کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-28 ساعت 19:10)armin021 نوشته:  خدانگهدار
آرمین جان از پست john freeman که نمیدونم دیدیش یا نه و بعد از پست شما راجبه تنسی بحث خوبی در مورد آبادی ها و ولایات آمریکا شروع شد که یکی دو صفحه رو پر و چند کاربر رو درگیر کرد.از میزان تشکرها هم معلومه که مورد استقبال قرار گرفته. اتفاقا هر چقدر موضوع چالشی تر باشه و دوستان مطلع بیشتر اطلاع رسانی کنند بهتره. من همیشه گفته ام که بزرگان قدیمی و برنده شدگان و آمریکا رفتگانی که دانسته هاشون رو بی مزد و چشم داشت در اختیار دیگران قرار میدهند واقعا نعمت هستند و باید قدرشون رو دانست. نمونه اش شما، فرزاد استخونی خودمون با چندسال سابقه مهاجرسرایی، مونا usaعضو باسابقه، یا خود بندهء حقیر که بیشتر از تاپیک کلیرنس و سایت ceac به اینجا سر می زنم. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
اگر هم اینجا مخالفت با یا انتقادی در مورد آراء صورت میگیره هیچکدام با ناراحتی یا عصبیت نیست. چون همه از یک قماشیم و وضع و اوضاعمون نزدیک بهمه.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: pouya007 ، armin021 ، pichak333 ، msr839 ، Hezha ، tabim4
[عکس: Untitled.png]
تشکر کنندگان: mamad_msp ، ali diana ، pouya007 ، pichak333 ، ostokhan ، mona_ir ، msr839 ، Hezha ، tabim4 ، puryapurya
نام فایل: یک روز در لس آنجلس

نوع فایل : ویدئو
مدت زمان : 2 و نیم دقیقه
حجم فایل : 13 مگابایت
لینک
برای عوض شدن حال و هوای دوستان و کاهش استرس!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: javadgorgani ، pichak333 ، msr839 ، tabim4
از مدیر مربوطه خواستارم لطف کنه چند ساعت تایپیکو قفل کنه من بتونم پیامارو بخونم

Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، Abdorrezaa ، abas_kashan ، mona_ir ، ostokhan ، elnaz.sh ، msr839 ، tabim4 ، puryapurya ، pooria_sn1 ، taherifar ، aaraam
(2015-04-28 ساعت 19:38)online27H نوشته:  از مدیر مربوطه خواستارم لطف کنه چند ساعت تایپیکو قفل کنه من بتونم پیامارو بخونم

Big GrinBig GrinBig Grin

عید امسال من 9 روز مسافرت بودم ، وقتی برگشتم تاپیک حدود 60 صفحه رفته بود جلو که تا اومدم اون 60 صفحه را بخونم 20 صفحه دیگه هم ورق خورد.
همشو خوندم. Big GrinBig GrinBig Grin
معتادم... میفهمی... معتااااااادددد....
ای خدای مهربان ......ای خالق بی انتها و ای نور جاودان........روز پایان نزدیک است . ای همه امید....ای نور جاری .......همه چیز دست توست
....................................................................................................................................
خداوندا دوستانم برادرم و مرا یاری فرما در قرعه کشی (لاتاری 2016) در موقعیت و زمان مناسب قرار داشته باشیم و بخت الاهیت را یاریمان کن تا از برگزیدگان باشیم.
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، mona_ir ، msr839 ، javadgorgani ، khatarnak ، nima2016 ، fatima96 ، puryapurya ، amin_j ، pooria_sn1 ، taherifar
(2015-04-28 ساعت 17:43)armin021 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 15:41)گلنسا نوشته:  دوستان میدونم صحبتهای این دوستمون واقعا از دید ما لبریز از انرژی منفی بود . ولی با فرض 1 درصد صحت این گفته ببینید اونجا چه جهنمی هست. البته راست یا دروغش گردن خودش و قضاوت بر عهده دوستان مطلع.
منم برم به تمرین تیر و کمونم برسم ریک و دوستان منتظر من هستند باید برای فصل 6 حسابی رو بیام.

من فکر میکنم اگر شخص تخصص در زمینه ای داشته باشه با سابقه کاری خوب و زبانش خوب باشه به این مشکلات بر نمیخوره.معلومه اگه تحصیلاتی نداشته باشه یا مهارتی اوضاعش همین میشه که دوستتون گفته
دوست عزیز اگه منظور شما گفته های من راجع به ایالت تنسی و شهر نشویل هستش، فکر میکنم منظور رو به خوبی نرسوندم.
ببینید من اصلا نگفتم اونجا جهنمه!
من فقط خواستم ذهنتون رو به ایالت های مختلف راجع به زندگی و برخورد مردم بومی اونجا روشن کنم.
این یک امر طبیعی هست که ایالت هایی مثل کالیفرنیا و نیویورک که بسیار مهاجرپذیر هستند، با ایالت هایی نظیر تنسی، آلاباما، کنتاکی، آرکانزاس، می*******، نبراسکا، داکوتا تفاوت چشمگیری داشته باشن.
در واقع ایالتی مثل کالیفرنیا و نیویورک به جهت اینکه مهاجران زیادی از ملت های گوناگون گرد هم هستند از این نظر مشکلی با افراد جدیدی که به اونجا میرن ندارن و همه مردم به خوبی در کنار یکدیگر زندگی می کنند و با تمام فرهنگ ها و از تمام ملیت ها همسویی پیدا کردن.
ولی ایالت هایی که اسمشون و در بالا آوردم هیچ همسویی با مهاجر جدیدی که به اونجا میره ندارن و علنا اون رو یه خارجی و بیگانه فرض میکنن که پاشو تو سرزمین اونها گذاشته!
به همین خاطر، زندگی مهاجری که به اونجا نقل مکان میکنه به مراتب خیلی سخت تر از جایی هستش که پر است از مهاجرانی از سراسر دنیا.
یک مثال براتون میارم:
بر فرض مثال وقتی من پامو بزارم تو نشویل تنسی یا نبراسکا ودرخواست کار بدم و فرم استخدام شرکت یا فروشگاه ایکس رو پر کنم، اولویت رو برای آقای مایکل یا خانم بریتنی قرار میدن که در اون منطقه شناس و در ضمن بیکار هم هستن و این موقعیت شغلی رو به من خارجی نخواهند داد.
البته این مثالی که من زدم صد در صدی نخواهد بود و استثنا هم در همه زمینه ها وجود داره.
ضمنا یک سری از همین ایالت ها، هنوز از نژادپرستی رنج میبره و فرد خارجی ممکن هستش از این قضیه صدمه ببینه
امیدوارم شفاف توضیح داده باشم

[font=Tahoma]با درود به شما دوست عزیز
طبق تحقیقی که من کردم ، شهر نشویل در ایالت تنسی رو کردستان کوچک می نامند یعنی مهاجران کرد زیادی به این شهر مهاجرت کرده اند . البته این اطلاعات از ویکیپدیا ست اگر شما اطلاع موثق تری دارید لطف کنید در ادامه همین مطلب بگذارید تا همه استفاده کنند
[/font]
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، pichak333 ، msr839 ، khatarnak ، tabim4 ، puryapurya ، kuwait
(2015-04-28 ساعت 19:05)mona_usa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 19:02)tenardie2bai نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:36)mona_usa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:31)ostokhan نوشته:  از پيشكسوتا بعيده اينطوري تند حوف بزنن!!! من اصلا بلد نيستم مخفي بيام... عجب !!!

ای بابا این کجاش تند بود. نه واقعا بچه ها تند بود؟؟ Big Grin
تونوقتم مخفی اومدن مگه جرمه. خیلی ها مخفی میان. موردی نداره که.
اصلا بیخیالش بابا

آقا من همیشه خدا مخفی میام ... موردی نداره که

این شرایط رو هر سال داریم ... هر چه به اعلام نتایج نزدیک تر میشیم دوستان همه حساس و عصبی میشن...

اندکی صبر سحر نزدیک است

(2015-04-28 ساعت 18:36)mona_usa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:31)ostokhan نوشته:  از پيشكسوتا بعيده اينطوري تند حوف بزنن!!! من اصلا بلد نيستم مخفي بيام... عجب !!!

ای بابا این کجاش تند بود. نه واقعا بچه ها تند بود؟؟ Big Grin
تونوقتم مخفی اومدن مگه جرمه. خیلی ها مخفی میان. موردی نداره که.
اصلا بیخیالش بابا

آقا من همیشه خدا مخفی میام ... موردی نداره که

این شرایط رو هر سال داریم ... هر چه به اعلام نتایج نزدیک تر میشیم دوستان همه حساس و عصبی میشن...

اندکی صبر سحر نزدیک است

من بلد نيستم مخفي بيام ... آش نخورده و دهن سوخته..، ياد بديد از قافله عقب نمونم .... خيلي هم ريلكسم

کاربران در حال بازدید این موضوع: brian84، fatima96، kuwait، M.Ho، mona_usa، msr839، ostokhan، pichak333، renausa، reyhaneh_h، runioe
تشکر کنندگان: pouya007 ، mona_ir ، msr839 ، pichak333 ، Hezha ، tabim4 ، puryapurya ، Gl@diator
جون سیبیلاتون اگه برنده شدید به هیشکی نگید !!
مثل من بدبخت نکنید خودتون رو !!
ویزا که خورد تو پاس یه مهمونیه توپ بگیرید ، "منم دعوت کنید" بعد به همه بگید !!

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
(2015-04-28 ساعت 19:18)گلنسا نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 19:14)pouya007 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 19:10)armin021 نوشته:  دوستای عزیز، پست بنده در جواب اون دوستمون بود که از تنسی پرسیده بود.
فکر کردم بتونم توضیحاتی در اینباره بدم و کمک کوچیکی کرده باشم. هرایواینکته نظرات خاص و دیدگاه های خودش و در هر زمینه داره و دوستان میان اینجا که با همراهی هم از این اطلاعات برخوردار بشن.
امیدوارم این قضیه رو مدنظر داشته باشین و باعث نشین کسی از ابراز نظرات خودش بترسه و اونها رو بازگو نکنه!
بودن یا نبودن امثال من فرقی به حال شما و سایت نداره و مهاجرسرا پر از مطالب مفید هستش که براحتی میتونین ازشون استفاده کنین.
من یکی از برندگان لاتاری ۲۰۱۴ هستم که تا آخر راه و رفتم و در آخر تو ماراتون نفسگیر کلیرنس جا موندم!
فقط فکر کردم بتونم مفید باشم ولی شماها خودتون یه پا استادین.
برای تک تکتون آرزو میکنم که ۵ می خوشحال باشین.
خدانگهدار

اختیار دارین بدون کمک افرادی مثل شما که چرخ مهاجرسرا نمی چرخه!
امیدوارم امسال برنده بشین (اگه امسال ثبت نام کردین)

من که از نظرات شما استفاده کردم و ازتون ممنونم

بارون بارونه زمینا تر میشه گلنسا جونم کارا بهتر میشه Big GrinBig Grin
می گذرد ...
تشکر کنندگان: pichak333 ، someonelikeyou ، mona_ir ، ostokhan ، pouya007 ، puryapurya ، گلنسا
بس که آن چشم سیاهت لرزه بر قلبم گذاشت
آن نپالی با دلم احساس همدردی کند
می گذرد ...
دوستان اینکه میگن امسال آخرین سال قرعه کشی لاتاریه صحت داره؟
تشکر کنندگان: pichak333 ، msr839 ، ostokhan ، redbull ، pouya007 ، puryapurya
(2015-04-28 ساعت 20:09)javadgorgani نوشته:  دوستان اینکه میگن امسال آخرین سال قرعه کشی لاتاریه صحت داره؟

گمون نکنم هنوز سهمیه ایران پر شده باشه ...
تشکر کنندگان: mona_ir ، khatarnak ، msr839 ، pichak333 ، ostokhan ، redbull ، pouya007 ، tabim4 ، puryapurya ، pooria_sn1
من این یه هفته آخرو اونقدر با استرس و پر تنش دارم میگذرونم که از خودمم‌میترسم زیاد سر به سر خودم‌نمیذارم‌ والاااا
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: khatarnak ، mona_ir ، msr839 ، pichak333 ، ostokhan ، abas_kashan ، redbull ، pouya007 ، motinus ، tabim4 ، puryapurya ، pooria_sn1 ، aaraam
(2015-04-28 ساعت 20:21)someonelikeyou نوشته:  من این یه هفته آخرو اونقدر با استرس و پر تنش دارم میگذرونم که از خودمم‌میترسم زیاد سر به سر خودم‌نمیذارم‌ والاااا

من كه اينقدر استرس چيزاي ديگه رو دارم بعضي وقتها يادم ميره لاتاري هم وجود داره اصلا !
تشکر کنندگان: khatarnak ، msr839 ، pichak333 ، ostokhan ، someonelikeyou ، redbull ، pouya007 ، motinus ، puryapurya ، pooria_sn1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان