کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
و پايان سفر به ميامى ...

[عکس: r216c7.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

بله دعوت کردم بیاید تا 6 صبح بحث کنیم
من معتاد انجمنم
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1 ، puryapurya
(2015-04-29 ساعت 04:37)tenardie2bai نوشته:  كماكان در ميامى هستيم

[عکس: 2v1anfk.jpg]

[عکس: 1zp5ow5.jpg]

(2015-04-29 ساعت 04:31)usa001 نوشته:  مثلث برمودا اگر تونستید عکس بزارید ..خخخخ
هیچ انسانی نتونه پا بزار جزیره برمودا هیچ هواپیما و هیچ کشتی همه چی غیب شده تا حالا رفته ناپدید شده .
دقییقا نزدیک و موتازات واشنگتن وسط اطلسه

اين يعنى منو به چالش مثلث برمودا دعوت كرديد؟

خود جزیره ی برمودا

مثلث برمودا مرز بین چند ایالت برای اطلاعات بیشتر به

گوگل مراجعه کنید

بله تا به امروز نه فقط مثلث برمودا بلکه جنگل سیا در کانادا و

دره ی مرگ در روسیه و... دانشمندان نتونستند کشف کنند

عجائب زیادی در امریکا هست به خصوص

حیوانات عجیبو غریب و بزرگ که کمتر کسی انهارا دیده و می بیند
و
در امریکا هرچیزی که است انسان نباید خودشو دگیر کند

از قدیم گفتند امریکا سرزمین عحایب است
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1 ، pichak333 ، ziba62ka ، nima2016 ، puryapurya ، taherifar
يكى از پاتوق هاى مورد علاقه من همين هارد راك كافست ... هم جوش عاليه هم موزيك هم غذاش ...

[عکس: k3x08p.jpg]

تشکر کنندگان: pouya007 ، moxtar88 ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1 ، danger_boy540 ، pichak333 ، ziba62ka ، puryapurya ، mehrdad_latery
[عکس: trianglemap.jpg]

Bermuda Triangle مثلث برمودا

دوست داشتید برید از کجا معلوم سر از جای دیگری بهتر از این دنیا دربیاریدBig Grin
تشکر کنندگان: usa001 ، pouya007 ، tabim4 ، کوهنورد ، msr839 ، pooria_sn1 ، danger_boy540 ، pichak333 ، ziba62ka ، puryapurya
مثلث برمودا با توجه به کتاب مثلث برمودا که گرد اوری دانشمندان اسم و... که اب های سفید و جزیره خضرا
روایت شده از ائمه که امام زمان در جزیره ای دور در اب های سفید به دور از ظالمان در دوران غیبت سکنی می گذینند
تمام علما شیعه در مکتوب تایید کردند
که جزایر روایات همین منظور از جزیره خضرا دانشمندان برررسی کردند حتی مسیحی ها بر روایات به این برمودا می خوره و امام طی الاارض اما در این جا سکنی گذیدن
تشکر کنندگان: khatarnak ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya
اين هم ليموزين مينى كوپر متعلق به خانم ريحانه رها شده در يكى از خيابانهاى نيويورك .. از شوخى گذشته تا حالا ليمو مينى ماينر نديده بودم جالب بود واسم

[عکس: 2w6gp4j.jpg]

(2015-04-29 ساعت 05:06)usa001 نوشته:  مثلث برمودا با توجه به کتاب مثلث برمودا که گرد اوری دانشمندان اسم و... که اب های سفید و جزیره خضرا
روایت شده از ائمه که امام زمان در جزیره ای دور در اب های سفید به دور از ظالمان در دوران غیبت سکنی می گذینند
تمام علما شیعه در مکتوب تایید کردند
که جزایر روایات همین منظور از جزیره خضرا دانشمندان برررسی کردند حتی مسیحی ها بر روایات به این برمودا می خوره و امام طی الاارض اما در این جا سکنی گذیدن

از دیدگاه اسلام و مذاهب اینگونه است

به هر حال اگر ادامه بدیم تایپیک ناپدید میشه

6
DAYS
17
HOURS
9
MINUTES
10

کمتر از 6 روز دیگر مب رویم به مثلث برمودا
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya ، taherifar
بابا مربوط به امریکاست دیگه
اما شک نداشته باش جزیره روایات و اب سفید قشنگ با برمودا تطبیق می خوره .. جایی خوندم امریکا تاحالا چندین کشتی و چندین جت و نزدیک به 100ها مردمش که فرستاد برای تحقیق که چیه ناپدید شدن و هنوز که هنوز ه خبری نیست . تازه در حق بعضی ها ارفاق شده. هرچیز الکترونیکی از ان نقطه بگذره از کار می یوفته و ناپدید می شه
شک نکن مکان موعود مکتوب روایات هست
البته واقعا نزدیک فلوریداست
( دوستان اینم بحث هم کمی نامربوط بود اما گفتیم وقت زود بگذره و الا بریم سر بحث لاتاری عزیز
تشکر کنندگان: khatarnak ، pouya007 ، tabim4 ، کوهنورد ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya
خوب کم کم کرکره ها رو بدیم پایین...شیفت صبح تا ساعاتی دیگر در خدمت شما خواهند بود :دی

کاربران در حال بازدید این موضوع: tenardie2bai*

تشکر کنندگان: usa001 ، khatarnak ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1 ، pichak333 ، puryapurya ، mehrdad_latery ، taherifar
الان ساعت 5:40 دقیقه بامداد هست ما میریم لالا شیفت ساعت 7 صبح تا11شب می یان ..بای بای

اما معتادی شدم برا خودم صبح شد من نخوابیدم
لعنت بر اعتیاد انجمن مهاجر سرا
خوابم بهم ریخته
تشکر کنندگان: khatarnak ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya ، mehrdad_latery
(2015-04-29 ساعت 05:32)usa001 نوشته:  الان ساعت 5:40 دقیقه بامداد هست ما میریم لالا شیفت ساعت 7 صبح تا11شب می یان ..بای بای

اما معتادی شدم برا خودم صبح شد من نخوابیدم
لعنت بر اعتیاد انجمن مهاجر سرا
خوابم بهم ریخته

عجب

شب خوش
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، pooria_sn1 ، danger_boy540 ، pichak333
[عکس: washingtondc.jpg]

[عکس: bethesda-washington-dc.jpg]

washingtown dc
[عکس: DCoffice.jpg]

[عکس: washington-dc.jpg]
[عکس: washington-dc-sunset-mania-wallpaper.jpg]

[عکس: 25357970.jpg]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان