کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
مثل هر سال تعداد برندگان لاتاری از بین بچه های مهاجرسرا از تعداد انگشتان یک دست کمتره

پس بجای عصبانی شدن از همدیگه این 5 روز روز هم صبوری کنید تمومه و هر کس ( منظور هر کس همون هر کدوم خخخخخخخخخخخخخخخ) میره پی کار خودش تا سال آینده

به نظرم اگر یک کم روی فرم 260 تمرکز کنیم بد نباشه. شاید دیدی قرعه امسال بنام من و شما شد.
(2015-04-29 ساعت 09:43)کوهنورد نوشته:  با درود و احترام به دوستان حاضر در خانواده مهاجرسرا . عزیزان runioe و elnaze.sh شما هرکدومتون نظر خودتون رو ابراز میکنید و باید احترام گذاشت . بعضی از دوستان با نظر هرکدومتون موافق و یا مخالفند . این طبیعیه که توی جمعی که با تفکرات متنوع مشارکت داریم این گوناگونی نظرات اتفاق بی افته . در چند صفحه قبل یه بحثی بین اعضا محترم در گرفت و متاسفانه چند صفحه از تاپیک رو به خودش اختصاص داد و در واقع هیچ بار مثبتی برای این گروه نداشت .اما خوشبختانه با درایت بعضی از دوستان موضوع بحث عوض شد. البته یادآوری این نکته بد نیست که هرچه به روزهای آخر نزدیک میشیم دوستان کمی عصبی تر و کم تحمل تر میشن اما این یه امر طبیعیه . خواهش میکنم دوستانی که مطلبی مینویسند مربوط به همین تاپیک باشه . به نظرات هم احترام بذاریم . اگه نظرات دوستان خیلی دور از موضوع باشه عزیزان مدیر خودشون بررسی میکنن . دوستان گلم خسته نباشید دست همگی رو به گرمی میفشارم . درود به شما . سپاسگزارم .

بحثی نبود راجب مثلث برمودا بود که یکم توضیح داده شد

می گفتند فلان امام یا پیامبر اونجا مخفی شده که من گفتم این مربوط

به دیدگاه اسلام و سایر مذاهب است بحثی نبود...

آمریکا سرزمین اعجایب هر چیزی درش احتمال است

همه باید قبول کنند شانس است یا اسمت درمیاد یا در نمیاد

پارتی بازی هم نیست جز خودم که پارتی دارم توی کنگره ی امریکاااا Big Grin

باید قبول کنید یا قولید یا نه مثل بازی کنکوری هاااا

اگر باختی یا باید بری سربازی یا دوباره بخونیو قبول شی
تشکر کنندگان: hamid32 ، redbull ، pouya007 ، reza0611 ، elnaz.sh ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333
دوستان ما همه در راهی به نام مهاجرت قدم گذاشتیم که برگشت نداره (چون تصمیمیه که واسه آینده خودمون،بچه هامون و... گرفتیم) درسته امسال یه عده برنده میشن و یه عده هم نه ولی بهتره هر کسی به اندازه ای که دوست داره امید داشته باشه! تو برنده میشی! من برنده میشم و نمیشم تاحالا تاثیر خاصی نداشته تو پروسه لاتاری همه چی به شانس و قانون احتماله حالا بهتر نیست بجای اینکه به جون هم بیفتیم هممون با هم امید داشته باشیم؟ یکم امید آدمو نمیکشه و یا افسردگی نمیاره (در صورت عدم قبولی)! اینجا اسمش شمارش معکوسه و کار خاصی هم از دست کاربراش بر نمیاد جز انتظار و بحث درباره آرزوهاشون و امید داشتن تا وقتی که زمان بگذره و نتایج اعلام بشه! من که خودم خسته شدم از بس شنیدم لاتاری شانسه! به لاتاری دل نبندین! (بی ادبی نباشه) ولی بهتر نیست بجای اینکه یه جمله کلیشه ای رو اینقدر بگیم بیاییم و به هم امید بدیم تا روز اعلام نتایج؟
2016
2017
2019
کلا زندگی یجور غماره !
ولی کسی نمیدونه اخرش چی میشه
اومدن ورفتن دست شما نیست ....فقط چطوری بودنش دست ماهاست ...
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، motinus ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333 ، Gl@diator
(2015-04-29 ساعت 09:46)reza0611 نوشته:  مثل هر سال تعداد برندگان لاتاری از بین بچه های مهاجرسرا از تعداد انگشتان یک دست کمتره

پس بجای عصبانی شدن از همدیگه این 5 روز روز هم صبوری کنید تمومه و هرایوای( منظور هرایوایهمون هر کدوم خخخخخخخخخخخخخخخ) میره پی کار خودش تا سال آینده

به نظرم اگر یک کم روی فرم 260 تمرکز کنیم بد نباشه. شاید دیدی قرعه امسال بنام من و شما شد.

این نکته رو هم بگم که کل حرفام تمام شه

سهم ایران به مراتب بیشتر از کشورهای آسیایست و سهم چین و ژاپن و کره

امسال کم است از بس که هرجا پا می زاری چینی است

به پا که نشکنه Big Grin پس شانس ایرونی ها بیشتر است

اگر 1000 نفر در قرعه کشی در ایران شرکت کرده باشند

200 نفر آنها به دلایل مختلف یا رد میشن یا در هنگام روادید

منصرف یا به دلیل ناقص بودن مدارک رد میشید

پس مهم این نیست که اسم شما دربیاد آقا درومد نوش جانت

ولی به بعدش فکر کن ...

در سالهای آینده قوانین مهاجرتی سخت تر میشه

پس فکر نکنید که اگر اسمتان درومد ساکها رو جمع بکنید فکر

بعدشو بکنید که افیسر از شماها ایراد نگیره

این هست 50 سال هم که بگذره بازم می تونی در قرعه کشی

شرکت کنید من نمی دونم چند نفر از مهاجر سرا ثبت نام کردند

ولی دلیل نمیشه از تعداد افراد مهاجرسرا شانس قبولی نداشته باشند کسی قبول است

که انرژی مثبت داشته باشه فیلم راز را حتما ببینید

که به قبولیتون پی ببرید هرچه که خواست اهورامزدا یا زیوس

یا خدارا با هر اسمی که صداش می کنید باشد خواست او باشد

همان است و بس نظر طبیعت بر ما الویت دارد

موفقیعت ما خوشبختی ما بر پیشانی ما نوشته شده است

پس خودتان را درگیر این مساله نکنید
حالا واسه اینکه جو تایپک عوض بشه!
John (جان) برادر من اینقدر زحمت نکش هلاک شدی! تو میری اونور دوستاتو نجات میدی، میای مهاجرسرا پست میزاری! Big Grin
داشتم سریال میدیدم هی یاد کاربر عزیزمون John Freeman با آواتار زیباش میفتادم!!!

[عکس: bqn7y4e4j8q5.jpg]
2016
2017
2019
سلام سلام به همه شما
آقا چه سرعتی شب تا صبح از 400 رسیدین به 420 !! آفرییییین
ایشیالا امسال اینو ببینید Smile
http://www.picz.ge/img/s3/1504/29/a/a9ff6ce13eba.png
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، runioe ، Fifi2015 ، motinus ، msr839 ، pichak333 ، puryapurya
دوستان این مطلب رو جایی دیدم گفتم شاید بد نباشه شما هم بخونید :

دوستانی که اطلاعات خودشان را وارد می کنند و سایت اطلاعاتشون را اشتباه تلقی می کند
لطفا توجه داشته باشند:

1-سایت به دلیل ترافیک بالایی که دارد ممکن است قادر به درخواست شما در آن لحظه نباشد لذا صبور باشید و در روز های آتی نتایجتان را چک بفرمایید.
2-کسانی که سایت از Confirmation number آنها ایراد می گیرد حتما به بزرگی و کوچک بودن حرف های موجود در کد تأییدیه ثبت نامشان توجه داشته باشند
همچنین چند حرف هم هستند که اغلب اشتباه گرفته می شوند که باید دقت کافی را نسبت به آنها داشته باشید:

0 = zero

O = letter 'O'

1 = one

I = letter 'I' (like 'Ice'),

6 = six

G = letter 'G'

8 = eight

B = letter 'B'

3-چنانچه نتیجه ای حاصل نشد پیشنهاد می کنیم که از طریق ایــن لیـنــک Confirmation number خود را مجددا بازیابی نمایید و در نهایت نسبت به چک کردن نتایج خود اقدام فرمایید.
[عکس: 9ew6mqg79bxi6jw1pwu6.jpg]
تشکر کنندگان: saidoo ، pouya007 ، ali diana ، runioe ، motinus ، msr839 ، pooria_sn1 ، danger_boy540 ، گلنسا ، nima2016 ، hamid32 ، pichak333 ، taherifar ، Gl@diator
یا الا به همه دوستان
آقا عملا چشام از هدقه(حدقه...)در اومد چند روز نبودیم مجبور شدم از صفحه359 تا421 بخونم
: شاد یاشیدDBig GrinBig Grin
(2015-04-28 ساعت 19:54)Hezha نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 17:43)armin021 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 15:41)گلنسا نوشته:  دوستان میدونم صحبتهای این دوستمون واقعا از دید ما لبریز از انرژی منفی بود . ولی با فرض 1 درصد صحت این گفته ببینید اونجا چه جهنمی هست. البته راست یا دروغش گردن خودش و قضاوت بر عهده دوستان مطلع.
منم برم به تمرین تیر و کمونم برسم ریک و دوستان منتظر من هستند باید برای فصل 6 حسابی رو بیام.

من فکر میکنم اگر شخص تخصص در زمینه ای داشته باشه با سابقه کاری خوب و زبانش خوب باشه به این مشکلات بر نمیخوره.معلومه اگه تحصیلاتی نداشته باشه یا مهارتی اوضاعش همین میشه که دوستتون گفته
دوست عزیز اگه منظور شما گفته های من راجع به ایالت تنسی و شهر نشویل هستش، فکر میکنم منظور رو به خوبی نرسوندم.
ببینید من اصلا نگفتم اونجا جهنمه!
من فقط خواستم ذهنتون رو به ایالت های مختلف راجع به زندگی و برخورد مردم بومی اونجا روشن کنم.
این یک امر طبیعی هست که ایالت هایی مثل کالیفرنیا و نیویورک که بسیار مهاجرپذیر هستند، با ایالت هایی نظیر تنسی، آلاباما، کنتاکی، آرکانزاس، می*******، نبراسکا، داکوتا تفاوت چشمگیری داشته باشن.
در واقع ایالتی مثل کالیفرنیا و نیویورک به جهت اینکه مهاجران زیادی از ملت های گوناگون گرد هم هستند از این نظر مشکلی با افراد جدیدی که به اونجا میرن ندارن و همه مردم به خوبی در کنار یکدیگر زندگی می کنند و با تمام فرهنگ ها و از تمام ملیت ها همسویی پیدا کردن.
ولی ایالت هایی که اسمشون و در بالا آوردم هیچ همسویی با مهاجر جدیدی که به اونجا میره ندارن و علنا اون رو یه خارجی و بیگانه فرض میکنن که پاشو تو سرزمین اونها گذاشته!
به همین خاطر، زندگی مهاجری که به اونجا نقل مکان میکنه به مراتب خیلی سخت تر از جایی هستش که پر است از مهاجرانی از سراسر دنیا.
یک مثال براتون میارم:
بر فرض مثال وقتی من پامو بزارم تو نشویل تنسی یا نبراسکا ودرخواست کار بدم و فرم استخدام شرکت یا فروشگاه ایکس رو پر کنم، اولویت رو برای آقای مایکل یا خانم بریتنی قرار میدن که در اون منطقه شناس و در ضمن بیکار هم هستن و این موقعیت شغلی رو به من خارجی نخواهند داد.
البته این مثالی که من زدم صد در صدی نخواهد بود و استثنا هم در همه زمینه ها وجود داره.
ضمنا یک سری از همین ایالت ها، هنوز از نژادپرستی رنج میبره و فرد خارجی ممکن هستش از این قضیه صدمه ببینه
امیدوارم شفاف توضیح داده باشم

[font=Tahoma]با درود به شما دوست عزیز
طبق تحقیقی که من کردم ، شهر نشویل در ایالت تنسی رو کردستان کوچک می نامند یعنی مهاجران کرد زیادی به این شهر مهاجرت کرده اند . البته این اطلاعات از ویکیپدیا ست اگر شما اطلاع موثق تری دارید لطف کنید در ادامه همین مطلب بگذارید تا همه استفاده کنند
[/font]
من تنها جیری که از نشویل می دونم اینکه شهر تیلور سویفت جونمهRolleyesRolleyes
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، runioe ، msr839 ، danger_boy540 ، pichak333 ، puryapurya ، Hezha
همه برنده ایم مگر اینکه خلافش ثابت بشه
نبود کمتر از یک هفته دیگههههههههه
البته کاش میبود(منظورم کمتر شدن زمانه)
آقای KCC اگه الانم بگی نتایجو ما تحملشو داریم نیاز به آروم گفتنم نیستاااااااا.
حتی آمادگیه ثبت نام 2017 رو هم داریم.
""""""""""""""""""""""""""""""""""دریای مطلاتم است که نا خدای شجاع میسازد نه دریای آرام""""""""""""""""""""""""""""""""""
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، Fifi2015 ، motinus ، saidoo ، msr839 ، danger_boy540 ، nima2016 ، pichak333 ، puryapurya ، mehrdad_latery
کاربران در حال بازدید این موضوع: ali diana، amirrrrrrr، armanghiassi، delir، hamidrx7، kuwait، runioe، shahram LA، کوهنورد، رنگو، ریاحی، رامسین دهقان، 7 مهمان

مهمانان عزیز بفرمایید دم در بده فقط چند دقیقه ثبت نام کنید و از تمام اطلاعات سایت اسفاده کنید.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، msr839 ، danger_boy540 ، گلنسا ، pichak333 ، puryapurya
[عکس: 7vpysywebqsairt0p2vy.jpg]
[عکس: i6bw5bunx196q3fose0o.jpg]
[عکس: 7qj8euqwnjxe21yxqb60.jpg]
(2015-04-29 ساعت 10:12)pouya007 نوشته:  حالا واسه اینکه جو تایپک عوض بشه!
John (جان) برادر من اینقدر زحمت نکش هلاک شدی! تو میری اونور دوستاتو نجات میدی، میای مهاجرسرا پست میزاری! Big Grin
داشتم سریال میدیدم هی یاد کاربر عزیزمون John Freeman با آواتار زیباش میفتادم!!!

[عکس: bqn7y4e4j8q5.jpg]
سلام پویا جان
آقا حداقل یک عکس از صحنه مبارزه ام میگذاشتی . این عکس بعد از تارو مار کردن حدود200 تازامبی خطرناکه. انصافا انرژی میگیرن از آدم ها " این زامبی ها". یکی شون هم با مشت زدن زیر چشم جاش معلومه. ولی خوب بعدش عالی بود رفتم و با اعضای گروه چند تا سنجاب کباب شده خوردیم(از همونا که توی فیلم شکار میکنم) جای شما سبز. الانم دارم تیرکمونمو روغ کاری میکنم.
از خودم: (یکی از فانتزی هام توی تماشای این سریال خوب درک شخصیتی با این بازیگر خوبه. هم ساکته و هم مرموز. یه جور حس مبارزه طلبی به آدم میده . روحیه دفاع و حمایت.فقط نمیدونم از ابتدای سریال موها و ریش صورتش یک میلیمترتغییر نکرد در صورتیکه ریشهای صورت ریک تا بند نافش پایین آومده بود!(که البته در فصل 5 اون lady یه دستی به سرو روش کشید)
همین حس تطابق شخصیتی رو در یک سریال دیگه با شخصیت walter white پیدا کرده بودم "breaking bad"(یادش بخیر ) و با اون نقش آفرینی بی مثالش که ارزش دیدن چند باره داره منو شبانه روز درگیر خودش کرده بود.
چند وخ پیش یک سریال پخش میشد به نام touchکه اگه دوستان دیده بودنش یه ایده جالبی راجع به اتصال و ارتباط سرنوشت افراد به همدیگه داشت . یه پسر بچه که توانایی صحبت کردن هم نداشت به وسیله اعداد و ارقام ارتباط سرنوشت افراد رو با هم دیگه پیدا میکرد و باقی قضایا. دوستان ! شاید بودن ما توی این تاپیک هم اتفاقی نباشه. بله بعد از اعلام نتایج اینجا بسته میشه و هر کی میره دنبال کار و زندگی خودش ولی کلمه به کلمه دوستان توی این تاپیک ممکنه سرنوشت یک فرد و تغییر بده . این موضوع رو جدی بگیرین . و با ابراز نظر یک شخص ولو حتی مغایر با نظرتون(اگه توهین و تحقیر توی اون نظر نباشه)برآشفته نشین. حتی یه کم با دید فراطبیعی و متافیزیکی به این دور همی بودن نگاه کنید . من یه فرد تازه وارد به این جمع هستم . توی چند پستی هم که گذاشتم فارغ از بعضی نکات طنز سعی کردن به مواردی اشاره کنم که ممکنه یه جرقه ایجاد بکنه برای یک تحول فکری و غیره.که متاسفانه بنا به دلایلی مورد استقبال اعضا قرار نگرفت و بعضا حتی احساس کردم توی یکی دوتا پست یه جوری بهش حمله هم شد! البته یک اعترافی هم بکنم که روز اول فکر میکردم جو اینجا باید جدی باشه ولی امروز به این نتیجه رسیدم که نمیشه اینجا بحث جدی کرد و به دنبال جمع بندی و این چیزها بود . پس تصمیم گرفتم دیگه نظرات جدی نگذارم و در حد همون "شمارش معکوس باشه" فکر میکنم شاید تنوع سنی اینجا (من خودم پیرمرد اینجام) یکی ازعوامل این عدم توازن باشه. تاپیک موقته دیگه پس بی خیال
By the way
ای بابا !! تیر کمون من کو؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، msr839 ، pooria_sn1 ، danger_boy540 ، گلنسا ، pichak333 ، aaraam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان