کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-28 ساعت 12:58)we are one نوشته:  بچه ها هفته دیگه همین روز.........سه شنبه 15 اردیبهشت.......جووووووونم Big Grin
من که خیالم از واکسن راحته.اوریون و آبله مرغون رو بچگی گرفتم.دبیرستان که بودم اومدن بهمون واکسن زدن.قبل خدمت هم که واکسن زدم.دیگه فکر میکنم یکی دو تا واکسن بیشتر نمونده که بزنم Cool
فقط تنها دغدغه من ایشالا بعد از قبولی،اولا داشتن کیس پایین و دوم مدت کلیرنس هست.اونم بخاطر سربازی (ارتش) که فکر میکنم میانگین 45 روز بیشتر طول نکشه Smile
و در نتیجه : هوووووووووووووررررررررررررراااااااااااااااااااااااا Big Grin

ایشلا برنده میشی
درسته واکسن ها رو زدی ولی باید تست انتی بادی بدی
با ارزوی برنده شدن مردادی ها
تشکر کنندگان: pichak333 ، we are one ، pouya007 ، msr839 ، ostokhan ، Hezha ، puryapurya ، .samira ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 12:59)runioe نوشته:  یه چیزی بگم ولی روحیتونو خراب نکنید.
امروز تو پستهای لاتاری2015 چرخ میزدم دیدم که اکثرا در همون سال ثبت نام کردن. یعنی چی؟ یعنی اینکه پس از قبولی ثبت نام کردن یعنی اینکه از مهاجرسراییهایی که یکسال و شایدم بشتر عضو بودن تعداد کمی که نمیدونم چقدره برنده شدن. اگه اشتباه حدس میزنم یکی بهم بگه.
آرزوی برنده شدن واسه همه ی نیازمندان رو دارم.
شاد و پیروز باشید

سلام
درسته
کسانی که برنده شدن پس از سرچ کردن به مهاجرا میرسن و ثبت نام میکنن.
پارسال از کل مهاجرسرا فقط 2 نفر برنده شدن
تشکر کنندگان: we are one ، pouya007 ، pooria_sn1 ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، lighter ، kuwait
(2015-04-28 ساعت 12:59)AmirErmia نوشته:  NIMA عزیزم
سپاسگذار میشم اگه الان لطف کنید و مطلب رو بگذارید. ممنونم

سلام
چشم
یکم ادیت و... مونده.در صورت تکمیل میزارم
تشکر کنندگان: AmirErmia ، we are one ، pooria_sn1 ، msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، taherifar ، puryapurya
(2015-04-28 ساعت 12:59)runioe نوشته:  یه چیزی بگم ولی روحیتونو خراب نکنید.
امروز تو پستهای لاتاری2015 چرخ میزدم دیدم که اکثرا در همون سال ثبت نام کردن. یعنی چی؟ یعنی اینکه پس از قبولی ثبت نام کردن یعنی اینکه از مهاجرسراییهایی که یکسال و شایدم بشتر عضو بودن تعداد کمی که نمیدونم چقدره برنده شدن. اگه اشتباه حدس میزنم یکی بهم بگه.
شاد و پیروز باشید

شاید هم آیدی جدید ساخته باشن تا نخوان آمار بدن .. حالا جدای این احتمال در که همیشه رو یه پاشنه نمی چرخه .. خدا رو چه دیدین شاید امسال آمار برنده های مهاجرسرا زیاد شد ... مثبت فکر کن دوست من
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: pooria_sn1 ، msr839 ، baran21 ، pouya007 ، nima2016 ، pichak333 ، taherifar ، puryapurya ، kuwait
آقا من 82 تا پست بیشتر نداشتم چجوری یهویی شد 126 تا؟؟؟؟؟؟!!!!!!! Big Grin
نیما فکر کنم پست های تو هم یه 200،300 تایی اضافه شده Big Grin
یه نکته دیگه هم که هیچکس بهش اشاره نکرده اینه که چرا بعضی از دوستان تعداد پست هایی که ازشون تشکر شده،از تعداد کل پست هاشون بیشتره؟؟؟؟!!! Big Grin
.
.
با آرزوی سلامتی برای مهاجرسرا Smile
خداوند پشتیبان مهاجرین است.
تشکر کنندگان: pooria_sn1 ، msr839 ، pouya007 ، tenardie2bai ، pichak333 ، ostokhan ، puryapurya
یه چیزی بگم ولی روحیتونو خراب نکنید.
شاد و پیروز باشید
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، milade ، pichak333 ، Dr.Fox ، puryapurya
با سلام خسته نباشی
از بچه ها گل کمک میخوام واقعا استرس دارم لامصب این 1 هفته انگار یک سال هست اصلا نمیگذره شب روز خواب ندارم
اگه برنده نشم باید برم خدمت !!!!!! نمیدونم چیکار کنم تنها شانس من همینه شما ها هم همینطورین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، runioe ، moxtar88 ، pichak333 ، ostokhan ، puryapurya ، pooria_sn1
(2015-04-27 ساعت 20:16)someonelikeyou نوشته:  آقا بازم سیستم‌ موبایل من هنگ کرد نمیتونم زیر پستاتون ریپلای کنم

میگم خدا یه عقلی به این دوستمون بده یه ویزای یه ضرب هم به ما

مونا یه چیز خنده دار بگم من تو شرکت بابا و عموم کار میکنم توی یه قسمتی باید تابلو ارتباط با مشتری میذاشتیم با شماره موبایل ، کارمند اون قسمت یه خانم بود واسه همین شماره موبایل منو گذاشته بودن ولی اسم نداشت باور کن تا یه سال واسم اس ام اس های عاشقانه و بعضی وقتای پیشنهاد دوستی میفرستادن فقط نمیدونم این ۴۷ کروموزومی ها چرا زنگ نمیزدن فقط اس ام اسی میخاستن مخ بزنن

شايد عاشق خجالتي بودنBig Grin
اتفاقا من براي كار عملي يكي از درسهام رفته بودم مدرسه دبستان پسرانه استثنايي ها كه بعضي هاشون ٤٧ كروموزومي هستند ... ٢ تاشون اومدن بهم شماره دادنBig Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، runioe ، moxtar88 ، pichak333 ، someonelikeyou ، redbull ، ostokhan ، puryapurya ، pooria_sn1
آقا ما چندین ساله که شرکت میکنیم و مثبت هم میاندیشم ولی شانس با ما یار نیست. هر سال هم میگم هی صبر و هی تحمل کلاغ میخوند میگفتیم یه روز میخونه بلبل. شاید واسه ما امسال بلبل بخونه. پایان هر سیاهی قطعا سپیدی است ولی زمانش با ما نیست. زمانش هم قطعا میرسه. به امید اون روز تلاش میکنیم و مثبت فکر میکنیم و از همه مهمتر صبوری پیشه میکنیم.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، nima2016 ، pichak333 ، ostokhan ، puryapurya ، pooria_sn1

[عکس: jd9pbmpm1fug2tbgbpqq.jpg]

Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: mona_ir ، pouya007 ، baran21 ، msr839 ، nima2016 ، runioe ، mehrdad_latery ، moxtar88 ، pichak333 ، we are one ، asher ، ostokhan ، Hezha ، puryapurya ، .samira ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 13:17)mehrdad_latery نوشته:  با سلام خسته نباشی
از بچه ها گل کمک میخوام واقعا استرس دارم لامصب این 1 هفته انگار یک سال هست اصلا نمیگذره شب روز خواب ندارم
اگه برنده نشم باید برم خدمت !!!!!! نمیدونم چیکار کنم تنها شانس من همینه شما ها هم همینطورین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
اصلا استرس نداشته باش. اگه شانس و قسمت باشه قبول میشی. من که چهارمین ساله شرکت کردم و هر سال بعد از اعلام نتایج فقط خندیدم. چون خنده بر هر درد بی درمان دواست Big Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، asher ، puryapurya ، kuwait
سلام دوستان
يك شبه ره صد ساله رفتم... معجزه شده گويا... عضو با سابقه شدم Big Grin خداروشكر به آرزوم رسيدمTongue ٧ روز تا اعلام نتايج
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، mehrdad_latery ، moxtar88 ، pichak333 ، ostokhan ، puryapurya ، .samira ، pooria_sn1
(2015-04-27 ساعت 20:29)reyhaneh_h نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:00)mona_usa نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 19:52)someonelikeyou نوشته:  واسه شما نمیفرسته از این ایمیل های امید بخش؟

واسه من نمیاد به جاش کلی پیغام میاد واسه آشنایی چون فکر می کنن من آمریکا هستمBig Grin
آیدیم گول زنکه...نمیشه آیدیو عوض کنم بذارم mona_iran

مونا به آیدی نیست، واسه منم زیاذ ازین پیغاما میذارن Big Grin
یه تیری تو تاریکی میندازن دوستان Wink
عجب نامردن ... فكر كردم فقط عاشق ايدي من شدنBig Grin
بحث محاوره اي نيست دوستان.... نميشه جلوي اين پيغامارو گرفت؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، mehrdad_latery ، pichak333 ، taherifar ، redbull ، asher ، puryapurya ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 13:23)AmirErmia نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 13:17)mehrdad_latery نوشته:  با سلام خسته نباشی

سلام دوست عزیز
اصلا استرس نداشته باش. اگه شانس و قسمت باشه قبول میشی. من که چهارمین ساله شرکت کردم و هر سال بعد از اعلام نتایج فقط خندیدم. چون خنده بر هر درد بی درمان دواست Big Grin

این که اره ولی زندگی من مشخص میشه مشتاق اون روزم وای ادم استرس میگیره میخواد نتیجه ببینه حال میده
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 13:15)we are one نوشته:  آقا من 82 تا پست بیشتر نداشتم چجوری یهویی شد 126 تا؟؟؟؟؟؟!!!!!!! Big Grin
نیما فکر کنم پست های تو هم یه 200،300 تایی اضافه شده Big Grin
یه نکته دیگه هم که هیچکس بهش اشاره نکرده اینه که چرا بعضی از دوستان تعداد پست هایی که ازشون تشکر شده،از تعداد کل پست هاشون بیشتره؟؟؟؟!!! Big Grin
.
.
با آرزوی سلامتی برای مهاجرسرا Smile

درسته
امشب تاپیک از دسترس خارج شد و بعد از بازگشت این طور شده
مشکلی نیست این مشکل درست میشه
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، mehrdad_latery ، pichak333 ، we are one ، asher ، ostokhan ، puryapurya

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان