کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-03 ساعت 18:11)payamshad نوشته:  [quote='amirrrrrrr' pid='603333' dateline='1430659990']
دوستان یه سوال دارم.
اینکه موقع قبولی نام سفارتی که باید بری رو مینویسه. درسته؟
ظاهرا میشه عوض کرد. آیا شک و شبهه ای ایجاد میکنه و سوال و جواب میکنن که چرا میخای عوض کنی؟

نه شک و شبه ای ایجاد نمیکنه . ولی بنظر شخصی بنده برای اینکه زمان از دست ندی برای نامه نگاری و جواب همون سفارتی رو که انتخاب کردن برو
البته نظر شخصی منه Wink
[/نه مشکلی نداره.شما موقع تکمیل فرم ها میتونید هر سفارتی که میخواین انتخاب کنید.
تشکر کنندگان: alirezanz
(2015-05-03 ساعت 19:11)lottory2015 نوشته:  
تجربه ثابت کرده اونا که بی خیال تر هستند بهتر قبول می شوند
خیلی جالب بود فقط در یک جمله با یک مثال بسیار واضح و شفاف قانون جذب را نفی و ابطال کردی هر چند گفته میشه قانون جذب در مورد قرعه کشی و بخت آزمایی تاثیر و کاربرد نداره
تشکر کنندگان: LORDAmiroo
(2015-05-03 ساعت 20:06)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 19:45)mona_usa نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 19:06)kamyar2 نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 18:32)mona_usa نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 18:19)John Freeman نوشته:  
بيا منو بزنBig Grin
تو چرا انقد تمایلات پرخاشگرانهء شدید داری؟؟؟‍!
بهم برچسب نزنTongue
تشکر کنندگان: tabim4 ، alirezanz ، milade ، MEHR52
(2015-05-03 ساعت 18:19)John Freeman نوشته:  سوال پایان ترم تاپیک شمارش معکوس:
چه جذابیتی در مهاجرت به آمریکا نسبت به مهاجرت به اروپا و یا بالعکس وجود داره ؟ (20 نمره)

امریکا جاستین بیبه داره اونجا نداره
خارج
تشکر کنندگان: tabim4 ، milade ، nima_no ، faryas
سلام سلام سلام به همگی
ماشالله فعالیت 560 !!!!
بیشتر از نتایج لاتاری که 5 می اعلام میشه هیجان دارم برای قسمت بعدی فیلم person of interest اونم 5 می قست بعدش میاد Big Grin
به امید موفقیت همگی نه تنها توی لاتاری بلکه تمام مراحل زندگی Smile
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، alirezanz ، Ali_Hunter
سلام به همه

اوففف دو ساعته از یونی اومدم دارم پستارو میخونم تازه تموم شد Smile
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: we are one
آقا من الان ماه رو دیدم کامل شده بود،پس من حتما میرم آمریکا .این از من
تشکر کنندگان: alirezanz ، pouya007 ، milade ، abas_kashan ، Abdorrezaa
[عکس: 2u5tda9.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، pouya007 ، manheb1 ، javadgorgani ، nima2016 ، aryano ، ostokhan ، Ali_Hunter ، MEHR52
Smile
کاربران در حال بازدید این موضوع: alirezanz، amirrrrrrr، bahram2014، crysis، Ehsandaei، foosher، Gl@diator، irtbat، javadgorgani، lighter، mona_usa، nora62، runioe، saidoo، samirasamira1010، Un4given، سوار، 3 کاربر مخفی، 5 مهمان
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: mona_ir
حالافهمیدم ظاهرا دوستان فقط از این جور سوالها خوششون می آد:
ببخشید نتایج کی اعلام میشه؟
انوخ اعتراض معتراض هم میشه کرد؟ کجا؟کی؟ آشنا دارین اونجا؟
من دلم همش غینج میره چی کار کنم؟
مرررررسی
(حتما با لحن زری لوسه بخونین )
تشکر کنندگان: alirezanz
عزیزانی که در این ساعات پایانی به قفل شدن تاپیک مونده. لطف کرده ورتبه دادند ولی من ندیدم و برایشان جبران نکرده ام .بفرمایند تا تقدیم کنم.تا یک وقت خدای نکرده حقی به گردن ما نمونده باشه اونوقت قبول نشیم Wink .به امید موفقیت همه شما.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: alirezanz ، javadgorgani ، ostokhan
یه درخواست و خواهش عاجزانه از مدیران و گردانندگان این تاپیک دارم.میدونم چواب منفیه ولی خواهش میکنم اگه میشه این تاپیک قفل بشه چون بی محتوای کامل شده یعنی باید ده صفحه و بیشتر بخونیم شاید یه چیز توش پیدا شاید بشه. انگار فقط میخوان رتبشون بالا بره و رکورد صفحاتو بشکونن درد دل و پیغام خصوصی رو هم تو تاپیک میدن. امیدوارم زود وقت برسه تا از این اوضاع در بیایم. میخواد به خیلی ها هم بر بخوره بخوره. باید بر بخوره.بابا یکم منطقی تر هم میشه پست گذاشت. چه وضعیه؟ امروز واسه چند ساعت سایت بالا نمی آمد بعد از وارد شدن دیدیم نزدیک 50 صفحه بیشتر شده. میای میخونیش وقت میاری میبینی بابا هیچی توش نیست. همش پوچ و بی محتوا. هنوز اعلام نشوده آسمون ریسمون میبافن. بابا بی خیال شورشو در آوردید بزارید یکم هم محتوا داشته باشه اینجا. الان یکی از بیرون ببینه اینجارو چی میگه؟
بی خیال. شرمنده مدیران و دوستان شدم که اینجور نوشتم. از صمیم قلب برای برخی از دوستان از صمیم قلب عذر خواهی میکنم و بای برخی هم آرزوی آرامش چون اوضاع این تاپیک از نداشتن آؤامش برخی دوستان است.
بدرود دوستان خوب و خوبتر
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: aaraam
(2015-05-03 ساعت 18:36)shahin2737 نوشته:  49 ساعت و 50 دقیقه دیگه.
شما هم منتظر هستی ؟ شما که یکبار برنده شدی
تشکر کنندگان: alirezanz ، shahin2737
(2015-05-03 ساعت 20:57)runioe نوشته:  یه درخواست و خواهش عاجزانه از مدیران و گردانندگان این تاپیک دارم.میدونم چواب منفیه ولی خواهش میکنم اگه میشه این تاپیک قفل بشه چون بی محتوای کامل شده یعنی باید ده صفحه و بیشتر بخونیم شاید یه چیز توش پیدا شاید بشه. انگار فقط میخوان رتبشون بالا بره و رکورد صفحاتو بشکونن درد دل و پیغام خصوصی رو هم تو تاپیک میدن. امیدوارم زود وقت برسه تا از این اوضاع در بیایم. میخواد به خیلی ها هم بر بخوره بخوره. باید بر بخوره.بابا یکم منطقی تر هم میشه پست گذاشت. چه وضعیه؟ امروز واسه چند ساعت سایت بالا نمی آمد بعد از وارد شدن دیدیم نزدیک 50 صفحه بیشتر شده. میای میخونیش وقت میاری میبینی بابا هیچی توش نیست. همش پوچ و بی محتوا. هنوز اعلام نشوده آسمون ریسمون میبافن. بابا بی خیال شورشو در آوردید بزارید یکم هم محتوا داشته باشه اینجا. الان یکی از بیرون ببینه اینجارو چی میگه؟
بی خیال. شرمنده مدیران و دوستان شدم که اینجور نوشتم. از صمیم قلب برای برخی از دوستان از صمیم قلب عذر خواهی میکنم و بای برخی هم آرزوی آرامش چون اوضاع این تاپیک از نداشتن آؤامش برخی دوستان است.
بدرود دوستان خوب و خوبتر

نازی

داداش توی تاپیک شمارش معکوس شما انتظار داری ریاضیات دوم انیشتین حل بشه که محتوا تولید بشه ؟ :|
خو 4 تا ادم دور هم جمع شدن استرس همدیگه رو کم کنن حالا شما اگر دنبال محتوا هستی سایر قسمت های فروم پر از محتواهای شیک هست که حاصل تجربیات انسان هاست
اینجا یه دور همی هست ... همین و بس :| Cool Shy
تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، someonelikeyou ، tapartoor600 ، MEHR52 ، DELPHI5
(2015-05-03 ساعت 20:57)runioe نوشته:  یه دخواست و خواهش عاجزانه از میران و گردانندگان این تاپیک دارم میدونم چواب منفیه ولی خ.اهش میکنم اگه میشه این تاپیک قفل بشه چون بی محتوای کامل شده یعنی باید ده صفحه و بیشتر بخونیم شاید یه چیز توش پیدا شاید بشه. انگار فقط میخوان رتبشون بالا بره و رکورد صفحاتو بشکونن. امیدوارم زود وقت برسه تا از این اوضاع در بیایم. میخواد به خیلی ها هم بر بخوره بخوره. باید بر بخوره.بابا یکم منطقی تر هم میشه پست گذاشت. چه وضعیه؟ امروز واسه چند ساعت سایت بالا نمی آمد بعد از وارد شدن دیدیم نزدیک 50 صفحه بیشتر شده. میای میخونیش وقت میاری میبینی بابا هیچی توش نیست. همش پوچ و بی محتوا. هنوز اعلام نشوده آسمون ریسمون میبافن. بابا بی خیال شورشو در آوردید بزارید یکم هم محتوا داشته باشه اینجا. الان یکی از بیرون ببینه اینجارو چی میگه؟
بدرود دوستان خوب و خوبتر
کاملا حق با شماست دوست عزیز ولی لحنتون متاسفانه بسی تنده

اگه دنبال محتوا هستید تاپیکای خیلی زیاد هست تو این فروم که سرشار از محتواست لازم نیست اینجا وقتتون تلف شه مظمون تاپیک مشخصه.
اتفاقا اگه از دید مثبت نگاه کنید. دیدنه اینهمه شور و هیجان بچه ها ادم رو سر شوق میاره و با نقطه نظرات دیگران هم اشنا میشه.

درست نیست همرو با لحن تند خطاب کنید

پست موقت
تشکر کنندگان: mona_ir ، javadgorgani ، MEHR52 ، Gl@diator

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان