کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-11-18 ساعت 14:36)ps shahrzad نوشته:  سلام دوستان، با آرزوی موفقیت برای همه
اگر کسی لاتاری قبول بشه و تحصیلات دانشگاهیش در ایران نیمه تمام باشه، می تونه بعد از گرفتن گرین کارت برای اتمام تحصیلات برای مدتی (حدود یک سال) به ایران برگرده؟

بله - برای دریافت اطلاعات بیشتر «اینجا» کلیک کنید
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: ps shahrzad ، puryapurya ، jsmlz ، alirezanz
(2014-11-18 ساعت 14:36)ps shahrzad نوشته:  سلام دوستان، با آرزوی موفقیت برای همه
اگر کسی لاتاری قبول بشه و تحصیلات دانشگاهیش در ایران نیمه تمام باشه، می تونه بعد از گرفتن گرین کارت برای اتمام تحصیلات برای مدتی (حدود یک سال) به ایران برگرده؟

بله دوست عزیز شما میتونید درخواست پاس سفید بدید و بعدش تا 2 سال خارج از ا م ر ی ک ا زندگی کنید بدون اینکه مشکلی براتون پیش بیاد. به لینک زیر مراجعه کنید روش کار میاد دستتون.
http://www.mohajersara.com/thread-3694.h...B%8C%D8%AF
تشکر کنندگان: ofrfar ، ps shahrzad ، jsmlz ، alirezanz
(2014-11-18 ساعت 02:41)mohamad3893 نوشته:  سلام دوستان
کسی هست فوق دیپلم معادل سازی کرده باشه با دیپلم 12 ساله؟؟
چون شنیدم باید حتما اصلش باشه ولی اصلش رو اصلا نمیدن . یا هنوز صادر نشده
حتما باید اصل فوق دیپلم باشه ؟؟

سلام دوست عزیز
نگران نباش گواهی موقتش هم برای سفارت قبوله

(2014-11-18 ساعت 03:15)majid7 نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 00:13)Pooya97 نوشته:  با عرض سلام
الان که دوستمون راجب 2 سال تجربه کار گفت یادم به یه موضوعی افتاد.وقتی که شرایط را می خوندم دیدم نوشته 2 سال تجربه باید حتما توی شغلی باشه که درجه اون بیشتر از 7 باشه و یه سایت هم برای چک کردن معرفی کرده بود یه نگاهی که به شغل ها انداختم دیدم حداقل 70 درصد شغل ها زیر 7 هست درجه شون و یه سری شغل هایی مثل مهندسی هوانوردی و این چیزا در جشون بیشتر از 7 بود.کسی از دوستان دقیقا اطلاع داره؟
یا من اشتباه فهمیدم یا اینکه همینطوره

یرای اطلاعات دقیق کلیک کن
سلام
بله دوست عزیز همینطوره
سابقه کاری باید جزو مشاغلی باشه که مورد تایید اونا باشه مثل برق و مکانیک و...
svp اون شغلای مورد قبول بالای 7 میباشد
تشکر کنندگان: mohamad3893 ، jsmlz ، alirezanz
(2014-11-17 ساعت 23:50)nima2016 نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 19:41)ProEngineer نوشته:  دوستان سلام
من مدرک هنرستان دارم (نرفتیم درس بخونیم دیگه!) و میدونید که هنرستان تو کشور ما میشه 11 سال تحصیلی
حالا بنده هم با اینکه میدونستم اینجوریه موقع ثبت نام زدم High school degree
حالا سوال اینه :
اگه زد و اسم بنده بعد از فک کنم 5 شیش سالی که ثبت نام نکرده بودم در اومد، اونقت خاکی هست که من بتونم تو سرم بریزم!!!!!!!!!!!
یا همین مدرکو به عنوان مدرکِ های اسکول (اِسکول رو اشتباه نخونید یه موقع!) ازم قبول میکنن؟
نیس ما درسمون عالی بود، وسط دبیرستان یهو تغییر رشته دادیم بریم هنرستان کامپیوتر بخونیم!!!
ای عجب روزگاری بود!!! ولی دمم گرم زندگی توی همین کش مکشا بود که تغییر اساسی کرد و ....
سلام دوست عزیز
مشکلی ندارید به هر حال شما دیپلم فنی حرفه ای دارید.اونو درست زدید
اما در مورد بعد قبولی دو راه داری
یا دو سال سابقه کار داشته باشی یا طوری مدرک معادل نظری بگیری

(2014-11-17 ساعت 22:47)DELPHI5 نوشته:  سلام دوستان عزیز
با آرزوی سلامتی و بهروزی
یه سوال داشتم . کسی میدونه چه اتفاقی برای " انجمن دی وی لاتاری " افتاده . نگران بچه های اونجا شدم

سلام
هیچی
فعلا موقتی بسته هست.دارن با یه کانال ماهواره ای کار می کنن فکر کنم

سابقه کاری که رتبش بالای 7 باشه و بتونم مدرکی اکی کنم نه ندارم. (کار کامپیوتر زیاد کردم-بدون مدرک) یا مثلا بگم خرید و فروش سهام شغل اصلیمه (و انگاری رتبشم بالای 7 هست)، اونوقت چه جوری باید براشون مدرک ببرم؟
در مورد معادل سازی مدرک میشه بیشتر توضیح بدی؟
ممنون که جواب میدی
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-11-19 ساعت 13:29)ProEngineer نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 23:50)nima2016 نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 19:41)ProEngineer نوشته:  دوستان سلام
من مدرک هنرستان دارم (نرفتیم درس بخونیم دیگه!) و میدونید که هنرستان تو کشور ما میشه 11 سال تحصیلی
حالا بنده هم با اینکه میدونستم اینجوریه موقع ثبت نام زدم High school degree
حالا سوال اینه :
اگه زد و اسم بنده بعد از فک کنم 5 شیش سالی که ثبت نام نکرده بودم در اومد، اونقت خاکی هست که من بتونم تو سرم بریزم!!!!!!!!!!!
یا همین مدرکو به عنوان مدرکِ های اسکول (اِسکول رو اشتباه نخونید یه موقع!) ازم قبول میکنن؟
نیس ما درسمون عالی بود، وسط دبیرستان یهو تغییر رشته دادیم بریم هنرستان کامپیوتر بخونیم!!!
ای عجب روزگاری بود!!! ولی دمم گرم زندگی توی همین کش مکشا بود که تغییر اساسی کرد و ....
سلام دوست عزیز
مشکلی ندارید به هر حال شما دیپلم فنی حرفه ای دارید.اونو درست زدید
اما در مورد بعد قبولی دو راه داری
یا دو سال سابقه کار داشته باشی یا طوری مدرک معادل نظری بگیری

(2014-11-17 ساعت 22:47)DELPHI5 نوشته:  سلام دوستان عزیز
با آرزوی سلامتی و بهروزی
یه سوال داشتم . کسی میدونه چه اتفاقی برای " انجمن دی وی لاتاری " افتاده . نگران بچه های اونجا شدم

سلام
هیچی
فعلا موقتی بسته هست.دارن با یه کانال ماهواره ای کار می کنن فکر کنم

سابقه کاری که رتبش بالای 7 باشه و بتونم مدرکی اکی کنم نه ندارم. (کار کامپیوتر زیاد کردم-بدون مدرک) یا مثلا بگم خرید و فروش سهام شغل اصلیمه (و انگاری رتبشم بالای 7 هست)، اونوقت چه جوری باید براشون مدرک ببرم؟
در مورد معادل سازی مدرک میشه بیشتر توضیح بدی؟
ممنون که جواب میدی
سلام
می تونی بری اموزش و پرورش یا پویش بگی میخام مثلا دیپلم انسانی یا ...
رو بگیرمو خودمم دیپلم فنی دارم
خودشون بهت میگن چه واحدهایی رو باید برای هر رشته بگزرونی
شما اون رشته ای رو که برات راحته انتخاب کن
موفق باشین
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz
سلام
در صورتی که برای مرحله اول پذیرفته بشیم، برای مرحله اول چه مدارکی لازمه؟
(2014-11-20 ساعت 00:19)sina000 نوشته:  سلام
سلام
اگه اسمتون در اومد و برنده شدین
مرحله اول پر کردن فرم DS-260 هست که باید انلاین پر بشه فقط نیاز به دقت و درست نوشتن تاریخها و اسپل اسم ها و ترجمه هاست
بعد مرحله دوم که مصاحبست باید کلیه مدارک شخصی اعم از تحصیلی و هویتی با ترجمه و همچنین واکسیناسیون و تمکن مالی همرا داشته باشی
تشکر کنندگان: sina000 ، Nima90 ، jsmlz ، alirezanz
سلام دوستان
منم واسه اولین بار ثبت نام کردم و شدیدا امیدوارم.

[/color]چه فکر کنید که میتوانید و چه فکر کنید که نمیتوتنید در هر دو صورت حق با شماست.(هنری فورد)[/b]
تشکر کنندگان: lighter ، jsmlz
(2014-11-20 ساعت 00:23)nima2016 نوشته:  
سلام
مرحله اول پر کردن فرم DS-260 هست که باید انلاین پر بشه فقط نیاز به دقت و درست نوشتن تاریخها و اسپل اسم ها و ترجمه هاست
بعد مرحله دوم که مصاحبست باید کلیه مدارک شخصی اعم از تحصیلی و هویتی با ترجمه و همچنین واکسیناسیون و تمکن مالی همرا داشته باشی

ممنون از پاسختون
حداقل موجودی حساب که تمکن مالی را ثابت کنه چقدر هست؟
خبر مهم
دوستان عزیز بعد از مدتها پنجشنبه همین امشب ( به وقت آمریکا ) اوباما در یک مصاحبه تلویزیونی، قوانین جدید مهاجرتی رو به صورت رسمی اعلام میکنه اینطور که من متوجه شدم درصد پذیرش مهاجرانی که خانوادهاشون در آمریکا هستن ( مثل من ) از 7% سالیانه به 15% در سال افزایش پیدا میکنه. باید دید که آیا درصد پذیرش لاتاریی هم بالا میبره یا خیر
امیدوارم خبرای خوبی امشب بشنویم. لازم به ذکره که بخش های دیگه مثل پذیرش از طریق کار و دانشجویی و توریستی هم جزء تغییرات هست.
یا حق

The White House said Obama will deliver a televised speech on Thursday night laying out the plan followed by a trip to Las Vegas on Friday to build support. Nevada is home to the highest proportion of undocumented immigrants in the country.

http://mobile.reuters.com/article/idUSKC...9?irpc=932
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

سلام...من فک کردم همه رفتن خواب زمستانی و فرودرین تا اردیبهشت بیدار میشن...مثل اینکه دوباره هستن ملت اینجا
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz
(2014-11-20 ساعت 01:14)sina000 نوشته:  
سلام

ممنون از پاسختون
خواهش دوست عزیز
حدود 50 تومن خوبه

در ضمن شما به من پیام خصوصی داده بودین ولی پیام خصوصی شما غیره فعاله

sina000 نوشته: سلام
توی یکی از پیجهای سایت دیدم که قصد داری بدون کلاس رفتن سطح زبانتو ببری بالا.
پیشنهاد من نرم افزار رزتا استون هست. (برای همه چیز، حتی تلفط)
و باز هم اگر خواستی بیشتر مطالعه کنی کتابهای اینتر چنج (برای همه چیز، مخصوصا گرامر)
و تکتیز فر لیسنینگ (برای لیسنینگ)
سلام دوست عزیز
ممنون بابت لطفت
والا من خودم دارم روزتا استون میخونم در سطح دو هستم فعلا.تا الان چیزی به فراگیریم کمک نکرده ولی خوبه در کل
در مورد اینتر چینج من نخوندم ولی من headway رو چهار پنج کتابشو خوندم .من در لغت و لسینینگ و درک مطلب مشکلی ندارم فقط حرف زدنم بده یعنی نمی تونم اصلا فکر نکنم کتاب به درد بخوره
و اما این اخری رو تجربه نکردم
کتابه؟ نرم افزاره؟
چی هست؟

به هر حال ممنونم بابت لطفت
تشکر کنندگان: sina000 ، jsmlz
(2014-11-20 ساعت 01:14)sina000 نوشته:  
سلام

ممنون از پاسختون
معولا سقف نداره ولي خيلي زياد و يا خيلي كم نباشه خانم سارا گرو گفتن تا يكسال تامين مالي باشيد حالا يا با اسپانسر يا حساب بانكي در ايران.
تشکر کنندگان: sina000 ، jsmlz ، alirezanz
(2014-11-20 ساعت 08:43)alireza_guitar نوشته:  خبر مهم
دوستان عزیز بعد از مدتها پنجشنبه همین امشب ( به وقت آمریکا ) اوباما در یک مصاحبه تلویزیونی، قوانین جدید مهاجرتی رو به صورت رسمی اعلام میکنه اینطور که من متوجه شدم درصد پذیرش مهاجرانی که خانوادهاشون در آمریکا هستن ( مثل من ) از 7% سالیانه به 15% در سال افزایش پیدا میکنه. باید دید که آیا درصد پذیرش لاتاریی هم بالا میبره یا خیر
امیدوارم خبرای خوبی امشب بشنویم. لازم به ذکره که بخش های دیگه مثل پذیرش از طریق کار و دانشجویی و توریستی هم جزء تغییرات هست.
یا حق

The White House said Obama will deliver a televised speech on Thursday night laying out the plan followed by a trip to Las Vegas on Friday to build support. Nevada is home to the highest proportion of undocumented immigrants in the country.

http://mobile.reuters.com/article/idUSKC...9?irpc=932

خواهشا بعد از ديدن برنامه هرجي عايدتان شد اينجا بنويسيد ما كه زبانمان زير صفره ولي شما هر جي متوجه شديد بيياييد برايمان نقل كنيد من تقريبا شرايط شما را دارم ممنون از خبر دهيتان خيلي خوشحالمان كردي
به دو جيز تكيه نكن غرور و دروغ , ادم با غرور مي تازد و با دروغ مي بازد
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، ofrfar ، abbas41 ، puryapurya ، mohamad3893 ، ata_bros ، ostokhan ، sina000 ، ProEngineer ، jsmlz ، alirezanz
اقاي alireza_guitar جي شد بلاخره شيري يا روباه اين اقا اوباما خبر خوشجال كننده اي دادن يا نه ؟؟
به دو جيز تكيه نكن غرور و دروغ , ادم با غرور مي تازد و با دروغ مي بازد
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، jsmlz ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان