کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
کلا من از هیچی راضی نیستم ....
not been selected نزار این خاطره بد تر از این شه ....
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، ostokhan ، tenardie2bai ، Hezha ، reza0611 ، pichak333 ، tabim4 ، pooria_sn1
سلام دوستان نازمBig Grin

به کجا رسیدید ؟؟؟

4 روز دیگه مونده به اعلام نتایج

الاه و اعلم
تشکر کنندگان: pouya007 ، tenardie2bai ، redbull ، pichak333 ، tabim4 ، pooria_sn1
دوستان فک کنم بیخود نبوده که دوستای 2015 تا صفحه 250 بیشتر نیومدن چون اگه دقت کرده باشید از صفحه 250 به بعد یواش یواش فاز منفی داره شروع میشه ؟ بیخیال فک کنید دور هم چند روز رو گفتید و خندیدید . خوش باشید و سربلند به امید پیروزی . Cool
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، redbull ، Hezha ، reza0611 ، pichak333 ، tabim4 ، kuwait ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 11:35)reza0611 نوشته:  من دو تا از نزدیکانم رفتند و دیگه هم برای همیشه ماندگار شدند

اولی پسر عموم بود که رفت آلمان و الان دو ، سه سالی یکبار میاد حرفی که میزنه همیشه میگه : اونجا بدرد شما نمیخوره
حالا من نمیدونم چرا ؟ چرا بدرد خودش خورده؟ یا شاید چون خیلی سختی کشیده این رو میگه؟

دومی هم یک آشنا دور خانوادگی هست که اونا رفتن ام ری ک ا و هر 3 یا 4 سال یکبار میان . که البته اینا راضین

ناگفته نماند پسر یکی از آشنا ها انگلیس بود وضعشون توپه اونم نموند و برگشت
اون روز تو خیابون دیدمش مونده بودم چی بگم لندن رو ول کردی اومدی اینجا چیکار؟؟؟؟؟؟؟

البته چون وضعشون خوبه اینجا براش به نظرم خیلی بهتر نهایتش سالی یکبار بره مسافرت.

فکر میکنم این حالت برای همه برنده ها پیش بیاد که بعد از برنده شدن و انجام همه کارها تردید داشته باشند.

ایشالا همه برنده بشیم و راحت با تصمیم خودمون تصمیم بگیریم بریم یا نریم.

اما یکی از آشناهای من که یه آقای حدود 60-65 ساله ساکن آلمان هست ، میگه اگر قرار به پ ن ا ه ن د گ ی هم هست بیاین
خودش و همه خواهر و برادراش هم 30 سال پیش از همین راه رفتند.
تشکر کنندگان: khatarnak ، ostokhan ، pouya007 ، redbull ، Hezha ، reza0611 ، tabim4 ، pooria_sn1
(2015-05-01 ساعت 11:50)کوهنورد نوشته:  دوستان فک کنم بیخود نبوده که دوستای 2015 تا صفحه 250 بیشتر نیومدن چون اگه دقت کرده باشید از صفحه 250 به بعد یواش یواش فاز منفی داره شروع میشه ؟ بیخیال فک کنید دور هم چند روز رو گفتید و خندیدید . خوش باشید و سربلند به امید پیروزی . Cool

فاز منفی نبوده بهشون الهام شده که بازنده هستند
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، ostokhan ، reza0611 ، pichak333 ، tabim4 ، kuwait ، pooria_sn1
سلام دوستان
اگه مسخره بازی در نمی اوردن امشب نتایج رو میدیدیم این استرس هم تموم میشد. اما باید تا سه شنبه این استرس لعنتی رو تحمل کنیم.
از خدا میخوام همه مون کوچ کنیم به برندگان 2016. برای منم دعا کنید.
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، Hezha ، reza0611 ، pichak333 ، puryapurya ، ziba62ka ، tabim4 ، kuwait ، pooria_sn1
كيا دوست دارن ٥ مي اينو ببينن؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
[عکس: 25iy8mt.jpg]
می گذرد ...
تشکر کنندگان: redbull ، pichak333 ، Ali_Hunter ، tabim4 ، someonelikeyou
روز جمعه 1394/2/11 ،
ساعت 11:55 به وقت تهران ،
همراه با
abas_kashan، Daretodream، Hezha، keivin، khatarnak، ostokhan، pani.sh، reza0611، کوهنورد و 8 مهمان
همچنان در انتظاریم!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: redbull ، abas_kashan ، khatarnak ، ostokhan ، pichak333
تریپ نا امیدی میام عذر میخام ....
اما من تا جنس اصلی نداشته باشم حال نمیکنم ...اونم چینی سفارش امریکا !!!!Big GrinBig GrinBig Grin
کیفیت زندگی دوبرابر میشه
اصلا با اینجا حال نمیکنم کلا ....
رفتن بهانه کردم
ایالات متحده عایا صدای مرا خواهی شنید ...
خدایی عدم حق خوری و قانون دو دلیل اصلی برای مهاجرت من میباشد

ولی اگه نشه ب نظرت چی میشه ....بسوزیم و بسازیم ؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، msr839 ، گلنسا ، tenardie2bai ، ostokhan ، pichak333 ، tabim4
سر پیری رادیکال بودن بالاترین حد دیوانگی است.

_________________-

امروز انگار همه گی بی حالن پویا جان آقای استخوان- خانوما

آقا یا خانوم کوهنورد با پیامهای خوبتون دوستانی که توی خوابن را بیدار کنید
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، گلنسا ، redbull ، ostokhan ، pichak333 ، tabim4
(2015-05-01 ساعت 11:44)pani.sh نوشته:  چند سال پیش یکی از اشناهای ما برنده شد ... الان اونجاست ولی خانوادش میگن راضی نیست !
بستگی به روحیه و میزان وابستگی به خانواده داره Smile
درسته .یکی از دوستای من 3 سال برای مهاجرت به استرالیا تلاش کرد اما نشد که بشه این بار تونست گرین کارت دانمارک بگیره و خلاصه بعد زحمات فراوون رفت امااااااااااااا از همون اول کارش گریه کردن و افسوس خوردن شد بخاطر دوری از خانواده.اتفاقا اصلا وابسته به خانواده نبود و با مادرش سر ناسازگاری داشت اما بعد از اینکه فاصله زیادی رو حس کرد اینطوری افسردگی گرفت و همیشه پشیمونه و دلتنگ
Like the sun we will live to rise
Like the sun we will live and die
And then ignite again
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، redbull ، pani.sh ، ostokhan ، pichak333 ، reza0611 ، tabim4 ، kuwait
حالا کی دوست داره اینو ببینه؟
...you are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2016
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، pani.sh ، ostokhan ، pichak333 ، John Freeman ، Ali_Hunter ، tabim4 ، kuwait ، taherifar
(2015-05-01 ساعت 11:58)گلنسا نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 11:44)pani.sh نوشته:  چند سال پیش یکی از اشناهای ما برنده شد ... الان اونجاست ولی خانوادش میگن راضی نیست !
بستگی به روحیه و میزان وابستگی به خانواده داره Smile
درسته .یکی از دوستای من 3 سال برای مهاجرت به استرالیا تلاش کرد اما نشد که بشه این بار تونست گرین کارت دانمارک بگیره و خلاصه بعد زحمات فراوون رفت امااااااااااااا از همون اول کارش گریه کردن و افسوس خوردن شد بخاطر دوری از خانواده.اتفاقا اصلا وابسته به خانواده نبود و با مادرش سر ناسازگاری داشت اما بعد از اینکه فاصله زیادی رو حس کرد اینطوری افسردگی گرفت و همیشه پشیمونه و دلتنگ
نمیدونم همه میرن چرا افسردگی و پشیمونی و دلتنگی میگیرن ولی هیچکی بر نمیگرده؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: pouya007 ، گلنسا ، redbull ، tenardie2bai ، ostokhan ، pani.sh ، pichak333 ، puryapurya ، reza0611 ، tabim4
فكر كنم واسه كسايي كه دانشجوي شهر ديگه بودن و از خونه دور بودن تحمل غم غربت و دوري راحت تر باشه
می گذرد ...
تشکر کنندگان: pouya007 ، redbull ، گلنسا ، ali diana ، ostokhan ، puryapurya ، pichak333 ، reza0611 ، tabim4 ، kuwait
موضوع اینه که ما تو ایران زیاد تن به کار نمیدیم و راحت طلبیم (البته ببخشید همه اینطوری نیستن ) ولی در بلاد کفر از صبح تا غروب باید درست و حسابی کار کنیم تا به نتیجه برسیم و این دقیقا چیزی که ما ایرانیها رو کلافه میکنه و نمیتونیم باهاش کنار بیایم. وگرنه از همین موضوع میشه نتیجه گرفت همه چیزش رو حساب و کتابه برعکس اینجا.Sad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان