کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-26 ساعت 20:44)ostokhan نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 20:23)elahe mousavi نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 17:07)ostokhan نوشته:  [font=Times New Roman]
لیست آپدیتی منتظران لاتری 2016 بروبچ مهاجرسرا تا تاریخ 6 اردیبهشت در لینک زیر
http://s4.picofile.com/file/8184968626/l...n.pdf.html

از دوستان خواهشمندم مشخصاتشون رو طبق فرمت لیست برای من ارسال کنند تا لیست بصورت شکیل در بیاد. در ضمن با توجه به نزدیک شدن به روز اعلام نتایج دوستانی که مایلند به لیست اضافه بشند زودتر دست بکار بشن . بعد از 3 روز مانده به نتایج دیگه لیست آپدیت نمیشه. امسال بر خلاف سالهای پیش دوستان استقبال چندانی از لیست نداشتند البته تعداد کاربران هم مثل سابق در شمارش معکوس زیاد نیستند.
پاینده باشید Shy
[/font]

میشه لطفا در مورد این لیست یه توضیحی بدین من در جریان نیستم
ممنون

ما هر سال تا اعلام نتایج میایم لیست منتظران لاتری بچه های مهاجرسرای اون سال رو درست میکنیم.
بصورتیکه دوستانی که تمایل دارن مشخصاتشون رو ارسال میکنند و در لیست گنجونده ممیشن. امسال هم همت به این کار گماشتیم Big Grin
این مشخصات رو باید برای شما ارسال کنیم؟؟
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، puryapurya ، ostokhan ، tabim4
(2015-04-26 ساعت 21:16)pichak333 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 20:58)tenardie2bai نوشته:  جاتون خالى ... دارم مستند Aerial America ميبينم .. رسيدم به ايالت زيباي كاليفرنيا...شهر عشاق ، سانفرانسيسكو ...

كالفرنياياش يه حاضرى بدند ببينيم چند چنديم

من حاضری زدم ولی فلوریداییم

اگه شیکاگو نشد،بعد کالیفرنیا
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: pouya007 ، mohsen7337 ، pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya ، ostokhan ، mohammad 741
آقا من سر یه دو راهی ام وقتی ایشالا توی سیاتل سر و سامون گرفتم و نیمه گمشده و این حرفا بعدش با دخترم تو خونه فارسی حرف بزنیم یا از اول انگلیسی باش کار کنیم؟؟؟ به نظرم دغدغه مهمیه بعد از پنج می یکی از استراسام همینه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، mohsen7337 ، pichak333 ، nima2016 ، tabim4 ، hamid32 ، msr839 ، armin021 ، Alirezawee ، fatima96 ، puryapurya ، taherifar
امیدوارم سشنبه آینده , عصر که از دانشگاه میام برم دنبال فروش وسایلم و جمع کردن دلار و آماده کردن خودم برای تابستون گرم و تر بندرعباس
I am solomon northupSad for 25years
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، someonelikeyou ، tabim4 ، John Freeman ، msr839 ، puryapurya ، ostokhan ، taherifar
سلام
من John Freeman هستم امروز عضو شدم. گفتم یه سلامی به همه عرض کرده باشم.
(2015-04-26 ساعت 21:27)someonelikeyou نوشته:  آقا من سر یه دو راهی ام وقتی ایشالا توی سیاتل سر و سامون گرفتم و نیمه گمشده و این حرفا بعدش با دخترم تو خونه فارسی حرف بزنیم یا از اول انگلیسی باش کار کنیم؟؟؟ به نظرم دغدغه مهمیه بعد از پنج می یکی از استراسام همینه
نیمه گمشده رو تو ایران پیدا کن ...
ایرانی ها اخلاقشون بهتره Big Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، nima2016 ، someonelikeyou ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya ، elahe mousavi
اینجوری باید سلام کنیjohn:سلاااااااام من جانم یک روزه از دنیای سالم پاک شدم. اونوقت ما همه با هم میگیم سلاااااااام جان به کمپ اعتیاد خوش آمدی
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، armin021 ، aaraam ، Alirezawee ، puryapurya ، shahin2737 ، tabim4 ، taherifar
زنـــدگی کن...
بــرای رویاهایی که منــتظر حقیقی شدن به دست تو هستند.
تو فــــرصتی برای بودن داری...
پـــــس ساکت ننشیـــن!
بگذار همه بدانند که تو با تمــام توانایی ها و کاستی هایت ، شاهـــکار زندگی خودت هستی.
کافـــی است لحظات گذشته را رهـــا کنی...
و بــــرای ثانیه های آینده زندگـــی کنی!
چـــون رویاهایت آنجاست...
و تو...،
فقــط...
.... یک بار؛
فــرصت زندگی کردن داری !!
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، armin021 ، Alirezawee ، puryapurya ، tabim4 ، saidoo ، taherifar
(2015-04-26 ساعت 21:58)redbull نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 21:27)someonelikeyou نوشته:  آقا من سر یه دو راهی ام وقتی ایشالا توی سیاتل سر و سامون گرفتم و نیمه گمشده و این حرفا بعدش با دخترم تو خونه فارسی حرف بزنیم یا از اول انگلیسی باش کار کنیم؟؟؟ به نظرم دغدغه مهمیه بعد از پنج می یکی از استراسام همینه
نیمه گمشده رو تو ایران پیدا کن ...
ایرانی ها اخلاقشون بهتره Big Grin

اون که صد در صده فقط ایرانیییی
ایرانی جنس ایرانی بخر
زن و برنج حتما باید ایرانی باشن

ببخشید قصد توهین نبودا مزاح کردم بانوان عزیز یعنی قصدم تعریف بود
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pouya007 ، John Freeman ، redbull ، msr839 ، pichak333 ، armin021 ، puryapurya ، tabim4 ، taherifar
(2015-04-26 ساعت 22:09)alireza.esmaili76 نوشته:  اینجوری باید سلام کنیjohn:سلاااااااام من جانم یک روزه از دنیای سالم پاک شدم. اونوقت ما همه با هم میگیم سلاااااااام جان به کمپ اعتیاد خوش آمدی

سلااااااام
من John هستم یک مسافر!
در ضمن هر کسی از دوستان دُعاش خوبه واسه ماهم دُعا کنه.
در ضمن شرمنده خیلی وقته سلمانی نرفتم
در ضمن.... بگذریم
تشکر کنندگان: pouya007 ، hamid32 ، msr839 ، pichak333 ، armin021 ، puryapurya ، tabim4
دوستان باور کنید من اصلن رتبه و این حرفا واسم مهم نیس نه افتخاریه نه پولی به آدم میدن ولی چجوریه بعضی دوستان با تعداد ارسال زیر ۵۰ رتبشون از من بیشتره
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4 ، taherifar
سامی جان قسمت بعدی سفرنامت کی حاضر میشه؟؟؟؟؟ ما منتظریم!!!

It is 8 days, 22 hours, 0 minutes, 15 seconds
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: John Freeman ، someonelikeyou ، redbull ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4
انگار همین دیروز بود که لاتاری ثبت نام کردم و چند وقت این تاپیک باز شد با دوستان اینجا جمع شدیم! چه زود گذشت (الکی مثلا خیلی زود گذشت Big Grin ) ؟
حالا میبینم که فقط 8 روز مونده تا اعلام نتایج! امیدوارم همه ی بچه های این تاپیک چه قدیمی ها، چه جدیدها (حالا انگار خودم خیلی قدیمی ام) به آرزوهاشون نه تنها در لاتاری بلکه در تمام مراحل زندگیشون برسن!
"ای خدا ..." شما نمیتوانید محتوای این جمله را مشاهده کنید. (خصوصی بین خدا و بنده اش) - جهت عضویت چشمان خود را بسته و دقایقی را با خدای خود خلوت کنید!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، redbull ، amin_j ، msr839 ، pichak333 ، armin021 ، puryapurya ، we are one ، elnaz.sh ، tabim4
(2015-04-26 ساعت 22:20)John Freeman نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:09)alireza.esmaili76 نوشته:  اینجوری باید سلام کنیjohn:سلاااااااام من جانم یک روزه از دنیای سالم پاک شدم. اونوقت ما همه با هم میگیم سلاااااااام جان به کمپ اعتیاد خوش آمدی

سلااااااام
من John هستم یک مسافر!
در ضمن هر کسی از دوستان دُعاش خوبه واسه ماهم دُعا کنه.
در ضمن شرمنده خیلی وقته سلمانی نرفتم
در ضمن.... بگذریم

به جمع منتظران خوش آمدی دوست عزیز
امیدوارم به آرزوهات برسی!
واسه ما هم دعا کن!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، John Freeman ، redbull ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4 ، ostokhan
(2015-04-26 ساعت 22:29)pouya007 نوشته:  سامی جان قسمت بعدی سفرنامت کی حاضر میشه؟؟؟؟؟ ما منتظریم!!!

It is 8 days, 22 hours, 0 minutes, 15 seconds

ایشالا تا یک بامداد آخه بیرونم هنوز
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4 ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان