کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام دوستان
من زیاد نمیام ولی هروقت میام از مطالب سایت خیلی استفاده میکنم
خیلی ممنون
سلام سلام
به امید پیروزی بزن زنگو

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: pouya007 ، payamshad ، pichak333 ، msr839 ، danger_boy540 ، puryapurya ، pooria_sn1 ، .samira
(2015-04-28 ساعت 15:42)nima2016 نوشته:  سلام دوستان
کسی نمونه نامه دوم یعنی همون نامه تاریخ و زمان مصاحبه رو داره؟
اگه عکسشو دارین لطف کنید بزارید یا برای من پیام خصوصی کنید
با تشکر

اون تصويري كه متين گذاشته، پيغام برنده شدن شماست نه نامه دوم...
توضيح براي اون دسته از دوستاني كه نميدونن اينكه نامه دوم توي همون سايت اعلام نتايج ولي بعد از كارنت شدن مياد تا زمان و مكان دقيق مصاحبه رو به شما اطلاع بده

تصوير نامه دوم :
http://www.picz.ge/img/s1/1504/28/5/5e184f6ee863.jpg
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، nima2016 ، matinng ، pichak333 ، کوهنورد ، msr839 ، danger_boy540 ، puryapurya ، kuwait ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 17:11)aliomid.ao نوشته:  منظورم فرمهای ارسالی .. سوال به این دلیل بود که در سال 2012 ثبت نام کردم و اسمم افتاد ولی ویزا بهم نرسید و شنیده بودم که فرمها تغییر کرده چون ما در انزمان برای ارسال مدارک بعد از اعلان نتایج 2 فرم را ارسال و بعد از حدودا 6 ماه دعوت به مصاحبه شدیم ایا الان هم بهمان صورت است یا تغییر حاصل شده
2015 به این شکل بود که بعد از رویت قبولی از سایت ceac فرم 260پر میشد و بعد انتظار تا دریافت نامه دعوت به مصاحبه. دریافت نامه دوم یا همون مصاحبه هم به شماره کیس و زمان پر کردن260 بستگی داره.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، taherifar ، asher ، rezijon ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya
(2015-04-27 ساعت 11:44)tabim4 نوشته:  توصیه های دوستانه این حرفها را از عموتون جدی بگیرین لطفاً
قابل توجه کلیه منتظران اقبال , مخصوصا سیاتلی های عزیز:
یواش یواش بند و بساط را مرتب کنید چون قراره نقل مکان کنیم به فروم برندگان 2016 ایشالله
1-مراجعه کنید به فروم برندگان 2015 فرم DS260 را از تاپیک مربوطه پیدا کنید و راهنمای تکمیل کردن آن را از امضای برندگان 2015 پیدا کنید از آن پرینت بگیرید و با مداد چندین بار آن را تکمیل و ویرایش کنید تا هیچ غلط و اشتباهی نداشته باشید دقت کنید که ممکن است فرم DS260‌ امسال تغییر کند و شاید روش عوض شود.
2- فرم DS260 بایستی بعد از 5 می بطور آنلاین پر شود بعد از یکبار تکمیل و ارسال نهایی ؛ این فرم برای شما لاک خواهد شد و امکان تغییر آن نیست مگر اینکه احیاناً اگه اشتباهی داشته باشید باید درخواست آنلاک نمودن آن را نمائید ولی چنین حرکتی واقداماتی مانند درخواست بعدی تغییر محل مصاحبه و همچنین درخواست تغییر زمان مصاحبه شما را از دهها و شاید هم صد ها نفر عقب می اندازد یک روز که زودتر فرم را بفرستید از دهها شاید هم از صدها نفر جلوتر می افتید و این یک نوع گارانتی است که خیالتون کمی راحتتر می شود بنابراین از استرس ,کابوس و ماتم پر شدن سهمیه ویزا در شهریور ماه 2016 کمی بدور خواهی بود مخصوصا اونهاییکه کانفیرمیشن نامبر آنها بالای 4000 است.(لطفا سوال نکنید و آخرین پستهای تاپیک کلیرنس برندگان 2013 و 2014 را بخونید تا متوجه این داستان غم انگیز تمام شدن ویزا ها در شهریور ماه هر سال بشوید)
پس اگه بخت و اقبال با شما باشه و برنده بشید خودتان را آماده یک ماراتن نفس گیر و شب و روز انتظار پر از استرس بمدت یک الی یک و نیم ساله برای تصاحب ویزا نمائید.

من وجدانم و احساس مسئولیتم ایجاب کرد تا این اطلاعات حیاتی را گوشزد نمایم چونکه اصلا دلم نمی خواد اونهاییکه عشقی و الکی ثبت نام کرده اند و یا توسط دوستان ثبت نام شده اند پاپیچ شما بشند و از شما جلوتر بیفتند چون حقشان نیست زیرا مطمئنم اکثرشون در همون ابتدای امر ویا نیمه راه و یا حتی در پایان راه بیخیال رفتن میشند چون از اولش هم نه اراده ای نه قصدی ونه امکانی برای رفتن داشته اند و بیشتر از روی تفنن و بیکاری ثبت نام کرده اند تا بعد ازبرنده شدن فقط پز بدند. رتبه و لایک فراموش نشه چون من هم مثل اکثریت تشنه لایک و گشنه رتبه هستمBig Grin

ممنون از راهنمایی تون
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، گلنسا ، asher ، rezijon ، ostokhan ، msr839 ، danger_boy540 ، mehrdad_latery ، puryapurya
این هم هدیه قبل از برنده نشدن من در لاتاری ....!!!!

abas_kashan (95) - آخرین ویرایش امروز، 03:27 PM

منفی (-1): حال میکنم بهت منفی بدم Smile الکی مثلا من رقیبتم
تشکر کنندگان: rezijon ، pouya007 ، matinng ، pichak333 ، abas_kashan ، msr839 ، danger_boy540 ، puryapurya ، pooria_sn1
اون ۱۴ تا همش برا خودت ...این لطف کاربر خیلی قشنگه...ببینید:

abas_kashan (95) - آخرین ویرایش امروز، 03:27 PM

منفی (-1): حال میکنم بهت منفی بدم Smile الکی مثلا من رقیبتم
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، matinng ، pichak333 ، ostokhan ، msr839 ، puryapurya ، tabim4 ، pooria_sn1
[عکس: eb10b5ad9063514c81934165f3486b23.jpg]
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
تشکر کنندگان: asher ، AmirErmia ، pouya007 ، rezijon ، redbull ، pichak333 ، ostokhan ، کوهنورد ، taherifar ، msr839 ، Mansour92 ، puryapurya ، tabim4 ، Sky of NY
(2015-04-28 ساعت 15:41)گلنسا نوشته:  دوستان میدونم صحبتهای این دوستمون واقعا از دید ما لبریز از انرژی منفی بود . ولی با فرض 1 درصد صحت این گفته ببینید اونجا چه جهنمی هست. البته راست یا دروغش گردن خودش و قضاوت بر عهده دوستان مطلع.
منم برم به تمرین تیر و کمونم برسم ریک و دوستان منتظر من هستند باید برای فصل 6 حسابی رو بیام.

من فکر میکنم اگر شخص تخصص در زمینه ای داشته باشه با سابقه کاری خوب و زبانش خوب باشه به این مشکلات بر نمیخوره.معلومه اگه تحصیلاتی نداشته باشه یا مهارتی اوضاعش همین میشه که دوستتون گفته
دوست عزیز اگه منظور شما گفته های من راجع به ایالت تنسی و شهر نشویل هستش، فکر میکنم منظور رو به خوبی نرسوندم.
ببینید من اصلا نگفتم اونجا جهنمه!
من فقط خواستم ذهنتون رو به ایالت های مختلف راجع به زندگی و برخورد مردم بومی اونجا روشن کنم.
این یک امر طبیعی هست که ایالت هایی مثل کالیفرنیا و نیویورک که بسیار مهاجرپذیر هستند، با ایالت هایی نظیر تنسی، آلاباما، کنتاکی، آرکانزاس، میسوری، نبراسکا، داکوتا تفاوت چشمگیری داشته باشن.
در واقع ایالتی مثل کالیفرنیا و نیویورک به جهت اینکه مهاجران زیادی از ملت های گوناگون گرد هم هستند از این نظر مشکلی با افراد جدیدی که به اونجا میرن ندارن و همه مردم به خوبی در کنار یکدیگر زندگی می کنند و با تمام فرهنگ ها و از تمام ملیت ها همسویی پیدا کردن.
ولی ایالت هایی که اسمشون و در بالا آوردم هیچ همسویی با مهاجر جدیدی که به اونجا میره ندارن و علنا اون رو یه خارجی و بیگانه فرض میکنن که پاشو تو سرزمین اونها گذاشته!
به همین خاطر، زندگی مهاجری که به اونجا نقل مکان میکنه به مراتب خیلی سخت تر از جایی هستش که پر است از مهاجرانی از سراسر دنیا.
یک مثال براتون میارم:
بر فرض مثال وقتی من پامو بزارم تو نشویل تنسی یا نبراسکا ودرخواست کار بدم و فرم استخدام شرکت یا فروشگاه ایکس رو پر کنم، اولویت رو برای آقای مایکل یا خانم بریتنی قرار میدن که در اون منطقه شناس و در ضمن بیکار هم هستن و این موقعیت شغلی رو به من خارجی نخواهند داد.
البته این مثالی که من زدم صد در صدی نخواهد بود و استثنا هم در همه زمینه ها وجود داره.
ضمنا یک سری از همین ایالت ها، هنوز از نژادپرستی رنج میبره و فرد خارجی ممکن هستش از این قضیه صدمه ببینه
امیدوارم شفاف توضیح داده باشم
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: ofrfar ، payamshad ، pichak333 ، ostokhan ، redbull ، کوهنورد ، rezijon ، pouya007 ، گلنسا ، Hezha ، msr839 ، puryapurya ، kuwait
[font=Tahoma]
(2015-04-27 ساعت 20:01)hmahmoudi نوشته:  چه پیشنهادی دارید الان که تو ایران هستیم انجام بدیم که رفتیم آمریکا خیلی جلوتر باشیم لطفا راهنمایی کنید الان تو ایران تا زمان رفتن به آمریکا چه کارهای رو انجام بئدیم تا در آمریکا موفق باشیم راهنمایی

پیشنهاد میکنم زبان تون کامل باشه از هر چیزی مهم تره[/b]
[/font]
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: hamid32 ، ostokhan ، pichak333 ، redbull ، کوهنورد ، rezijon ، pouya007 ، taherifar ، msr839 ، puryapurya ، tabim4
(2015-04-28 ساعت 17:43)armin021 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 15:41)گلنسا نوشته:  دوستان میدونم صحبتهای این دوستمون واقعا از دید ما لبریز از انرژی منفی بود . ولی با فرض 1 درصد صحت این گفته ببینید اونجا چه جهنمی هست. البته راست یا دروغش گردن خودش و قضاوت بر عهده دوستان مطلع.
منم برم به تمرین تیر و کمونم برسم ریک و دوستان منتظر من هستند باید برای فصل 6 حسابی رو بیام.

من فکر میکنم اگر شخص تخصص در زمینه ای داشته باشه با سابقه کاری خوب و زبانش خوب باشه به این مشکلات بر نمیخوره.معلومه اگه تحصیلاتی نداشته باشه یا مهارتی اوضاعش همین میشه که دوستتون گفته
دوست عزیز اگه منظور شما گفته های من راجع به ایالت تنسی و شهر نشویل هستش، فکر میکنم منظور رو به خوبی نرسوندم.
من فقط خواستم ذهنتون رو به ایالت های مختلف راجع به زندگی و برخورد مردم بومی اونجا روشن کنم.
این یک امر طبیعی هست که ایالت هایی مثل کالیفرنیا و نیویورک که بسیار مهاجرپذیر هستند، با ایالت هایی نظیر تنسی، آلاباما، کنتاکی، آرکانزاس، می*******، نبراسکا، داکوتا تفاوت چشمگیری داشته باشن.
در واقع ایالتی مثل کالیفرنیا و نیویورک به جهت اینکه مهاجران زیادی از ملت های گوناگون گرد هم هستند از این نظر مشکلی با افراد جدیدی که به اونجا میرن ندارن و همه مردم به خوبی در کنار یکدیگر زندگی می کنند و با تمام فرهنگ ها و از تمام ملیت ها همسویی پیدا کردن.
ولی ایالت هایی که اسمشون و در بالا آوردم هیچ همسویی با مهاجر جدیدی که به اونجا میره ندارن و علنا اون رو یه خارجی و بیگانه فرض میکنن که پاشو تو سرزمین اونها گذاشته!
به همین خاطر، زندگی مهاجری که به اونجا نقل مکان میکنه به مراتب خیلی سخت تر از جایی هستش که پر است از مهاجرانی از سراسر دنیا.
یک مثال براتون میارم:
بر فرض مثال وقتی من پامو بزارم تو نشویل تنسی یا نبراسکا ودرخواست کار بدم و فرم استخدام شرکت یا فروشگاه ایکس رو پر کنم، اولویت رو برای آقای مایکل یا خانم بریتنی قرار میدن که در اون منطقه شناس و در ضمن بیکار هم هستن و این موقعیت شغلی رو به من خارجی نخواهند داد.
البته این مثالی که من زدم صد در صدی نخواهد بود و استثنا هم در همه زمینه ها وجود داره.
ضمنا یک سری از همین ایالت ها، هنوز از نژادپرستی رنج میبره و فرد خارجی ممکن هستش از این قضیه صدمه ببینه
نمي دونم شما تصوراتتون رو نوشتيد يا واقعا خاطره بدي داريد
چون كسي رو ميشناسن تو همون ايالتهايي هست كه نام برديد و واقعا از رفتار خوب آمريكايي ها ميگه ... اصلا با اونا مشكل نداره.... فقط مشكلشرفتار ايراني هاي اونجاسBig Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، redbull ، rezijon ، pouya007 ، گلنسا ، msr839 ، puryapurya ، tabim4 ، pooria_sn1
(2015-04-28 ساعت 18:02)mona_usa نوشته:  

این یک امر طبیعی هست که ایالت هایی مثل کالیفرنیا و نیویورک که بسیار مهاجرپذیر هستند، با ایالت هایی نظیر تنسی، آلاباما، کنتاکی، آرکانزاس، می*******، نبراسکا، داکوتا تفاوت چشمگیری داشته باشن.
یک مثال براتون میارم:
چون كسي رو ميشناسن تو همون ايالتهايي هست كه نام برديد و واقعا از رفتار خوب آمريكايي ها ميگه ... اصلا با اونا مشكل نداره.... فقط مشكلشرفتار ايراني هاي اونجاسBig Grin
این یک دستور نبود دوست عزیز
خاطره هم نیست!
این ها ساخته و پرداخته ذهن من هم نیست!
بهتر این هستش که یکم اطلاعات از ایالت های مختلف و مخصوصا مهاجرپذیری اون کسب کنید و به گفته های من و دیگران توجه نکنید!
خیلی از مواقع دیده شده که کسانی که اونجا هستن بنا به دلایلی که برای خود دارن از بازگو کردن حقایق خودداری میکنن تا خودشون رو از تک و تا نندازن و جلوی آشنایان و فامیل های ایرونی اون ابهت آمریکاییشون خدشه دار نشه!
شما وقتی تشریف ببرین و این ایالت ها رو با ایالت هایی مثل کالیفرنیا و نیویورک مقایسه کنین، تفاوت رو در حد ژیان و فراری خواهید دید!
در ضمن به امضای اینجانب هم توجه داشته باشین
با تشکر
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، کوهنورد ، rezijon ، pouya007 ، گلنسا ، msr839 ، puryapurya ، tabim4 ، Hezha
(2015-04-28 ساعت 13:15)we are one نوشته:  آقا من 82 تا پست بیشتر نداشتم چجوری یهویی شد 126 تا؟؟؟؟؟؟!!!!!!! Big Grin
نیما فکر کنم پست های تو هم یه 200،300 تایی اضافه شده Big Grin
یه نکته دیگه هم که هیچکس بهش اشاره نکرده اینه که چرا بعضی از دوستان تعداد پست هایی که ازشون تشکر شده،از تعداد کل پست هاشون بیشتره؟؟؟؟!!! Big Grin
.
.
با آرزوی سلامتی برای مهاجرسرا Smile

علتش اینه که یه سری از پست هایی که بر فرض من در یک فروم گذاشتم آرشیو شده. تو این 2 سال گذشته تاپیک هایی بود که به علت داشتن پست های فوق العاده زیاد بوسیله کاربران از اصفحات ابتدایی تاپیک پست ها رو حذف میکردن تا بار پست ها بیاد پایین. برای همین بین تعداد پست ها و تعداد پست های تشکر شده اختلاف میبینی
تشکر کنندگان: pichak333 ، کوهنورد ، pouya007 ، rezijon ، msr839 ، puryapurya ، tabim4 ، Gl@diator ، pooria_sn1 ، Hezha
ایرانیان در لس آنجلس
امروز می‌‌توان لس آنجلس را مهم‌ترین کانون و مرکز مهاجران ایرانی و همچنین کانون موسیقی پاپ ایرانی و یا نماد کوچ ایرانیان به بیرون از کشور دانست.
به علت حضور بسیار ایرانیان در این شهر آن را به کنایه «تهرانجلس» می‌‌خوانند.
از شمار ایرانیان در شهر لس آنجلس آمار دقیقی در دست نیست اما آمارها در این زمینه بین ۳۵۰ هزار تا هشتصد هزار در نوسان است.
ایرانیان مقیم شهر لس آنجلس دارای امکانات وسیع مالی و تبلیغاتی هستند، به صورتی که تنها در شهر لس آنجلس همکنون بیش از ۳۰ شبکه بیست و چهار ساعته فارسی زبان وجود دارد.
تشکر کنندگان: mona_ir ، ostokhan ، redbull ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya ، tabim4 ، kuwait ، Hezha
(2015-04-28 ساعت 18:22)armin021 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:02)mona_usa نوشته:  

یک مثال براتون میارم:
این یک دستور نبود دوست عزیز
خاطره هم نیست!
این ها ساخته و پرداخته ذهن من هم نیست!
بهتر این هستش که یکم اطلاعات از ایالت های مختلف و مخصوصا مهاجرپذیری اون کسب کنید و به گفته های من و دیگران توجه نکنید!
خیلی از مواقع دیده شده که کسانی که اونجا هستن بنا به دلایلی که برای خود دارن از بازگو کردن حقایق خودداری میکنن تا خودشون رو از تک و تا نندازن و جلوی آشنایان و فامیل های ایرونی اون ابهت آمریکاییشون خدشه دار نشه!
شما وقتی تشریف ببرین و این ایالت ها رو با ایالت هایی مثل کالیفرنیا و نیویورک مقایسه کنین، تفاوت رو در حد ژیان و فراری خواهید دید!
در ضمن به امضای اینجانب هم توجه داشته باشین
با تشکر
اتفاقا اطلاعات بنده زياده .... در ضمن اون شخص خيلي با من صميمي هست....اگه نظر شخصيتونه لزومي نداره جبهه بگيريد...
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، pouya007 ، گلنسا ، rezijon ، msr839 ، puryapurya ، tabim4 ، pooria_sn1 ، aaraam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان