کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-28 ساعت 21:01)abas_kashan نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 20:54)redbull نوشته:  به خاطر قبول نشدن اوقات خودتون رو تلخ نکنید ...زود هم قضاوت نکنید
دلم میخاد هرچه سریعتر جواب لاتاری بیاد
ببینم قبول نمیشم ....دیگه ن تو این سایت بیام و نه فکر لاتاری رو داشته باشم ...برم دنبال راههای دیگه ....واقعا دلبستن به شانس برا کسی اب و نون نشد و موفقیتی هم حاصل نمیشه...منم واقعا معتاد این سایت شدم
من فقط دارم برا اون ۶ تا کاربر دعا میکنم اسمشون دربیاد ...ی پولی گیرم بیاد
6 تا کین ؟

راستی بری المان راحت تره یه دو سطح المانی و پذیرش رایگان فقط یورو برا سکونت مخوای
من تا اخرشو رفتم ...ممنون ....اما هزینه زندگی در المان بالاست و در رشته های بیزنس و فاینانس نه پذیرش میگرن نه بورسیه میدن چون منبع درامد انها است .....برا رشته های مهندسی رایگان ....برا اتریش و فنلاند دارم کار میکنم
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، abas_kashan ، tabim4 ، puryapurya ، msr839 ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 21:08)John Freeman نوشته:  سلام دوستان
به نظر من بهتره از فرصت توی این تاپیک بودن بهره حداکثری ببریم. این که بیایم و مدام از آرزوهام بنویسیم و مدام از شمارش معکوس صحبت کنیم تا حدی خوبه ولی وقتی به طور جدی بهش نگاه میکنیم میبینیم که اتلاف وقته. من توی کامنت قبلیم نظر یکی از دوستانم رو گذاشتم و همتون هم خوندینش . خودمم گفتم که سراسر بار منفی داشت . ولی خودم هم فرض رو بر این گذاشتم که 1 درصد گفته اش درست باشد انوقت تصور کنید جایی که براش انقدر نذر و نیاز و دعا داریم میکنیم که بریم یه جهنم واقعیه. بحث بدون تعصب راجع به جایی که میخوایم بریم ما رو بیشتر از قبل آماده پذیرش حقیقت میکنه. چه بسا حتی کمک در پذیرش راحتتر عدم قبولی در لاتاری بشه که خودش باز یه بازخورد مثبته. به طور مثال پذیرش عدم قبولی در لاتاری برای کسی که از اونجا برای خودش مدینه فاضله ساخته راحتتره یا برای کسی که یه دید منطقی و آگاهانه داره ؟ مورد اول شاید کارش به افسردگی یا حتی خودکشی بکشه(باور کردنی نیست ولی حقیقت داره)من اعتقاد قلبی دارم که گفتن از خوبی ها زیاد فایده نداره چون اگه قسمت بشه خودمون میریم و از نزدیک درکشون میکنیم(تازه اینجوری بهتر هم هست و انگیزه رو صد چندان میکنه) ولی گفتن از مشکلات و سختی ها برای کسی که واقعا قصد و نیت رفتن و موندن و جنگیدن داره یه جور نعمته . باعث بالا رفتن دیدش میشه و کمک میکنه تا دنبال راهکار باشه و حداقل اش اینه که شخص به صورت مجازی توی ذهنش ؛ خودش رو در اون موقعیت خاص قرار بده تا وقتی در موقعیت واقعی قرار گرفت جا نخوره و بهترین تصمیم رو بگیره.
به نظر حقیر و به عنوان یه پیشنهاد توی این هفت روز باقی مانده میشه به صورت جنرال و نه تخصصی بحث راجع به ایالاتها و یا مشاغل و یا حتی تجربیات دوستان خودمون از سرنوشت افرادی که رفتند رو اینجا بازگو کنیم تا مدل فکری درستی برامون شکل بگیره حالا اگه قسمت بود و قبول شدیم چند پله جلوییم و اگه هم خدایی نکرده قبول نشدیم حداقل روز بعد از اعلام نتایج یه رضایت قلبی برامون ایجاد شده باشه که بعله اگه وقت گذاشتیم و هزینه اینترنت و فضای خانه و ... صرف کریدم حداقلش اطلاعات عمومی ما بالاتر رفته و شاید بتونیم مشاوره به یه فرد قبول شده که میتونه از عزیزان خودمون و یا سایر دوستانمون باشه بدیم که در اون صورت هم نتیجه شو بعدا در جای مناسبی به صورت مثبت از کائنات دریافت خواهیم کرد.عذر خواهی میکنم اگه زیاده گویی کردم.
پی نوشت:زامبی ها دوباره به ریک و پسرش حمله کردند برم ترتیب چند تا زامبی رو بدم و دوباره برگردم)

باشه ما از سال ديگه لاتاري شركت نميكنيمBig Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، puryapurya ، msr839 ، kuwait ، alirezanz
راستی کار بر pichak333 شما pm میدی بعد من میخام جواب بدم صندوق کاربری تو بستی !!!!!
چجوری بهت جواب بدم اخه ؟؟؟؟!!!!!!!!
نگران نباش فردا جبران میکنم

این خطا رو میده :::
pichak333 پیام خصوصی را غیر فعال کرده است. شما نمی‌توانید پیام خصوصی برای این کاربر بفرستید.
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، tabim4 ، puryapurya ، msr839 ، pooria_sn1 ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 21:08)John Freeman نوشته:  گفتن از مشکلات و سختی ها برای کسی که واقعا قصد و نیت رفتن و موندن و جنگیدن داره یه جور نعمته . باعث بالا رفتن دیدش میشه و کمک میکنه تا دنبال راهکار باشه و حداقل اش اینه که شخص به صورت مجازی توی ذهنش ؛ خودش رو در اون موقعیت خاص قرار بده تا وقتی در موقعیت واقعی قرار گرفت جا نخوره و بهترین تصمیم رو بگیره.

با حرفتون موافقم ولی مثلا منی که تجربه ای ندارم نمیتونم کمکی بکنم
ولی اگه از دوستان با تجربه کسی به این تایپیک سر بزنه و بهمون کمک کنه خوب میشه
یا اگه کسی از دوستان یا فامیلشون تجربه ای دارن خوب میشه اینجا بیان بشه.
ولی کمتر کسی از دوستان با تجربه به این تایپیک سر میزنه
مگه این که توی تایپیک مخصوص اون ایالت بریم
اما من خوشحال میشم دوستان از تجربیاتشون بگن
چون من هم میدونم اونجا یه جهنمیه مثل اینجا اما حداقل دلیلم برای رفتن اینه که میدونم اونجا بهتر درمان میشم اگه حداقل اینجا درمان درست حسابی داشتم شاید نمیرفتم و...
دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
بسیار سنگین تر از دردیست که
انسان را به فریاد وا میدارد...!
و انسانها فقط به فریاد هم میرسند،
نه به سکوت هم!

-------------------------------------------------------------------------
2017 : HAS NOT BEEN SELECTED
2016 : HAS NOT BEEN SELECTED  
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، redbull ، tabim4 ، puryapurya ، msr839 ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 21:18)redbull نوشته:  راستی کار بر pichak333 شما pm میدی بعد من میخام جواب بدم صندوق کاربری تو بستی !!!!!
چجوری بهت جواب بدم اخه ؟؟؟؟!!!!!!!!
نگران نباش فردا جبران میکنم

این خطا رو میده :::
pichak333 پیام خصوصی را غیر فعال کرده است. شما نمی‌توانید پیام خصوصی برای این کاربر بفرستید.

حلش کردم
نگران نیستم
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، tabim4 ، puryapurya ، msr839 ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 20:54)redbull نوشته:  به خاطر قبول نشدن اوقات خودتون رو تلخ نکنید ...زود هم قضاوت نکنید
دلم میخاد هرچه سریعتر جواب لاتاری بیاد
ببینم قبول نمیشم ....دیگه ن تو این سایت بیام و نه فکر لاتاری رو داشته باشم ...برم دنبال راههای دیگه ....واقعا دلبستن به شانس برا کسی اب و نون نشد و موفقیتی هم حاصل نمیشه...منم واقعا معتاد این سایت شدم
من فقط دارم برا اون ۶ تا کاربر دعا میکنم اسمشون دربیاد ...ی پولی گیرم بیاد

فریاس جان . چهار تا بودیم Smile . دولت فخیمه آ م ریکا هم اگه بخواد مثل شما پارتی بازی کنه که حساب هممون پاکه . پس شما را براه راست دعوت میکنم و به شما توصیه میکنم که آزاده باشید و حق سایرین رو پایمال نکنید Tongue

ایام به کام
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
سفرنامه ......
راوی : دانای کل

لطفا با صدای استاد منوچهر والی زاده بخونید

الان در حدود پنج ماه و نیم از ورود دو جوان ایرانی به قاره آمریکا و کشور امریکا و ایالت واشنگتن و شهر سیاتل میگذرد
استخان مرد جوان بیست و هفت ساله ای که مهارت خاصی در دلربایی در نگاه اول دارد از بدو ورود به منزل اشتراکی با دختر بلوند امریکایی به نام پنی ، قاب وی را دزدید و با وی طرح دوستی و صمیمیت ریخت و از اقبال بلندش پسر دیگر ماجرا یعنی سام‌وان‌لایک‌یو اصلا آدم کینه ای نبود و از اینکه رفیقش سر و سامان گرفت خوشحال بود و منتظر پیدا کردن نیمه گمشده خودش شد

لطفا با صدای استاد اکبر عبدی بخونید

آقا همون شبی که سامی داشت سعی میکرد دوست پنی رو واسه شام دو نفره دعوت کنه ولی عاقبت مجبور شد که به پیاده روی صبگاهی دونفره بره، همزمان روی اون یکی مبل دو نفر دیگه یعنی استخان و پنی داشتن حرفای اون دو نفرو گوش میکردن و ریز ریز میخندیدن و همین که مطمئن شدن سامی توی تله پیاده روی گیر کرده و دیگه سرخرشون نیس با هم نقشه کشیدن که اونا هم شنبه صبح دست به یه ماجراجویی دو نفره بزنن
و قرار گذاشتن که برن ماهی گیری اونم با قایق دوس پسر پولدار یکی از دوستای پنی

لوکیشن قایق مجهز دوس پسر پولدار دوست پنی
استخان که تو‌ خوابم همچین قایقی رو از دور ندیده بود که واسش دست تکون بده حالا خودشو با دوست جونش روی عرشه این قایق سفید که اسمشم وایت هورس بود میدید
استخان یک لحظه توی ذهنش به یک سال و نیم قبل برگشت یعنی درست هفت روز قبل ازینکه نتیجه لاتاری اعلام بشه و یادش افتاد که چه حالی داشته اون موقع و هی کف مهاجرسرا با سامی و بقیه ولو افتاده بوده ( با تشکر از مدیران سایت) همین جور که به نرده های قایق تکیه داده بود و به آبهای نیلگون اقیانوس ؟؟؟ خیره شده بود که یهو پنی خانوم که یه تاپ گلبهی با شلوارک جین پوشیده بود با دو تا آب جو(ش) !!!! خخخخ تو دستش از پشت سرش خندان و سرخوش اومد کنار استخان و با تعجب گفت عصیصم گریه کدی؟؟ البته به انگلیسی گفت ولی همینقدر لوس بود حرفش عققق
استخان آب جوشو از دست پنی گرفت و پیشونیشو بوسید ( آقا پست و پاک نکنید این چیزا اونور خیلی عادیه) و گفت نه جیگرم من خیلی خوشبختم که الان اینجا با توام
و همین جور که به دوردستها خیره شده بودن و آب جو(ش) میخوردن
بقیه ماجرا نه به دانای کل مربوط میشه و نه به منو شما
فقط همینقدر بدونید که دوستان یادشون رفته بوذ از قلاب ماهیگیری استفاده کنن و به سلامت به اسکله برگشتن و از اونجا که ماهی نگرفته بودن و ناهارم نخورده بودن و الانم نزدیکای شام بود نیت سامی درباره اونا به وقوع پیوست و رفتن به شام دونفره

برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: abas_kashan ، pichak333 ، pouya007 ، mona_ir ، redbull ، elnaz.sh ، puryapurya ، msr839 ، Gl@diator ، kuwait ، pooria_sn1 ، ostokhan ، alirezanz ، aaraam
با سلام به تمامی دوستان
هر سال شایعه آخرین سال لاتاری در دم دمای اعلام نتایج گرم میشه ولی خدا رو شکر فعلا که خبری نیست
پس اگر هم قبول نشدید زیاد ناراحت نباشید ، چو دوباره ثبت نام می کنیم
به امید موفقیت برای تمامی دوستان
خودش اگه بخواد حتما میشه
(2015-04-28 ساعت 14:16)taherifar نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 14:14)someonelikeyou نوشته:  صفحه چارصدددددددد

بچه هاي پارسال تا 450 رفته بودن... امسال بايد ركورد اونا رو بشكنيم Big Grin

بچه ها میترکونن تا 500 هم میرن
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، pichak333 ، tabim4 ، puryapurya ، msr839 ، taherifar ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 21:24)someonelikeyou نوشته:  سفرنامه ......

لطفا با صدای استاد منوچهر والی زاده بخونید

الان در حدود پنج ماه و نیم از ورود دو جوان ایرانی به قاره آمریکا و کشور آمریکا و ایالت واشنگتن و شهر سیاتل میگذرد
استخان مرد جوان بیست و هفت ساله ای...

آقا فک کردی زرنگی میخوای با پرت کردن حواسمون به استخوان (استخان) بیچاره قضیه پیاده روی خودتو بپیچونی؟؟؟؟ تا اونو تعریف نکنی نمیزارم امشب از تاپیک بری بیرون!!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: redbull ، pichak333 ، someonelikeyou ، elnaz.sh ، fatima96 ، puryapurya ، John Freeman ، msr839 ، kuwait ، ostokhan ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 21:23)DELPHI5 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 20:54)redbull نوشته:  

فریاس جان . چهار تا بودیم Smile . دولت فخیمه آ م ریکا هم اگه بخواد مثل شما پارتی بازی کنه که حساب هممون پاکه . پس شما را براه راست دعوت میکنم و به شما توصیه میکنم که آزاده باشید و حق سایرین رو پایمال نکنید Tongue

ایام به کام
شیفته جواب های دندون شکنت هستم ....
منو متحول کردی ...

حالا که اینجوره برا همتون دعا کنم جز خودم که قبول شید و همتون کارت ب کارت کنید ....وای چه شود .....Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، someonelikeyou ، puryapurya ، msr839 ، pooria_sn1 ، taherifar ، alirezanz
[emoji814]️[emoji814]️[emoji814]️

[emoji394]️[emoji394]️[emoji394]️[emoji394]️
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، puryapurya ، msr839 ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 14:35)armin021 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 13:14)tenardie2bai نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 12:59)runioe نوشته:  یه چیزی بگم ولی روحیتونو خراب نکنید.
امروز تو پستهای لاتاری2015 چرخ میزدم دیدم که اکثرا در همون سال ثبت نام کردن. یعنی چی؟ یعنی اینکه پس از قبولی ثبت نام کردن یعنی اینکه از مهاجرسراییهایی که یکسال و شایدم بشتر عضو بودن تعداد کمی که نمیدونم چقدره برنده شدن. اگه اشتباه حدس میزنم یکی بهم بگه.
آرزوی برنده شدن واسه همه ی نیازمندان رو دارم.
شاد و پیروز باشید

شاید هم آیدی جدید ساخته باشن تا نخوان آمار بدن .. حالا جدای این احتمال در که همیشه رو یه پاشنه نمی چرخه .. خدا رو چه دیدین شاید امسال آمار برنده های مهاجرسرا زیاد شد ... مثبت فکر کن دوست من
دوست عزیز اکثر کسانی که لاتاری ثبت نام می کنن تازه بعد از اینکه قبول میشن با مهاجرسرا آشنا و به عضویت این سایت در میان. به جرات میتونم بگم ۹۰ درصد عضویت ها به این شکل هستش. من هم زمانی که تو ۲۰۱۴ قبول شدم تازه اومدم و سرچ کردم و دیدم مرجعی بهتر از اینجا نیست و به عضویت اینجا دراومدم.
این رو هم بگم که خیلی ها هم هستن که وقتی قبول میشن اصلا و ابدا به اینترنت مراجعه نمی کنن و اطلاعاتی در این زمینه کسب نمیکنن و سرنوشتشون رو، یا در اختیار برخی آژانس های سودجو قرار میدن و یا با توان فنی خودشون پیش میرن و کلی اشتباه ناخواسته انجام میدن و باعث از دست رفتن شانسشون میشن!
۸۰ درصد کسانی که کیس لاتاری بودن و تو رفت و آمدهای زیادم به سفارت می دیدم، هیچ کدوم از این اطلاعات و اصطلاحات و نحوه ارتباط برقرار کردن با سفارت و سایت و غیره رو اصلا بلد نبودن و این ها رو ماها مدیون مهاجرسرا هستیم.
برخی ها هم دست به دامن وکیل میشن که در واقع هیچ کار خاصی نمیتونه در این زمینه انجام بده و عملا کلی پول رو از دست خواهند داد.
به امید موفقیت و قبولی همگی دوستان در ۵ می.

من خودم قبول نشدم رفقیم برنده شد با این سایت اشنا شد و مهاجرسرا یک روز تعیین میکنن تمام کسانی که برنده شدن جم میشن کمک میکنن من با رفقیم رفتم پارسال جو خیلی خوبی بود خیلی زحمت کشیدن الان یک سال تو این سایت میچرخم خیلی مطلب مفیدی یاد گرفتم خیلیا اصلا بلد نیستن در انجام کارا
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz
بچه ها یه چیزی می گم به کسی بر نخوره
خودتون رو برای قبول نشدن آماده کنید تا اگه خدایی نکرده قبول نشدید زیاد ناراحت نشید
بچه های قدیمی تر می دونند چی می گم
بچه ها نسبت تقریبا یک به 100 هستش
براتون آرزوی موفقیت می کنم
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: redbull ، mona_ir ، pouya007 ، tabim4 ، puryapurya ، msr839 ، pichak333 ، kuwait ، taherifar ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 15:13)pichak333 نوشته:  شانس قبولی در لاتاری گرین کارت آمریکا
با توجه به آمارهایی که توسط اداره مهاجرت آمریکا ارائه شده است شانس قبولی در قرعه کشی گرین کارت آمریکا یک نفر در ازای هر ۷۱ نفر می باشد .
شانس قبولی افراد متاهل دو برابر افراد مجرد است یعنی شانس قبولی یک فرد متاهل یک نفر در ازای ۳۵ نفر می باشد زیرا افراد متاهل می توانند دو فرم ثبت نام جداگانه بگیرند و در یکی از آنها شوهر متقاضی اصلی نوشته شود و زن به عنوان همراه قید شود و در فرم ثبت نام دیگر برعکس , زن به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام کرده و شوهر خود را به عنوان همراه معرفی می کند .
هر صورت در صورت قبولی یکی از زوجین , همسرش نیز گرین کارت دریافت می دارد , بنابر این به افراد متاهل توصیه می کنیم که به این روش ثبت نام نمایند.

شانس مجردهای ۱۷ تا ۲۱ سال نیز سه برابر مجردهای بالای ۲۱ سال می باشد . زیرا آنها می تواننند یک بار به عنوان همراه در فرم ثبت نام پدر و یک بار در فرم ثبت نام مادر قید شوند , به علاوه آنها می توانند به صورت تکی هم ثبت نام کنند .

با سلام
ممنون از اطلاعات شما . امشب میخواستم همین سوال بپرسم که جواب سوال گرفتم
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، tabim4 ، puryapurya ، msr839 ، pichak333 ، pooria_sn1 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان