کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-03 ساعت 20:57)runioe نوشته:  یه درخواست و خواهش عاجزانه از مدیران و گردانندگان این تاپیک دارم.میدونم چواب منفیه ولی خواهش میکنم اگه میشه این تاپیک قفل بشه چون بی محتوای کامل شده یعنی باید ده صفحه و بیشتر بخونیم شاید یه چیز توش پیدا شاید بشه. انگار فقط میخوان رتبشون بالا بره و رکورد صفحاتو بشکونن درد دل و پیغام خصوصی رو هم تو تاپیک میدن. امیدوارم زود وقت برسه تا از این اوضاع در بیایم. میخواد به خیلی ها هم بر بخوره بخوره. باید بر بخوره.بابا یکم منطقی تر هم میشه پست گذاشت. چه وضعیه؟ امروز واسه چند ساعت سایت بالا نمی آمد بعد از وارد شدن دیدیم نزدیک 50 صفحه بیشتر شده. میای میخونیش وقت میاری میبینی بابا هیچی توش نیست. همش پوچ و بی محتوا. هنوز اعلام نشوده آسمون ریسمون میبافن. بابا بی خیال شورشو در آوردید بزارید یکم هم محتوا داشته باشه اینجا. الان یکی از بیرون ببینه اینجارو چی میگه؟
بی خیال. شرمنده مدیران و دوستان شدم که اینجور نوشتم. از صمیم قلب برای برخی از دوستان از صمیم قلب عذر خواهی میکنم و بای برخی هم آرزوی آرامش چون اوضاع این تاپیک از نداشتن آؤامش برخی دوستان است.
بدرود دوستان خوب و خوبتر

رفیق زیاد سخت نگیر، تو شروع تاپیک برندگان لاتاری 2015 خوندم که خود مدیران گفته بودند دیگه حالا مثل تاپیک شمارش معکوس نیست که هرکی هرچی دلش خواست بزاره لطفا مطالب مفیدتر بزارند و فلان ... این یعنی چی، یعنی اینکه تاپیک شمارش معکوس همینجوریه بزار راحت باشن، اگه مطالب مفید میخوای تاپیک بولتن ویزا یا برندگان لاتاری یا کلیرنس برندگان و اینارو بخون....
تشکر کنندگان: mona_ir
(2015-05-03 ساعت 21:04)milade نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 20:57)runioe نوشته:  یه درخواست و خواهش عاجزانه از مدیران و گردانندگان این تاپیک دارم.میدونم چواب منفیه ولی خواهش میکنم اگه میشه این تاپیک قفل بشه چون بی محتوای کامل شده یعنی باید ده صفحه و بیشتر بخونیم شاید یه چیز توش پیدا شاید بشه. انگار فقط میخوان رتبشون بالا بره و رکورد صفحاتو بشکونن درد دل و پیغام خصوصی رو هم تو تاپیک میدن. امیدوارم زود وقت برسه تا از این اوضاع در بیایم. میخواد به خیلی ها هم بر بخوره بخوره. باید بر بخوره.بابا یکم منطقی تر هم میشه پست گذاشت. چه وضعیه؟ امروز واسه چند ساعت سایت بالا نمی آمد بعد از وارد شدن دیدیم نزدیک 50 صفحه بیشتر شده. میای میخونیش وقت میاری میبینی بابا هیچی توش نیست. همش پوچ و بی محتوا. هنوز اعلام نشوده آسمون ریسمون میبافن. بابا بی خیال شورشو در آوردید بزارید یکم هم محتوا داشته باشه اینجا. الان یکی از بیرون ببینه اینجارو چی میگه؟
بی خیال. شرمنده مدیران و دوستان شدم که اینجور نوشتم. از صمیم قلب برای برخی از دوستان از صمیم قلب عذر خواهی میکنم و بای برخی هم آرزوی آرامش چون اوضاع این تاپیک از نداشتن آؤامش برخی دوستان است.
بدرود دوستان خوب و خوبتر

نازی

داداش توی تاپیک شمارش معکوس شما انتظار داری ریاضیات دوم انیشتین حل بشه که محتوا تولید بشه ؟ :|
خو 4 تا ادم دور هم جمع شدن استرس همدیگه رو کم کنن حالا شما اگر دنبال محتوا هستی سایر قسمت های فروم پر از محتواهای شیک هست که حاصل تجربیات انسان هاست
اینجا یه دور همی هست ... همین و بس :| Cool Shy

والله...Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: shahin2737
(2015-05-03 ساعت 16:17)faryas نوشته:  3 - 4 تا کاربر امیدوارم قول ک داده بود پاش وایسید
من رو تو شادی خودتون سهیم کنید

بازگشت غرور آفرین فریاس رو به عرصه با شکوه شمارش معکوس ۲۰۱۶ را گرامی میداریم
من سر قولم هستم چخارشنبه صبح شماره کارتتو با ایمیل بفرست واسم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، faryas
نتایج مشخص شده فقط هنوز تو سایت نزدن.
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
(2015-05-03 ساعت 21:04)milade نوشته:  
بدرود دوستان خوب و خوبتر

نازی

داداش توی تاپیک شمارش معکوس شما انتظار داری ریاضیات دوم انیشتین حل بشه که محتوا تولید بشه ؟ :|
خو 4 تا ادم دور هم جمع شدن استرس همدیگه رو کم کنن حالا شما اگر دنبال محتوا هستی سایر قسمت های فروم پر از محتواهای شیک هست که حاصل تجربیات انسان هاست

ممکنه در مورد ریاضیات دوم اینشتن یکم بیشتر توضیح بدید?

[/quote]

ممکنه در مورد ریاضیات دوم اینشتن یکم بیشتر توضیح بدید?
تشکر کنندگان: javadgorgani ، milade
(2015-05-03 ساعت 21:04)milade نوشته:  نازی

ریاضیات دوم انیشتین ؟ تا حالا نشنیده بودم ! میشه توضیحی در موردش بدین؟
تشکر کنندگان: ostokhan ، milade ، alirezanz
اول برای همتون در این روز های سخت خواستار صبر هستم.
بعد ارزو می کنم همگی همیشه برنده باشین و فقط به برنده شدن در لاتاری اکتفا نکنید و در همه مراحل زندگی به دنبال برنده شدن باشید.
برای برنده های امثال هم آرزو می کنم که روابط ایران-امریکا یکم بهتر بشه و در زمان عظیمتشون با پرواز مستقیم از ایران به امریکا بروند.
شماره كيس :احتمال افتادن زباله فضایی تو سرم بیشتر از قبولیم هست. اخه هر کی رو می شناسم امسال شرکت کرده. ( شده قضیه بخت آزمایی که همه به امید برنده شدن بلیط میخرن و همه هم می بازن)
تعداد : خودم + خودم
سفارت :
رؤيت قبولي :
ارسال فرمها :
كارنت :
نامه دوم :
مصاحبه :
كلير :
مقصد :

اگر قبول نشدید ، ناراحت نشید ، چرا که زندگی خیلی واقعی تر از اونی هست که ما همیشه در ذهنمون ازش تصور داریم.Cool
تشکر کنندگان: mona_ir ، ziba62ka
(2015-05-03 ساعت 20:20)crysis نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 18:19)John Freeman نوشته:  سوال پایان ترم تاپیک شمارش معکوس:
چه جذابیتی در مهاجرت به آمریکا نسبت به مهاجرت به اروپا و یا بالعکس وجود داره ؟ (20 نمره)

آمریکا جاستین بیبه داره اونجا نداره

پسر من ساکن لس آنجلس می باشد...در بلاد آمریکا بجز سرخپوستها که ساکنان کهن قاره جدیدند بقیه افراد مانند ما هستند فقط والدینشان چند ده سال زودتر از ما مهاجرت کرده اند......اگر عرض اندامی بکنند میزنیم تو سرشان(البته با تحصیل و کسب ثروت)....پس بلاد آمریکا هم کمی تا قسمتی واس ماس....بدین خاطر از بلاد یوروپ بهتر و جذابتره.....
تشکر کنندگان: nima_no ، tabim4 ، mona_ir ، ostokhan ، shahin2737 ، Mansour92
دوستان راهنمایی کنند

این تغییر امضا در کدوم قسمت کنترل پنل هست.
من هر چی می گردم پیدا نمی کنم.!؟

متشکرم
شماره كيس :احتمال افتادن زباله فضایی تو سرم بیشتر از قبولیم هست. اخه هر کی رو می شناسم امسال شرکت کرده. ( شده قضیه بخت آزمایی که همه به امید برنده شدن بلیط میخرن و همه هم می بازن)
تعداد : خودم + خودم
سفارت :
رؤيت قبولي :
ارسال فرمها :
كارنت :
نامه دوم :
مصاحبه :
كلير :
مقصد :

اگر قبول نشدید ، ناراحت نشید ، چرا که زندگی خیلی واقعی تر از اونی هست که ما همیشه در ذهنمون ازش تصور داریم.Cool
تشکر کنندگان: غلام دلخوش
(2015-05-03 ساعت 21:06)BLACK_DAY نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 20:57)runioe نوشته:  یه دخواست و خواهش عاجزانه از میران و گردانندگان این تاپیک دارم میدونم چواب منفیه ولی خ.اهش میکنم اگه میشه این تاپیک قفل بشه چون بی محتوای کامل شده یعنی باید ده صفحه و بیشتر بخونیم شاید یه چیز توش پیدا شاید بشه. انگار فقط میخوان رتبشون بالا بره و رکورد صفحاتو بشکونن. امیدوارم زود وقت برسه تا از این اوضاع در بیایم. میخواد به خیلی ها هم بر بخوره بخوره. باید بر بخوره.بابا یکم منطقی تر هم میشه پست گذاشت. چه وضعیه؟ امروز واسه چند ساعت سایت بالا نمی آمد بعد از وارد شدن دیدیم نزدیک 50 صفحه بیشتر شده. میای میخونیش وقت میاری میبینی بابا هیچی توش نیست. همش پوچ و بی محتوا. هنوز اعلام نشوده آسمون ریسمون میبافن. بابا بی خیال شورشو در آوردید بزارید یکم هم محتوا داشته باشه اینجا. الان یکی از بیرون ببینه اینجارو چی میگه؟
بدرود دوستان خوب و خوبتر
کاملا حق با شماست دوست عزیز ولی لحنتون متاسفانه بسی تنده

اگه دنبال محتوا هستید تاپیکای خیلی زیاد هست تو این فروم که سرشار از محتواست لازم نیست اینجا وقتتون تلف شه مظمون تاپیک مشخصه.
اتفاقا اگه از دید مثبت نگاه کنید. دیدنه اینهمه شور و هیجان بچه ها ادم رو سر شوق میاره و با نقطه نظرات دیگران هم اشنا میشه.

درست نیست همرو با لحن تند خطاب کنید

پست موقت

دوست گلم در آخر متنم شرمندگی خودمو ابراز گردم ولی ظاهرا لحن شرمندگیم کمرنگ تر از بقیه متنم بوده. بازم عذر میخواهم. نیمه پر را هم بنگریم بد نیست.SadCool
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام این روزای آخر تاپیک از دستم در رفته
بابام میخواد‌کمرشو عمل کنه و منم چند روزه درگیر دکتر و بیمارستان و این چیزام دعاکنید بابام‌خوب بشه و منم لاتاری برنده بشم

یه جریانی در یکی از پست های من پیش اومده بود ( مسیر بویین زهرا ) میخام بگم منم میدونم لاتاری پایان راه نیس و به هر حال همه ما یک مسیری در زندگیمون داریم که هرکدوم به روشی باید به آخرش برسیم توی اون پست که من به شوخی دو مسیری که زندگی من میتونه طی کنه که آخرش به هر دو مسیر به مردن من ختم میشه رو به اتوبان ساوه و جاده پر دست انداز بویین زهرا تشبیه کردم مسئله فقط کیفیت مسیره بعله زندگی همه ماها چند تا نقطه عطف داره دانشگاه کار ازدواج و چند مورد دیگه
پس همه ما مث هم هستیم اونایی که امریکا هستن هم همینجورند فقط دانشکاه آزاد دار قوز آباد و شریف و هاروارد فرق میکنن
عدالت و کرامت انسانی در محل کار و زندگی در جاهای مختلف!! متفاوت هستن و خیلی تفاوت کیفیت های مختلف

خب پس نظر من اینه که ما یا لاتاری برنده میشیم و میریم یه کیفیت 4k رو تجربه میکنیم یا اینجا میمونیم و همون مراحلو با کیفیت آنالوگ میگذرونیم

و ای کاااش لاتاری برنده بشیم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، moxtar88 ، mona_ir ، ostokhan ، amirrrrrrr ، Ali_Hunter ، amin_j ، taherifar
بدرود دوستان خوب و خوبتر
اقا صب تالا گیر دادن هااااااااااااا.
کسی قرار نیس به زور جایی باشه.........
وای خداجووووووووووووووووووووووووون..........
تشکر کنندگان:
لقمان در ششمین نصیحت ‏خود به پسرش چنین می‏فرماید: «... واصبر علی ما اصابك ان ذلك من عزم الامور; با استقامت و صبور باش، كه این از كارهای مهم و اساسی است.»

خدایا آنچه خوبه برامون اوکیش کن اگرهم زمان میبره ما صابریم

کاربران در حال بازدید این موضوع: abas_kashan، aryano، BLACK_DAY، crysis، fmsdsc، foosher، hamidrezamg، irtbat، javadgorgani، JAVID2015، kamyar2، m.a.masoud، mohsen1991، mona_usa، mvreza، nima_no، saidoo، soroosh yz، tenardie2bai، validehghanizadeh، الیور، استارملی، غلام دلخوش، 2 کاربر مخفی، 3 مهمان
تشکر کنندگان: pouya007 ، mona_ir ، faryas ، tenardie2bai
(2015-05-03 ساعت 21:20)someonelikeyou نوشته:  دوستان سلام این روزای آخر تاپیک از دستم در رفته
بابام میخواد‌کمرشو عمل کنه و منم چند روزه درگیر دکتر و بیمارستان و این چیزام دعاکنید بابام‌خوب بشه و منم لاتاری برنده بشم

یه جریانی در یکی از پست های من پیش اومده بود ( مسیر بویین زهرا ) میخام بگم منم میدونم لاتاری پایان راه نیس و به هر حال همه ما یک مسیری در زندگیمون داریم که هرکدوم به روشی باید به آخرش برسیم توی اون پست که من به شوخی دو مسیری که زندگی من میتونه طی کنه که آخرش به هر دو مسیر به مردن من ختم میشه رو به اتوبان ساوه و جاده پر دست انداز بویین زهرا تشبیه کردم مسئله فقط کیفیت مسیره بعله زندگی همه ماها چند تا نقطه عطف داره دانشگاه کار ازدواج و چند مورد دیگه
پس همه ما مث هم هستیم اونایی که آمریکا هستن هم همینجورند فقط دانشکاه آزاد دار قوز آباد و شریف و هاروارد فرق میکنن
عدالت و کرامت انسانی در محل کار و زندگی در جاهای مختلف!! متفاوت هستن و خیلی تفاوت کیفیت های مختلف

خب پس نظر من اینه که ما یا لاتاری برنده میشیم و میریم یه کیفیت 4k رو تجربه میکنیم یا اینجا میمونیم و همون مراحلو با کیفیت آنالوگ میگذرونیم

و ای کاااش لاتاری برنده بشیم

انشاءالله که شفا پیدا کنند و خودت هم راهی سیاتل بشی بابا خیلی وقته خونت خالی مونده Big Grin
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، Ali_Hunter ، taherifar
(2015-05-03 ساعت 21:17)nima_no نوشته:  دوستان راهنمایی کنند

این تغییر امضا در کدوم قسمت کنترل پنل هست.
من هر چی می گردم پیدا نمی کنم.!؟

متشکرم

سلام
دوست عزیز تا تعداد ارسال هاتون به ده تا نرسه نمی تونید امضا درست کنید
تشکر کنندگان: pouya007 ، nima_no

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان