کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
اری اینجا چقدر خلوته

قربانیان تبت به بالای 3000 نفر رسید فکرشو بکنید اگر تهرون ... چی میشد؟؟

به هر حال ایران سربلند و جاودان باشد

اگر ما رفتیم باد گرونی بودیمو رفتیم ( همه ی شما دوستان)

فراموش نکنید سرزمینی داشتید تاریخی داشتید فرهنگی داشتید...

فراموش نکنید همدیگرو لااقل مثقال مسیجی هم به ما بدید

من که دیگه می خوام زبانمو کار کنم چون واقعا سخته بی زبان باشی

بی ک س باشی ... باید جون کند

چرا چبکی بهم می ده ؟؟
تشکر کنندگان: pichak333 ، someonelikeyou ، pouya007 ، rezijon ، puryapurya ، tabim4 ، msr839
بچه ها ما کرمانشاهیا هرجای جدیدی میریم واسه طرف مقابلمون نون برنجی و کاک و نون خرمایی میبریم به نظرتون افسر مصاحبه توی سفارت خوشش میاد واسش ببرم؟
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، fatima96 ، tabim4 ، taherifar ، msr839 ، گلنسا ، Hezha ، .samira ، kuwait
سلام

در صورتی که کسی دیپلم و یا پیش دانشگاهی باشد حداقل سرمایه ای که لازم دارد تا سفارت آمریکا قانع شود که فرد از پس هزینه های خود بر می آید و او را قبول کند چقدر است ؟
کسی می دونه اینو ؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، tabim4 ، msr839
(2015-04-27 ساعت 20:52)someonelikeyou نوشته:  بچه ها ما کرمانشاهیا هرجای جدیدی میریم واسه طرف مقابلمون نون برنجی و کاک و نون خرمایی میبریم به نظرتون افسر مصاحبه توی سفارت خوشش میاد واسش ببرم؟

خخخخخخخخخخخ
نه بابا

فکر کن مصاحبت با سارا گرو باشه
شیرینی و گل ببر

خخخخخخخخخخخخ
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، tabim4 ، msr839
(2015-04-27 ساعت 20:52)someonelikeyou نوشته:  بچه ها ما کرمانشاهیا هرجای جدیدی میریم واسه طرف مقابلمون نون برنجی و کاک و نون خرمایی میبریم به نظرتون افسر مصاحبه توی سفارت خوشش میاد واسش ببرم؟

من که می گم سرمستش کن بهتره Big Grin

یه آب شنگ و لی براش ببر
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، tabim4 ، msr839 ، ostokhan
(2015-04-27 ساعت 20:55)magnet نوشته:  سلام

در صورتی که کسی دیپلم و یا پیش دانشگاهی باشد حداقل سرمایه ای که لازم دارد تا سفارت آمریکا قانع شود که فرد از پس هزینه های خود بر می آید و او را قبول کند چقدر است ؟
کسی می دونه اینو ؟

ربطی به دیپلم یا لیسانس نداره باید ثابت کنه از پس هزینه اندازه خودش و خانواده ای که همراهش داره که کمی باید از میانگین خط فقر در امریکاس بر بیاد
برا یه نفر حدود چارده هزار دلاره به نظرم ولی بهتره که حساب بانکی معادل بیست هزار تا داشته باشی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، pichak333 ، rezijon ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، Hezha
حد اقل 15000 دلار به بالا
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، tabim4 ، msr839

ایده ی بدی نیست!!!! من میگم همه ایرانیا امسال واسشون سوغات شهرمون رو ببریم از سال دیگه سهمیه ایران بیشتر میشه! (چه فکر جالبی!) Big Grin

[عکس: acmf6h9bm96f.jpg]
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، khatarnak ، pichak333 ، zinaram2004 ، rezijon ، nima2016 ، puryapurya ، pey.com ، fatima96 ، tabim4 ، msr839 ، .samira ، kuwait
کاربران در حال بازدید این موضوع: Abdorrezaa، amin_j، crysis، meraj-fallahi، moh1370، mona_usa، pouya007، puryapurya، 5 مهمان
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: khatarnak ، pichak333 ، rezijon ، someonelikeyou ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، ostokhan
دوستان با اجاز ما رفتیم

سی یو اگین

کی س یووووBig Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، amirmc ، puryapurya ، tabim4 ، msr839
سلام دوستان
امیدوارم به همه ارزوهاتون برسین
اما یه سوال :
دوست من که لاتاری ثبت نام کرده پاسبورت نداره ... یعنی سربازی نرفته که پاسبورت داشته باشه !
نمیدونم پیش خودش چسوری حساب کتاب کرده که با وثیقه از کشور خارج میشه و بقیه ماجرا ...
حالا سوالم اینجاس که این رفیق ما که پاسبورت نداره چطوری تو فرم 260 کد پاسبورتش رو بنویسه ؟!!
ننویسه مشکلی پیش میاد ؟!
یا الکی یه چیز دیگه بنویسه روز مصاحبه بگه عوض کردم پاسبورتو ... میشه همچین چیزی ؟!

با تشکر از همه عزیزان
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، khatarnak ، tabim4 ، msr839
(2015-04-27 ساعت 20:30)majid7 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:27)nima1357 نوشته:  دوستان confirmation number امسال با چه عددی شروع میشه ؟ 2015 یا 2016

سوالتون رو واضح تر بگین
برای چک کردن باکانفرمی که در اختیارتون است_ 16 ...
برای ثبت نام جدید که اواخر تابستون هست با 2017

همین امسال
تشکر کنندگان: puryapurya ، rezijon ، khatarnak ، pouya007 ، tabim4 ، msr839
(2015-04-27 ساعت 21:16)meraj-fallahi نوشته:  سلام دوستان
اما یه سوال :
دوست من که لاتاری ثبت نام کرده پاسبورت نداره ... یعنی سربازی نرفته که پاسبورت داشته باشه !
نمیدونم پیش خودش چ******* حساب کتاب کرده که با وثیقه از کشور خارج میشه و بقیه ماجرا ...
حالا سوالم اینجاس که این رفیق ما که پاسبورت نداره چطوری تو فرم 260 کد پاسبورتش رو بنویسه ؟!!
ننویسه مشکلی پیش میاد ؟!
یا الکی یه چیز دیگه بنویسه روز مصاحبه بگه عوض کردم پاسبورتو ... میشه همچین چیزی ؟!

با تشکر از همه عزیزان

سلام

مشکلی نیست.می تونه دیگر مدارک مسافرتی رو بزنه که اونم چیزی نمیخاد
تشکر کنندگان: pouya007 ، puryapurya ، pichak333 ، rezijon ، khatarnak ، tabim4 ، msr839
(2015-04-27 ساعت 21:16)meraj-fallahi نوشته:  سلام دوستان
اما یه سوال :
نمیدونم پیش خودش چ******* حساب کتاب کرده که با وثیقه از کشور خارج میشه و بقیه ماجرا ...
ننویسه مشکلی پیش میاد ؟!

با تشکر از همه عزیزان
امیدوارم که ابتدا قبول بشه ایشون و بقیه کارها رو اون کسی که آفریده براش مقدر کرده و می دونه.
تشکر کنندگان: pouya007 ، puryapurya ، pichak333 ، rezijon ، khatarnak ، tabim4 ، msr839
اینم به افتخار king eagle و msr839 :

یارب، از بالا به ما هم اعتنا کن لااقل!
بخت ما را هم از آن بالا صدا کن لااقل!

نصف کشورهای دنیای تو از ما بهترند؛
وضع ما را نصف آنها باصفا کن لااقل!

دیش عرش کبریایی گیر کرده سمت غرب؛
چند روزی روی دیشت را به ما کن لااقل!

در اتوبان جهان پت پت کنیم عین پراید؛
بنز نه، ما را شبیه پرشیا کن لااقل!

به اروپا این همه حال اساسی می دهی؛
یک کم از آن حال هم بر ما عطا کن لااقل!

هرچه نعمت بود دادی به "یو اس آ"ی خبیث؛
پنج شش درصد از آن را سهم ما کن لااقل!

وضع ما را که تمام هفته مثل گامبیاست،
هفته ای یک روز چون آنتالیا کن لااقل!

کشور ما را که در "تاریخ" سوتی داده است،
جابه جا در نقشه ی "جغرافیا" کن لااقل!

مرز ایران را جدا کن از عراق و روسیه،
مدتی همسایه ایتالیا کن لااقل!

رتبه ی ما را -که در دنیا از آخر سومیم-
از همان آخر، ششم در آسیا کن لااقل!

وقتی اینجا بین ما قانون جنگل حاکم است،
وضع ما را سوژه ی راز بقا کن لااقل!

هرکه آمد یک گره وا کرد؛ ده تا بست روش؛
آن گره های درشتش را تو وا کن لااقل!

این عصایی که تو دادی نیل را نشکافت خوب؛
محض خنده گاه آن را اژدها کن لااقل!
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، someonelikeyou ، rezijon ، farzad parsa ، khatarnak ، redbull ، fatima96 ، tabim4 ، nima2016 ، msr839 ، Hezha ، Gl@diator

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان