کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-28 ساعت 13:14)tenardie2bai نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 12:59)runioe نوشته:  یه چیزی بگم ولی روحیتونو خراب نکنید.
امروز تو پستهای لاتاری2015 چرخ میزدم دیدم که اکثرا در همون سال ثبت نام کردن. یعنی چی؟ یعنی اینکه پس از قبولی ثبت نام کردن یعنی اینکه از مهاجرسراییهایی که یکسال و شایدم بشتر عضو بودن تعداد کمی که نمیدونم چقدره برنده شدن. اگه اشتباه حدس میزنم یکی بهم بگه.
آرزوی برنده شدن واسه همه ی نیازمندان رو دارم.
شاد و پیروز باشید

شاید هم آیدی جدید ساخته باشن تا نخوان آمار بدن .. حالا جدای این احتمال در که همیشه رو یه پاشنه نمی چرخه .. خدا رو چه دیدین شاید امسال آمار برنده های مهاجرسرا زیاد شد ... مثبت فکر کن دوست من
دوست عزیز اکثر کسانی که لاتاری ثبت نام می کنن تازه بعد از اینکه قبول میشن با مهاجرسرا آشنا و به عضویت این سایت در میان. به جرات میتونم بگم ۹۰ درصد عضویت ها به این شکل هستش. من هم زمانی که تو ۲۰۱۴ قبول شدم تازه اومدم و سرچ کردم و دیدم مرجعی بهتر از اینجا نیست و به عضویت اینجا دراومدم.
این رو هم بگم که خیلی ها هم هستن که وقتی قبول میشن اصلا و ابدا به اینترنت مراجعه نمی کنن و اطلاعاتی در این زمینه کسب نمیکنن و سرنوشتشون رو، یا در اختیار برخی آژانس های سودجو قرار میدن و یا با توان فنی خودشون پیش میرن و کلی اشتباه ناخواسته انجام میدن و باعث از دست رفتن شانسشون میشن!
۸۰ درصد کسانی که کیس لاتاری بودن و تو رفت و آمدهای زیادم به سفارت می دیدم، هیچ کدوم از این اطلاعات و اصطلاحات و نحوه ارتباط برقرار کردن با سفارت و سایت و غیره رو اصلا بلد نبودن و این ها رو ماها مدیون مهاجرسرا هستیم.
برخی ها هم دست به دامن وکیل میشن که در واقع هیچ کار خاصی نمیتونه در این زمینه انجام بده و عملا کلی پول رو از دست خواهند داد.
به امید موفقیت و قبولی همگی دوستان در ۵ می.
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
(2015-04-28 ساعت 14:30)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 14:28)redbull نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 13:21)mona_usa نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:16)someonelikeyou نوشته:  

شايد عاشق خجالتي بودنBig Grin
اتفاقا من براي كار عملي يكي از درسهام رفته بودم مدرسه دبستان پسرانه استثنايي ها كه بعضي هاشون ٤٧ كروموزومي هستند ... ٢ تاشون اومدن بهم شماره دادنBig Grin
اخه استثنایی چه میدونه شماره چیه !!!!
مطمنی اونجا که رفتی استثنایی بود Big Grin
شیطون

اتفاقا تنها چیزی که کاملن میفهمنن همین قضایاس
شاید استثنایی ها بفهمن ولی من نمیفهمم میشه بگی چه قضییه ای ؟
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، pouya007 ، someonelikeyou ، ostokhan ، puryapurya ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 14:02)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 13:36)msr839 نوشته:  
آنچنان موهای تو شهری پریشان کرده که
گشت ارشادی شده لازم به ارشادی شدن

احسنت دلمون واسه شعرات تنگ شده بود

چش مايي داداش
می گذرد ...
تشکر کنندگان: pichak333 ، redbull ، pouya007 ، someonelikeyou ، ostokhan ، puryapurya ، pooria_sn1
فیلم: نمایی جالب از نیویورک طی پانصد سال

http://www.bartarinha.ir/fa/news/198883
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، taherifar ، ostokhan ، pooria_sn1
چه خبره اينجا!! 48 ساعت و 22 صفحه، فكر كنم ميتونيد تو گينس ثبت كنيد!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin اميدورارم همينطور با روحيه و انرژي مثبت پيش بريد. چه شبي ميشه شب اعلام نتايج، بايد همه بيايم تو اين صفحه چادر بزنيم و هوراااا هاي شما رو بشمريم و كيف كنيم SmileSmileWink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
آقا یه سواااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللل؟
عایااااااا میشود کیس نامبر تک رقمی باشد؟
میشودددددد؟
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: pichak333 ، Mahboy ، pouya007 ، asher ، msr839 ، ostokhan ، rezijon ، puryapurya ، mehrdad_latery ، pooria_sn1
چه خبره اينجا!! 48 ساعت و 30 صفحه اونم با قطعي سيستم!! Wink ، فكر كنم ميتونيد تو گينس ثبت كنيد!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin اميدورارم همينطور با روحيه و انرژي مثبت پيش بريد. چه شبي ميشه شب اعلام نتايج، بايد همه بيايم تو اين صفحه چادر بزنيم و هوراااا هاي شما رو بشمريم و كيف كنيم SmileSmileWink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، someonelikeyou ، hilda60 ، alireza_guitar ، گلنسا ، asher ، msr839 ، ostokhan ، rezijon ، puryapurya ، .samira
(2015-04-28 ساعت 14:41)runioe نوشته:  آقا یه سواااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللل؟
میشودددددد؟

بالاخره یه نفر احتمالا اولین نفری میشه که سیستم انتخابش میکنه Wink
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، lighter ، asher ، msr839 ، elahe mousavi ، ostokhan ، rezijon ، puryapurya ، pooria_sn1 ، .samira
فیلم: نمایی جالب از نیویورک طی پانصد سال

http://www.bartarinha.ir/fa/news/198883
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، payamshad ، asher ، tapartoor600 ، msr839 ، rezijon
(2015-04-28 ساعت 14:41)runioe نوشته:  آقا یه سواااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللل؟
میشودددددد؟

چرا كه نه!!!! CoolWinkWink
مثل اين آدم خوش شانس 2015as2 !! Big GrinBig Grin
برو اينجا وضعيت كيسش رو ببين
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: pouya007 ، payamshad ، pichak333 ، hilda60 ، lighter ، asher ، msr839 ، ostokhan ، کوهنورد ، rezijon ، puryapurya ، amin_j ، .samira
(2015-04-28 ساعت 14:38)redbull نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 14:30)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 14:28)redbull نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 13:21)mona_usa نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:16)someonelikeyou نوشته:  

شايد عاشق خجالتي بودنBig Grin
اتفاقا من براي كار عملي يكي از درسهام رفته بودم مدرسه دبستان پسرانه استثنايي ها كه بعضي هاشون ٤٧ كروموزومي هستند ... ٢ تاشون اومدن بهم شماره دادنBig Grin
اخه استثنایی چه میدونه شماره چیه !!!!
مطمنی اونجا که رفتی استثنایی بود Big Grin
شیطون

اتفاقا تنها چیزی که کاملن میفهمنن همین قضایاس
شاید استثنایی ها بفهمن ولی من نمیفهمم میشه بگی چه قضییه ای ؟

اینکه همش دنبال نیمه گمشده بگردن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، asher ، redbull ، msr839 ، ostokhan ، rezijon ، puryapurya ، pooria_sn1
کسی می دونه احتمال برنده شدن یک به چنده حدودا؟!
تشکر کنندگان: pouya007 ، someonelikeyou ، pichak333 ، asher ، msr839 ، ostokhan ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 14:41)Mahboy نوشته:  چه خبره اينجا!! 48 ساعت و 22 صفحه، فكر كنم ميتونيد تو گينس ثبت كنيد!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin اميدورارم همينطور با روحيه و انرژي مثبت پيش بريد. چه شبي ميشه شب اعلام نتايج، بايد همه بيايم تو اين صفحه چادر بزنيم و هوراااا هاي شما رو بشمريم و كيف كنيم SmileSmileWink

ایشالاااا من خودم اینجا کلللللل میکشم ازونا که تو عروسیا میکشنا
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: Mahboy ، pouya007 ، pichak333 ، lighter ، asher ، msr839 ، ostokhan ، rezijon ، puryapurya ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 14:59)samirasamira1010 نوشته:  کسی می دونه احتمال برنده شدن یک به چنده حدودا؟!

با یه جستجوی ساده می بینید قبلا دربارش بحث شده
برای مشاهده کلیک کنید!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: samirasamira1010 ، pichak333 ، payamshad ، asher ، msr839 ، Ali_Hunter ، hamid32 ، ostokhan ، rezijon ، puryapurya ، pooria_sn1
ماشا الله به این همه روحیه.... آفرییییییین
امیدوارم همه تون به آرزوهاتون برسید....
من که پارسال انقده بیخیال بودم که نگو فقط داداشم alireza_quitar ثبت نامم کرد . بعدشم صبح زود نتایج خبر قبولیم رو داد.. دستش درد نکنه... تازه بعد از اون من با سایت مهاجرسرا آشنا شدم و ثبت نام کردم Smile
امیدوارم که امسال داداشم و هرکسی که قسمتش هست جزو برندگان باشه با کیس نامبر پایین.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان