کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-03 ساعت 18:50)reza0611 نوشته:  مهاجرسرا خیلی سنگین و کند شده لطفا رسیدگی کنید

تعداد که از 40-50 بالاتر میره اینجوری میشه ظاهرا
Praise the Lord, my soul; all my inmost being, praise his holy name
Praise the Lord, my soul, and forget not all his benefits—
who forgives all your sins, and heals all your diseases -Psalm 103
تشکر کنندگان: lottory2015 ، pichak333 ، m.a.masoud ، matinng ، alirezanz
(2015-05-03 ساعت 18:32)mona_usa نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 18:19)John Freeman نوشته:  سوال پایان ترم تاپیک شمارش معکوس:
چه جذابیتی در مهاجرت به آمریکا نسبت به مهاجرت به اروپا و یا بالعکس وجود داره ؟ (20 نمره)

اولين چيزي كه به ذهنم مياد اينه كه تو اروپا خيلي بيشتر نژاد پرست هست...
بعدش پهناوري آمريكا كه با آب و هواي مختلف مي توني انتخاب كني ...
و بعد قدرت جهانيش كه به هيچكس پنهان نيست... بهم ي حس قدرت ميده ... Big Grin

نژاد پرست ؟ تو اروپا؟ دوست عزيز پيشنهاد ميكنم يه تحقيقي در اين زمينه انجام بدين فعلا ما خودمون از همه نژاد پرست تريم
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
تشکر کنندگان: غلام دلخوش ، amirrrrrrr ، pichak333 ، matinng ، samirasamira1010 ، MEHR52
چه جذابیتی در مهاجرت به آمریکا نسبت به مهاجرت به اروپا و یا بالعکس وجود داره ؟ (20 نمره)

برای من آمریکا برای مهاجرت بهتره چون بستگان زیادی اونجا دارم و از طرفی احساس می کنم مهاجرها رو راحت تر می پذیرن ولی برای کسی که توی ایران دلبستگی داره حالا چه کار و چه خانواده اروپا از نظر رفت و آمد به ایران راحت تره
تشکر کنندگان: pichak333 ، lottory2015 ، matinng ، John Freeman ، tabim4 ، alirezanz
تجربه ثابت کرده اونا که بی خیال تر هستند بهتر قبول می شوند
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: pani.sh ، motinus ، engmadelat ، matinng ، tabim4 ، farzad parsa ، alirezanz
چقدر سایت کند شده Sad

چقدر سایت کند شده Sad
تشکر کنندگان: lottory2015 ، amirrrrrrr ، matinng ، alirezanz ، someonelikeyou
دقیقا فردا چه ساعتی چک کنیم؟
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
(2015-05-03 ساعت 19:20)parisrose22 نوشته:  دقیقا فردا چه ساعتی چک کنیم؟

فردا دقيقا‌ً ساعت 8:30 شب ميري توي سايت اعلام نتايج... ولي هرچي ميزني مي بيني كه باز نميشه....

يادت مياد كه نتايج سه شنبه اعلام ميشه... براي همين 24 ساعت بعد، دوباره ميايي و همين مراحل رو تكرار ميكني
Big GrinBig Grin
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
(2015-05-03 ساعت 18:49)payamshad نوشته:  :
(2015-05-03 ساعت 18:42)mona_usa نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 18:40)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 16:47)mona_usa نوشته:  دوستان كسي مي دونه براي قرعه كشي ايا از نرم افزار استفاده ميشه؟؟ چه نرم افزاري؟؟؟Cool
میخوای هکش کنیBig Grin یا قفلش رو بشکونی و تو پروسه نفوذ کنی. یعنی اگه بشه چی میشه

ميخواستم ببينم چه جوريه... هك شايد Big GrinCool

Big Grin با برنامه Paint داداش تو اگه هکش کنی احتیاج به لاتاری نداری خودشون میان میبرنت Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
با فتوشاپ نامه قبولي درست كنم؟Big Grin
تشکر کنندگان: tabim4 ، alirezanz ، lighter ، milade ، ostokhan
برای کسانی که از اول همراه تاپیک شمارش معکوس بودند یک نگاه به گذشته خالی از لطف نیست زمان چه سریع میگذرد خاطرم هست دوست خوبمون علیرضا (گیتار) یک پست گذاشت که با خط درشت قرمز نوشته بود ۱۸۰ روز تا اعلام نتایج! و پیش خودم فکر کردم کی تا اون موقع و الان فقط ۴۸ ساعت باقی مانده... اما فرقش این هست که اوایل در شمارش معکوس یک پستی می گذاشتیم که کمبود وقت باعث شد که فقط پست ها را بخوانم حالا با انرژی و سرعتی که دوستان دارند به مطالب هم نمی شود رسید Smile یک پست قشنگی از یکی از مدیران مهاجرسرا داشتم می خواندم که تجربه اش در آمریکا و برخورد زیبایی که باهاش شده بود و حس خوب انسان بودن را نقل می کند خواستم با دوستان شیر کنم ضمنا یک نیمچه تبلیغی هم برای تاپیک لاس وگاس بشود Wink.
در پایان در این روزهای آخر ممنون از تک تک دوستانی که با پست هایشان به تاپیک امید شور و هیجان دادند به امید برنده شدن تمام کسانی که واقعا لیاقت برنده شدن دارند و این مساله برایشان سرگرمی نیست آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

(2014-12-05 ساعت 03:17)زری وحدتی نوشته:  ... باورم نمیشد چقدر راحت بهم اعتماد کردن و احساس خوب انسانیت بهم دست داد. اینکه لازم نبود برا اثبات حرفم دلیل بیارم و یا شاهدی و یا امضایی!! در حالی که تمام مدت من فک میکردم اگه ...
برای دوستانی که آشنایی ندارند برای خواندن مطلب بالا اینجا کلیک کنند.
خيلي دوست دارم ببينم كه اكثر بچه هاي مهاجر سرا برنده شدن. خدايا چي ميشه؟ يه نظري به اين بچه ها بكن!!!
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: mona_ir ، motinus ، tabim4 ، reza0611 ، alirezanz ، lighter ، we are one ، manheb1 ، javadgorgani ، amin_j ، ghzlsa
(2015-05-03 ساعت 18:47)John Freeman نوشته:  

پاسختون خوب بود ولی بهتر بود بیشتر روی مسائل اصلی مثل تناسب بین هزینه ها و مخارج زندگی ( به طور عام ) ؛ شرایط بازنشستگی(این خیلی خیلی مهمه چون بالاخره هممون یه روز پیر میشیم) خدمات پزشکی و هزینه های پزشکی؛ قدرت پاسپورت ؛ و به طور کلی مواردی که برای شخص مهاجر توی سن و سال ما مهمه (چون بطور متوسط غالب بچه های این سایت دیگه سن و سالی دارن بهم می زنن و خیلی مهمه در کشوری که توی شرایط فعلی قراره برن به چه حقوقی و در طی چه زمانی قراره برسن) تکیه بیشتری بشه. در ضمن فکر میکنم مسائلی مانند نژاد پرستی رو میشه با اتکای به قانون برخورد اصولی باهاش کرد پس جای نگرانی نیست.
بازم ممنون از دقت نظرتون

من به طور كل گفتم اگه وارد جزئيات بشيم خيلي موارد هست... البته بگم هزينه هاي پزشكي خيلي بالاستا....و هزينه تحصيل در دانشگاههاي خوبش....
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، John Freeman ، tabim4 ، pouya007 ، farzad parsa ، alirezanz
(2015-05-03 ساعت 19:06)kamyar2 نوشته:  

نژاد پرست ؟ تو اروپا؟ دوست عزيز پيشنهاد ميكنم يه تحقيقي در اين زمينه انجام بدين فعلا ما خودمون از همه نژاد پرست تريم
بيا منو بزنBig Grin
در كل كشورهاي آمريكا كانادا و استراليا مهاجرپذيرتر هستند به همين دليل كمتر نژاد پرستن...
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، tabim4 ، farzad parsa ، alirezanz ، lighter ، milade
(2015-05-03 ساعت 19:36)amir_cool_2001 نوشته:  خيلي دوست دارم ببينم كه اكثر بچه هاي مهاجر سرا برنده شدن. خدايا چي ميشه؟ يه نظري به اين بچه ها بكن!!!

چند وقت پيش يه عكس اينجا گذاشته بودم كه تصويري كه ما از 15 ارديبهشت در ذهن داريم و تصويري كه واقعاً اتفاق ميفته رو خيلي زيبا نشون ميداد.... اما متاسفانه هرچي گشتم نبود.
احتمالاً‌ در بين مشكلات فني سايت از دست رفت / خيلي تصوير قشنگي بود و گوياي همه چيز ...

اما از صميم قلب آرزو ميكنم بهترين ها براي همه دوستان اتفاق بيفته

[عکس: 165151__nature-beauty-fall-winter-season...year_t.jpg]
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: tabim4 ، mona_ir ، pouya007 ، farzad parsa ، motinus ، alirezanz ، javadgorgani ، faryas
بعضی از کاربرها ماشالا چه فعالیتی دارند ظرف یکسال از عضو شدند 4 ستاره و عضو با سابقه

من 3 ساله هنوز رو عضو موندم سرعت در حد حلزون
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، alirezanz ، lighter ، pouya007 ، faryas ، ghzlsa
(2015-05-03 ساعت 19:45)mona_usa نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 19:06)kamyar2 نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 18:19)John Freeman نوشته:  
بيا منو بزنBig Grin
تو چرا انقد تمایلات پرخاشگرانهء شدید داری؟؟؟‍!
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: alirezanz ، MEHR52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان