم گفت خدا رو شکر که یادت رفته بود ثبت نام کنی بابا بزار اون که تو ایرانه و شرایط خوبی نداره شانسشو امتحان کنه
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، r.bazargan ، alirezanz ، msr839 ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان