کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-30 ساعت 01:00)karkiaa نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 00:59)mehrdad_latery نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 00:46)Hadi_20 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 00:38)redbull نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 00:33)redbull نوشته:  خیلی عذر میخام ولی هیچ موقع ادم عشق جای لاتاری نمیزاره ....
پس از فکر لاتاری بیا بیرون و اصل رو بچسب که برا رفتن وقت بسیاره اما عشق لامصب فقط یکبار میاد ک از دستش بدی بقیه عمر رو در حسرت اون یکلحظه هستی
چی گفتم !!!!!!!!!!!،!!،!! خودمم نفهمیدم !!!!!!

منم نفهمیدم Big Grin ولی فکر کنم منظورت این بود عشق بار اول با همه عشقا فرق می کنه که اگه به نتیجه نرسه آدم ضربه سختی می خوره و عشق های دیگه مثل بار اول نمیشهBig Grin

راستی یه کف مرتب به افتخار آقا مهرداد بزنیم که قراره از عروس خانوم بله رو بگیرهWink آقا مام دعوتیم دیگهSmile
فدات داش گلم
اگه مازندران زندگی میکنی در خدمتم با جان دل پذیرایی میکنم یه کلبه درویشی داریم به روی همه بازه

برار مه پلی هم برو . اماره شاد هاکن

(2015-04-29 ساعت 18:13)crysis نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 16:03)milade نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 13:22)crysis نوشته:  بریم خارج
نازی

نازی

نازی نازی شروع شد؟
بریم اونجا هیجان دارم ، نازیی
خارج
تشکر کنندگان: Gl@diator ، pouya007 ، pichak333 ، milade ، بازگشت ، tabim4 ، abtune
(2015-04-30 ساعت 10:47)amino نوشته:  دوور ایرانو تو خط بکش , بابا خط بکش ...

چه جالب Big Grin منم همین الان داشتم اینو زمزمه می کردم TongueTongueTongue
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، Msns ، pichak333 ، amino ، pooria_sn1 ، abtune
(2015-04-30 ساعت 10:13)ElAl2014 نوشته:  من یه سوال در مورد این موضوع دارم که بعضیا که قبول شدن گفتن که روز اول چک کردن و برنده نشدن بودن بعد چند هفته دوباره چک کردن و برنده شدن ..این قضیه اش چیه ؟ یعنی باید هی تند تند چک کنیم ؟

واسه منم پارسال دفعه اول که زدم صفحه قبولی اومد اما مشخصاتش ماله یکی دیگه بود
می گذرد ...
تشکر کنندگان: Gl@diator ، pouya007 ، Msns ، pichak333 ، pooria_sn1 ، tabim4 ، puryapurya
[عکس: dfsy6kxvljjz.jpg]
2016
2017
2019
(2015-04-30 ساعت 11:18)pouya007 نوشته:  
[عکس: dfsy6kxvljjz.jpg]

خیلی قشنگه دستتتون درد نکنه WinkSmile
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: Msns ، pichak333 ، msr839 ، pouya007 ، amino ، pooria_sn1 ، elnaz.sh ، piroouz ، taherifar ، saidoo ، amin arefi ، tabim4
دوستان عزیز برای تمام مهاجرسرایی های عزیز آرزوی قبولی دارم.
همه دم از شانس کم قبولی در لاتری میزنند اما چرا اینقدر بدبینانه و منفی به قضیه همه نگاه میکنند؟از دید من شانس قبولی خیلی خوبی برای همه هست و اونی که قبول میشه هم مثل همه ما ها مثل من مثل تو مثل اون درصد شانس قبولیش نه بیشتر بوده نه کمتر.در اینجا اولویت بندی نداریم که بگیم فلانی بالای لیست بوده!

پس به جای اینکه بگیم نمیشه و امکانش نیست بهتره فکر کنیم چرا ما نتونیم جز اون برنده ها باشیم؟؟مگه فرقی بین یک برنده و یک قبول نشده هست؟

بزارید بهتون بگم چه جوری بهتره به قضیه نگاه کرد.

ببینید هر سال تقریبا 7000 نفر قبول میشند از ایران.درسته که تعداد ثبت نام در حد میلیون هست اما شما این طور در نظر بگیرید که هفت هزار بار قرعه کشی میشه!!یعنی اگر دفعه اول اسمتون در نیومد ممکنه با دوم در بیاد.اگر دوم نشد سوم.اگر سوم نشد همینطور ادامه بدید تا 7000.یعنی از بین هفت هزار بار ممکن نیست یک بارش هم اسم شما باشه اون وسط؟

مهم اینه که روی لاتری به عنوان برنامه اصلی زندگی حساب نکرد که اگر کسی برنده نشد ضربه روحی روانی ببینه مخصوصا برای بار اول دومی ها.شما توی بانکی که قراره خونه جایزه بدن حساب باز میکنید که قراره فردا صاحب خونه بشید پس همه برنامه ها به کنار؟!

واقع بین باشید و امیدوار.ارزوی قبولی تک تک بچه های مهاجرسرا.

Hope for the best,expect the worst
ﺯﻣﺎﻥ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﯾﮏ ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪ ﺍﺳﺖ. . .
ﻫﺮﮔﺰ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﺏ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﺳﺖ ﺑﺰﻧﯽ،،،
ﺯﯾﺮﺍ ﺁﻥ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺁﺑﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺗﻮ ﮔﺬﺷﺖ ﺩﯾﮕﺮ
ﺑﺎﺯ ﻧﻤﯽ ﮔﺮﺩﺩ. . .
از ﻫﺮ ﻟﺤﻈﻪ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ ...
می گذرد ...
تشکر کنندگان: Msns ، pouya007 ، ElAl2014 ، pichak333 ، nima2016 ، pooria_sn1 ، manheb1 ، redbull ، tabim4 ، گلنسا ، someonelikeyou ، farzad parsa
(2015-04-30 ساعت 10:19)بازگشت نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 10:13)ElAl2014 نوشته:  من یه سوال در مورد این موضوع دارم که بعضیا که قبول شدن گفتن که روز اول چک کردن و برنده نشدن بودن بعد چند هفته دوباره چک کردن و برنده شدن ..این قضیه اش چیه ؟ یعنی باید هی تند تند چک کنیم ؟

فقط یک بار این اتفاق افتاد و اون هم سال 2012 بود که اثتثنا نتایج در دو مرحله اعلام شد.

و چقدر اون سال باحال بود واسه من چون در دوبار اعلام نتایج من برنده نشده بودم یعنی خیلی خوش شانسم.اون سال به خوش شانسی خودم میخندیدم.
یادش به خیر چه سال بود اونایی که اول خوشحال بودن بعد ناراحت شدن و بلعکس. وکسانی لذت بردن که دفعه اول برنده نبودن و بعدا برنده شدن. چه زود گذشت.
این نیز بگذرد
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: ElAl2014 ، pouya007 ، pichak333 ، nima2016 ، payamshad ، babak82 ، pooria_sn1 ، msr839 ، tabim4 ، puryapurya
(2015-04-30 ساعت 11:11)amirrrrrrr نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 10:47)amino نوشته:  دوور ایرانو تو خط بکش , بابا خط بکش ...

چه جالب Big Grin منم همین الان داشتم اینو زمزمه می کردم TongueTongueTongue

من دو سه ساله این موقع ها که میشه میگوشم و کلی فانتزی میزنم Big Grin
خیلی خوبه ... Wink

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، pooria_sn1 ، amirrrrrrr ، msr839 ، Msns ، tabim4
از آنجایی که بنده بعد از 5 سال شرکت در لاتاری اطمینان دارم که امسال برنده هستم. سوالم این هست که دوستانی که در آمریکا تشریف دارند به نظرشون برای بنده که گرافیست هستم بازار کار وجود دارد؟ بازار کار برای شغل خلبانی چطور است؟
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، Msns ، pichak333 ، babak82 ، tabim4 ، pooria_sn1 ، puryapurya
ببینید هر سال تقریبا 7000 نفر قبول میشند از ایران.یعنی اگر دفعه اول اسمتون در نیومد ممکنه با دوم در بیاد.اگر دوم نشد سوم.اگر سوم نشد همینطور ادامه بدید تا 7000.یعنی از بین هفت هزار بار ممکن نیست یک بارش هم اسم شما باشه اون وسط؟

..........................................................................................................
این صحبت درسته از جهتی

البته فکر کنم کامپیوتر بصورت شانسی در یک ثانیه عدد ها رو انتخاب میکنه

سال گذشته هم اگر اشتباه نکنم حدود 900 هزار ثبت نام ایرانی درست داشتیم که 4500 نفر از ایران انتخاب شده بود

نزدیک 2 درصد شانس برای برنده شدن هر نفرCoolCoolCool
تشکر کنندگان: payamshad ، msr839 ، pouya007 ، Msns ، pichak333 ، tabim4 ، pooria_sn1 ، someonelikeyou ، گلنسا ، puryapurya ، farzad parsa
(2015-04-30 ساعت 11:24)Msns نوشته:  همه دم از شانس کم قبولی در لاتری میزنند اما چرا اینقدر بدبینانه و منفی به قضیه همه نگاه میکنند؟از دید من شانس قبولی خیلی خوبی برای همه هست و اونی که قبول میشه هم مثل همه ما ها مثل من مثل تو مثل اون درصد شانس قبولیش نه بیشتر بوده نه کمتر.در اینجا اولویت بندی نداریم که بگیم فلانی بالای لیست بوده!

پس به جای اینکه بگیم نمیشه و امکانش نیست بهتره فکر کنیم چرا ما نتونیم جز اون برنده ها باشیم؟؟مگه فرقی بین یک برنده و یک قبول نشده هست؟

ببینید هر سال تقریبا 7000 نفر قبول میشند از ایران.درسته که تعداد ثبت نام در حد میلیون هست اما شما این طور در نظر بگیرید که هفت هزار بار قرعه کشی میشه!!یعنی اگر دفعه اول اسمتون در نیومد ممکنه با دوم در بیاد.اگر دوم نشد سوم.اگر سوم نشد همینطور ادامه بدید تا 7000.یعنی از بین هفت هزار بار ممکن نیست یک بارش هم اسم شما باشه اون وسط؟

مهم اینه که روی لاتری به عنوان برنامه اصلی زندگی حساب نکرد که اگر کسی برنده نشد ضربه روحی روانی ببینه مخصوصا برای بار اول دومی ها.شما توی بانکی که قراره خونه جایزه بدن حساب باز میکنید که قراره فردا صاحب خونه بشید پس همه برنامه ها به کنار؟!

اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه ولی من یه دوست دارم که 15 ساله مداوم و بدون وقفه داره شرکت می کنه Sad
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، Msns ، pichak333 ، tabim4 ، pooria_sn1
اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه ولی من یه دوست دارم که 15 ساله مداوم و بدون وقفه داره شرکت می کنه Sad
[/quote]

........................................................................................

هر سال شانس من و شما 2 از 100 هست

حالا ممکنه بعضی ها این رو زیاد بدونند

100 تا کاغذ داریم 98 تا ازشون پوچ هستند و دوتا پر حالا شما باید اسم خودتون رو از بینشون در بیاریدCoolCoolCool
تشکر کنندگان: pouya007 ، Msns ، msr839 ، pichak333 ، tabim4 ، pooria_sn1
(2015-04-30 ساعت 12:01)ElAl2014 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 11:24)Msns نوشته:  همه دم از شانس کم قبولی در لاتری میزنند اما چرا اینقدر بدبینانه و منفی به قضیه همه نگاه میکنند؟از دید من شانس قبولی خیلی خوبی برای همه هست و اونی که قبول میشه هم مثل همه ما ها مثل من مثل تو مثل اون درصد شانس قبولیش نه بیشتر بوده نه کمتر.در اینجا اولویت بندی نداریم که بگیم فلانی بالای لیست بوده!

'گاهی نمی شود که نمی شود Cool
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: pouya007 ، Msns ، msr839 ، reza0611 ، pichak333 ، redbull ، tabim4 ، pooria_sn1 ، puryapurya ، farzad parsa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان