کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-27 ساعت 21:28)amirmc نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 21:16)meraj-fallahi نوشته:  سلام دوستان
امیدوارم به همه ارزوهاتون برسین
اما یه سوال :
دوست من که لاتاری ثبت نام کرده پاسبورت نداره ... یعنی سربازی نرفته که پاسبورت داشته باشه !
نمیدونم پیش خودش چ******* حساب کتاب کرده که با وثیقه از کشور خارج میشه و بقیه ماجرا ...
حالا سوالم اینجاس که این رفیق ما که پاسبورت نداره چطوری تو فرم 260 کد پاسبورتش رو بنویسه ؟!!
ننویسه مشکلی پیش میاد ؟!
یا الکی یه چیز دیگه بنویسه روز مصاحبه بگه عوض کردم پاسبورتو ... میشه همچین چیزی ؟!

با تشکر از همه عزیزان
با اجازه از بقیه دوستان، من نمی دونم این دوست تون دولت فدرال آمریکا و از اون مهمتر اف بی آی را چی فرض کرده؟؟ و از همه مهمتر می دونه بر فرض مثال حتی همه چی برطبق مراد پیش بره که البته نمی ره، وثیقه رو چی کار می کنه یعنی باید خونه پدری رو گرو بذاره و بره؟

دوست ایشون درست فکر کرده! (البته نه اینکه بگه پاسپورتو عوض کردم = دروغ ممنوع)
کسی که برنده لاتاری بشه حاضر نیست حداقل 5 میلیون و حداکثر 15 وثیقه بزاره واسه خروج از کشور؟
ببین دوست من بحث آینده شخص وسطه و مهم نیست که وثیقه رو پس ندن (نظر شخصی بنده) راه هم برای اینکار زیاده که تو مهاجرسرا گفته شده!
دولت فدرال آمریکا و اف بی ای با وثیقه دوست ایشون چی کار دارن؟؟
تازه اگه سربازی نرفته باشی یه برگ برنده است واسه ویزای یه ضرب (اینطور که دوستان سال های قبل میگفتن !)
فقط مهمه که موقع مصاحبه پاسپورت داشته باشین!
بابا اونام مثل ما آدم هستن! بعضی ها اینقدر از آفیسر و سفارت و اف بی ای میترسن که کلا دستپاچه میشن! به نظر من حقیقت و راستگو بودن تو پروسه لاتاری بیشترین تاثیر رو داره! (اونا که خیلی به پول و پاسپورت و زبان و... اهمیت نمیدن فقط دوست دارن کسانی که دارن وارد کشورشون میشن حقیقت رو درباره زندگیشون و کارهایی که قبلا کردن بگن)

(البته من با شما که پستتونو نقل و قول کردم نیستم همینطوری شروع کردم به نوشتن)

دوستان اگه اشتباه است بگین (شاید طرز فکر من غلط باشه)

ببخشید دوستان اعصابم به هم ریخته آخه امروز یه شخص زبون نفهمی (بلانسبت شماها) گیر داده بود که تو نمیتونی از کشور خارج بشی چون سربازی نرفتی و... ولی من میگفتم میشه!
من اعتقاد دارم اگه خدا بخواد کاری انجام بشه هرکی هم که باشه نمیتونه جلوی اون کار رو بگیره (این رو به شخصه تو زندگیم دیدم)
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، Fifi2015 ، amin_j ، rezijon ، khatarnak ، pichak333 ، tabim4 ، Ali.ghz ، nima2016 ، msr839 ، Hezha
(2015-04-27 ساعت 21:39)pouya007 نوشته:  
اما یه سوال :
دوست من که لاتاری ثبت نام کرده پاسبورت نداره ... یعنی سربازی نرفته که پاسبورت داشته باشه !
نمیدونم پیش خودش چ******* حساب کتاب کرده که با وثیقه از کشور خارج میشه و بقیه ماجرا ...
حالا سوالم اینجاس که این رفیق ما که پاسبورت نداره چطوری تو فرم 260 کد پاسبورتش رو بنویسه ؟!!
ننویسه مشکلی پیش میاد ؟!
یا الکی یه چیز دیگه بنویسه روز مصاحبه بگه عوض کردم پاسبورتو ... میشه همچین چیزی ؟!

با تشکر از همه عزیزان
با اجازه از بقیه دوستان، من نمی دونم این دوست تون دولت فدرال آمریکا و از اون مهمتر اف بی آی را چی فرض کرده؟؟ و از همه مهمتر می دونه بر فرض مثال حتی همه چی برطبق مراد پیش بره که البته نمی ره، وثیقه رو چی کار می کنه یعنی باید خونه پدری رو گرو بذاره و بره؟

کسی که برنده لاتاری بشه حاضر نیست حداقل 5 میلیون و حداکثر 15 وثیقه بزاره واسه خروج از کشور؟
ببین دوست من بحث آینده شخص وسطه و مهم نیست که وثیقه رو پس ندن (نظر شخصی بنده) راه هم برای اینکار زیاده که تو مهاجرسرا گفته شده!
تازه اگه سربازی نرفته باشی یه برگ برنده است واسه ویزای یه ضرب (اینطور که دوستان سال های قبل میگفتن !)
بابا اونام مثل ما آدم هستن! بعضی ها اینقدر از آفیسر و سفارت و اف بی ای میترسن که کلا دستپاچه میشن! به نظر من حقیقت و راستگو بودن تو پروسه لاتاری بیشترین تاثیر رو داره!

خب پس یه سوال دیگه، مثلا من سربازی نرفتم و کارت معافیت خدمت دارم پس احتمال دریافت ویزا پس از مصاحبه حضوری بصورت یک ضرب برای من خیلی بیشتره تا کسی که سربازی رفته (با توجه به تاپیک های مشابه در سال های گذشته). اونوقت آفیسر را چطوری باید قانع نمود که خدمت نرفتم ولی کارت معافیت دارم؟ امیدوارم سریع قانع بشن.
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، armin021 ، khatarnak ، pichak333 ، tabim4 ، msr839
(2015-04-27 ساعت 21:48)amirmc نوشته:  خب پس یه سوال دیگه، مثلا من سربازی نرفتم و کارت معافیت خدمت دارم پس احتمال دریافت ویزا پس از مصاحبه حضوری بصورت یک ضرب برای من خیلی بیشتره تا کسی که سربازی رفته (با توجه به تاپیک های مشابه در سال های گذشته). اونوقت آفیسر را چطوری باید قانع نمود که خدمت نرفتم ولی کارت معافیت دارم؟ امیدوارم سریع قانع بشن.

خب دوست عزیز اونا کاملا به شرایط ایران واقف هستن و میدونن معافیت و... چی هست ولی ممکنه به دلیل معافیت گیر بدن (مثلا اگه بیماری و... باشه) ولی تو مواردی مثل معافیت کفالت و... خیلی گیر نمیدن و سریع قانع میشن (طبق گفته های سال های قبل)
کسی نمیتونه به سیاست های اونا درباره این مسائل پی ببره! آخه ممکنه کسی که سربازی رفته یه ضرب بگیره ولی کسی که نرفته کلیرنس بخوره!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: puryapurya ، rezijon ، amirmc ، online27H ، khatarnak ، pichak333 ، tabim4 ، msr839
(2015-04-26 ساعت 23:25)Mahboy نوشته:  پارسال این موقع حتی نمیدونستم نتایج لاتاری کی اعلام میشه و امروز بلیطم رو ok کردم! WinkWinkTongue چقدر کارهای دنیا عجیب و غریب و غیرمنتظرست Shy
برای تک تک بچه های منتظر فقط و فقط شانس آرزو میکنم چون مطمئنم خودتون از پس بقیه اش بر می آین و چیز دیگه ای نیاز ندارید
واقعا دوست دارم بعد از چند روز این صفحه رو پر از شادی و هورااااا ببینم
خوش باشید بچه ها

یعنی بار اولت بود که ثبت نام میکردی و برنده شدی؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، puryapurya ، tabim4 ، msr839
(2015-04-27 ساعت 21:48)amirmc نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 21:39)pouya007 نوشته:  
اما یه سوال :
ننویسه مشکلی پیش میاد ؟!

با تشکر از همه عزیزان

بابا اونام مثل ما آدم هستن! بعضی ها اینقدر از آفیسر و سفارت و اف بی ای میترسن که کلا دستپاچه میشن! به نظر من حقیقت و راستگو بودن تو پروسه لاتاری بیشترین تاثیر رو داره!

خب پس یه سوال دیگه، مثلا من سربازی نرفتم و کارت معافیت خدمت دارم پس احتمال دریافت ویزا پس از مصاحبه حضوری بصورت یک ضرب برای من خیلی بیشتره تا کسی که سربازی رفته (با توجه به تاپیک های مشابه در سال های گذشته). اونوقت آفیسر را چطوری باید قانع نمود که خدمت نرفتم ولی کارت معافیت دارم؟ امیدوارم سریع قانع بشن.

دوست عزیز شما احتیاجی به قانع کردن آفیسر ندارین.
تو این پروسه شما اگه معاف باشید و هرچی بیکارتر بوده و رشته تحصیلی بی خود تری داشته باشین، احتمال یکضرب ویزا گرفتنتون بیشتره!
موفق باشید
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: puryapurya ، pouya007 ، amirmc ، tabim4 ، pichak333 ، msr839 ، kuwait
۱ اردیبهشت روز بزرگداشت سعدی
۲ اردیبهشت جشن گیاه آوری؛روز زمین پاک [ 22 April ]
۲ اردیبهشت شهادت امام علی النقی الهادی علیه السلام [ ٣ رجب ]
۳ اردیبهشت روزبزرگداشت شیخ بهایی؛ روزملی کارآفرینی
۹ اردیبهشت روزشوراها
۹ اردیبهشت ولادت امام محمد تقی علیه السلام [ ١٠ رجب ]
۱۰ اردیبهشت جشن چهلم نوروز؛ روزملی خلیج فارس
۱۱ اردیبهشت روزجهانی کار و کارگر [ 1 May ]
۱۲ اردیبهشت شهادت استاد مرتضی مطهری، روزمعلم
۱۲ اردیبهشت ولادت امام علی علیه السلام [ ١٣ رجب ]
۱۴ اردیبهشت وفات حضرت زینب سلام الله علیها [ ١٥ رجب ]
۱۵ اردیبهشت جشن : جشن لاتاری Big Grin
۱۷ اردیبهشت روز اسنادملی
۱۸ اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر [ 8 May ]
۲۴ اردیبهشت شهادت امام موسی کاظم علیه السلام [ ٢٥ رجب ]
۲۵ اردیبهشت روز بزرگداشت فردوسی
۲۶ اردیبهشت مبعث رسول اکرم [ ٢٧ رج
تشکر کنندگان: puryapurya ، pouya007 ، tabim4 ، redbull ، online27H ، pichak333 ، nima2016 ، msr839 ، .samira
(2015-04-27 ساعت 20:29)reyhaneh_h نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:00)mona_usa نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 19:52)someonelikeyou نوشته:  واسه شما نمیفرسته از این ایمیل های امید بخش؟

واسه من نمیاد به جاش کلی پیغام میاد واسه آشنایی چون فکر می کنن من آمریکا هستمBig Grin
آیدیم گول زنکه...نمیشه آیدیو عوض کنم بذارم mona_iran

مونا به آیدی نیست، واسه منم زیاذ ازین پیغاما میذارن Big Grin
یه تیری تو تاریکی میندازن دوستان Wink
بره منم اتفاقا از این پیام ها زیاد میاد!!!!!Cool
موضوع چیه؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: khatarnak ، someonelikeyou ، redbull ، pouya007 ، tabim4 ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan
(2015-04-27 ساعت 22:16)puryapurya نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 19:52)someonelikeyou نوشته:  واسه شما نمیفرسته از این ایمیل های امید بخش؟

واسه من نمیاد به جاش کلی پیغام میاد واسه آشنایی چون فکر می کنن من آمریکا هستمBig Grin

موضوع چیه؟؟؟؟؟؟

طرف فکر کنم دیگه رد داده زیاد جدیش نگیر
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، khatarnak ، tabim4 ، puryapurya ، pichak333 ، msr839
دوستان اینجا فضا مجازییه ....
مجازی هم یعنی دروغ اونم تو تشخیص هویت...پس هویت یکدیگر را جدی نگیرید ...نه اسم نه مدرک نه سن نه جنس ....از من ب تو نصیحت Big Grin
پس خواهشا مراعات کنید
تشکر کنندگان: pouya007 ، someonelikeyou ، بازگشت ، khatarnak ، tabim4 ، puryapurya ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan ، .samira
(2015-04-27 ساعت 22:26)redbull نوشته:  دوستان اینجا فضا مجازییه ....
مجازی هم یعنی دروغ اونم تو تشخیص هویت...پس هویت یکدیگر را جدی نگیرید ...نه اسم نه مدرک نه سن نه جنس ....از من ب تو نصیحت Big Grin
پس خواهشا مراعات کنید

افرین redbull
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، redbull ، tabim4 ، pichak333 ، someonelikeyou ، msr839 ، ostokhan
(2015-04-27 ساعت 22:16)puryapurya نوشته:  

موضوع چیه؟؟؟؟؟؟

از کدوما؟؟ مثل پیامهایی که برای من میاد یا پیامهایی که برای someonelikeyou میاد؟Cool
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، tabim4 ، pichak333 ، puryapurya ، msr839
قانون اساسی ایالات متحده آمریکا که در تاریخ ۱۷۸۹ به تصویب رسید، قدیمی‌ترین قانون‌های اساسی موجود جهان است و در طول بیش از ۲۲۰ سال هنوز به قوت خود باقی است. در حقیقت هیچگاه قانون اساسی ایالات متحده تغییر نکرده و صرفاْ اصلاحیه‌هایی به آن افزوده شده‌است. به همین جهت، قانون اساسی این کشور از ثبات و انسجام فراوانی برخوردار است و به عنوان یک میراث ملی در میان مردم آمریکا شناخته می‌شود.

اصول این قانون از ۷ فصل تشکیل شده که هر یک از فصول چندین بخش را در بر می‌گیرد. روح کلی حاکم بر قانون اساسی بر ۳ محوراصلی قرار دارد که به عنوان محورهای غیرقابل تغییر در نظر گرفته شده‌اند. این ۳ محور عبارت‌اند از:

تفکیک قوا در ایالات متحده آمریکا
نظام انتخاباتی در ایالات متحده آمریکا
نظام فدرالی ایالات متحده آمریکا
هر یک از این اصول غیرقابل تغییر نیز در آرمان‌ها و اهداف رهبران استقلال و بنیانگذاران ایالات متحده ریشه دارد. بسیاری از مهاجران اروپایی و بازرگانان که از کنترل سیاسی و اقتصادی بریتانیا بر همه ارکان این کشور در ناراضی بودند، هرگونه استبداد مطلقه را نفی کردند و برابری - البته برابری سفید پوستان ـ را سرلوحه روابط اجتماعی خود قرار دادند.

در نتیجه، بنیانگذاران آمریکا تلاش کردند تا سر حد امکان در اعلامیه استقلال ایالات متحده آمریکا و همچنین در سند قانون اساسی، نظام حکومتی جدید را به گونه‌ای طراحی نمایند که از قدرت گرفتن فرد یا گروهی جلوگیری بعمل آورد و اجازه ندهد آزادی‌های فردی و اجتماعی شهروندان خدشه دار شود. این اصول در منشور حقوق تجلی یافت . بعلاوه حفظ وحدت میان مستعمرات سیزده‌گانه و نفی سلطه دولت فدرال بر دولت‌های ایالتی نیز یکی دیگر از دغدغه‌های بنیانگذاران کشور جدید بود. این موارد بخش عمده‌ای از اصول و بندهای سند قانون اساسی را برخود اختصاص داده‌است
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، redbull ، pichak333 ، puryapurya ، msr839 ، گلنسا ، Mansour92
سامی جان منتظر قسمت بعدی سریالت (سامی و دوستان در سیاتل) هستیم.امشب پخش میشه؟؟؟
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: khatarnak ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan
پس چرا من اصل پیام ریحانه رو نمیبینم؟ Cool
تشکر کنندگان: redbull ، tabim4 ، puryapurya ، pouya007 ، pichak333 ، msr839
خدا رو شکر که اینجا برگشت
دیشب دیدم نیست نزدیک بود گریه ام بگیره
خدا رو شکر که برگشت....
دلم برا همتون تنگ شده بود
دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
بسیار سنگین تر از دردیست که
انسان را به فریاد وا میدارد...!
و انسانها فقط به فریاد هم میرسند،
نه به سکوت هم!

-------------------------------------------------------------------------
2017 : HAS NOT BEEN SELECTED
2016 : HAS NOT BEEN SELECTED  
تشکر کنندگان: tabim4 ، redbull ، payamshad ، puryapurya ، pouya007 ، pichak333 ، amirmc ، taherifar ، nima2016 ، msr839 ، .samira

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان