کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-26 ساعت 17:07)ostokhan نوشته:  از دوستان خواهشمندم مشخصاتشون رو طبق فرمت لیست برای من ارسال کنند تا لیست بصورت شکیل در بیاد. در ضمن با توجه به نزدیک شدن به روز اعلام نتایج دوستانی که مایلند به لیست اضافه بشند زودتر دست بکار بشن . بعد از 3 روز مانده به نتایج دیگه لیست آپدیت نمیشه....

فرزاد جان ضمن تشكر مجدد از زحماتي كه بابت تهيه ليست ميكشي / چند تا پيشنهاد براي بهبود ليست دارم:

1. ستون «شركت كننده» رو به دو ستون «كاربر» و « نام واقعي» تقسيم كني...
2. ستون «تحصيلات » رو به دو ستون «مدرك تحصيلي» و «رشته» تقسيم كني...
3. بازي رنگ ها از هر سطر به هر ستون تغيير كنه.... يعني ستون اسم يه رنگ... ستون تحصيلات يه رنگ و ... نه اينكه سطر مربوط به هر نفر يه رنگ خاص داشته باشه
4. جاي ستون شهرهاي مبدأ و مقصد عوض بشه و همچنين عنوانشون به «محل سكونت فعلي» و «مقصد نهايي» تغيير كنه
5. اسم فايل رو به تاريخ روز آپديت بزاري... مثلاً List2016_94.2.5

تا پيشنهادات بعدي خدانگهدار Big Grin
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، puryapurya ، rezijon ، babak82 ، tabim4 ، amin_j ، Alirezawee ، redbull ، hamid32 ، msr839 ، saidoo
(2015-04-26 ساعت 07:20)alimomen نوشته:  من از برندگان 2014 هستم که تجربه بسیار تلخ تمام شدن ویزا هنوز داره مثل خوره وجود و روحم رو میخوره امسال هم شانسم رو امتحان کردم و محتاج دعای شما دوستانم
خدا نصیب دشمن هم نکنه
ایشالله امسال اسمت در میاد...تموم اون وقایع قبلی خاطره میشه برات...
آرزوی موفقیت برای همه اعضا....
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، redbull ، H-TALEBI ، pichak333 ، Hezha ، rezijon ، aryano ، armin021 ، msr839 ، aaraam ، we are one
(2015-04-26 ساعت 14:35)Mohsen661k نوشته:  سلام به همه ی دوستان عزیز
این روزها پدر آموزش زبان نصرت رو درآوردم از بس چسبیدم بهش [emoji1]
امیدوارم که به دردم بخوره..
به امید موفقیت همه دوستان [emoji4]

من خیلی ازش راضی بودم . تنها چیزی بود که تونست بهم کمک کنه فقط یادت باشه حتما 90 روز طول بکشه نه زودتر
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: nima2016 ، pouya007 ، taherifar ، puryapurya ، redbull ، pichak333 ، Hezha ، ostokhan ، rezijon ، tabim4 ، msr839 ، we are one
(2015-04-26 ساعت 16:42)ostokhan نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 11:01)saidoo نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:55)pouya007 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:49)alirezanz نوشته:  کی مسوول لیست هست امسال؟

اگه منظورتون لیست شرکت کنندگان هست،
آقای فرزاد (ostokhan) مسئول لیست شرکت کنندگان هستن!

خيلي وقت به روز نشده هااااااااااااااااShy

برادر من کجا بروز نشده. مگه نمیبینی نوشتم آپدیتی 5 اردیبهشت. تو یکی از پستهام گذاشته بودم. تا نیم ساعت دیگه آپدیت امروز رو میزارم

آقا منم بزار
2 نفر
شمال کشور
30 ساله
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: redbull ، pichak333 ، pouya007 ، ostokhan ، rezijon ، tabim4 ، msr839
دوستان همراه دروووووووووود
امیدوارم که حالتون خوب باشه
حال من که زیاد خوب نیس ، راستش هر چی نزدیکتر میشیم به زمان موعود ، استرسم بیشتر میشه
تشکر کنندگان: tabim4 ، nima2016 ، puryapurya ، redbull ، pouya007 ، ostokhan ، rezijon ، msr839 ، .samira
آقایان و خانمها
یه شعری بود که یکی میخوند به نام... اینجوری بود که:
عمر گران میگذرد خواهی نخواهی سعی بر آن کن نرود روبه تباهی
حالا به اینجا چور مربوط میشه؟ یعنی 5 می میادو میره و پس از اون 5می های دیگر و دیگر و باید خودمونو بسازیم چه تو لاتاری چه تو زندگیه روز مره. پس عمرمونو تلف نکنیم.
یکی نیست به خودم بگه. نه؟
اعتیاد بد چیزیه چه مواد مخدر باشه چه هر چیز دیگه.اعتیاد ما هم اینجاست.
به امید روزهای خوش واسه همتون
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: taherifar ، nima2016 ، puryapurya ، redbull ، pichak333 ، pouya007 ، rezijon ، tabim4 ، msr839
[عکس: Untitled.png]
تشکر کنندگان: redbull ، pichak333 ، Hezha ، pouya007 ، ostokhan ، rezijon ، someonelikeyou ، armin021 ، tabim4 ، msr839 ، .samira ، we are one ، saidoo
دیگه برام مهم نیست ...
تشکر کنندگان: pichak333 ، Hezha ، taherifar ، ostokhan ، pouya007 ، rezijon ، someonelikeyou ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya ، .samira ، we are one
(2015-04-26 ساعت 18:00)puryapurya نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 07:20)alimomen نوشته:  من از برندگان 2014 هستم که تجربه بسیار تلخ تمام شدن ویزا هنوز داره مثل خوره وجود و روحم رو میخوره امسال هم شانسم رو امتحان کردم و محتاج دعای شما دوستانم
خدا نصیب دشمن هم نکنه
ایشالله امسال اسمت در میاد...تموم اون وقایع قبلی خاطره میشه برات...
آرزوی موفقیت برای همه اعضا....

من هم سرنوشتم مثل شما بود. آنكارا، مصاحبه و بعدش تموم شدن ويزا. باورش سخت بود ولي شايد قسمت نبود.
تشکر کنندگان: pichak333 ، Hezha ، pouya007 ، ostokhan ، rezijon ، armin021 ، tabim4 ، msr839 ، aaraam ، puryapurya
[خوشحالم که امسال این سایت و پیدا کردم ، (اونم از طریق کامنت یکی از دوستان تو پیج زندگی در USA )، ولی کلا با هم بودن و انتظار کشیدن ، خیلی بهتر از تنهایی منتظر بودن است .
تشکر کنندگان: pichak333 ، taherifar ، ostokhan ، pouya007 ، rezijon ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya ، .samira
سلام دوستان
یه سوالی برام پیش اومد و نتونستم با گشتن توی انجمن جوابم رو بگیرم...
۵می اسامی قطعی تمام برندگان اعلام میشه یا اینکه توی چند نوبت و تاریخ‌های مختلف اسامی اعلام میشه؟!
In Pursuit of US
Soroush
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، tabim4 ، msr839
یه قطعه از بهشت...
[عکس: 742404c178df.jpg]
[عکس: c97eb3dd822c.jpg]
[عکس: 4e1bb3bbb954.jpg]

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
[quote='GabrielProwler' pid='598742' dateline='1430058356']
سلام دوستان
یه سوالی برام پیش اومد و نتونستم با گشتن توی انجمن جوابم رو بگیرم...
۵می اسامی قطعی تمام برندگان اعلام میشه یا اینکه توی چند نوبت و تاریخ‌های مختلف اسامی اعلام میشه؟!
قطعی هست

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: pouya007 ، GabrielProwler ، rezijon ، tabim4 ، msr839
(2015-04-26 ساعت 18:23)karkiaa نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 16:42)ostokhan نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 11:01)saidoo نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:55)pouya007 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:49)alirezanz نوشته:  کی مسوول لیست هست امسال؟

اگه منظورتون لیست شرکت کنندگان هست،
آقای فرزاد (ostokhan) مسئول لیست شرکت کنندگان هستن!

خيلي وقت به روز نشده هااااااااااااااااShy

برادر من کجا بروز نشده. مگه نمیبینی نوشتم آپدیتی 5 اردیبهشت. تو یکی از پستهام گذاشته بودم. تا نیم ساعت دیگه آپدیت امروز رو میزارم

آقا منم بزار
2 نفر
شمال کشور
30 ساله
لیست رو دانلود کنید و مشخصاتتون رو طبق لیست مرقوم بفرمایید Big Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، rezijon ، tabim4 ، msr839 ، Gl@diator
(2015-04-26 ساعت 17:47)taherifar نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 17:07)ostokhan نوشته:  از دوستان خواهشمندم مشخصاتشون رو طبق فرمت لیست برای من ارسال کنند تا لیست بصورت شکیل در بیاد. در ضمن با توجه به نزدیک شدن به روز اعلام نتایج دوستانی که مایلند به لیست اضافه بشند زودتر دست بکار بشن . بعد از 3 روز مانده به نتایج دیگه لیست آپدیت نمیشه....

فرزاد جان ضمن تشكر مجدد از زحماتي كه بابت تهيه ليست ميكشي / چند تا پيشنهاد براي بهبود ليست دارم:

1. ستون «شركت كننده» رو به دو ستون «كاربر» و « نام واقعي» تقسيم كني...
2. ستون «تحصيلات » رو به دو ستون «مدرك تحصيلي» و «رشته» تقسيم كني...
3. بازي رنگ ها از هر سطر به هر ستون تغيير كنه.... يعني ستون اسم يه رنگ... ستون تحصيلات يه رنگ و ... نه اينكه سطر مربوط به هر نفر يه رنگ خاص داشته باشه
4. جاي ستون شهرهاي مبدأ و مقصد عوض بشه و همچنين عنوانشون به «محل سكونت فعلي» و «مقصد نهايي» تغيير كنه
5. اسم فايل رو به تاريخ روز آپديت بزاري... مثلاً List2016_94.2.5

تا پيشنهادات بعدي خدانگهدار Big Grin

به 70 درصد پیشنهاداتت ترتیب اثر داده شد. Big Grin
تشکر کنندگان: rezijon ، pichak333 ، taherifar ، Ali_Hunter ، tabim4 ، msr839 ، aaraam ، puryapurya ، Gl@diator

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان