کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-28 ساعت 18:53)armin021 نوشته:  یه نمونه براتون بگم:
ما یه فامیل تو آمریکا داریم که خانومه کلی از آمریکا خوب تعریف میکنه و از محاسنش میگه و طوری صحبت میکنه که انگار مشاور املاک منطقشونه و میخواد شما رو به سرمایه گذاری در اونجا ترغیب کنه ولی یه شوهر داره که کلا نظر برعکس داره و همیشه در حال بد تعریف کردن از اکلاهماست!
و دقیقا همون چیزایی رو تعریف میکنه که اون دوستم که تو تنسی بود تعریف میکرد!
به نظر من انتخاب محل زندگی باید با وسواس بسیار انجام بشه تا بعدها باعث مشکلات نشه.
مثلا همه ما از آمریکا این ذهنیت و داریم که اونجا همه چی در دسترسه، آب و هوا حرف نداره، پر از فروشگاه های بزرگ و پاساژ و مغازست، کلی مراکز تفریحی داره و غیره و غیره!
ولی وقتی میریم جایی مثل اکلاهما میبینیم که جایی که ما ساکن شدیم با اولین فروشگاه کلی فاصله داره یا مثلا همش بارندگیه و نمیشه از خونه در اومد و مراکز تفریحی جذاب نداره!
اونوقته که از اون آمریکایی که تو ذهنمون تصور میکردیم فرسنگها فاصله داره و در نهایت دلزده میشیم و بسوی افسردگی پیش میریم و ساز وطن کوک میکنیم!!!
این رو فراموش نکنیم که به این راحتی ها نیست که بگیم مثلا حالا که از اکلاهما خوشمون نیومد پاشیم بریم یه جا دیگه رو تست کنیم!
در صورت متاهل بودن و داشتن شغل در اونجا، این ریسک بزرگی بحساب میاد که آدم خطر کنه و ایالت دیگه ای رو بخواد آزمایش کنه. چون این کار به منزله از صفر شروع کردن دوبارست!
من نوعی که ترجیح میدم وقتی قراره برم آمریکا، به معنای واقعی آمریکا رو لمس و تجربه کنم. نه اینکه برم ایالت هایی که بوی آمریکای واقعی رو نمیدن!!!
باز هم صلاح خویش را خسروان دانند!

باشه شما برو نيويورك من ميرم مزرعه كشاورزي تو دهاتهاي آمريكا.... اما اينكه كدومش بوي آمريكاي واقعي رو ميده بستگي به سليقه بويايي هر كسي دارهBig Grin
باز رتبه هام بالا پايين شد
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya ، kuwait ، pooria_sn1 ، rezijon ، غلام دلخوش
سلام دوستان
یه سوال: چطور میشه توی tapatalk تشکر کرد. چون من با این برنامه میام تو مهاجرسرا
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، tabim4 ، puryapurya
(2015-04-28 ساعت 18:55)ostokhan نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:41)fatima96 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:32)mona_usa نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 20:28)fatima96 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 18:52)pouya007 نوشته:  البته بنده اونور هم که باشم (حتما اونورم Big Grin ) میتونم سال دیگه مسئولیت لیست رو به عهده بگیرم!
چی کار کنیم یه مهاجرسرا که بیشتر نداریم! ما باید به بچه های جدید کمک کنیم دیگه!

خخخخخ فکر کن سال دیگه اگر خدایی نکرده برنده نشدیم میشیم عضو با سابقه مثلا خخخخخ

به عضو با سابقه توهین نکنBig Grin عضو با سابقه برنده شده هم داریمTongue

من نمیییییییییییییییییییییخوام عضو با سابقه بشم نمیییییییخوام ستاره دار بشم رتبه نمیخوام آقا من مدیر بیست و پنج گروه تو واتس اپم سرم شلوغه نذر کردم برنده شدم یه گروه بزنم واسه مهاجر سرا. ببین منا جان من خسسسسستم خسسسسسته سرم شلوغه درگیری دارم ولی میام اینجا چون مدیر فسقل مهاجرینم این پویا هم فقط واسه خودش گرین کارت درست میکنه باید حواسم باشه بهشون. اینجا هم فقط آقای msr شعر میزاره به من امید میده پس به این دلیل که خیییییییلی آدم مهمی هستم به این گرین کارت احتیاج دارم التماس دعا خواهر

حالا اگه نمیخوای بیایم رتبه هامونو ازت پس بگیریم Big Grin
بروبچز مشغول شید. LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
راجر وی دو یو اوردر یا جیسس
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، msr839
(2015-04-28 ساعت 17:43)armin021 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 15:41)گلنسا نوشته:  دوستان میدونم صحبتهای این دوستمون واقعا از دید ما لبریز از انرژی منفی بود . ولی با فرض 1 درصد صحت این گفته ببینید اونجا چه جهنمی هست. البته راست یا دروغش گردن خودش و قضاوت بر عهده دوستان مطلع.
منم برم به تمرین تیر و کمونم برسم ریک و دوستان منتظر من هستند باید برای فصل 6 حسابی رو بیام.

من فکر میکنم اگر شخص تخصص در زمینه ای داشته باشه با سابقه کاری خوب و زبانش خوب باشه به این مشکلات بر نمیخوره.معلومه اگه تحصیلاتی نداشته باشه یا مهارتی اوضاعش همین میشه که دوستتون گفته
دوست عزیز اگه منظور شما گفته های من راجع به ایالت تنسی و شهر نشویل هستش، فکر میکنم منظور رو به خوبی نرسوندم.
ببینید من اصلا نگفتم اونجا جهنمه!
من فقط خواستم ذهنتون رو به ایالت های مختلف راجع به زندگی و برخورد مردم بومی اونجا روشن کنم.
این یک امر طبیعی هست که ایالت هایی مثل کالیفرنیا و نیویورک که بسیار مهاجرپذیر هستند، با ایالت هایی نظیر تنسی، آلاباما، کنتاکی، آرکانزاس، می*******، نبراسکا، داکوتا تفاوت چشمگیری داشته باشن.
در واقع ایالتی مثل کالیفرنیا و نیویورک به جهت اینکه مهاجران زیادی از ملت های گوناگون گرد هم هستند از این نظر مشکلی با افراد جدیدی که به اونجا میرن ندارن و همه مردم به خوبی در کنار یکدیگر زندگی می کنند و با تمام فرهنگ ها و از تمام ملیت ها همسویی پیدا کردن.
ولی ایالت هایی که اسمشون و در بالا آوردم هیچ همسویی با مهاجر جدیدی که به اونجا میره ندارن و علنا اون رو یه خارجی و بیگانه فرض میکنن که پاشو تو سرزمین اونها گذاشته!
به همین خاطر، زندگی مهاجری که به اونجا نقل مکان میکنه به مراتب خیلی سخت تر از جایی هستش که پر است از مهاجرانی از سراسر دنیا.
یک مثال براتون میارم:
بر فرض مثال وقتی من پامو بزارم تو نشویل تنسی یا نبراسکا ودرخواست کار بدم و فرم استخدام شرکت یا فروشگاه ایکس رو پر کنم، اولویت رو برای آقای مایکل یا خانم بریتنی قرار میدن که در اون منطقه شناس و در ضمن بیکار هم هستن و این موقعیت شغلی رو به من خارجی نخواهند داد.
البته این مثالی که من زدم صد در صدی نخواهد بود و استثنا هم در همه زمینه ها وجود داره.
ضمنا یک سری از همین ایالت ها، هنوز از نژادپرستی رنج میبره و فرد خارجی ممکن هستش از این قضیه صدمه ببینه
امیدوارم شفاف توضیح داده باشم

من در پاسخی که داده بودم بطور اشتباه ادیت کرده بودم که باعث حذف نام کاربر "جان فریمن" شد.در واقع پاسخی که من دادم به داستانی بود که ایشون از یکی از دوستانشون شنیده بود.من راجع به ایالت های مهاجرپذیرتر اطلاعاتی ندارم و نظری ندادم Shy
Like the sun we will live to rise
Like the sun we will live and die
And then ignite again
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، msr839 ، tabim4 ، pooria_sn1
واسه عوض شدن حال و هوای تاپیک (ول کنید تو رو خدا الکی کشش ندید)
ایالت رو هم بزارید برنده بشیم میشینیم قشنگ روش فکر میکنیم!!!

[عکس: 1eoe8svg53a3.jpg]
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: mona_ir ، گلنسا ، taherifar ، pichak333 ، ostokhan ، msr839 ، fatima96 ، tabim4 ، puryapurya ، Ali_Hunter ، pooria_sn1 ، Sky of NY ، rezijon

(2015-04-28 ساعت 18:36)mona_usa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:31)ostokhan نوشته:  از پيشكسوتا بعيده اينطوري تند حوف بزنن!!! من اصلا بلد نيستم مخفي بيام... عجب !!!

ای بابا این کجاش تند بود. نه واقعا بچه ها تند بود؟؟ Big Grin
تونوقتم مخفی اومدن مگه جرمه. خیلی ها مخفی میان. موردی نداره که.
اصلا بیخیالش بابا

آقا من همیشه خدا مخفی میام ... موردی نداره که

این شرایط رو هر سال داریم ... هر چه به اعلام نتایج نزدیک تر میشیم دوستان همه حساس و عصبی میشن...

اندکی صبر سحر نزدیک است
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya ، pooria_sn1 ، rezijon
(2015-04-28 ساعت 18:56)mona_usa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:53)armin021 نوشته:  
باشه شما برو نيويورك من ميرم مزرعه كشاورزي تو دهاتهاي آمريكا.... اما اينكه كدومش بوي آمريكاي واقعي رو ميده بستگي به سليقه بويايي هر كسي دارهBig Grin
من خودم کلاس زراعت و کشتکار ثبت نام کردم، ولی فرصت نمیکنم برم چون دارم میرم کلاس کیک و شیرینی Smile
توام اگه ی روز خواستی بری سراغ کشاورزی و اینجور کارا پیشنهاد میکنم دور اکلاهوما رو خط بکشی، ی ذره بالاتر یا پایین ترش جاهای بهتری برا کشاورزی هست.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، ostokhan ، msr839 ، tabim4 ، puryapurya
(2015-04-28 ساعت 19:02)tenardie2bai نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:31)ostokhan نوشته:  از پيشكسوتا بعيده اينطوري تند حوف بزنن!!! من اصلا بلد نيستم مخفي بيام... عجب !!!

اصلا بیخیالش بابا

این شرایط رو هر سال داریم ... هر چه به اعلام نتایج نزدیک تر میشیم دوستان همه حساس و عصبی میشن...

اندکی صبر سحر نزدیک است

اصلا بیخیالش بابا

اندکی صبر سحر نزدیک است

من بلد نيستم مخفي بيام ... آش نخورده و دهن سوخته..، ياد بديد از قافله عقب نمونم .... خيلي هم ريلكسم
تشکر کنندگان: pouya007 ، tenardie2bai ، someonelikeyou ، pichak333 ، ostokhan ، msr839 ، tabim4 ، puryapurya
(2015-04-28 ساعت 19:03)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:56)mona_usa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:53)armin021 نوشته:  
من خودم کلاس زراعت و کشتکار ثبت نام کردم، ولی فرصت نمیکنم برم چون دارم میرم کلاس کیک و شیرینی Smile
توام اگه ی روز خواستی بری سراغ کشاورزی و اینجور کارا پیشنهاد میکنم دور اکلاهوما رو خط بکشی، ی ذره بالاتر یا پایین ترش جاهای بهتری برا کشاورزی هست.

من كه اونجا نميخوام برمTongue
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، ostokhan ، msr839 ، puryapurya
دوستای عزیز، پست بنده در جواب اون دوستمون بود که از تنسی پرسیده بود.
فکر کردم بتونم توضیحاتی در اینباره بدم و کمک کوچیکی کرده باشم. هر کسی نکته نظرات خاص و دیدگاه های خودش و در هر زمینه داره و دوستان میان اینجا که با همراهی هم از این اطلاعات برخوردار بشن.
امیدوارم این قضیه رو مدنظر داشته باشین و باعث نشین کسی از ابراز نظرات خودش بترسه و اونها رو بازگو نکنه!
بودن یا نبودن امثال من فرقی به حال شما و سایت نداره و مهاجرسرا پر از مطالب مفید هستش که براحتی میتونین ازشون استفاده کنین.
من یکی از برندگان لاتاری ۲۰۱۴ هستم که تا آخر راه و رفتم و در آخر تو ماراتون نفسگیر کلیرنس جا موندم!
فقط فکر کردم بتونم مفید باشم ولی شماها خودتون یه پا استادین.
برای تک تکتون آرزو میکنم که ۵ می خوشحال باشین.
خدانگهدار
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: mona_ir ، pouya007 ، گلنسا ، pichak333 ، reyhaneh_h ، msr839 ، Hezha ، tabim4 ، puryapurya ، kuwait ، taherifar
یکی از همکارام امروز میگفت 12 ساله لاتاری ثبت نام میکنه ولی تا حالا برنده نشده Sad
تشکر کنندگان: pouya007 ، abas_kashan ، pichak333 ، ostokhan ، msr839 ، tabim4 ، puryapurya
پاک کنید پستهای من را ....افرین ..افرین
تشکر کنندگان: pouya007 ، matinng ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya
(2015-04-28 ساعت 19:10)armin021 نوشته:  دوستای عزیز، پست بنده در جواب اون دوستمون بود که از تنسی پرسیده بود.
فکر کردم بتونم توضیحاتی در اینباره بدم و کمک کوچیکی کرده باشم. هرایواینکته نظرات خاص و دیدگاه های خودش و در هر زمینه داره و دوستان میان اینجا که با همراهی هم از این اطلاعات برخوردار بشن.
امیدوارم این قضیه رو مدنظر داشته باشین و باعث نشین کسی از ابراز نظرات خودش بترسه و اونها رو بازگو نکنه!
بودن یا نبودن امثال من فرقی به حال شما و سایت نداره و مهاجرسرا پر از مطالب مفید هستش که براحتی میتونین ازشون استفاده کنین.
من یکی از برندگان لاتاری ۲۰۱۴ هستم که تا آخر راه و رفتم و در آخر تو ماراتون نفسگیر کلیرنس جا موندم!
خدانگهدار

اختیار دارین بدون کمک افرادی مثل شما که چرخ مهاجرسرا نمی چرخه!
امیدوارم امسال برنده بشین (اگه امسال ثبت نام کردین)
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: redbull ، armin021 ، matinng ، pichak333 ، javadgorgani ، ostokhan ، msr839 ، Hezha ، tabim4 ، puryapurya ، kuwait
(2015-04-28 ساعت 19:14)pouya007 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 19:10)armin021 نوشته:  دوستای عزیز، پست بنده در جواب اون دوستمون بود که از تنسی پرسیده بود.
فکر کردم بتونم توضیحاتی در اینباره بدم و کمک کوچیکی کرده باشم. هرایواینکته نظرات خاص و دیدگاه های خودش و در هر زمینه داره و دوستان میان اینجا که با همراهی هم از این اطلاعات برخوردار بشن.
خدانگهدار

اختیار دارین بدون کمک افرادی مثل شما که چرخ مهاجرسرا نمی چرخه!
امیدوارم امسال برنده بشین (اگه امسال ثبت نام کردین)

من که از نظرات شما استفاده کردم و ازتون ممنونم
Like the sun we will live to rise
Like the sun we will live and die
And then ignite again
تشکر کنندگان: pouya007 ، armin021 ، pichak333 ، Abdorrezaa ، msr839 ، Hezha ، tabim4 ، pooria_sn1
من نمیدونم چرا مثل پارسال اصلا دلهره و استرس ندارم ؟! تازه دیشبمم خواب دیدم تو کنکور ارشد قبول شدم و پیام نور زدم Smile

ببینم پیشونی چه میکنه

آهنگ مربوط به حال دوستان پیشونی شهره ، لینکشو ندارم خودتون بیابید
تشکر کنندگان: pouya007 ، tenardie2bai ، pichak333 ، javadgorgani ، ostokhan ، msr839 ، tabim4 ، puryapurya ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان