کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان و عزیزان مهاجرسرایی Smile
از دوستانی که زحمت می‌کشن و مطالب مختلفی می‌نویسن، تشکر می‌کنم. خیلی وقتها اینجا سر میزنم و دلتنگی‌هام و تنهایی‌هام رو تو مطالب سایت گم می‌کنم...
آرزوی چندین ساله من هم اینه که روزی برسه بتونم از اینجا برم، فقط برم، مقصدم خیلی مهم نیست، فقط از مبدا فرار کنم... اما تا این لحظه نتونستم!
کسی رو به عنوان حامی نداشتم که کمکم کنه و یا حداقل راهنمام باشه تا بتونم برای رفتن از اینجا راهی رو انتخاب کنم. تا جایی که تونستم دست و پا زدم، اما یا قسمتم نبوده و یا اینکه راهم درست نبوده و یا اینکه...
حدود 4 ساله که لاتاری رو کشف کردم(!)؛ این 4 سال، کائنات و عالم هستی می‌دونه که چقدر چشم امید داشتم واسه برنده شدن، اما کابوس 1 می...
امیدورام هر کسی که واقعه از ته دل می‌خواد و تواناییش رو هم داره، برگزیده بشه و بره...
اگر هم این خواستن من واسه برنده شدن، از ته دلم هست، امیدوارم یکبار هم که شده شانس برام رو کنه...
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839
دوستان confirmation number امسال با چه عددی شروع میشه ؟ 2015 یا 2016
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839
(2015-04-27 ساعت 20:14)khatarnak نوشته:  دوستان من اینجا gre ثبت نام کردم

دوست دارید اینجا بیاید برای تقویت زبان تان

خیلی تعریفشو شنیدم

http://www.ibtil.org/classes
شما چرا برا GMAT ثبت نام نکردی ! مگه MBA نبودی ؟
خیلی به شگفت اومدم ...برا بیزنس مگه GRE میخاد ؟ اون مگه برا مهندسی ها نیست ؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839
(2015-04-27 ساعت 18:52)pouya007 نوشته:  البته بنده اونور هم که باشم (حتما اونورم Big Grin ) میتونم سال دیگه مسئولیت لیست رو به عهده بگیرم!
چی کار کنیم یه مهاجرسرا که بیشتر نداریم! ما باید به بچه های جدید کمک کنیم دیگه!

خخخخخ فکر کن سال دیگه اگر خدایی نکرده برنده نشدیم میشیم عضو با سابقه مثلا خخخخخ
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، Hezha
(2015-04-27 ساعت 20:00)mona_usa نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 19:52)someonelikeyou نوشته:  واسه شما نمیفرسته از این ایمیل های امید بخش؟

واسه من نمیاد به جاش کلی پیغام میاد واسه آشنایی چون فکر می کنن من آمریکا هستمBig Grin
آیدیم گول زنکه...نمیشه آیدیو عوض کنم بذارم mona_iran

مونا به آیدی نیست، واسه منم زیاذ ازین پیغاما میذارن Big Grin
یه تیری تو تاریکی میندازن دوستان Wink
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: pouya007 ، someonelikeyou ، redbull ، pichak333 ، puryapurya ، msr839
(2015-04-27 ساعت 20:27)nima1357 نوشته:  دوستان confirmation number امسال با چه عددی شروع میشه ؟ 2015 یا 2016
2016
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، amirmc ، rezijon ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، Hezha
(2015-04-27 ساعت 20:23)ostokhan نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: .samira، amirmc، crysis، majid7، Memolk، mohammad1980، mojgan m، mona_usa، online27H، ostokhan، reyhaneh_h، runioe، 3 کاربر مخفی، 3 مهمان

اسپم نباشه پستم ولی خیلی آرزو داشتم یبار تو این لیسته باشم Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، amirmc ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، javadgorgani ، msr839 ، .samira
(2015-04-27 ساعت 20:27)nima1357 نوشته:  دوستان confirmation number امسال با چه عددی شروع میشه ؟ 2015 یا 2016

سوالتون رو واضح تر بگین
برای چک کردن باکانفرمی که در اختیارتون است_ 16 ...
برای ثبت نام جدید که اواخر تابستون هست با 2017
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: pouya007 ، amirmc ، rezijon ، tabim4 ، msr839 ، Hezha
(2015-04-27 ساعت 20:28)fatima96 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 18:52)pouya007 نوشته:  البته بنده اونور هم که باشم (حتما اونورم Big Grin ) میتونم سال دیگه مسئولیت لیست رو به عهده بگیرم!

به عضو با سابقه توهین نکنBig Grin عضو با سابقه برنده شده هم داریمTongue
تشکر کنندگان: pouya007 ، someonelikeyou ، fatima96 ، ostokhan ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، Hezha
چقدر خلوته
عکسی
موزیکی
سفرنامه ای
توصیه ای

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: ostokhan ، someonelikeyou ، pouya007 ، amirmc ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، tabim4 ، msr839
خب صحنه رو برای جوونا خالی میکنیم . از 5.5 عصر هستش اینجاییم. فعلا میریم تا آخر شب یه ریویو رو پستها بکنییم.
سی یو بروبچز
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، amino ، pouya007 ، amirmc ، mona_ir ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، Gl@diator
بیشتر طول روز لپتاپ من روشنه و این صفحات هم باز هست و هر از گاهی متن های زیبا رو می خونم ولی چیزی به ذهنم نمی یاد که این تاپیک ها را جلو ببریم. ولی الان اجازه بدین یک خاطره مربوط به DV-2013 تعریف کنم. من همراه خانواده ام در یک مجتمع دانشگاهی زندگی می کنم که تمام همسایه هایمون هم خب مسلما دانشجو هستند. سال 2012 تنها سالی بود که من شرکت نکردم و اصلا هم تو این مجتمع زندگی نمی کردم و کسی هم به فکر زندگی در این مجتمع ها نبود. تا اینکه همان سال جواب لاتاری DV-2013 اومد. فقط در یکی از بلاک های این مجتمع (هر بلاک 12 واحد دارد). و کلا مجتمع 5 تا بلاک دارد. چهار خانواده با هم آن فقط در یکی از بلاک ها قبول شدند. کلا از اون سال به بعد همه دارند سعی می کنند که هرطور شده خودشون رو به این مجتمع برسونن و مخصوصا اون بلاک مخصوص. یک پیشرفت چشمگیر ثبت نام برای واحدهای مسکونی این مجتمع برای دانشگاه ایجاد شد. خود مسولان دانشگاه هم هنگ کرده بودند. گویا همه خیال می کردن که روزنه امید به لاتاری آمریکا از اونجا می گذره من جمله خود من!! الان هم هنوز اون هیجان اینجا برقراره مخصوصا این روزا!!

[عکس: o9ulleoue6tn70y3xeno.jpg]

Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: mona_ir ، pichak333 ، khatarnak ، nima2016 ، pouya007 ، rezijon ، puryapurya ، pey.com ، tabim4 ، msr839 ، .samira
(2015-04-27 ساعت 20:32)mona_usa نوشته:  

من نمیییییییییییییییییییییخوام عضو با سابقه بشم نمیییییییخوام ستاره دار بشم رتبه نمیخوام آقا من مدیر بیست و پنج گروه تو واتس اپم سرم شلوغه نذر کردم برنده شدم یه گروه بزنم واسه مهاجر سرا. ببین منا جان من خسسسسستم خسسسسسته سرم شلوغه درگیری دارم ولی میام اینجا چون مدیر فسقل مهاجرینم این پویا هم فقط واسه خودش گرین کارت درست میکنه باید حواسم باشه بهشون. اینجا هم فقط آقای msr شعر میزاره به من امید میده پس به این دلیل که خیییییییلی آدم مهمی هستم به این گرین کارت احتیاج دارم التماس دعا خواهر
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: pichak333 ، khatarnak ، pouya007 ، rezijon ، armin021 ، tabim4 ، msr839 ، گلنسا
(2015-04-27 ساعت 20:41)fatima96 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:32)mona_usa نوشته:  

من نمیییییییییییییییییییییخوام عضو با سابقه بشم نمیییییییخوام ستاره دار بشم رتبه نمیخوام آقا من مدیر بیست و پنج گروه تو واتس اپم سرم شلوغه نذر کردم برنده شدم یه گروه بزنم واسه مهاجر سرا. ببین منا جان من خسسسسستم خسسسسسته سرم شلوغه درگیری دارم ولی میام اینجا چون مدیر فسقل مهاجرینم این پویا هم فقط واسه خودش گرین کارت درست میکنه باید حواسم باشه بهشون. اینجا هم فقط آقای msr شعر میزاره به من امید میده پس به این دلیل که خیییییییلی آدم مهمی هستم به این گرین کارت احتیاج دارم التماس دعا خواهر

میخواستم بهت رتبه بدم اما نمیخوای...خودت گفتی ااااTongue
تشکر کنندگان: pichak333 ، khatarnak ، someonelikeyou ، pouya007 ، rezijon ، puryapurya ، fatima96 ، tabim4 ، msr839 ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان