کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-01 ساعت 11:07)ostokhan نوشته:  امیدوارم روز خوش نبینین همتون

انقدر برین تو سایت ویزا بولتن تا جون به لب بشید . امیدوارم چشمتون بشه کاسه خون برای اینکه کی ببینید چه زمانی کارنت میشی

نفرین به این طعم شیرین باقلوایی دیده بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان گرامی پذیرای نفرین های این شکلی هستیم!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: redbull ، ostokhan ، pichak333 ، Hezha ، tabim4 ، kuwait ، amin_j ، pooria_sn1
امیدوارم امسالم شرکت خود مهاجرسرا همایش پر کردن فرم های اولیه رایگان بزاره هم فرمو پر کنیم هم دوستانو زیارت کنیم
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، ostokhan ، pichak333 ، pani.sh ، reza0611 ، tenardie2bai ، Hezha ، puryapurya ، tabim4 ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 11:12)abas_kashan نوشته:  امیدوارم امسالم شرکت خود مهاجرسرا همایش پر کردن فرم های اولیه رایگان بزاره هم فرمو پر کنیم هم دوستانو زیارت کنیم

ولی خیلی جالبه
قیافه و تیریپ همدیگه رو ببینیم. من خودم کنجکاوم ببین بچه ها چه تیریپی هستند. ان شااله توی یکی از سفارت های 3 گانه میبینمتون و میگم اااااااااااااااااااااا تویی سام وان؟؟
نیما؟؟ پویا؟؟ عباس؟؟ ردبول؟؟ (نه ببخشید ردبول میگه من قبول نمیشم) و سایر دوستان و آشنایانی که ما رو در شمارش معکوس 2016 همراهی کردند
کاربران در حال بازدید این موضوع: amirrrrrrr، Ehsandaei، fatima96، Hezha، houshym، milade، ostokhan، pani.sh، pichak333، pouya007، R@mtin، reza0611، گلنسا، استارملی، 2 مهمان

این همه دوستان اینجا هستند. پس چرا فعالیتی ندارند. دیگه کلا یه هفته اینجا بیشتر باز نیستش. خوب پی کی میخواید بیاید بحرفید. الان یه اسمهایی میبینم که اصلا سابقه پستی ازشون ندیده بودم
تشکر کنندگان: reza0611 ، pichak333 ، pouya007 ، کوهنورد ، Hezha ، tabim4 ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 11:02)abas_kashan نوشته:  امسال در همین محل با لاتاری خداحافظی میکنم و پولی که جهت این کار سیو کردم به نیازمندی که خودم هستم اهدا نموده و میرم ماشین چینی + مسکن مهر میخرم

در رابطه با ترک اعتیاد به مهاجرسرا از امروز به سایت نوعروس کوچ میکنم تا شاید بختم باز بشه و انگیزه تاهل بهم دست بده

ایشالله بری ماشین و خونه بخری و بعدش بزنه لاتاری برنده بشی بخوره تو برجکت Big Grin Big Grin Big Grin
بعدش ماشینت که چینیه فروش نمیره راحت ، خونت هم که پا در هواست !
بعدش میافتی به قرض و قوله و ... Big Grin Big Grin Big Grin Tongue Tongue Tongue
تشکر کنندگان: ostokhan ، reza0611 ، abas_kashan ، pichak333 ، redbull ، کوهنورد ، pouya007 ، Hezha ، puryapurya ، tabim4 ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 11:22)ostokhan نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: amirrrrrrr، Ehsandaei، fatima96، Hezha، houshym، milade، ostokhan، pani.sh، pichak333، pouya007، R@mtin، reza0611، گلنسا، استارملی، 2 مهمان

این همه دوستان اینجا هستند. پس چرا فعالیتی ندارند. دیگه کلا یه هفته اینجا بیشتر باز نیستش. خوب پی کی میخواید بیاید بحرفید. الان یه اسمهایی میبینم که اصلا سابقه پستی ازشون ندیده بودم

استخوان جان سلام. بعد اعلام نتایج کدوم تاپیک بریم؟Big Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، ostokhan ، pouya007 ، Hezha ، tabim4 ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 11:22)ostokhan نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: amirrrrrrr، Ehsandaei، fatima96، Hezha، houshym، milade، ostokhan، pani.sh، pichak333، pouya007، R@mtin، reza0611، گلنسا، استارملی، 2 مهمان

سلام
من دیشب یادم افتاد ثبت نام کردم ... بعد با این سایت اشنا شدم Smile
به خاطر همین پست نداشتم !
تشکر کنندگان: abas_kashan ، گلنسا ، pichak333 ، reza0611 ، ostokhan ، tenardie2bai ، mona_ir ، pouya007 ، Hezha ، tabim4 ، pooria_sn1
نتایج که ساعت هشت و نیم میاد.
اون موقع هم که اینقدر سرور شلوغه که نمیشه چک کرد.
شب سختی خواهد بود پس.

پیشنهاد میکنم از همین الان بساط قهوه (ترجیحا اسپرسو) رو پهن کنید که اون روز تا صبح بیداریم.
Praise the Lord, my soul; all my inmost being, praise his holy name
Praise the Lord, my soul, and forget not all his benefits—
who forgives all your sins, and heals all your diseases -Psalm 103
تشکر کنندگان: pichak333 ، reza0611 ، redbull ، tenardie2bai ، mona_ir ، pouya007 ، گلنسا ، Hezha ، tabim4 ، kuwait ، taherifar ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 11:25)mona_usa نوشته:  

متاسفانه تاپیکی در دسترس نیست. باید بریم غازمون رو بچرونیم یا اینکه یورش ببریم به تاپیک برندگان 2016.
البته من تو تاپیک برندگان هر سال بعد نتایج میام و دوستان تازه وارد رو راهنمایی میکنم. شما هم میتونید بیاید اونجا
تشکر کنندگان: ziba62ka ، pichak333 ، pouya007 ، Hezha ، tabim4 ، puryapurya ، kuwait ، pooria_sn1
من دو تا از نزدیکانم رفتند و دیگه هم برای همیشه ماندگار شدند

اولی پسر عموم بود که رفت آلمان و الان دو ، سه سالی یکبار میاد حرفی که میزنه همیشه میگه : اونجا بدرد شما نمیخوره
حالا من نمیدونم چرا ؟ چرا بدرد خودش خورده؟ یا شاید چون خیلی سختی کشیده این رو میگه؟

دومی هم یک آشنا دور خانوادگی هست که اونا رفتن ام ری ک ا و هر 3 یا 4 سال یکبار میان . که البته اینا راضین

ناگفته نماند پسر یکی از آشنا ها انگلیس بود وضعشون توپه اونم نموند و برگشت
اون روز تو خیابون دیدمش مونده بودم چی بگم لندن رو ول کردی اومدی اینجا چیکار؟؟؟؟؟؟؟

البته چون وضعشون خوبه اینجا براش به نظرم خیلی بهتر نهایتش سالی یکبار بره مسافرت.

فکر میکنم این حالت برای همه برنده ها پیش بیاد که بعد از برنده شدن و انجام همه کارها تردید داشته باشند.

ایشالا همه برنده بشیم و راحت با تصمیم خودمون تصمیم بگیریم بریم یا نریم.
تشکر کنندگان: redbull ، ostokhan ، mona_ir ، pichak333 ، pouya007 ، گلنسا ، Hezha ، puryapurya ، tabim4 ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 11:35)ostokhan نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 11:25)mona_usa نوشته:  

متاسفانه تاپیکی در دسترس نیست. باید بریم غازمون رو بچرونیم یا اینکه یورش ببریم به تاپیک برندگان 2016.
البته من تو تاپیک برندگان هر سال بعد نتایج میام و دوستان تازه وارد رو راهنمایی میکنم. شما هم میتونید بیاید اونجا
پس قرار بعد اعلام نتیج با همه بچه ها تاپیک برندگان باشه....حتی اگه برنده نشدیم خوب بیایم بگیم.... مگه کناه کردیم برنده نشدیم خوب؟Big Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، pouya007 ، گلنسا ، Hezha ، tabim4 ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 11:35)reza0611 نوشته:  من دو تا از نزدیکانم رفتند و دیگه هم برای همیشه ماندگار شدند

اولی پسر عموم بود که رفت آلمان و الان دو ، سه سالی یکبار میاد حرفی که میزنه همیشه میگه : اونجا بدرد شما نمیخوره
حالا من نمیدونم چرا ؟ چرا بدرد خودش خورده؟ یا شاید چون خیلی سختی کشیده این رو میگه؟

دومی هم یک آشنا دور خانوادگی هست که اونا رفتن ام ری ک ا و هر 3 یا 4 سال یکبار میان . که البته اینا راضین

ناگفته نماند پسر یکی از آشنا ها انگلیس بود وضعشون توپه اونم نموند و برگشت
اون روز تو خیابون دیدمش مونده بودم چی بگم لندن رو ول کردی اومدی اینجا چیکار؟؟؟؟؟؟؟

البته چون وضعشون خوبه اینجا براش به نظرم خیلی بهتر نهایتش سالی یکبار بره مسافرت.

فکر میکنم این حالت برای همه برنده ها پیش بیاد که بعد از برنده شدن و انجام همه کارها تردید داشته باشند.

ایشالا همه برنده بشیم و راحت با تصمیم خودمون تصمیم بگیریم بریم یا نریم.

خب شاید واقعا ما هم نتونید دووم بیاریم.
غم غربت واقعا کم چیزی نیست. من خودم از نزدیک یه مدت احساسش کردم. واقعا دیوانت میکنه
تشکر کنندگان: reza0611 ، گلنسا ، pichak333 ، pouya007 ، pani.sh ، redbull ، Hezha ، puryapurya ، tabim4 ، someonelikeyou ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 11:26)pani.sh نوشته:  

سلام
من دیشب یادم افتاد ثبت نام کردم ... بعد با این سایت اشنا شدم Smile
به خاطر همین پست نداشتم !
روز جمعه تون بخیر ... نمیدونم چرا امروز امیدم به برنده شدن بیشتره امیدوارم همه دوستانم با انگیزه بالا و پر انرژی این روزا رو پشت سر بذارن و این هفته خبرای خوب خوب بشنوید Shy
Like the sun we will live to rise
Like the sun we will live and die
And then ignite again
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، pouya007 ، pani.sh ، redbull ، reza0611 ، mehrdad_latery ، tabim4 ، pooria_sn1
چند سال پیش یکی از اشناهای ما برنده شد ... الان اونجاست ولی خانوادش میگن راضی نیست !
بستگی به روحیه و میزان وابستگی به خانواده داره Smile
تشکر کنندگان: redbull ، reza0611 ، pouya007 ، ostokhan ، khatarnak ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4 ، pooria_sn1
تصاویری از میامی منوره (فلوریدا)

[عکس: bj1hbfr034y0.jpg]

میامی (به انگلیسی: Miami) (تلفظ: /maɪˈæmi/ or /maɪˈæmə/) شهری است در جنوب شرقی ایالت فلوریدا در کشور آمریکا. با احتساب حومه این شهر ۵٬۴۰۰٬۰۰۰ نفر جمعیت دارد.

میامی یک شهر توریستی می‌باشد. میامی به شهر جادو (Magic City) مشهور است.

بندر میامی یکی از بزرگترین و مهمترین بنادر در آمریکاست.
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: redbull ، khatarnak ، کوهنورد ، Hezha ، pichak333 ، Ali_Hunter ، tabim4 ، kuwait ، milad.nas ، pooria_sn1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان