کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوستان اگر امریکا هر جهنمی هم که باشه اما تجربه کردن اون و شکست خوردن در امریکا اوج پیروزی !!!!!
بهتر از یکنواختی و غم و قصه و ....اینهاست
پس برید و اماده شید و وسایل جمع کنید با این هدف برید ک میخاید ی تجربه جدید پیدا کنید و بمیرید !!! تا اینکه اینجا بمیرید ....التبه بلانصبت شماها
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، ostokhan ، mvreza ، pichak333 ، tenardie2bai ، amirrrrrrr ، tabim4 ، Hezha ، mehrdad_latery
(2015-05-01 ساعت 12:08)pani.sh نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:00)shahin2737 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 11:58)گلنسا نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 11:44)pani.sh نوشته:  چند سال پیش یکی از اشناهای ما برنده شد ... الان اونجاست ولی خانوادش میگن راضی نیست !
بستگی به روحیه و میزان وابستگی به خانواده داره Smile
درسته .یکی از دوستای من 3 سال برای مهاجرت به استرالیا تلاش کرد اما نشد که بشه این بار تونست گرین کارت دانمارک بگیره و خلاصه بعد زحمات فراوون رفت امااااااااااااا از همون اول کارش گریه کردن و افسوس خوردن شد بخاطر دوری از خانواده.اتفاقا اصلا وابسته به خانواده نبود و با مادرش سر ناسازگاری داشت اما بعد از اینکه فاصله زیادی رو حس کرد اینطوری افسردگی گرفت و همیشه پشیمونه و دلتنگ
نمیدونم همه میرن چرا افسردگی و پشیمونی و دلتنگی میگیرن ولی هیچکی بر نمیگرده؟

اره اگه اینقدر بده چرا برنمیگردن ؟
همش غر میزنن ... میگن بده و ... ولی حاضر نیستن برگردن !

روشون نميشه حتما Big Grin

(2015-05-01 ساعت 12:11)redbull نوشته:  دوستان اگر آمریکا هر جهنمی هم که باشه اما تجربه کردن اون و شکست خوردن در آمریکا اوج پیروزی !!!!!
پس برید و اماده شید و وسایل جمع کنید با این هدف برید ک میخاید ی تجربه جدید پیدا کنید و بمیرید !!! تا اینکه اینجا بمیرید ....التبه بلانصبت شماها

به اين ميگن حرف حساب
می گذرد ...
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، ostokhan ، pichak333 ، amirrrrrrr ، tabim4 ، Hezha
از دوستان عزیز خواهشمندم ذره ای در تصمیمی که گرفتن دودل نشن و شک نکنن! در این راه ثابت قدم باشید! حتی اگه خدای نکرده لاتاری هم نشد!
******************************************************************************************************************
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: msr839 ، ostokhan ، khatarnak ، redbull ، pichak333 ، tabim4 ، Hezha
(2015-05-01 ساعت 11:44)pani.sh نوشته:  چند سال پیش یکی از اشناهای ما برنده شد ... الان اونجاست ولی خانوادش میگن راضی نیست !
درسته .یکی از دوستای من 3 سال برای مهاجرت به استرالیا تلاش کرد اما نشد که بشه این بار تونست گرین کارت دانمارک بگیره و خلاصه بعد زحمات فراوون رفت امااااااااااااا از همون اول کارش گریه کردن و افسوس خوردن شد بخاطر دوری از خانواده.اتفاقا اصلا وابسته به خانواده نبود و با مادرش سر ناسازگاری داشت اما بعد از اینکه فاصله زیادی رو حس کرد اینطوری افسردگی گرفت و همیشه پشیمونه و دلتنگ

به 2 دلیل
1. اینکه برگردن و مورد تمسخر دیگران قرار بگیرن که این یکی فقر فرهنگی ایرانیها رو میرسونه
2. یک سری ها خانه و خانواده تشکیل دادن اونجا و دیگه براشون امکانپذیر نیست یه بار دیگه نقل مکان کنند.
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، khatarnak ، redbull ، pichak333 ، amirrrrrrr ، tabim4 ، Hezha ، گلنسا
(2015-05-01 ساعت 12:11)msr839 نوشته:  

(2015-05-01 ساعت 12:11)redbull نوشته:  دوستان اگر آمریکا هر جهنمی هم که باشه اما تجربه کردن اون و شکست خوردن در آمریکا اوج پیروزی !!!!!

به اين ميگن حرف حساب

آمریکا جهنم نیست این ما هستیم که زندگی را برای خود جهنم می کنیم

اگر احساس می کنید که توی محیط غریب دل تنگ وطن میشید

دل تنگ خانواده میشید خوب نرید جای برید که

حداقل بتونید برگردید

وقتی احساس می کنید که با فرهنگ مدرن و غربی هم خون نمیشید

برگردید اونا مثل ما نیستن عاشق چشمو ابروی ما باشند

انها با خودشان هم خشک صحبت می کنند...

پس معیار های را برای خودتان مذ نظر بگیرید

اگر احساس می کنید توانایی های متلک پرونی انهارا ندارید

اگر احساس می کنید که نمی توانید با محیطش بسازید نرید

امریکا سرزمین فرصتهاست از دست ند ید
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، redbull ، pichak333 ، amirrrrrrr ، tabim4 ، Hezha
473 صفحه آرزو / توهم / خیال
واقعا یکی از مشکلاتی که این ثبت نام تو لاتاری داره همین استرس الکی و مسخره ای هس که به آدم دس میده و ساعت هایی که هدر میره سر همین خیال پردازی . یعنی من خیلی خودمو کنترل کردم که از مهر که ثبت نام کردم بی خیال لاتاری شم تا اعلام نتایج منتها یه ماه اخیر هی میام یه سری مطلب این ور اون ور میخونم آخر سرم به احتمال بالای 90 درصد قبول نمیشم . مثل سال گذشته و مثل یکی دیگر از دوستان من که 10 ساله داره ثبت نام میکنه و هنوز اسمش در نیومده . حالا شما حسابشو بکنید که توی این ده سال ، اگر یه ماه تو توهم بوده باشه هر سال میشه ده ماه وقت تلف کنی و اعصاب خورد کنی . آخر سرشم با کلمه ی NOT روبرو میشه . البته نمیخوام کسی رو نا امید کنم . ولی خوب احتمال برنده شدن کمه دیگه . باز هم ثبت نام خواهم کرد ولی باید یه فکری بکنم به حال این روزایی که آدم میره تو برزخ و توهم تا 5 می که دوباره به روال عادی بر میگرده (اونم بعد از یه افسردگی خفیف/شدید که به خاطر کلمه ی NOT بش دس میده). کلا روی این قضیه ی لاتاری اصن نباید حساب باز کرد حتی به اندازه ی یه نخود .
از این طرفم بعضیا خیلی باحالن سال اول ثبت نام میکنن همون سالم قبول میشن .
بد بینی خوب نیست ولی خوش بینی افراطی هم خوب نیست . کلا لاتاری بنا بر اینه که کسی قبول نشه . مگر این که خلافش ثابت شه و یکی این وسط استثنا دراد.
حیف این یه ماهی که الاف بودم و از کار و زندگی افتادم .
تشکر کنندگان: msr839 ، khatarnak ، pouya007 ، pichak333 ، amirrrrrrr ، tabim4 ، Hezha ، puryapurya ، amin_j
ولي به نظر من بيشتر نق زدنا به خاطر حس حسادت ايرانياي خارج نشين هست كه اصلا دوست ندارن ايرانياي داخل كشور بيان اونجاها
يه جورايي حس ميكنن جاشون تنگ ميشه
می گذرد ...
تشکر کنندگان: ostokhan ، khatarnak ، pouya007 ، tenardie2bai ، redbull ، pichak333 ، John Freeman ، pani.sh ، tabim4 ، Hezha ، we are one ، puryapurya ، kuwait
آمریکا برای خیلی از مردمان کشورهای دیگه آرزو نیست وگرنه تعداد شرکت کننده هاش 14 میلیون نبود. اونجا برای ایرانیها آرزوست که 1/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها رو به خودشون اختصاص میده.
ایران = 1/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها
260 کشور دیگه = 13/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها
ایران با بیش از 1 میلیون ثبت نام کننده. به نظرم وزارت امور خارجه آمریکا باید توجه جداگونه ای به ایرانیها داشته باشه
تشکر کنندگان: khatarnak ، pouya007 ، msr839 ، redbull ، pichak333 ، amirrrrrrr ، tabim4 ، Hezha ، we are one ، puryapurya ، kuwait
رفتید امریکا همرنگ جماعت شید ...
تشکر کنندگان: ostokhan ، khatarnak ، msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، foruzanfar ، Hezha ، we are one
شخصی نزد حکیمی آمد و گفت:
آیا خبر داری فلان شخص
درباره تو چنین و چنان میگوید
و بسیار از تو غیبت و بدگویی نمود.

حکیم با تبسم رو به او کرد و جواب داد:
آن شخص تیری را بسویم پرتاب کرد
اما به من نرسید،
پس چرا تو آن تیر را از زمین برداشتی و در قلب من فرو کردی ؟!!

یادمان نرود هیچوقت سبب نقل کینه ها و دشمنیها نباشیم ...
"شاد و ثروتمند و پر انرژی باشید عزیزان

دوستان شاد باشید من رفتم توستم بر می گردم
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، amirrrrrrr ، tabim4 ، Hezha ، taherifar
(2015-05-01 ساعت 12:17)khatarnak نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:11)msr839 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 11:58)گلنسا نوشته:  درسته .یکی از دوستای من 3 سال برای مهاجرت به استرالیا تلاش کرد اما نشد که بشه این بار تونست گرین کارت دانمارک بگیره و خلاصه بعد زحمات فراوون رفت امااااااااااااا از همون اول کارش گریه کردن و افسوس خوردن شد بخاطر دوری از خانواده.اتفاقا اصلا وابسته به خانواده نبود و با مادرش سر ناسازگاری داشت اما بعد از اینکه فاصله زیادی رو حس کرد اینطوری افسردگی گرفت و همیشه پشیمونه و دلتنگ

به اين ميگن حرف حساب

آمریکا جهنم نیست این ما هستیم که زندگی را برای خود جهنم می کنیم

اگر احساس می کنید که توی محیط غریب دل تنگ وطن میشید

دل تنگ خانواده میشید خوب نرید جای برید که

حداقل بتونید برگردید

وقتی احساس می کنید که با فرهنگ مدرن و غربی هم خون نمیشید

برگردید اونا مثل ما نیستن عاشق چشمو ابروی ما باشند

انها با خودشان هم خشک صحبت می کنند...

پس معیار های را برای خودتان مذ نظر بگیرید

اگر احساس می کنید توانایی های متلک پرونی انهارا ندارید

اگر احساس می کنید که نمی توانید با محیطش بسازید نرید

آمریکا سرزمین فرصتهاست از دست ند ید

ببخشيدا ، ناراحت نشيد يه وقت ، ولي اگه ما ايرانيا بهشت هم بريم باز نق ميزنيم
كلا نارضايتي و شاكي بودن توو خون ما ايرانياست
می گذرد ...
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، redbull ، tenardie2bai ، pichak333 ، endeavour ، tabim4 ، Hezha ، puryapurya ، taherifar
(2015-05-01 ساعت 12:01)کوهنورد نوشته:  موضوع اینه که ما تو ایران زیاد تن به کار نمیدیم و راحت طلبیم (البته ببخشید همه اینطوری نیستن ) ولی در بلاد کفر از صبح تا غروب باید درست و حسابی کار کنیم تا به نتیجه برسیم و این دقیقا چیزی که ما ایرانیها رو کلافه میکنه و نمیتونیم باهاش کنار بیایم. وگرنه از همین موضوع میشه نتیجه گرفت همه چیزش رو حساب و کتابه برعکس اینجا.Sad

من مدير مستقيمم يك خانم امريكايي ٥٠ سالست اهل نيويورك ... با اينكه به نظر ما ايرانيا٥٠ سال سن زياديه و ديگه يواش يواش خودشو بايدبراى خوش آمدگويى به حضرت عزرائيل آماده كنه اما برعكس اين خانم به طور شگفت انگيزى انرژيك و سرحاله ... صبح ها سر ساعت ٧ قبل از خيلى از ما جوونها سر كارش مياد سات ٦:٣٠ ديرتر از همه هم ميره خونه تازه اگه كار ناتموم داشته باشه تا تمومش نكنه نميره و دائماً يا تو ميتينگه يا بازديد از بيمارستان ها..ايرانيها رو هم خيلى دوست داره هميشه ميگه تو ميدل ايست بهترين و نزديكترين آدمها به امريكاييي ها ايرانيان ... ميگفت زمان حادثه ١١ سپتامبر با خانواده نشسته بوديم پاى تلويزيون و با چشم گريون داشتيم خبرها رو پى گيرى ميكرديم كه تو سى ان ان خبرى پخش شد مربوط به ايران : تعداد زيادى از مردم ايران با روشن كردن شمع مراتب همدردى خودشون رو با بازماندگان حادثه ١١ سپتامبر ابراز كردند ... ميگفت از يه طرف اشك غم و از يك طرف اشك شوق ميريختيم ، تو اون وضعيت بد شما ايرانيها اولين كسايى بوديد كه با ما و مردم ما همدردى كرديد اينو ما يادمون نميره تازه روابط دوستى ما ريشه تو تاريخ هم داره

باور كنيد اين ملت دليل پيشرفتشون نه حكومتشونه نه چيز ديگه بلكه خودشون بودند سخت كوشند زن و مردشون پير و جوونشون ... حالا استثناعاتى هم دارند كه اون همه جا هست
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، pouya007 ، foruzanfar ، pichak333 ، tabim4 ، Hezha ، we are one ، puryapurya ، kuwait ، گلنسا ، کوهنورد ، amin_j ، DELPHI5 ، taherifar
(2015-05-01 ساعت 12:23)redbull نوشته:  رفتید آمریکا همرنگ جماعت شید ...
نازی
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، pouya007 ، pichak333 ، Hezha
برنده شدن نزدیک ماست ,سه روز پر از احساس شوق رسیدن به خواسته رو با این جمله زمزمه میکنم چون من برنده ام در هر حالت ,خداروشکر هم در لاتاری ۲۰۱۶برنده شدم ,هم در زندگی برنده ام ,چون حس خوب رو الان هم دارم برنده ام چون خداروشکر همه چیز بر وفق مراده و همه چیز میسر و ممکن هست چه قبل اعلام نتایج چه بعد اعلام نتایج ,نتیجه هر چی باشه من اینو با شهامت دوباره اعلام میکنم من برنده ام خداروشکر
[font=Tahoma]خدارو شکر همه چیز روبراهه[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر همه چیز بر وفق مراده[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر ویزاامریکاروبه شیوه ای عالی گرفتم[/font]Smile
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، tenardie2bai ، pichak333 ، tabim4 ، Hezha
این لاتاری از 1000 تا قرص اکس بدتره... هی توهم می زنمBig Grin
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، pouya007 ، tenardie2bai ، pichak333 ، amirrrrrrr ، tabim4 ، Hezha ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان