کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-11-15 ساعت 12:52)vahid.vp نوشته:  
(2014-11-14 ساعت 14:33)dd7472003 نوشته:  سلام بر همه ی دوستان مهاجرسرایی
انشالله امسال همه ی دوستانی که از ته قلب و با برنامه می خوان برن آ.م.ر.ی.ک.ا به آرزوشون برسند و اما سئوال و دغدغه ای داشتم امیدوارم مهاجرسرایی های با سابقه کمک کنند
اول بگم که امسال چهارمین باری است که لاتاری شرکت می کنم من دوره ی سربازی رو از شانس .... و بر خلاف خواست خودم تو سپاه گذروندم و 9 سال در سازمانی دولتی کار کردم و 6 سال دیگر در شرکتی ( وابسته به همون سازمان ) که تو لیست تحریم هاست با مطالعه ی سفرنامه ها و مطالب دوستان به این نتیجه رسیدم که حتما دچار پروسه ی کلیرنس خواهم شد البته پست و جایگاه سازمانی مهم و ویژه ای نداشتم و به کارهای کاملا معمولی مشغول بودم آیا شانسی برای فردی مثل من وجود دارد که البته اگر انشالله برنده شدم در نهایت سد کلیرنس رو رد کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
طبق صحبت های خانم گرو امسال زمان کلیرنس کاهش پیدا کرده و امیدوارم مشکلی واسه دوستان تو این زمینه پیش نیاد
ارزویه قبولی واسه شما و اینکه بعد از قبولی وارسال فرمها پروسه کلیرنس شروع میشه و شاید نکاتی مبهم مونده باشه واسشون که به چهره شناسی و روان شناسی که نشوت بده ادم دروغگویی نیستین در روز مصاحبه توسط افیسر میتونه کلیرنسو خاتمه بده یا ادامه داشته باشه . موفق باشیدWink
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: dd7472003 ، hameddjj ، alirezanz
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و مدیران زحمتکش سایت مهاجرسرا
بنده پس از مدتی مطالعه مطالبی که دوستان لطف کرده بودند و از تجربیات با ارزش خودشان نوشته بودند تصمیم گرفتم تا به این جمع دوستانه بپیوندم تا بتوانم از زحمات مدیران و دوستانی که به هر طریقی کمکی به هموطنان عزیزمان میکنند تشکر کنم.
با امید موفقیت تمامی شما عزیزان در تمامی مراحل زندگی
سربلند و پیروز باشید
خدایا تو که برایمان انتخاب واحد کردی ،لااقل سیستم حذف و اضافه ای میگذاشتی ،من نیاز دارم چند واحد را حذف کنم.
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، lighter ، DELPHI5 ، hameddjj ، puryapurya ، jsmlz ، alirezanz
دوستان سوالی داشتم ....اخرین ماهی که دیگه کلا مصاحبه های تموم میشه ویزا ها تموم میشه و کلا مثلا پرونده سال 2015 بسته میشه و بعد شروع به مصاحبه 2016 میشه کی هست ؟

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-11-17 ساعت 13:53)hameddjj نوشته:  دوستان سوالی داشتم ....اخرین ماهی که دیگه کلا مصاحبه های تموم میشه ویزا ها تموم میشه و کلا مثلا پرونده سال 2015 بسته میشه و بعد شروع به مصاحبه 2016 میشه کی هست ؟
30سپتامبر پايان
1 اكتبر شروع
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، Mahmood129 ، hameddjj ، puryapurya ، jsmlz ، alirezanz
(2014-11-16 ساعت 10:21)برسام٤ نوشته:  جونمون در اومد بعد از ٧سال برنده شديم ،جونمون در اومد فرمهامون رو بدون كوچكترين اشكالي پر كرديم و فرستاديم،جونمون در اومد بعد از ١٠ماه كارنت شديم ،جونمون در اومد بعد از ٣هفته نامه دوممون اومد،وقتي هم نامه دوم اومد ديديم كه مصاحبمون از شانس عاليمون دقيقا اخرين روزه ماهه مي هستش ،با وجود اينكه با كيس نامبر زيره ٥٥٠٠ فكر ميكرديم اوايل مي باشه،جونمون دراومد ٣ ماه منتظره كلير شدن بوديم ،كلير شديم ولي ويزا تموم شد..........لعنت به اين شانس نحس،......تو رو خدا انقدر دعا نكنيد برنده شيد فقط خودتونو اذيت ميكنين ،فكر كنين ا م ري ك ا و لاتاري وجود نداره ،شرايط همينجا رو بپذريد و زندگي كنيد،اگر هم برنده شديد بدونيد كه ٢٠درصد راهو رفتيد،مگراينكه شماره كيستون زيره ٣٠٠٠باشه

مطلبتو برای خواهرم که برنده 2015 هست کپی کردم. واقعا اوج غم و سوزش رو توی کل نوشتت درک کردم.
مطلبت واااقعا رفت تو مخم طوری که اگر برنده بشم زیاد برام جای خوشحالی نداره

اگه برنده بشیم انگاری یه سفر اجباری و خرج هایی اجباری گردنمونه که اگر شد ویزا توی پاسمونه اگرم نشد که فقط یه سفر رفتیم و بس! تصمیم برای مهاجرت رو بعد از گرفتم ویزا باید گرفت!!!!
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: ofrfar ، milade ، برسام٤ ، hameddjj ، puryapurya ، aryano ، jsmlz ، paniya ، alirezanz
سلام
بچه ها من عشق امریکام
نه به خاطر خوشگذرونی
میخوام واقعا وقتمو اونجا صرف خوندن مهندسی کنم
ایشالا که بشه
تشکر کنندگان: lighter ، hameddjj ، dd7472003 ، jsmlz ، paniya
دوستان سلام
من مدرک هنرستان دارم (نرفتیم درس بخونیم دیگه!) و میدونید که هنرستان تو کشور ما میشه 11 سال تحصیلی
حالا بنده هم با اینکه میدونستم اینجوریه موقع ثبت نام زدم High school degree
حالا سوال اینه :
اگه زد و اسم بنده بعد از فک کنم 5 شیش سالی که ثبت نام نکرده بودم در اومد، اونقت خاکی هست که من بتونم تو سرم بریزم!!!!!!!!!!!
یا همین مدرکو به عنوان مدرکِ های اسکول (اِسکول رو اشتباه نخونید یه موقع!) ازم قبول میکنن؟
نیس ما درسمون عالی بود، وسط دبیرستان یهو تغییر رشته دادیم بریم هنرستان کامپیوتر بخونیم!!!
ای عجب روزگاری بود!!! ولی دمم گرم زندگی توی همین کش مکشا بود که تغییر اساسی کرد و ....
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz
سلام دوستان عزیز
با آرزوی سلامتی و بهروزی
یه سوال داشتم . کسی میدونه چه اتفاقی برای " انجمن دی وی لاتاری " افتاده . نگران بچه های اونجا شدم
(2014-11-17 ساعت 19:41)ProEngineer نوشته:  دوستان سلام
من مدرک هنرستان دارم (نرفتیم درس بخونیم دیگه!) و میدونید که هنرستان تو کشور ما میشه 11 سال تحصیلی
حالا بنده هم با اینکه میدونستم اینجوریه موقع ثبت نام زدم High school degree
حالا سوال اینه :
اگه زد و اسم بنده بعد از فک کنم 5 شیش سالی که ثبت نام نکرده بودم در اومد، اونقت خاکی هست که من بتونم تو سرم بریزم!!!!!!!!!!!
یا همین مدرکو به عنوان مدرکِ های اسکول (اِسکول رو اشتباه نخونید یه موقع!) ازم قبول میکنن؟
نیس ما درسمون عالی بود، وسط دبیرستان یهو تغییر رشته دادیم بریم هنرستان کامپیوتر بخونیم!!!
ای عجب روزگاری بود!!! ولی دمم گرم زندگی توی همین کش مکشا بود که تغییر اساسی کرد و ....
سلام دوست عزیز
مشکلی ندارید به هر حال شما دیپلم فنی حرفه ای دارید.اونو درست زدید
اما در مورد بعد قبولی دو راه داری
یا دو سال سابقه کار داشته باشی یا طوری مدرک معادل نظری بگیری

(2014-11-17 ساعت 22:47)DELPHI5 نوشته:  سلام دوستان عزیز
با آرزوی سلامتی و بهروزی
یه سوال داشتم . کسی میدونه چه اتفاقی برای " انجمن دی وی لاتاری " افتاده . نگران بچه های اونجا شدم

سلام
هیچی
فعلا موقتی بسته هست.دارن با یه کانال ماهواره ای کار می کنن فکر کنم
(2014-11-17 ساعت 17:05)alireza_guitar نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 10:21)برسام٤ نوشته:  جونمون در اومد بعد از ٧سال برنده شديم ،جونمون در اومد فرمهامون رو بدون كوچكترين اشكالي پر كرديم و فرستاديم،جونمون در اومد بعد از ١٠ماه كارنت شديم ،جونمون در اومد بعد از ٣هفته نامه دوممون اومد،وقتي هم نامه دوم اومد ديديم كه مصاحبمون از شانس عاليمون دقيقا اخرين روزه ماهه مي هستش ،با وجود اينكه با كيس نامبر زيره ٥٥٠٠ فكر ميكرديم اوايل مي باشه،جونمون دراومد ٣ ماه منتظره كلير شدن بوديم ،كلير شديم ولي ويزا تموم شد..........لعنت به اين شانس نحس،......تو رو خدا انقدر دعا نكنيد برنده شيد فقط خودتونو اذيت ميكنين ،فكر كنين ا م ري ك ا و لاتاري وجود نداره ،شرايط همينجا رو بپذريد و زندگي كنيد،اگر هم برنده شديد بدونيد كه ٢٠درصد راهو رفتيد،مگراينكه شماره كيستون زيره ٣٠٠٠باشه

مطلبتو برای خواهرم که برنده 2015 هست کپی کردم. واقعا اوج غم و سوزش رو توی کل نوشتت درک کردم.
مطلبت واااقعا رفت تو مخم طوری که اگر برنده بشم زیاد برام جای خوشحالی نداره

اگه برنده بشیم انگاری یه سفر اجباری و خرج هایی اجباری گردنمونه که اگر شد ویزا توی پاسمونه اگرم نشد که فقط یه سفر رفتیم و بس! تصمیم برای مهاجرت رو بعد از گرفتم ویزا باید گرفت!!!!

اگر برنده خواهرتون باشن و شغل دولتي نداشته باشن حداقلش اينه كه خودشون و اگر بچه داشته باشن بچه هاشون ويزا يك ضرب ميگيرن و اگر همسرشونم كلير بخورن و خداي نكرده به موقع كلير نشن ظرف مدت دو سال از طريق خانوادگي به خانواشون مي پيوندن،اميدوارم ايشون موفق بشن ،من واقعا نميخوام تو دل بچه هايي كه قبول شدن رو خالي كنم،براي همين تو تاپيك ٢٠١٥ننوشتم ولي احساس كردم اينجا جاي گذاشتن اين مطلبه ،چون بچه هاي اينجا هنوز برنده نشدن ،اگر برنده نشن كه زياد ناراحت. نميشن اگرم برنده بشن از همون اول ميدونن داستان چيه،كاش قبل از برنده شدن با اينجا اشنا بودم و اين صحبت ها رو اينجا ميخوندم تا انقدر نمي شكستم،اين روزا كه هوا به شدت الوده ست به اين فكر ميكنم كه ميشد بچه هام جاي ديگري غير از اينجا نفس بكشند و با هر فكري بغض بزرگي را قورت ميدم،موفق باشيد
تشکر کنندگان: Pooya97 ، lighter ، alireza_guitar ، abbas09 ، puryapurya ، jsmlz ، alirezanz
با عرض سلام
الان که دوستمون راجب 2 سال تجربه کار گفت یادم به یه موضوعی افتاد.وقتی که شرایط را می خوندم دیدم نوشته 2 سال تجربه باید حتما توی شغلی باشه که درجه اون بیشتر از 7 باشه و یه سایت هم برای چک کردن معرفی کرده بود یه نگاهی که به شغل ها انداختم دیدم حداقل 70 درصد شغل ها زیر 7 هست درجه شون و یه سری شغل هایی مثل مهندسی هوانوردی و این چیزا در جشون بیشتر از 7 بود.کسی از دوستان دقیقا اطلاع داره؟
یا من اشتباه فهمیدم یا اینکه همینطوره
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، jsmlz
درسته .
حالا درصدش رو نمیدونم اما خیلی از رشته ها امتیاز لازم رو نداره
سلام دوستان
کسی هست فوق دیپلم معادل سازی کرده باشه با دیپلم 12 ساله؟؟
چون شنیدم باید حتما اصلش باشه ولی اصلش رو اصلا نمیدن . یا هنوز صادر نشده
حتما باید اصل فوق دیپلم باشه ؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-18 ساعت 00:13)Pooya97 نوشته:  با عرض سلام
الان که دوستمون راجب 2 سال تجربه کار گفت یادم به یه موضوعی افتاد.وقتی که شرایط را می خوندم دیدم نوشته 2 سال تجربه باید حتما توی شغلی باشه که درجه اون بیشتر از 7 باشه و یه سایت هم برای چک کردن معرفی کرده بود یه نگاهی که به شغل ها انداختم دیدم حداقل 70 درصد شغل ها زیر 7 هست درجه شون و یه سری شغل هایی مثل مهندسی هوانوردی و این چیزا در جشون بیشتر از 7 بود.کسی از دوستان دقیقا اطلاع داره؟
یا من اشتباه فهمیدم یا اینکه همینطوره

یرای اطلاعات دقیق کلیک کن
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، با آرزوی موفقیت برای همه
اگر کسی لاتاری قبول بشه و تحصیلات دانشگاهیش در ایران نیمه تمام باشه، می تونه بعد از گرفتن گرین کارت برای اتمام تحصیلات برای مدتی (حدود یک سال) به ایران برگرده؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان