کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-29 ساعت 02:16)reyhaneh_h نوشته:  هر آرزویی داری، کم یا زیاد از خدا بخواه؛ خدا نه گفتن رو بلد نیست.

من از خدا خیلی چیزارو خواستم بهم نداد

حالا این یکی رو از ما دریغ نکنه ما مخلصشیم
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، tenardie2bai ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya ، mehrdad_latery ، taherifar
(2015-04-29 ساعت 01:56)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 19:20)khatarnak نوشته:  [quote='ostokhan' pid='599253' dateline='1430145999']
آقای خطرناک. تعداد قبولی از این سایت شاید 2 یا 3 نفر باشه در حالت خوشبینانه. بالاخره باید واقع بین بود و حقیقت سالهای پیش رو درک کرد. بنابراین دوستان بعد از اعلام نتایج و قبول نشدن حتی دیگه اینجا هم نیان و کلا فروم بعد 2 یا 3 روز از اعلام نتایج بسته خواهد شد و راه ارتباطی قطع میشه. عملا این چیزی که شما میگید امکان پذیر نیست

با این حرفت موافق نیستم که میگید 2 یا 3 نفر ، احتمال هم داره همه ما برنده باشیم چرا اینقدر ناامیدی

ببینید همه چیز امکان داره ولی از تجربه های سال قبل که همین تاپیک شمارش معکوس هم بود اگه الان برید ببینید اکثر قریب به اتفاق افرادی که بودند اومدند گفتند قبول نشدند مثلا همین سال قبل تاپیک شمارش معکوس لاتاری 2015 که من از زمان اعلام نتایج پست بچه هارو که چک می کردم فقط 2 نفر بودندکه اونم تازه یکی اومده گفته خواهرش برنده شده و دیگری گفته زن داداش برنده شده یعنی خودشون هم نبودند حتی.حالا اینکه کسی از بچه های شمارش معکوس سال قبل برنده شده باشه و در اون تاپیک اعلام نکرده باشه من خبر ندارم.سال 2014 که اتفاقا سال اول من هم بود و شوروشوق زیادی داشتم و در تاپیک شمارش معکوس هم فعال بودم فکر کنم فقط 2014families lottery winners اونم باباش برنده شده بوده.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
(2015-04-29 ساعت 02:25)Hadi_20 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 01:56)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 19:20)khatarnak نوشته:  [quote='ostokhan' pid='599253' dateline='1430145999']
آقای خطرناک. تعداد قبولی از این سایت شاید 2 یا 3 نفر باشه در حالت خوشبینانه. بالاخره باید واقع بین بود و حقیقت سالهای پیش رو درک کرد. بنابراین دوستان بعد از اعلام نتایج و قبول نشدن حتی دیگه اینجا هم نیان و کلا فروم بعد 2 یا 3 روز از اعلام نتایج بسته خواهد شد و راه ارتباطی قطع میشه. عملا این چیزی که شما میگید امکان پذیر نیست

با این حرفت موافق نیستم که میگید 2 یا 3 نفر ، احتمال هم داره همه ما برنده باشیم چرا اینقدر ناامیدی

ببینید همه چیز امکان داره ولی از تجربه های سال قبل که همین تاپیک شمارش معکوس هم بود اگه الان برید ببینید اکثر قریب به اتفاق افرادی که بودند اومدند گفتند قبول نشدند مثلا همین سال قبل تاپیک شمارش معکوس لاتاری 2015 که من از زمان اعلام نتایج پست بچه هارو که چک می کردم فقط 2 نفر بودندکه اونم تازه یکی اومده گفته خواهرش برنده شده و دیگری گفته زن داداش برنده شده یعنی خودشون هم نبودند حتی.حالا اینکه کسی از بچه های شمارش معکوس سال قبل برنده شده باشه و در اون تاپیک اعلام نکرده باشه من خبر ندارم.سال 2014 که اتفاقا سال اول من هم بود و شوروشوق زیادی داشتم و در تاپیک شمارش معکوس هم فعال بودم فکر کنم فقط 2014families lottery winners اونم باباش برنده شده بوده.

من هیچ وقت انرژی منفی رو به خودم راه نمیدم

طبیعت خواستش هرچی که باشه همونه
تشکر کنندگان: pichak333 ، tenardie2bai ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1 ، mehrdad_latery
دیشب پرواز داشتم برگردم دبی سر خونه و زندگی ... از پله های خونه داشتم میومدم پایین که برم سمت فرودگاه که لیز خوردم و افتادم و پام شیکست ... هیچی دیگه دو هفته دیگه در خدمت شما در ایران هستم و بالطبع نتایج رو هم در جوار خانواده و در ایران چک خواهم کرد ... فقط دعا کنید در صورت برنده شدن خدا بهم استقامت و صبر عاجل عنایت کنه تا جلوی خانواده بتونم خویشتن داری کنم و سوووتی ندم
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2015-04-29 ساعت 02:14)nima2016 نوشته:  دوستان الان رفتم تو سایت اعلام نتایج
ظاهرش عوض شده و ورژنش هم به 5.00.03 ارتقا پیدا کرده
خلاصه بگم همه چی اماده شده تا پنج می بهمون اعلام کنه برنده شدیم. https://www.dvlottery.state.gov
پس بسلامتی خودمون و خوشحالیمون و دور هم بودنمون و قبول شدنمون و با هم رفتنمون بزن لایک قشنگه رو

آره قیافش عوض شده و رنگ ضمینش زرد کم رنگ شده ...

تو سال بز ، بز نیاریم صلوات

تشکر کنندگان: khatarnak ، pichak333 ، nima2016 ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya ، mehrdad_latery ، taherifar
(2015-04-29 ساعت 02:30)tenardie2bai نوشته:  دیشب پرواز داشتم برگردم دبی سر خونه و زندگی ... از پله های خونه داشتم میومدم پایین که برم سمت فرودگاه که لیز خوردم و افتادم و پام شیکست ... هیچی دیگه دو هفته دیگه در خدمت شما در ایران هستم و بالطبع نتایج رو هم در جوار خانواده و در ایران چک خواهم کرد ... فقط دعا کنید در صورت برنده شدن خدا بهم استقامت و صبر عاجل عنایت کنه تا جلوی خانواده بتونم خویشتن داری کنم و سوووتی ندم

شرمنده راستش دیگه می ترسم بگم داداش از بس گفتم آبجی از اب

درومد به هر حال ایشالاه خوب خوب شی باهم دیگه بندازیم اونور اب
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1 ، puryapurya ، mehrdad_latery ، taherifar
(2015-04-29 ساعت 02:36)khatarnak نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 02:30)tenardie2bai نوشته:  دیشب پرواز داشتم برگردم دبی سر خونه و زندگی ... از پله های خونه داشتم میومدم پایین که برم سمت فرودگاه که لیز خوردم و افتادم و پام شیکست ... هیچی دیگه دو هفته دیگه در خدمت شما در ایران هستم و بالطبع نتایج رو هم در جوار خانواده و در ایران چک خواهم کرد ... فقط دعا کنید در صورت برنده شدن خدا بهم استقامت و صبر عاجل عنایت کنه تا جلوی خانواده بتونم خویشتن داری کنم و سوووتی ندم

شرمنده راستش دیگه می ترسم بگم داداش از بس گفتم آبجی از اب

درومد به هر حال ایشالاه خوب خوب شی باهم دیگه بندازیم اونور اب

آقا تفکیک جنسیتی نداریم... آقا و خانوم نداره همه تاج سرن ... همه گلن... ولی جهت شفاف سازی بنده داداشم Big Grin

ممنون بابت همدردی ... ایشالا که همینطور که میگین بشه Smile

تشکر کنندگان: lighter ، khatarnak ، pichak333 ، asher ، pouya007 ، someonelikeyou ، msr839 ، puryapurya ، mehrdad_latery ، taherifar
(2015-04-29 ساعت 01:02)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 00:59)Richard نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 00:46)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 00:41)Richard نوشته:  دوستان یک سوال فنی Big Grin
آیا مردم ایالتی با یک ایالت دیگه با هم مشکل دارن؟
مثلا تو ایران انزلی با رشت مشکل داره! البته منظور من آمریکایی اصیل هست نه کسی که آمریکایی شده.

داداش سوالت خیلی قشنگ بود دمت گررررم

graciasTongue ولی کو جوابWink

فک کنم بعضی مورداش ایناس

نیو یورک با نیو جرسی
لس آنجلس با ساکرامنتو
سیاتل با پورتلند
تگزاس با دالاس

پهلوان سامی یعنی کل تکزاسیها با ما دالاسیها مشکل دارن؟ به قول همشهریاتون ووووووووی Big Grin
تشکر کنندگان: khatarnak ، pichak333 ، pouya007 ، someonelikeyou ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya
من نمی دونم چطور 90 و خورده ای پست من یهو شد 139تا پست . ای لاو یو مهاجرسرا .
راستی اصلا باورم نمیشه انگار همین دیروز بود که دوستان کانت داون میزاشتن 100روز مونده به اعلام نتایج. امیدوارم سه شنبه اینده لبتون خندون چشاتون گریون بشه (البته از شدت خوشحالی از دیدن نامه قبولی هورررررررراااااااا)
امیدوارم هر کس که قبول شد نره حاجی ، حاجی مکه. همه ما به نوعی به خاطر اطلاعاتی که از این سایت کسب کردیم به مهاجرسرا مدیونیم و برنده‌ها باید یادشون باشه با هر مشکلی هم که اونجا روبرو شدند برای این سایت و افراد تازه وارد وقت بگذارند و تجربیاتشون را در قالب سفرنامه در تاپیک مربوطه درج کنن. مطمئنا تجربه افراد برنده برای تازه واردها مایه امید و گره‌گشا خواهد بود.
تا خدا چه خواهد و دست تقدیر چگونه رقم زند..................
تشکر کنندگان: usa001 ، asher ، tenardie2bai ، pouya007 ، tabim4 ، کوهنورد ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، mehrdad_latery ، taherifar
سلام بر همه بی خوابان و معتادان گرامی
تشکر کنندگان: asher ، m.a.masoud ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، taherifar

امیدوارم هرچه زودتر سلامتیتونو بدست بیارین و با دست پر (نامه قبولی) برگردین سر خونه و زندگی ...
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
سلام به همگی آگه کسی قبول بشه و معافیت پزشکی به علت ضعیفی چشم داشته باشه بازم به این علت که معافیت پزشکی داره اف بی آی چک میخوره؟
تشکر کنندگان: asher ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، mehrdad_latery
(2015-04-29 ساعت 03:09)غلام دلخوش نوشته:  سلام به همگی آگه کسی قبول بشه و معافیت پزشکی به علت ضعیفی چشم داشته باشه بازم به این علت که معافیت پزشکی داره اف بی آی چک میخوره؟

خير ... اتفاقا معافيت پزشكى داشتن احتمال اف بى آى چك خوردنو مياره پايين

تشکر کنندگان: asher ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1 ، pichak333 ، puryapurya
(2015-04-29 ساعت 03:08)reyhaneh_h نوشته:  

امیدوارم هرچه زودتر سلامتیتونو بدست بیارین و با دست پر (نامه قبولی) برگردین سر خونه و زندگی ...
بنده هم برای شما دوست عزیز ارزوی سلامتی دارم . این اتفاق رو به فال نیک بگیرید هرچند در ظاهر خوشایند نیست ولی به امید خدا امسال شادی برنده شدن رو با خانوادتون تقسیم خواهید کرد.
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، pouya007 ، msr839 ، pooria_sn1 ، pichak333 ، puryapurya

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان