کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
خوشحالم بار دیگه سماره معکوس جاااان اومد و خوشحالم دوباره در کنار دوستانم هستم

Big Grin
تشکر کنندگان: mona_ir ، msr839 ، pichak333 ، ostokhan ، redbull ، pouya007 ، motinus ، puryapurya ، kuwait ، pooria_sn1
سامی دلگیرم ازت.!!!!!!!!!

اولا سفرنامت رو که بیخیال شدی!!!!!!!!!

ثانیا نقش منو تو سفرنامت پررنگ کن مخصوصا با پنی!!!!! (حالا این همه اسم.. چرا پنی؟؟؟)
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، abas_kashan ، redbull ، msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، puryapurya ، Gl@diator ، pooria_sn1 ، taherifar ، Hezha
من هیچ حرف جدیدی ندارم هیچ ایده خاصی هم ندارم باهاتون درمیون بذارم فقط گفتم یه پست دیگه بذارم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، ostokhan ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، puryapurya ، pooria_sn1 ، taherifar
(2015-04-28 ساعت 20:36)ostokhan نوشته:  سامی دلگیرم ازت.!!!!!!!!!

اولا سفرنامت رو که بیخیال شدی!!!!!!!!!

ثانیا نقش منو تو سفرنامت پررنگ کن مخصوصا با پنی!!!!! (حالا این همه اسم.. چرا پنی؟؟؟)

وایییی

از دیشب یه مقدمه کار کردم روت که بچه ها باهات بیشتر آشنا بشن
تو جیگرمی
نهایت تا ۹/۳۰ امشب میاد رو سایت
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، ostokhan ، pouya007 ، pichak333 ، puryapurya ، Gl@diator ، Hezha
یه نظری دارم .. البته تو پست ها ندیدیم کسی اشاره کنه ..
نظرتون چیه که از لحظه ی ورود به سایت برای دیدن جواب ها فیلم بگیریم و اینجا بزاریم ؟
فک کن یکی غش میکنه از خوشحالی یکی میگه ای بابا بازم نشد یکی از خوشحالی گریه میکنه .. و عکس العمل ها جالب میشه !
اینطور نیست ؟
انجام بدیم ؟
در حد 30 ثانیه ..
هرکی موافقه دکمه " تشکر " رو بزنه ...
2012 ؟ نشد : - (
2013 ؟ بازم نشد .. : - (
2014 ؟ اینم نشد .. : " - (
2015 ؟ لعنت بهش .. بازم نشد .. : - ((((
2016 ؟ ( خدایا خودت ردیفش کن برم پیش خواهرم ) ...
تشکر کنندگان: abas_kashan ، msr839 ، pouya007 ، motinus ، danger_boy540 ، tabim4 ، puryapurya ، matinng ، usa001 ، pooria_sn1 ، amirrrrrrr ، alirezanz
من که میرم پیش دختر خالم توی این ایالته که آواترمه جای دیگه یوخ
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، msr839 ، ostokhan ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 20:42)abas_kashan نوشته:  من که میرم پیش دختر خالم توی این ایالته که آواترمه جای دیگه یوخ
دختر خاله ات از اون شهر و ایالت چی تعریف میکنه که میخوای بری آنجا؟ منم میخواستم برم تولیدو ولی کلا از اوهایو زیاد تعریف نمیشنوم.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، pichak333 ، tabim4 ، puryapurya ، msr839 ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 20:52)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 20:42)abas_kashan نوشته:  من که میرم پیش دختر خالم توی این ایالته که آواترمه جای دیگه یوخ
دختر خاله ات از اون شهر و ایالت چی تعریف میکنه که میخوای بری آنجا؟ منم میخواستم برم تولیدو ولی کلا از اوهایو زیاد تعریف نمیشنوم.
ارزونه هزینه زندگی دوم مهاجرت پذیره و اینکه شوهرش هست برام کار جور میکنه و یا کمک میکنه بالاخره Smile
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، puryapurya ، msr839 ، pooria_sn1 ، alirezanz
به خاطر قبول نشدن اوقات خودتون رو تلخ نکنید ...زود هم قضاوت نکنید
دلم میخاد هرچه سریعتر جواب لاتاری بیاد
ببینم قبول نمیشم ....دیگه ن تو این سایت بیام و نه فکر لاتاری رو داشته باشم ...برم دنبال راههای دیگه ....واقعا دلبستن به شانس برا کسی اب و نون نشد و موفقیتی هم حاصل نمیشه...منم واقعا معتاد این سایت شدم
من فقط دارم برا اون ۶ تا کاربر دعا میکنم اسمشون دربیاد ...ی پولی گیرم بیاد
از پیج مهاجرسرا در فیس

ﮔــﻮﮔﻞ ﺗــﻮﯼ ﺁﻣــﺮﯾﮑﺎ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻨﺘــﺮﻧﺖ 1" ﮔﯿــﮓ " ﺍﺭﺍﺋــﻪ ﻣﯿــﺪﻩ ﮐــﻪ ﺍﯾــﻦ
ﺳــﺮﻭﯾﺲ ﻧﺎﻣﺤــﺪﻭﺩ ﺑــﺮﺍﯼ 7 ﺳــﺎﻝ ﻣﺠــﺎﻧﯿــﻪ ﻭ ﻫــﺰﯾﻨــﻪ ﺭﺍﻩ ﺍﻧــﺪﺍﺯﯼ ﺍﻭﻥ
ﺗﻨﻬــﺎ "300" ﺩﻟـﺎﺭﻩ ﮐــﻪ ﺍﯾــﻦ ﺳــﺮﻭﯾـﺲ ﺗــﺎ ﭼﻨــﺪ ﻣــﺎﻩ ﺩﯾﮕــﻪ ﺗــﻮﯼ ﮐــﺎﻧﺎﺩﺍ
ﻭ ﻣﮑــﺰﯾﮏ ﻭ ﺗــﺎ ﺳــﺎﻝ 2017 ﺗــﻮﯼ ﺍﺭﻭﭘــﺎ ﻭ ﺁﻣﺮﯾﮑــﺎﯼ ﺟﻨــﻮﺑﯽ ﺗﻮﺯﯾــﻊ
ﻣﯿﺸــﻪ ..
ﻫﻤﯿﻨﻄــﻮﺭ ﮔــﻮﮔﻞ ﺗﺼﻤﯿــﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺳــﺮﻭﯾـﺲ ﺧﻄــﻮﻁ ﻣــﻮﺑﺎﯾـﻞ ﺭﻭ
ﺧــﻮﺩﺵ ﺑــﺎ ﻣـﺎﻫﯽ 30 ﺩﻟـﺎﺭ ﻭ ﺑﺼــﻮﺭﺕ ﻧﺎﻣﺤــﺪﻭﺩ ﻭ ﺑﯿــﻦ ﺍﻟﻤﻠﻠــﯽ ﺭﺍﻩ
ﺍﻧــﺪﺍﺯﻩ ﮐﻨــﻪ ﮐــﻪ ﺑــﺎ ﺍﯾــﻦ ﻗﺒﯿــﻞ ﺍﻗــﺪﺍﻣﺎﺕ ﺭﻋﺸــﻪ ﺑــﺮ ﺍﻧــﺪﺍﻡ ﮐﻤﭙــﺎﻧﯽ
ﻫﺎﯼ ﺑــﺰﺭﮒ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘــﻪ
بچه ها آمار شرکت کننده های امسال میدونین چند نفرن
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، ostokhan ، puryapurya ، msr839
(2015-04-28 ساعت 20:54)redbull نوشته:  به خاطر قبول نشدن اوقات خودتون رو تلخ نکنید ...زود هم قضاوت نکنید
دلم میخاد هرچه سریعتر جواب لاتاری بیاد
ببینم قبول نمیشم ....دیگه ن تو این سایت بیام و نه فکر لاتاری رو داشته باشم ...برم دنبال راههای دیگه ....واقعا دلبستن به شانس برا کسی اب و نون نشد و موفقیتی هم حاصل نمیشه...منم واقعا معتاد این سایت شدم
من فقط دارم برا اون ۶ تا کاربر دعا میکنم اسمشون دربیاد ...ی پولی گیرم بیاد
6 تا کین ؟

راستی بری المان راحت تره یه دو سطح المانی و پذیرش رایگان فقط یورو برا سکونت مخوای
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، redbull ، pichak333 ، puryapurya ، msr839 ، بازگشت ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 20:53)abas_kashan نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 20:52)Abdorrezaa نوشته:  
ارزونه هزینه زندگی دوم مهاجرت پذیره و اینکه شوهرش هست برام کار جور میکنه و یا کمک میکنه بالاخره Smile
اوهایو از نظر جغرافیایی موقعیت خوبی دار،چند تا شهر درست درمون دور وبرش هست که درصورت جابجایی آدم متقبل هزینه زیادی نمیشه. آب و هواشم مناسبه و شباهت زیادی به ایران داره.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: ostokhan ، abas_kashan ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، puryapurya ، msr839 ، pooria_sn1 ، alirezanz
سلام دوستان
به نظر من بهتره از فرصت توی این تاپیک بودن بهره حداکثری ببریم. این که بیایم و مدام از آرزوهام بنویسیم و مدام از شمارش معکوس صحبت کنیم تا حدی خوبه ولی وقتی به طور جدی بهش نگاه میکنیم میبینیم که اتلاف وقته. من توی کامنت قبلیم نظر یکی از دوستانم رو گذاشتم و همتون هم خوندینش . خودمم گفتم که سراسر بار منفی داشت . ولی خودم هم فرض رو بر این گذاشتم که 1 درصد گفته اش درست باشد انوقت تصور کنید جایی که براش انقدر نذر و نیاز و دعا داریم میکنیم که بریم یه جهنم واقعیه. بحث بدون تعصب راجع به جایی که میخوایم بریم ما رو بیشتر از قبل آماده پذیرش حقیقت میکنه. چه بسا حتی کمک در پذیرش راحتتر عدم قبولی در لاتاری بشه که خودش باز یه بازخورد مثبته. به طور مثال پذیرش عدم قبولی در لاتاری برای کسی که از اونجا برای خودش مدینه فاضله ساخته راحتتره یا برای کسی که یه دید منطقی و آگاهانه داره ؟ مورد اول شاید کارش به افسردگی یا حتی خودکشی بکشه(باور کردنی نیست ولی حقیقت داره)من اعتقاد قلبی دارم که گفتن از خوبی ها زیاد فایده نداره چون اگه قسمت بشه خودمون میریم و از نزدیک درکشون میکنیم(تازه اینجوری بهتر هم هست و انگیزه رو صد چندان میکنه) ولی گفتن از مشکلات و سختی ها برای کسی که واقعا قصد و نیت رفتن و موندن و جنگیدن داره یه جور نعمته . باعث بالا رفتن دیدش میشه و کمک میکنه تا دنبال راهکار باشه و حداقل اش اینه که شخص به صورت مجازی توی ذهنش ؛ خودش رو در اون موقعیت خاص قرار بده تا وقتی در موقعیت واقعی قرار گرفت جا نخوره و بهترین تصمیم رو بگیره.
به نظر حقیر و به عنوان یه پیشنهاد توی این هفت روز باقی مانده میشه به صورت جنرال و نه تخصصی بحث راجع به ایالاتها و یا مشاغل و یا حتی تجربیات دوستان خودمون از سرنوشت افرادی که رفتند رو اینجا بازگو کنیم تا مدل فکری درستی برامون شکل بگیره حالا اگه قسمت بود و قبول شدیم چند پله جلوییم و اگه هم خدایی نکرده قبول نشدیم حداقل روز بعد از اعلام نتایج یه رضایت قلبی برامون ایجاد شده باشه که بعله اگه وقت گذاشتیم و هزینه اینترنت و فضای خانه و ... صرف کریدم حداقلش اطلاعات عمومی ما بالاتر رفته و شاید بتونیم مشاوره به یه فرد قبول شده که میتونه از عزیزان خودمون و یا سایر دوستانمون باشه بدیم که در اون صورت هم نتیجه شو بعدا در جای مناسبی به صورت مثبت از کائنات دریافت خواهیم کرد.عذر خواهی میکنم اگه زیاده گویی کردم.
پی نوشت:زامبی ها دوباره به ریک و پسرش حمله کردند برم ترتیب چند تا زامبی رو بدم و دوباره برگردم)
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، motinus ، lottory2015 ، tabim4 ، Abdorrezaa ، msr839 ، amin_j ، kuwait ، alirezanz
(2015-04-28 ساعت 20:20)online27H نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 20:09)javadgorgani نوشته:  دوستان اینکه میگن امسال آخرین سال قرعه کشی لاتاریه صحت داره؟

گمون نکنم هنوز سهمیه ایران پر شده باشه ...

کلا سیستم لاتاری میگن قراره جمع بشه امریکا میخواد روش های مهاجرت پذیریشو تغییر بده
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، mehrdad_latery ، msr839 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان