کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
میشه یه سایت معرفی کنین که حداقل و حداکثر دما و رطوبت شهرهای مختلف ایالتها را داشته باشه؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، Hezha ، tenardie2bai ، rezijon ، redbull ، msr839 ، puryapurya
(2015-04-26 ساعت 19:02)Ali_Hunter نوشته:  یه قطعه از بهشت... Hawaii

دوست من عکس اول مربوط به هتل معروف Marina Bay Sands در سنگاپور هست که جای واقعا فوق العاده ایه و انشالله قسمت همه بشه. عکس دوم هم مربوط به اندونزی هست با توجه به معماری ساختمان. عکس سوم را دیگر نمی دونم. با یک سرچ ساده در گوگل ایمیج (بخش عکس ها) می شه عکس اصلی و محل را درآورد. هاوایی درسته زیباست ولی همین آسیای خودمون هم جاهای بینهایت زیبایی داره (ببخشید اگه مربوط به تاپیک مربوطه نیست).
تشکر کنندگان: taherifar ، ostokhan ، someonelikeyou ، pouya007 ، Hezha ، pichak333 ، rezijon ، redbull ، tabim4 ، hamid32 ، msr839 ، aaraam ، puryapurya ، we are one
(2015-04-26 ساعت 19:28)pichak333 نوشته:  میشه یه سایت معرفی کنین که حداقل و حداکثر دما و رطوبت شهرهای مختلف ایالتها را داشته باشه؟

اين سايت هم چيزهاي خوبي داره: http://www.komonews.com/weather/
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: nima2016 ، pouya007 ، amin_j ، elahe mousavi ، pichak333 ، rezijon ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya
(2015-04-26 ساعت 18:55)GabrielProwler نوشته:  سلام دوستان
یه سوالی برام پیش اومد و نتونستم با گشتن توی انجمن جوابم رو بگیرم...
۵می اسامی قطعی تمام برندگان اعلام میشه یا اینکه توی چند نوبت و تاریخ‌های مختلف اسامی اعلام میشه؟!

سلام
بله اعلام میشه
و معمولا در یک نوبت هست و خیلی کم پیش اومده در دو نوبت باشه
تشکر کنندگان: pouya007 ، Hezha ، pichak333 ، rezijon ، tabim4 ، John Freeman ، msr839 ، GabrielProwler ، we are one
(2015-04-26 ساعت 19:28)pichak333 نوشته:  میشه یه سایت معرفی کنین که حداقل و حداکثر دما و رطوبت شهرهای مختلف ایالتها را داشته باشه؟

این سایت هم خیلی سایت خوبیه. راحت می تونید از سمت راست می توانید ایالت موردنظرتون را انتخاب کنید و گوشه سمت چپ بالا هم می توانید به فارنهایت و یا سلسیوس دما را مشاهده کنید.
http://www.usclimatedata.com/#
تشکر کنندگان: pouya007 ، amin_j ، Hezha ، Abdorrezaa ، elahe mousavi ، pichak333 ، rezijon ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya ، taherifar
لیست جدید در سبک و سیاق جدید
میپسندید؟

[عکس: t8ert9qxr4ivv5sn2ww4.png]
(2015-04-26 ساعت 18:54)H-TALEBI نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 18:00)puryapurya نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 07:20)alimomen نوشته:  من از برندگان 2014 هستم که تجربه بسیار تلخ تمام شدن ویزا هنوز داره مثل خوره وجود و روحم رو میخوره امسال هم شانسم رو امتحان کردم و محتاج دعای شما دوستانم
خدا نصیب دشمن هم نکنه
ایشالله امسال اسمت در میاد...تموم اون وقایع قبلی خاطره میشه برات...
آرزوی موفقیت برای همه اعضا....

من هم سرنوشتم مثل شما بود. آنكارا، مصاحبه و بعدش تموم شدن ويزا. باورش سخت بود ولي شايد قسمت نبود.
من هم مثل شما بودم. متاسفانه خیلی ها نتونستن سال ۲۰۱۴ ویزا بگیرن. تمام رویاهام به یک باره تباه شد و هنوز نتونستم این ماجرا رو هضم کنم. امیدوارم در آخر بتونیم یه روزی به آرزوهامون برسیم و تو سرزمین رویاها زندگی کنیم
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، tabim4 ، msr839 ، aaraam ، puryapurya
(2015-04-26 ساعت 17:07)ostokhan نوشته:  [font=Times New Roman]
لیست آپدیتی منتظران لاتری 2016 بروبچ مهاجرسرا تا تاریخ 6 اردیبهشت در لینک زیر
http://s4.picofile.com/file/8184968626/l...n.pdf.html

از دوستان خواهشمندم مشخصاتشون رو طبق فرمت لیست برای من ارسال کنند تا لیست بصورت شکیل در بیاد. در ضمن با توجه به نزدیک شدن به روز اعلام نتایج دوستانی که مایلند به لیست اضافه بشند زودتر دست بکار بشن . بعد از 3 روز مانده به نتایج دیگه لیست آپدیت نمیشه. امسال بر خلاف سالهای پیش دوستان استقبال چندانی از لیست نداشتند البته تعداد کاربران هم مثل سابق در شمارش معکوس زیاد نیستند.
پاینده باشید Shy
[/font]

میشه لطفا در مورد این لیست یه توضیحی بدین من در جریان نیستم
ممنون
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، rezijon ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya
(2015-04-26 ساعت 19:43)amirmc نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 19:02)Ali_Hunter نوشته:  یه قطعه از بهشت... Hawaii

دوست من عکس اول مربوط به هتل معروف Marina Bay Sands در سنگاپور هست که جای واقعا فوق العاده ایه و انشالله قسمت همه بشه. عکس دوم هم مربوط به اندونزی هست با توجه به معماری ساختمان. عکس سوم را دیگر نمی دونم. با یک سرچ ساده در گوگل ایمیج (بخش عکس ها) می شه عکس اصلی و محل را درآورد. هاوایی درسته زیباست ولی همین آسیای خودمون هم جاهای بینهایت زیبایی داره (ببخشید اگه مربوط به تاپیک مربوطه نیست).

والا من در مورد اصالت عکس ها نمی دونم اخه یکی از دوستام تو wha.ts-a.p.p برام فرستاد گفت که هاوایی هست
ولی حتما حرف شما صحیح تر هست.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: amirmc ، ostokhan ، nima2016 ، pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، tabim4 ، John Freeman ، msr839 ، puryapurya ، we are one

سلام... به وسيله اين سايت ميتونيد همه اطلاعات و آمار مربوط به همه شهر ها و ايالت هاى ?????? امريكا از لحاظ نژادى ، جنسيتى ، آب و هوايى ، هزينه ايى ، مالياتى و... رو چك كنيد ... همچنين ميتونيد دو ايالت و يا دو شهر رو هم با هم مقايسه كنيد

www.city-data.com
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: pouya007 ، amirmc ، pichak333 ، rezijon ، amin_j ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya ، taherifar
(2015-04-26 ساعت 20:23)elahe mousavi نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 17:07)ostokhan نوشته:  [font=Times New Roman]
لیست آپدیتی منتظران لاتری 2016 بروبچ مهاجرسرا تا تاریخ 6 اردیبهشت در لینک زیر
http://s4.picofile.com/file/8184968626/l...n.pdf.html

از دوستان خواهشمندم مشخصاتشون رو طبق فرمت لیست برای من ارسال کنند تا لیست بصورت شکیل در بیاد. در ضمن با توجه به نزدیک شدن به روز اعلام نتایج دوستانی که مایلند به لیست اضافه بشند زودتر دست بکار بشن . بعد از 3 روز مانده به نتایج دیگه لیست آپدیت نمیشه. امسال بر خلاف سالهای پیش دوستان استقبال چندانی از لیست نداشتند البته تعداد کاربران هم مثل سابق در شمارش معکوس زیاد نیستند.
پاینده باشید Shy
[/font]

میشه لطفا در مورد این لیست یه توضیحی بدین من در جریان نیستم
ممنون

ما هر سال تا اعلام نتایج میایم لیست منتظران لاتری بچه های مهاجرسرای اون سال رو درست میکنیم.
بصورتیکه دوستانی که تمایل دارن مشخصاتشون رو ارسال میکنند و در لیست گنجونده ممیشن. امسال هم همت به این کار گماشتیم Big Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، Ali_Hunter ، pichak333 ، rezijon ، elahe mousavi ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya ، taherifar ، Gl@diator
جاتون خالى ... دارم مستند Aerial America ميبينم .. رسيدم به ايالت زيباي كاليفرنيا...شهر عشاق ، سانفرانسيسكو ...

كالفرنياياش يه حاضرى بدند ببينيم چند چنديم

[عکس: fac46h.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

خدایی امریکا باید سهمیه کشورای اروپایی رو قطع کنه توی لاتاری
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، ostokhan ، tabim4 ، msr839 ، Alirezawee ، puryapurya ، .samira ، taherifar ، ziba62ka
(2015-04-26 ساعت 20:58)tenardie2bai نوشته:  جاتون خالى ... دارم مستند Aerial America ميبينم .. رسيدم به ايالت زيباي كاليفرنيا...شهر عشاق ، سانفرانسيسكو ...

[عکس: fac46h.jpg]
من اول از همه عاشق نیویورک ام، بعد از اون هم کالیفرنیا
امیدوارم هر دو تاشو همگی زیارت کنیم
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، tenardie2bai ، pichak333 ، ostokhan ، tabim4 ، msr839 ، Alirezawee ، puryapurya
(2015-04-26 ساعت 20:58)tenardie2bai نوشته:  جاتون خالى ... دارم مستند Aerial America ميبينم .. رسيدم به ايالت زيباي كاليفرنيا...شهر عشاق ، سانفرانسيسكو ...

من حاضری زدم ولی فلوریداییم
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، pouya007 ، John Freeman ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya ، we are one

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان