کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوست بی معرفتم حسین خان با خانمو بچه هاش

حسین جان یکم برای من هم نگه دار دلم اب افتاد

[عکس: image.jpg]

[عکس: BBK_DINING_ROOM.jpg]

رستوران واشنگتن دی سی

(2015-04-29 ساعت 08:21)elnaz.sh نوشته:  پروردگارا................
دوستانم. برادرم و مرا یاری کن که در لاتاری 2016 پذیرفته شویم. همین
...............................................................................................................................................
این دوستانی که میان اینجا همه اش فاز منفی میدن . من درک نمی کنم. اگر نمی خواهید قبول بشید یا فکر می کنید که این اتفاق رخ نمیده. دوست عزیز چرا میای پست ناراحت کننده و سراسر ناامیدی میذاری. حس جذب و مثبت بقیه را هم که نابود می کنید.
اگر هم می اید که " اقا قبولی احتمالش کمه دل نبندید.....ببخشید فرضا هم که نشد. چند وقت ادم درگیره بعد میره دنبال کارش. شما نگفته... هرکس خودش را برای روزهای سخت و دشوار اماده می کنه.
پس لطفا اگر هم می خواید حرف ناامیدی و عدم امکان و......بزنید. یا بذارید بعد اعلام نتایج یا حداقل حداقل فقط در مورد دیدگاه خودتون نظر بدید. کاری به پست و دعا های دیگران نداشته باشید.
خبرهای خوب در راهند.........در راهند. از الان شاد باشیددددد

الناز جان قبولی

من که مطمینم
باز که دردو دل ها شروع شد ؟؟؟

6
DAYS
20
HOURS
44
MINUTES
5
SECONDS

ساعت به وقت واشنگتن و سیاتل
..........................................................................................
اقای نه خیلی خطرناک این اواتاری که گذاشتید زیادی خطرناکه برادر .......شب میایم تو سایت. می بینیم می ترسیم می میریم .......انموقع تو ان دنیا می فهمیم امسال لاتاری قبول شدیم.......این خوبه . نه واقعا این درسته ......

12:19:1
[/quote]
[/quote]

الیناز جون صبحت بخیر والا بلا من عادت کردم به اینجور چیزا

این عکس هم کمی شباهت داره به من به همین خاطر اینو گزاشتم
[/quote]
یا امام زاده بیژن.......واقعا این شکلی هستید......بلا بدور.......من می خواستم روزهای اخر یه پست بذار م: دعا کنم شما و من و چند تا از دوستان دیگه ایشالا قبول بشیم . همگی تو یه پرواز.....عازم بشیم.....اینطوری باشه باید در برنامه تجدید نظر کنم. Big Grin
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
تشکر کنندگان: khatarnak ، pouya007 ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya
(2015-04-29 ساعت 08:27)elnaz.sh نوشته:  باز که دردو دل ها شروع شد ؟؟؟

6
DAYS
20
HOURS
44
MINUTES
5
SECONDS

ساعت به وقت واشنگتن و سیاتل
..........................................................................................
اقای نه خیلی خطرناک این اواتاری که گذاشتید زیادی خطرناکه برادر .......شب میایم تو سایت. می بینیم می ترسیم می میریم .......انموقع تو ان دنیا می فهمیم امسال لاتاری قبول شدیم.......این خوبه . نه واقعا این درسته ......

12:19:1
[/quote]

الیناز جون صبحت بخیر والا بلا من عادت کردم به اینجور چیزا

این عکس هم کمی شباهت داره به من به همین خاطر اینو گزاشتم
[/quote]
یا امام زاده بیژن.......واقعا این شکلی هستید......بلا بدور.......من می خواستم روزهای اخر یه پست بذار م: دعا کنم شما و من و چند تا از دوستان دیگه ایشالا قبول بشیم . همگی تو یه پرواز.....عازم بشیم.....اینطوری باشه باید در برنامه تجدید نظر کنم. Big Grin
[/quote]

نه بابا شوخی کردم اخه از بس که خوشگلم

نمی خوام کسی منو پشم بزنه

ایشالاه بعداز قبولیمون برنامه دارم که با دوستان

کارهامونو ردیف کنیم
تشکر کنندگان: elnaz.sh ، pouya007 ، saidoo ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya
[عکس: images?q=tbn:ANd9GcRRF4_GR3STx1VFH8LnJhf...6xNdyfzZtQ]

پویا جان کجای داش
تشکر کنندگان: pouya007 ، saidoo ، elnaz.sh ، motinus ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya
[عکس: images?q=tbn:ANd9GcT5JaCWpuxKmBbRxdRA4Oc...Ux_ThdwIOD]

آخرین عکس از رستوران دیگه به بعدش ایلناز خانم و آقا پویا و سایر

دوستان ادامه بدن

رقص پیروزی چه زیباست به به

منکه الان حسابی مست خوابم ولی بدارم
تشکر کنندگان: pouya007 ، saidoo ، elnaz.sh ، کوهنورد ، motinus ، msr839 ، pooria_sn1 ، danger_boy540 ، nima2016 ، pichak333 ، puryapurya
سلام دوست عزیز و گرامی و دوست داشتنی
برخیها دوست دارن فقط حرفهای خوب و مثبت زده بشه ما هم میزنیم فقط بدونن که این سایت و اینجا برای اطلاع رسانیه و همه نظرات خودشونو مینویسن. آقا و خانم عزیز همه قبول میشن 100%شرکت کننده ها قبولن. اصلا استرسی و نگرانی بعد از اعلام نتیجه نیست چون همه برنده میشن.بعد از برنده شدن هم ویزاها آماده شده هستند تا ما بریم بگیریمش ویزاها بر اساس تعداد برنده هاست پس اصلا نگران هیچی نباشید.به عبارتی هر کسی که ثبت نام کرده از الان خودشو آماده کنه و بار بنه بسته آماده رفتن باشه. فکر کنم روحیه ها عالی شده نه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ دوست عزیز منطقی باش و از نظرات و اطلاعات بسیار مفید این سایت استفاده کن و به خوبی و بدیهاش واقف باش، و درک کن کسانی را که 5 سال به بالا شرکت کردن و برنده نشدن و باید هم ناراحت باشن و حرف دلشون رو اینجا بزارن، اینجا مینویسن واسه من وشما که استفاده کنیم و تجربه کنیم حالا شما روحیت حساسسه نخون.ولی من و امثال من میخونیم چون رایگانه و کلی تجربه تلخ و شیرین گیرمون میاد.(اینم بگم که دوستان بدون هیچ منفعتی دارن اطلاع رسانی میکنن و زحمت میکشن و من به شخصه از تمامی دوستانی که اینجا اطلاعات و تجربیاتشونو میزارن متشکرم.آقا و خانمها متشکر یمممممممممممممممممممممممممم) تنها کاری که میشه کرد فقط تشکره. بهتره ادامه ندم و در پایان نظرمو جمع بندی بگم که اینجا اطلاعات زیاده و نظرات متنوع پس بهش عادت کن و از اطلاعات استفاده کن اگر هم چیزی شنیده میشه که روحیه رو خراب میگه جز واقعیت چیزی نیست. بدرود دوست من.
به امید برنده شده تمامی دوستان و تشکر دوباره از همتون از مدیران،گردانندگان و تمامی عضو هایی که تجربه هاشونو به ما انتقال می دادن و میدهند و خواهند داد.
متشکرمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
بچه ها کسی میدونه سیستم قرعه کشی چجوریه؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya
کالیفرنیا
کالیفرنیا (به انگلیسی: California) ایالتی در غرب آمریکا بر کرانهٔ اقیانوس آرام است. مرکز آن ساکرامنتو و شهرهای مهم آن لس‌آنجلس، سن دیگو، سن خوزه و سان‌فرانسیسکو هستند.

[عکس: pt1novukn076.jpg]

نام این ایالت از زبان اسپانیولی و به خصوص از رمانی به نام Las sergas de Esplandián گرفته شده، و متعلق به شخصیتی از این داستان است به نام ملکه Califia که احتمالاً از واژهٔ عربی «خلیفه» گرفته شده.

کالیفرنیا پرجمعیت‌ترین ایالت ایالات متحده آمریکاست و نیز بزرگ‌ترین جمعیت ایرانی تبار خارج از خاور میانه را در خود جای داده است به طوری که چندین تن از اعضای شورای شهر بورلی هیلز ایرانی‌الاصل هستند.

منبع:ویکی پدیا
2016
2017
2019
سلام دوست عزیز و گرامی و دوست داشتنی
برخیها دوست دارن فقط حرفهای خوب و مثبت زده بشه ما هم میزنیم فقط بدونن که این سایت و اینجا برای اطلاع رسانیه و همه نظرات خودشونو مینویسن. آقا و خانم عزیز همه قبول میشن 100%شرکت کننده ها قبولن. اصلا استرسی و نگرانی بعد از اعلام نتیجه نیست چون همه برنده میشن.بعد از برنده شدن هم ویزاها آماده شده هستند تا ما بریم بگیریمش ویزاها بر اساس تعداد برنده هاست پس اصلا نگران هیچی نباشید.به عبارتی هر کسی که ثبت نام کرده از الان خودشو آماده کنه و بار بنه بسته آماده رفتن باشه. فکر کنم روحیه ها عالی شده نه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ دوست عزیز منطقی باش و از نظرات و اطلاعات بسیار مفید این سایت استفاده کن و به خوبی و بدیهاش واقف باش، و درک کن کسانی را که 5 سال به بالا شرکت کردن و برنده نشدن و باید هم ناراحت باشن و حرف دلشون رو اینجا بزارن، اینجا مینویسن واسه من وشما که استفاده کنیم و تجربه کنیم حالا شما روحیت حساسسه نخون.ولی من و امثال من میخونیم چون رایگانه و کلی تجربه تلخ و شیرین گیرمون میاد.(اینم بگم که دوستان بدون هیچ منفعتی دارن اطلاع رسانی میکنن و زحمت میکشن و من به شخصه از تمامی دوستانی که اینجا اطلاعات و تجربیاتشونو میزارن متشکرم.آقا و خانمها متشکر یمممممممممممممممممممممممممم) تنها کاری که میشه کرد فقط تشکره. بهتره ادامه ندم و در پایان نظرمو جمع بندی بگم که اینجا اطلاعات زیاده و نظرات متنوع پس بهش عادت کن و از اطلاعات استفاده کن اگر هم چیزی شنیده میشه که روحیه رو خراب میگه جز واقعیت چیزی نیست. بدرود دوست من.
به امید برنده شده تمامی دوستان و تشکر دوباره از همتون از مدیران،گردانندگان و تمامی عضو هایی که تجربه هاشونو به ما انتقال می دادن و میدهند و خواهند داد.
متشکرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم​ممممممممممم
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: redbull ، سوار ، delir ، msr839 ، amin arefi ، گلنسا ، amin_j ، pichak333
(2015-04-29 ساعت 09:03)runioe نوشته:  سلام دوست عزیز و گرامی و دوست داشتنی
متشکرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم​ممممممممممم
دوست عزیز مثل اینکه شما مقصود من را نگرفتید . من می گم پست ناامید کننده نذارید . چکار به بحث اطلاعات دارم. من هم می دونم خیلی ها سالیان ساله شرکت کردند قبول نشدند. می دونید چرا؟؟......چون معلومه این لاتاری جناب .لا...تا....ری. کاملا برپایه شانس. در ارتباط با اطلاعات من هم راغبم بشنوم. بله در مورد ایالات. در مورد اب و هوا و هر چیز دیگه ای اما درکی از این موضوع ندارم که اطلاعات دادن چه ارتباطی به این مقوله" کسی قبول نمی شه....من قبول نمی شم.....انها که دعا می کنند قبول نمی شند.....و...غیره داره. پیشنهادم برای شما اینکه اول هر پست را خوب بخون و وقتی متوجه منظور نویسنده شدید پاسخ بدید.
مضافا اینکه پیش فرضم بر این بوده کسانی که لاتاری شرکت می کنند با ذات و ماهیت انهم اشنا هستند. پس می دونند. که همانقدر که ممکنه قبول بشند ممکنه نشند. واضح و روشن. پس خودشون را وابسته به برنامه مقطعی لاتاری و پر از احتمال نمی کنند.
موفق باشید
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
(2015-04-29 ساعت 09:09)elnaz.sh نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 09:03)runioe نوشته:  
دوست عزیز مثل اینکه شما مقصود من را نگرفتید . من می گم پست ناامید کننده نذارید . چکار به بحث اطلاعات دارم. من هم می دونم خیلی ها سالیان ساله شرکت کردند قبول نشدند. می دونید چرا؟؟......چون معلومه این لاتاری جناب .لا...تا....ری. کاملا برپایه شانس. در ارتباط با اطلاعات من هم راغبم بشنوم. بله در مورد ایالات. در مورد اب و هوا و هر چیز دیگه ای اما درکی از این موضوع ندارم که اطلاعات دادن چه ارتباطی به این مقوله" کسی قبول نمی شه....من قبول نمی شم.....انها که دعا می کنند قبول نمی شند.....و...غیره داره. پیشنهادم برای شما اینکه اول هر پست را خوب بخون و وقتی متوجه منظور نویسنده شدید پاسخ بدید.
مضافا اینکه پیش فرضم بر این بوده کسانی که لاتاری شرکت می کنند با ذات و ماهیت انهم اشنا هستند. پس می دونند. که همانقدر که ممکنه قبول بشند ممکنه نشند. واضح و روشن. پس خودشون را وابسته به برنامه مقطعی لاتاری و پر از احتمال نمی کنند.
موفق باشید
عزیز من نظرات متفاوته ...اینو بهش میگن تفاوت فردی ....نه ناامیدی ...

در ضمن من قبول نمیشم و امیدوارم شما قبول شی
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya
(2015-04-29 ساعت 04:01)khatarnak نوشته:  همه خوابن ؟؟

اکی من که بیدارم از دسته پشه خوابم نمی بره بشینم انگلیسی بخونم

شب بخیر ریحانه جان

شما هم مشکل پشه رو دارید؟ Sad من مجبور شدم ساعت 2:30 پاشم و دنبالشون بگردم و تا ساعت 3:30 موفق به کشتن سه تن از اونا شدم و خوابیدم ... همین روزاس که بخاطر همین مساله ساعت خوابم و کاریمو تغییر بدم و روزا بخوابم
با درود و احترام به دوستان حاضر در خانواده مهاجرسرا . عزیزان runioe و elnaze.sh شما هرکدومتون نظر خودتون رو ابراز میکنید و باید احترام گذاشت . بعضی از دوستان با نظر هرکدومتون موافق و یا مخالفند . این طبیعیه که توی جمعی که با تفکرات متنوع مشارکت داریم این گوناگونی نظرات اتفاق بی افته . در چند صفحه قبل یه بحثی بین اعضا محترم در گرفت و متاسفانه چند صفحه از تاپیک رو به خودش اختصاص داد و در واقع هیچ بار مثبتی برای این گروه نداشت .اما خوشبختانه با درایت بعضی از دوستان موضوع بحث عوض شد. البته یادآوری این نکته بد نیست که هرچه به روزهای آخر نزدیک میشیم دوستان کمی عصبی تر و کم تحمل تر میشن اما این یه امر طبیعیه . خواهش میکنم دوستانی که مطلبی مینویسند مربوط به همین تاپیک باشه . به نظرات هم احترام بذاریم . اگه نظرات دوستان خیلی دور از موضوع باشه عزیزان مدیر خودشون بررسی میکنن . دوستان گلم خسته نباشید دست همگی رو به گرمی میفشارم . درود به شما . سپاسگزارم .
تشکر کنندگان: pouya007 ، hamid32 ، khatarnak ، elnaz.sh ، payamshad ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya
(2015-04-29 ساعت 09:03)runioe نوشته:  سلام دوست عزیز و گرامی و دوست داشتنی
موفق باشید

(2015-04-29 ساعت 09:19)redbull نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 09:03)runioe نوشته:  
موفق باشید
عزیز من نظرات متفاوته ...

دوستان همیشه سعی کنید انرژی مثبت بزارید

چه قبول شید چه نشید چیزی ازتون کم نمیشه دوباره شرکت می کنید

چه اشکالی داره ؟؟ درستون زندگی تون هم سر جای خودش
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، hamid32 ، کوهنورد ، elnaz.sh ، shahram LA ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya ، aaraam
(2015-04-29 ساعت 08:52)برنده لاتاری 2016 نوشته:  بچه ها کسی میدونه سیستم قرعه کشی چجوریه؟

ظاهرا اینطور گفته میشه که کاملا تصادفی هستش.
خود راهنمای ثبت نام میگه که بعد از پایان مهلت ثبت نام یک کامپیوتر بطور تصادفی یک نفر رو انتخاب میکنه و اون میشه نفر اول و بعد یک نفر دیگه میشه دوم و الی آخر . . .

ولی خب در این مورد خیلی صحبت شده و حرف و حدیث زیاده. اون چیزی که به نظر میاد ( با توجه به زمان طولانی بین پایان ثبت نام و اعلام نتایج) اینه که یکسری صافی ها و روش های خاصی برای انتخاب برندگان وجود داشته باشه.

اینها همش حدسه و کسی دقیقا خبر نداره؛ اما احتمال میره که اول از همه ثبت نام های غیر معتبر (چندبار ثبت نام کرده ها، بدون سهمیه ها و ...) حذف بشن. سپس کیس ها بصورت قاره ای مرتب میشه.
البته بعضی ها اعتقاد دارن که سهمیه بندی ها کشوری و حتی استانی ممکنه وجود داشته باشه. حتی میتونه سهمیه بندی هایی در مورد جنسیت، وضعیت تاهل و مدرک تحصیلی نیز وجود داشته باشه.
عده ای معتقند قبل از قرعه کشی ممکنه افرادی که اسمشون یا عکسشون با پایگاه های داده خاص اونا تطابق داشته باشه حذف بشه. حتی گفته میشه که قرعه کشی چند مرحله ای هستش. یعنی در هر مرحله از بین برنده های مرحله قبل طبق یک اصول خاص قرعه کشی میشه و برنده های مرحله بعد در میان.

داریم در مورد آمریکا صحبت میکنیم. کشور و مردمی که شور هر چیزی رو در تخصص گرایی در میارن. هیچ بعید نیست یک الگوریتم چندهزار خطی برای انتخاب برنده ها داشته باشن.

بازهم میگم همه اینها در حد گمانه زنی هستش و هیچکس بجز کارمندان محترم KCC دقیقا خبر نداره. تنها چیزی که مشخصه اون جمله نهایی هستش که نشون داده میشه.
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان