کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
فکر نمیکردم اینجا اینهمه کرمانشاهی داشته باشه منم کرمانشاهیم!!
تشکر کنندگان: گلنسا ، msr839 ، pichak333 ، ostokhan ، rezijon ، Hezha ، puryapurya ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 16:17)redbull نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 15:32)mona_usa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 14:28)redbull نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 13:21)mona_usa نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:16)someonelikeyou نوشته:  

شايد عاشق خجالتي بودنBig Grin
اتفاقا من براي كار عملي يكي از درسهام رفته بودم مدرسه دبستان پسرانه استثنايي ها كه بعضي هاشون ٤٧ كروموزومي هستند ... ٢ تاشون اومدن بهم شماره دادنBig Grin
اخه استثنایی چه میدونه شماره چیه !!!!
مطمنی اونجا که رفتی استثنایی بود Big Grin
شیطون

شماره الكي نوشته بود مثلا ٥ تا عدد نوشته بود... ولي تعدادي كه سن بلوغ دارن مشكل اخلاقي و ... هم دارن ...
55555555555
الکی مثلا من استثنایی هستم
Big Grin الانًهر دوتامون اخراج ميشيم Tongue ٧ روز تا اعلام نتايج
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، someonelikeyou ، pouya007 ، ostokhan ، rezijon ، puryapurya ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 16:16)Dr.Fox نوشته:  بچه ها برادرم کد لاتاری خودش رو گم کرده؛ امیدی هست یا دیگه یه رقیب کمتر شد؟
مگه کنکور برق شریفه ؟؟ Smile
هرکسی با شرکت کردن خودش رو کل نتابج اثر میذاره، حالا بعدش نخواد بره یا منصرف شه ی بحث دیگه است.
این امکان فراهم شده که با وارد کردن یکسری مشخصات و اطلاعات کد بازیابی بشه. شما از فردای اعلام نتایج که سایت خلوته امتحان بکنی بهتره.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: msr839 ، tabim4 ، pouya007 ، pichak333 ، ostokhan ، mehrdad_latery
(2015-04-28 ساعت 15:58)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 15:41)گلنسا نوشته:  من فکر میکنم اگر شخص تخصص در زمینه ای داشته باشه با سابقه کاری خوب و زبانش خوب باشه به این مشکلات بر نمیخوره.معلومه اگه تحصیلاتی نداشته باشه یا مهارتی اوضاعش همین میشه که دوستتون گفته
نه گلنسا جان. همیشه فقط زبان و مهارت برش نداره. اتفاقا همین نکته هم هست که تفاوت بین ایالت ها و شهرهای آمریکا رو بوجود آورده: میزان مهاجرپذیری؛ که دوستمون بخوبی اشاره کردند. منظور ایشون از جهنم آب و هوای بد یا امنیت پایین و اینجور چیزا نیست، بلکه نحوه برخورد مردمه. مردمم نه همهء مردم بلکه بخش کوچیکیشون. ان شاء اله هممون ی روز مهاجرت می کنیم و خواهیم دید نحوهء تعامل جامعه میزبان چقدر رو دید و نظر ما نسبت به اون کشور و رضایتمون از زندگی موثره.

البته همینطوره اما این توضیحاتو در جواب john freeman دادم که نوشته بود :

[color=#800000]امروزم که گیر یک بنده خدایی افتاده بودم انقدر از اونطرف بالاخص اوضاع کار و زندگی بد و بیراه میگفت که حد نداشت. گزیده ای از بیانات ایشون:
"اکثر ایرانیها اونطرف جا و مکان ندارند. بعد از یک مدت تمام ذخیره پولیشون تموم میشه و کنار خیابون یا شبها توی گرمخونه ها لابه لای negroها سر میکنند . منتها چون غرور و تعصب ایرانی دارند هیچوقت اصل قضیه رو به کسی نمیگن. و اکثرا وقتی با حقیقت مواجه میشند که پاشون رسیده اونجاو راه پس ندارند. از هر 10 نفر ایرانی 1 نفر به زور موفق میشه اونجا. دولت اونجا هم هیچ حمایتی ازشون نمیکنه. برای یک سرماخودرگی ساده 50 هزار دلارbill صادر میشه!! خیلی ها نون خالی هم گیرشون نمی آد . یک روز با ساعتی 6 دلار کار میکنند و یک هفته بی کارند و.....
در نهایت ایشون فرمودند که زرنگ زرنگه ایرانی ها هم اگه بتونه 4 الی 5 سال بعد از گرین کارتش دوام بیاره با گرفتن پاسUSسریعا به وطن بر میگرده وفقط پز پاسشو میده..."
دوستان میدونم صحبتهای این دوستمون واقعا از دید ما لبریز از انرژی منفی بود . ولی با فرض 1 درصد صحت این گفته ببینید اونجا چه جهنمی هست. البته راست یا دروغش گردن خودش و قضاوت بر عهده دوستان مطلع.
منم برم به تمرین تیر و کمونم برسم ریک و دوستان منتظر من هستند باید برای فصل 6 حسابی رو بیام.
Like the sun we will live to rise
Like the sun we will live and die
And then ignite again
تشکر کنندگان: msr839 ، tabim4 ، pouya007 ، ostokhan ، rezijon ، puryapurya ، pooria_sn1
بعد از 6 ماه دوباره برگشتم
الان که تقریبا 7 روز و چند ساعت بیشتر تا اعلام نتایج نمونده
برای همه بروبچه های گل مهاجرسرایی آرزوی قبولی دارم
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
(2015-04-28 ساعت 16:27)گلنسا نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 15:58)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 15:41)گلنسا نوشته:  
البته همینطوره اما این توضیحاتو در جواب john freeman دادم که نوشته بود :
[color=#800000]امروزم که گیر یک بنده خدایی افتاده بودم انقدر از اونطرف بالاخص اوضاع کار و زندگی بد و بیراه میگفت که حد نداشت. گزیده ای از بیانات ایشون:
"اکثر ایرانیها اونطرف جا و مکان ندارند. بعد از یک مدت تمام ذخیره پولیشون تموم میشه و کنار خیابون یا شبها توی گرمخونه ها لابه لای negroها سر میکنند . منتها چون غرور و تعصب ایرانی دارند هیچوقت اصل قضیه رو به کسی نمیگن. و اکثرا وقتی با حقیقت مواجه میشند که پاشون رسیده اونجاو راه پس ندارند. از هر 10 نفر ایرانی 1 نفر به زور موفق میشه اونجا. دولت اونجا هم هیچ حمایتی ازشون نمیکنه. برای یک سرماخودرگی ساده 50 هزار دلارbill صادر میشه!! خیلی ها نون خالی هم گیرشون نمی آد . یک روز با ساعتی 6 دلار کار میکنند و یک هفته بی کارند و.....
در نهایت ایشون فرمودند که زرنگ زرنگه ایرانی ها هم اگه بتونه 4 الی 5 سال بعد از گرین کارتش دوام بیاره با گرفتن پاسUSسریعا به وطن بر میگرده وفقط پز پاسشو میده..."
من فکر کردم در جواب آرمین گفتی که از بدی های تنسی و نشویل گفته بود Tongue بهرحال هیچکدوم حرف اشتباهی نزدیم. صحبت john freeman هم درباره کسانی مصداق پیدا میکنه که الله بختکی پاشده باشن رفته باشن و بقول تو هیچ مهارت زبانی و یدی بلد نباشن. همینجور یهو زار و زندگی رو مثلا یارو فروخته و با کلی دبدبه و کبکبه رفته. برا ی همچین کسی شاید یک همچین آینده ای در پیش باشه. اما اینکه از هر 10 نفر 1 نفر به زور موفق میشه و بقیه کارشون به گرمخونه میفته قابل قبول نیست و حرف بی منطقیه، همونطور که 50هزار دلار برا سرماخوردگی بی منطقه.
SELECTED 2015
تشکر کنندگان: گلنسا ، msr839 ، HERMES7 ، pouya007 ، redbull ، asher ، rezijon ، pichak333 ، ostokhan ، کوهنورد ، puryapurya ، pooria_sn1
چرا اين صفحه غيب شده بود؟؟!!!!
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، rezijon ، ostokhan
سلام تاریخ اعلام نتایج دقیقا چه روزی است امروز 8 اردیبهشت 1394 میباشد ... لطفا راهنمایی کنید ممنونم
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839
١٥ ارديبهشت ساعت ٨.٣٠ شب
تشکر کنندگان: pouya007 ، hameddjj ، tabim4 ، pichak333 ، ostokhan ، msr839 ، mehrdad_latery ، puryapurya ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 16:19)abas_kashan نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: abas_kashan*، amirmc، Anamis، Dr.Fox، Hesam s، jsmlz، MEHR52، meraj-fallahi، mona_usa، runioe، 2 مهمان

[عکس: 494628_522.jpg]

بنده خدایی رتبشو پس گرفت باید گفت :خیالی نیست Wink

عباس جون چند شب پیش یه رتبه منم کم شد فدای سرت داداش به قول استخان همه رتبه هامو بهت میدم فقط لاتاری برنده بشم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: taherifar ، pouya007 ، asher ، rezijon ، amirmc ، pichak333 ، ostokhan ، abas_kashan ، msr839 ، puryapurya ، tabim4 ، pooria_sn1
چه جالب ستاره هاي من شد سه تا!!!
تشکر کنندگان: pouya007 ، hameddjj ، rezijon ، pichak333 ، ostokhan ، کوهنورد ، msr839 ، puryapurya ، tabim4
ایا فرمهای ارسال مدارک با 2 سال قبل و یا سیستم به نسبت 2 سال قبل خیلی تغییر کرده یا مثل 2 سال قبل میباشد
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، msr839 ، danger_boy540
[عکس: 940px_Countries_by_immigrant_population_svg.png]
[عکس: 5.png]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
(2015-04-28 ساعت 17:00)aliomid.ao نوشته:  ایا فرمهای ارسال مدارک با 2 سال قبل و یا سیستم به نسبت 2 سال قبل خیلی تغییر کرده یا مثل 2 سال قبل میباشد
پارسال که فرقی نداشت. امسالم دقیقش تا چند روز دیگه مشخص میشه. اصولا نباید تغییر عمده ای داشته باشه. تنها تفاوت اصلی با قدیما الکترونیکی شدنه و دیگه هیچ کاغذ و پستی (بجز برا ارسال مدارک پیش از مصاحبه به آنکارا ) نیست.
SELECTED 2015
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، asher ، rezijon ، pichak333 ، msr839 ، danger_boy540 ، puryapurya
منظورم فرمهای ارسالی .. سوال به این دلیل بود که در سال 2012 ثبت نام کردم و اسمم افتاد ولی ویزا بهم نرسید و شنیده بودم که فرمها تغییر کرده چون ما در انزمان برای ارسال مدارک بعد از اعلان نتایج 2 فرم را ارسال و بعد از حدودا 6 ماه دعوت به مصاحبه شدیم ایا الان هم بهمان صورت است یا تغییر حاصل شده
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، asher ، pichak333 ، msr839 ، danger_boy540 ، puryapurya ، pooria_sn1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان