کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-11-20 ساعت 12:53)hoorshid نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 01:14)sina000 نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 00:23)nima2016 نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 00:19)sina000 نوشته:  سلام
در صورتی که برای مرحله اول پذیرفته بشیم، برای مرحله اول چه مدارکی لازمه؟
سلام
اگه اسمتون در اومد و برنده شدین
مرحله اول پر کردن فرم DS-260 هست که باید انلاین پر بشه فقط نیاز به دقت و درست نوشتن تاریخها و اسپل اسم ها و ترجمه هاست
بعد مرحله دوم که مصاحبست باید کلیه مدارک شخصی اعم از تحصیلی و هویتی با ترجمه و همچنین واکسیناسیون و تمکن مالی همرا داشته باشی

ممنون از پاسختون
حداقل موجودی حساب که تمکن مالی را ثابت کنه چقدر هست؟
معولا سقف نداره ولي خيلي زياد و يا خيلي كم نباشه خانم سارا گرو گفتن تا يكسال تامين مالي باشيد حالا يا با اسپانسر يا حساب بانكي در ايران.

ببخشید، یه سوال!
تمکن مالی رو با چه چیزهایی میشه اثبات کرد؟ مثلا سند منزل یا ملک مورد قبول هست؟ ضمنا مدت حساب بانکی هم مهمه؟ مثلا اینکه سرمایه مورد نظر چند ماه تو حساب بانکی بوده؟

ممنون...
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-11-21 ساعت 15:56)majid3612 نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 12:53)hoorshid نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 01:14)sina000 نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 00:23)nima2016 نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 00:19)sina000 نوشته:  سلام
در صورتی که برای مرحله اول پذیرفته بشیم، برای مرحله اول چه مدارکی لازمه؟
سلام
اگه اسمتون در اومد و برنده شدین
مرحله اول پر کردن فرم DS-260 هست که باید انلاین پر بشه فقط نیاز به دقت و درست نوشتن تاریخها و اسپل اسم ها و ترجمه هاست
بعد مرحله دوم که مصاحبست باید کلیه مدارک شخصی اعم از تحصیلی و هویتی با ترجمه و همچنین واکسیناسیون و تمکن مالی همرا داشته باشی

ممنون از پاسختون
حداقل موجودی حساب که تمکن مالی را ثابت کنه چقدر هست؟
معولا سقف نداره ولي خيلي زياد و يا خيلي كم نباشه خانم سارا گرو گفتن تا يكسال تامين مالي باشيد حالا يا با اسپانسر يا حساب بانكي در ايران.

ببخشید، یه سوال!
تمکن مالی رو با چه چیزهایی میشه اثبات کرد؟ مثلا سند منزل یا ملک مورد قبول هست؟ ضمنا مدت حساب بانکی هم مهمه؟ مثلا اینکه سرمایه مورد نظر چند ماه تو حساب بانکی بوده؟

ممنون...
میتونین سنداتونو ترجمه کنین مدت هم مهم نیست من یه هفته قبل وقت سفارتم رفتم حساب باز کردم مجموع پولم میشد 15000$ به بانکم گفتم برای سفارت آمریکا میخوام بهم یه نامه به زبان انگلیسی داد مهر زد دیگه ترجمه نمیخواست.
تشکر کنندگان: sina000 ، Hadi_20 ، 2taha ، jsmlz ، alirezanz
با سلام
در مورد سخنرانی اوباما صحبتی در خصوص لاتاری نبودبیشتر در مورد مهاجران غیرقانونی بود که قرزندشان مقیم امریکاس و اونا میتونن بعد از سه سال درخواست اقامت بدن البته ظاهرا مورد اعتراض شدید جان بینر هم شاخص ترین جمهوری خواه هم شده که پرزیدنت اوباما پا از اختیارات خودش فرا تر گذاشنه.
این برداشت من بود
برای همه آرزوی بهترین ها رو دارم.

راستی از مدیر هم سوال داشتم که هرزگاهی میتونم تو این صفحه یک سری راهنمایی در خصوص زبان به دوستان داشته باشم یا خیر؟ ممنونم
تشکر کنندگان: puryapurya ، asher ، _Siavash_ ، 2taha ، ostokhan ، jsmlz
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم که کار توی یک شرکت سهامی عام دولتی محسوب میشه . ممنون میشم اگه اطلاعات جامعی به من بدید

پیروز باشید
(2014-11-22 ساعت 00:50)اميد به خدا نوشته:  راستي از مديران هم سوالی داشتم که هرزگاهي ميتونم تو اين صفحه يک سري راهنمايي در خصوص زبان به دوستان داشته باشم يا خير؟

دوست عزيز ، براي نوشتن مطالب خودتون در مورد آموزش زبان و... ميتونيد از بخش http://www.mohajersara.com/forum-50.html استفاده کنيد.
هم میتونید در تاپيک هاي قبلي بنويسيد و هم اینکه یک تاپيک جديد به نام خودتون ايجاد کنيد تا همه دوستان از نظرات شما استفاده کنند.
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
(2014-11-22 ساعت 00:50)امید به خدا نوشته:  با سلام
در مورد سخنرانی اوباما صحبتی در خصوص لاتاری نبودبیشتر در مورد مهاجران غیرقانونی بود که قرزندشان مقیم آمریکاس و اونا میتونن بعد از سه سال درخواست اقامت بدن البته ظاهرا مورد اعتراض شدید جان بینر هم شاخص ترین جمهوری خواه هم شده که پرزیدنت اوباما پا از اختیارات خودش فرا تر گذاشنه.
این برداشت من بود
برای همه آرزوی بهترین ها رو دارم.

راستی از مدیر هم سوال داشتم که هرزگاهی میتونم تو این صفحه یک سری راهنمایی در خصوص زبان به دوستان داشته باشم یا خیر؟ ممنونم
بله صحبت ها بیشتر در مورد مهاجران غیر قانونی که تو آمریکا هستند و زندگی می کنند بود و لاتری اصلا صحبت نشد!سایت های فارسی خبری خبر رو انتشار دادن جستجو کنند دوستان پیدا میکنند...
تشکر کنندگان: HERMES7 ، jsmlz ، alirezanz
پست موقت

سلام
ببخشید اینجا اینو می گم
خطابم مدیرای عزیزه
ولی امضای من چرا فعال نیس؟
(2014-11-22 ساعت 23:00)nima2016 نوشته:  پست موقت

سلام
ببخشید اینجا اینو می گم
خطابم مدیرای عزیزه
ولی امضای من چرا فعال نیس؟

من مدیر نیستم ولی شما تا ده تا ارسال نداشته باشید نمیتونید امضا داشته باشید.
روی این لینک کلیک کنید _چگونه کاربر حرفه ای مهاجر سرا شویم
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: vahidbaq ، Mahmood129 ، nima2016 ، jsmlz ، alirezanz
ما که تموم شدیم، حداقل به فکر آینده بچه هاتون باشین که اونا به یه نوایی برسن. ته تهش اگه یه شناسنامه اونور داشته باشن مطمئن باشین بعد 20 سال انقد دعاتون میکنن که اگه لکسس هم زیر پاشون مینداختین انقد خوشحال نمیشدن .
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: سرزمین آرزوها ، vashahri ، ostokhan ، ProEngineer ، jsmlz ، alirezanz
ما هم تنها دلیل رفتنمون پسرمونه وگرنه منو همسرم بزودی بازنشسته میشیم

خیلی نگران آینده پسرمون توی ایران هستم
تشکر کنندگان: vashahri ، hameddjj ، mohamad3893 ، jsmlz ، alirezanz
(2014-11-22 ساعت 05:20)DELPHI5 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم که کار توی یک شرکت سهامی عام دولتی محسوب میشه . ممنون میشم اگه اطلاعات جامعی به من بدید

پیروز باشید

بستگی به نوع فعالیت و سهامداران اصلیش داره. خیلی از شرکت های سهامی عام دولتی محسوب نمیشین. اما بعضیهاشون که سهامداران اصلیش سازمان های دولتی و نهادهای مختلف هستند ممکنه یه جورایی دولتی محسوب بشن. این که سهامداران اصلی شرکت های سهامی عام چه کسایی هستند رو می تونید توی سایت تالار بورس تهران ببینید. اما به نظر من مهمتر از همه زمینه فعالیت شرکته که ایجاد حساسیت بکنه یا نه.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz
(2014-11-23 ساعت 10:40)برنده لاتاری 2016 نوشته:  ما هم تنها دلیل رفتنمون پسرمونه وگرنه منو همسرم بزودی بازنشسته میشیم

خیلی نگران آینده پسرمون توی ایران هستم

چرا نگران آینده پسرتون هستید؟مگه می ترسین چیکار کنه؟پسرتون چند سالش هست؟

(2014-11-23 ساعت 10:27)Un4given نوشته:  ما که تموم شدیم، حداقل به فکر آینده بچه هاتون باشین که اونا به یه نوایی برسن. ته تهش اگه یه شناسنامه اونور داشته باشن مطمئن باشین بعد 20 سال انقد دعاتون میکنن که اگه لکسس هم زیر پاشون مینداختین انقد خوشحال نمیشدن .

به نظر من اگه کسی واقعا به فکر بچه ها و فرزندش هست اولین کاری که باید بکنه اینه که اونو تشویق به درس خوندن کنه.حالا شاید بگید اینو که همه می دونند یا اینکه اینهمه آدم درس خوندند به کجا رسیدند.نه اشتباه نکنید اینکه میگم تشویق به درس خوندن منظور رشته ای که بهش علاقه داره اونم شدید.شاید اون رشته تو ایران دوزارم ارزش نداشته باشه ولی مهم اون علاقه بچتون است که به چه چیزی علاقه داره بعدش امکاناتی براش جور کنید که همون رشته رو تو خارج ادامه بده حالا تو آمریکا یا جای دیگه مهم نیست مطمئن باشید اونجا دیگه مثل اینجا نیست واسه هر علاقه و سلیقه ای کار پیدا میشه و جا برای پیشرفت است.برخلاف اینجا البته جالب این که مام اینجا به حرف بابا مامانمون رفتیم که می گفتند علاقه کشکه ایران یا باید مهندس شی یا دکتر رفتیم اتفاقا مهندسی اونم دانشگاه دولتی اونم بهترین رشته اش(برق)الانم بیکاریم فعلا سایه سربازی بالا سرمون است منتظریم از شرش خلاص شیم.واسه همین میگم مقوله ی علاقه خیلی خیلی مهم است و هیچ وقت نگین واسه این علاقه کاری پیدا نمیشه چه بسا فرزندتون اونور تو علاقه اش جز بهترین ها باشه.اینکه به فکر بچه ها باشید درست ولی نه از طریق لاتاری و مولفه ای به نام شانس
تشکر کنندگان: hameddjj ، 2taha ، puryapurya ، nora-nora ، _Siavash_ ، Malmal60 ، jsmlz ، fairy
لاتاری خب خیلی شانسی هستش. غیر از این روش راحت ترین روشی که میشه مهاجرت کرد به امریکا چیه؟ البته غیر تحصیلی.
(2014-11-24 ساعت 22:35)samirasamira1010 نوشته:  لاتاری خب خیلی شانسی هستش. غیر از این روش راحت ترین روشی که میشه مهاجرت کرد به آمریکا چیه؟ البته غیر تحصیلی.
ویزای کار و ویزای سرمایه گذاری میشه دریافت ویزا کرد...
تشکر کنندگان: lighter ، alirezanz ، jsmlz
(2014-11-25 ساعت 18:04)puryapurya نوشته:  
(2014-11-24 ساعت 22:35)samirasamira1010 نوشته:  لاتاری خب خیلی شانسی هستش. غیر از این روش راحت ترین روشی که میشه مهاجرت کرد به آمریکا چیه؟ البته غیر تحصیلی.
ویزای کار و ویزای سرمایه گذاری میشه دریافت ویزا کرد...

ویزا کار؟؟؟ Big Grin اونوقت کارفرماش کجاست؟؟؟ Big Grin حالا کارفرما از کجا میتونه برای اداره کار ثابت کنه که این vacant job تو دم و دستکش، فردی براش تو یو اس نداره و باید اونواز بیرون آمریکا تامینش کنه؟؟؟ Big Grin حالا اصلا اینم تونست کی میتونه 3 تا 5 سال صبر کنه که با این ویزا بتونه بره آمریکا؟؟؟ Big Grin پس کلا این ویزا به کنار!!!!!!!!!!
اون سرمایه گذاری هم که ماشاله کی 500 هزارر تا $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ رو داره که باهاش اقدام کنه؟؟ Big Grin من خودم الان اگه این مایه رو داشتم که تو ایران نبودم و انقدر دلبستگی به لاتری عزیز نداشتم Tongue
بیخیال بابا
تشکر کنندگان: paniya ، jsmlz ، hameddjj ، lighter ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان