کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
اف بی آی چک میخوری یعنی چه؟
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya
دیدید گفتم تعداد ارسال ها بیشتر از 250تا بشه 4ستاره میشید :d

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، payamshad ، msr839 ، asher ، mona_ir ، puryapurya ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 14:04)hmahmoudi نوشته:  اف بی آی چک میخوری یعنی چه؟

یعنی اینکه میری برای مصاحبه بعد افیسر در صورتی که احساس بکنه که نیاز هستش گذشته ات چک بشه به تو یه برگه میده با یک کاسه سماغ که منتظر بشی جوابش بیاد .
معمولا طبق روایت بچه های قدیمی . تو خاطراتی که تو هنوز زحمت نکشیدی و یه نگاه بهشون نکردی
ارگان خدمت سربازی . شغل دولتی . شرکت نفتی و . . . جزو مواردیه که باعث شک افیسر به اقدامتی از قبیل حمایت از تروریست یا دور زدن تحریم و یا هر چیز دیگه ای Wink
سرچ کن سئوالاتتو
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، ali diana ، msr839 ، asher ، puryapurya ، pooria_sn1 ، kuwait
(2015-04-28 ساعت 12:08)hmahmoudi نوشته:  یعنی چه ؟
یعنی مشکل میخوره
اف بی آی چیکار مینه مثلا اگه یه نفر سرباز آش خور بوده مشکلی ایجاد میشه توضیح بدید

داداش اونا تلفنای محرمانه تمام روسای جمهور دنیا رو گوش میدن دیگه کاری نداره واسشون بفمن شما راست میگی یا نه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، payamshad ، pichak333 ، msr839 ، asher ، ostokhan ، Hezha ، puryapurya ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 11:29)tabim4 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 18:24)John Freeman نوشته:  همیشه برام سوال بوده که این پروسه کلیرنس که به بعضی ها میخوره بر چه اساسی صورت میپذیره؟ وقتی کشوری با کشور دیگری هیچ گونه رابطه اداری و یا... نداره چطور راجع به اون شخص تحقیق میکنند؟ مثلا راجع به من یا هر ایوای دیگه ای چه databaseای در آمریکا یا هر جای دیگه ای وجود داره که بشه ازش استعلام کرد که به طور مثال شخص آیا کارمند دولت بوده یا نه؟
تیر کمون من کو؟
های جان!(سلام جان) برای اونها این کار مثل آب خوردنه! میدونی چرا مدت زمان کلیرنس یعنی اف-بی آی چک طولانیه؟ چک کردن سوابق شما در فضای مجازی - سوابق مسافرتها و ویزاهای شما در کشورهای مختلف - پایش یعنی گرفتن رد پای شما بطرق و شیوه های مختلف به عنوان یک نمونه مثال از طریق زوم کردن بر روی FB شما- وبلاگ شما- حتی اگر لازم باشه مکاتبات و مکالمات شما !!!! - لاین , واتس آپ ,یاهو مسنجر و انواع مسنجرهای دیگر و.......... بمدت پنج شش ماه شاید هم بیشتر

hi to you tabim4
ممنون از پاسخ خوبت مَرد.
دیگه تا ببینیم سرنوشت چی خوابی دیده برام .
امروزم که گیر یک بنده خدایی افتاده بودم انقدر از اونطرف بالاخص اوضاع کار و زندگی بد و بیراه میگفت که حد نداشت. گزیده ای از بیانات ایشون:
"اکثر ایرانیها اونطرف جا و مکان ندارند. بعد از یک مدت تمام ذخیره پولیشون تموم میشه و کنار خیابون یا شبها توی گرمخونه ها لابه لای negroها سر میکنند . منتها چون غرور و تعصب ایرانی دارند هیچوقت اصل قضیه رو به کسی نمیگن. و اکثرا وقتی با حقیقت مواجه میشند که پاشون رسیده اونجاو راه پس ندارند. از هر 10 نفر ایرانی 1 نفر به زور موفق میشه اونجا. دولت اونجا هم هیچ حمایتی ازشون نمیکنه. برای یک سرماخودرگی ساده 50 هزار دلارbill صادر میشه!! خیلی ها نون خالی هم گیرشون نمی آد . یک روز با ساعتی 6 دلار کار میکنند و یک هفته بی کارند و.....
در نهایت ایشون فرمودند که زرنگ زرنگه ایرانی ها هم اگه بتونه 4 الی 5 سال بعد از گرین کارتش دوام بیاره با گرفتن پاسUSسریعا به وطن بر میگرده وفقط پز پاسشو میده..."
دوستان میدونم صحبتهای این دوستمون واقعا از دید ما لبریز از انرژی منفی بود . ولی با فرض 1 درصد صحت این گفته ببینید اونجا چه جهنمی هست. البته راست یا دروغش گردن خودش و قضاوت بر عهده دوستان مطلع.
منم برم به تمرین تیر و کمونم برسم ریک و دوستان منتظر من هستند باید برای فصل 6 حسابی رو بیام.
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، redbull ، msr839 ، asher ، گلنسا ، amirmc ، tabim4 ، ostokhan ، puryapurya ، pooria_sn1
صفحه چارصدددددددد
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: N_jo ، mohsen7337 ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan
(2015-04-28 ساعت 14:14)someonelikeyou نوشته:  صفحه چارصدددددددد

بچه هاي پارسال تا 450 رفته بودن... امسال بايد ركورد اونا رو بشكنيم Big Grin
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، mohsen7337 ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan ، puryapurya ، mehrdad_latery
از بچگی میگفتم من سربازی نمیرم , خیلی ها مسخرم میکردن آخر معجزه شد و من معافیت سه برادری گرفتم Big Grin
از بچگی میگفتم من میرم آمریکا , همه مسخرم میکردن , منطق دو دوتا چهارتا داره میگه من باید برم , دیگه پا خودشه من درنیام

بچه ها اینجا چقد زیاد شدن Big Grin
I am solomon northupSad for 25years
قیافه من بعد از رویت قبولی... :d :d :d
[عکس: 28f898f1616b.jpg]

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
من معافی گرفتم . هم خودم هم بابام کار دولتی نداشتیم مدرسه هم غیر انتفاعی رفتم دانشگاه آزادم رفتم پس آفیسر مصاحبه دیگه اصن روش نمیشه یه ضرب نده ویزارو
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pichak333 ، payamshad ، msr839 ، pouya007 ، ostokhan ، Hezha ، puryapurya ، mehrdad_latery ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 13:30)mona_usa نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 19:52)someonelikeyou نوشته:  واسه شما نمیفرسته از این ایمیل های امید بخش؟

بحث محاوره اي نيست دوستان.... نميشه جلوي اين پيغامارو گرفت؟

ميتونيد از صفحه ويرايش تنظيمات كنترل پنل، تيك عدم دریافت ایمیل از سایر کاربران رو فعال كنيد

http://www.mohajersara.com/usercp.php?action=options
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، msr839 ، pouya007 ، mona_ir ، puryapurya ، pooria_sn1
ایشالله همه قبول شن تا این خوشحالی همچنان برقرار بمونه.

خدایا واقعاً دلت میاد بعد از 8 سال ، امسال برنده نشم؟؟؟؟
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان: payamshad ، pichak333 ، msr839 ، pouya007 ، ostokhan ، puryapurya ، mehrdad_latery ، kuwait
(2015-04-28 ساعت 13:21)mona_usa نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:16)someonelikeyou نوشته:  

شايد عاشق خجالتي بودنBig Grin
اتفاقا من براي كار عملي يكي از درسهام رفته بودم مدرسه دبستان پسرانه استثنايي ها كه بعضي هاشون ٤٧ كروموزومي هستند ... ٢ تاشون اومدن بهم شماره دادنBig Grin
اخه استثنایی چه میدونه شماره چیه !!!!
مطمنی اونجا که رفتی استثنایی بود Big Grin
شیطون
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، msr839 ، pouya007 ، ostokhan ، puryapurya
(2015-04-28 ساعت 14:24)taherifar نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 13:30)mona_usa نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 19:52)someonelikeyou نوشته:  واسه شما نمیفرسته از این ایمیل های امید بخش؟

بحث محاوره اي نيست دوستان.... نميشه جلوي اين پيغامارو گرفت؟

ميتونيد از صفحه ويرايش تنظيمات كنترل پنل، تيك عدم دریافت ایمیل از سایر کاربران رو فعال كنيد

http://www.mohajersara.com/usercp.php?action=options

چرا نباید فرهنگ استفاده بعضی دوستان عوض بشه بجای اینکه خودمونو محدود کنیم شاید واقعا کسی نیاز داشت از طریق ایمیل به کسی اطلاعاتی بده به نظر من اگه از این ایمیل های غیر اخلاقی یا مزاحم از طریق کاربران مهاجرسرا دریافت کردید اسکرین شات بگیرید واسه مدیر با پیغام خصوصی بفرستید من این کارو کردم چون crysis به طور مرتب واسه من میفرسته از این ایمیل ها
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، taherifar ، msr839 ، pichak333 ، pouya007 ، mona_ir ، ostokhan ، puryapurya ، aaraam
(2015-04-28 ساعت 14:28)redbull نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 13:21)mona_usa نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:16)someonelikeyou نوشته:  

شايد عاشق خجالتي بودنBig Grin
اتفاقا من براي كار عملي يكي از درسهام رفته بودم مدرسه دبستان پسرانه استثنايي ها كه بعضي هاشون ٤٧ كروموزومي هستند ... ٢ تاشون اومدن بهم شماره دادنBig Grin
اخه استثنایی چه میدونه شماره چیه !!!!
مطمنی اونجا که رفتی استثنایی بود Big Grin
شیطون

اتفاقا تنها چیزی که کاملن میفهمنن همین قضایاس
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، pichak333 ، pouya007 ، ostokhan ، puryapurya

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان