کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
Smile 
(2015-05-03 ساعت 18:19)John Freeman نوشته:  سوال پایان ترم تاپیک شمارش معکوس:
چه جذابیتی در مهاجرت به آمریکا نسبت به مهاجرت به اروپا و یا بالعکس وجود داره ؟ (20 نمره)

چه سوال باحالی پرسیدی. در تاپیکی که همه امیدواریم اما احتمالا دو سه نفر بیشتر قبول نمیشن (تجربه سالهای قبل این رو میگه)

در شرایط کلی:
اولین نکته به نظرم زبانه. انگلیسی زبانیه که تقریبا همه ما یک حداقلی از اون رو میدونیم. حداقل در مدرسه با اون آشناییم اما بقیه زبانها نه (بجز افرادی که به هر دلیل زبانهای دیگر رو میدونند) (مساله زبان بسیار مهمه مخصوصا اینکه ندونستنش تاثیر بسیار زیادی در ایجاد افسردگی مهاجرت داره)

دوم تنوع همراه با پیشرو بودن در زمینه های مختلف. شاید در اروپا بعضی کشورها از چند نظر قدرت بالایی داشته باشن اما کشوری که تقریبا در همه زمینه ها پیشروست آمریکاست. (این فقط یک نسبته و کسی منکر قدرت بالای آلمان، انگلیس و ... در بسیاری زمینه ها نیست پس عاشقان اروپا شاکی نشید)( این مساله در ایجاد زمینه های شغلی متنوع برای یک تخصص ثابت تاثیر زیادی داره. چیزی که برای یک مهاجر بسیار مهمه)

سوم اقلیم. محدودیت اقلیم در اروپا و اینکه غالبا اقلیمهای سرد رو داره چندان برای ما ایرانیها خوشایند نیست. اما در آمریکا تقریبا همه اقلیمها رو داریم و امکان انتخاب زیاده

چهارم اینکه انگار آمریکاییها در کل باحالترند
چه طولانی شد...Big Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، mona_ir ، John Freeman
یعنی الان کیا برنده شدن
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
(2015-05-03 ساعت 19:45)mona_usa نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 19:06)kamyar2 نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 18:32)mona_usa نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 18:19)John Freeman نوشته:  سوال پایان ترم تاپیک شمارش معکوس:
چه جذابیتی در مهاجرت به آمریکا نسبت به مهاجرت به اروپا و یا بالعکس وجود داره ؟ (20 نمره)

اولين چيزي كه به ذهنم مياد اينه كه تو اروپا خيلي بيشتر نژاد پرست هست...
بعدش پهناوري آمريكا كه با آب و هواي مختلف مي توني انتخاب كني ...
و بعد قدرت جهانيش كه به هيچكس پنهان نيست... بهم ي حس قدرت ميده ... Big Grin

نژاد پرست ؟ تو اروپا؟ دوست عزيز پيشنهاد ميكنم يه تحقيقي در اين زمينه انجام بدين فعلا ما خودمون از همه نژاد پرست تريم
بيا منو بزنBig Grin
در كل كشورهاي آمريكا كانادا و استراليا مهاجرپذيرتر هستند به همين دليل كمتر نژاد پرستن...

ببخشيد من قصدم بي احترامي نبود اگه هم بي احترامي شده معذرت ميخوام ولي به نظرم مهاجر پذيري با نژاد پرستي دو مقوله جداست اروپا هم مهاجر پذير هستند ولي چون معمولا كسي به كار كسي كاري نداره از اين رو امريكا به نظرمون بهتر مياد
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
تشکر کنندگان:
(2015-05-03 ساعت 21:21)saidoo نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 20:57)runioe نوشته:  یه درخواست و خواهش عاجزانه از مدیران و گردانندگان این تاپیک دارم.میدونم چواب منفیه ولی خواهش میکنم اگه میشه این تاپیک قفل بشه چون بی محتوای کامل شده یعنی باید ده صفحه و بیشتر بخونیم شاید یه چیز توش پیدا شاید بشه. انگار فقط میخوان رتبشون بالا بره و رکورد صفحاتو بشکونن درد دل و پیغام خصوصی رو هم تو تاپیک میدن. امیدوارم زود وقت برسه تا از این اوضاع در بیایم. میخواد به خیلی ها هم بر بخوره بخوره. باید بر بخوره.بابا یکم منطقی تر هم میشه پست گذاشت. چه وضعیه؟ امروز واسه چند ساعت سایت بالا نمی آمد بعد از وارد شدن دیدیم نزدیک 50 صفحه بیشتر شده. میای میخونیش وقت میاری میبینی بابا هیچی توش نیست. همش پوچ و بی محتوا. هنوز اعلام نشوده آسمون ریسمون میبافن. بابا بی خیال شورشو در آوردید بزارید یکم هم محتوا داشته باشه اینجا. الان یکی از بیرون ببینه اینجارو چی میگه؟
بی خیال. شرمنده مدیران و دوستان شدم که اینجور نوشتم. از صمیم قلب برای برخی از دوستان از صمیم قلب عذر خواهی میکنم و بای برخی هم آرزوی آرامش چون اوضاع این تاپیک از نداشتن آؤامش برخی دوستان است.
بدرود دوستان خوب و خوبتر
اقا صب تالا گیر دادن هااااااااااااا.
کسی قرار نیس به زور جایی باشه.........
وای خداجووووووووووووووووووووووووون..........

داداش مجبور نیستی بیای بخونی اینجا پای منبر با کلاس دانشگاه نیس که بخواد محتوایی داشته باشه همین که زور میزنی همشو میخونی یعنی خیلی برات جذابه مگه نه بچه ها
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، amirrrrrrr ، shahin2737 ، ziba62ka ، taherifar
إِنَّ الَّذینَ تَوَفَّاهُمُ الْمَلائِکَةُ ظالِمی‏ أَنْفُسِهِمْ قالُوا فیمَ کُنْتُمْ قالُوا کُنَّا مُسْتَضْعَفینَ فِی الْأَرْضِ قالُوا أَ لَمْ تَکُنْ أَرْضُ اللَّهِ واسِعَةً فَتُهاجِرُوا فیها فَأُولئِکَ مَأْواهُمْ جَهَنَّمُ وَ ساءَتْ مَصیراً

کسانى که فرشتگان جانشان را مى‌گیرند و آنان بر خود ستم روا داشته‌اند، به ایشان گویند در چه حال بودید؟ گویند ما در سرزمین خود مستضعف بودیم، گویند آیا مگر زمین خداوند وسیع نبود که بتوانید در آن [به هر کجا که خواهید] هجرت کنید؟ سرا و سرانجام اینان جهنم است و چه بد سرانجامى است‌.

خدایا ما میخوایم مهاجرت کنیم ولی نمیشه
تشکر کنندگان: pouya007 ، faryas ، Alirezawee
(2015-05-03 ساعت 20:53)shahin2737 نوشته:  عزیزانی که در این ساعات پایانی به قفل شدن تاپیک مونده. لطف کرده ورتبه دادند ولی من ندیدم و برایشان جبران نکرده ام .بفرمایند تا تقدیم کنم.به امید موفقیت همه شما.
حقتو بهم ادا کن تا ازت راضی باشم!!!!! Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، shahin2737 ، taherifar
إِنَّ الَّذینَ تَوَفَّاهُمُ الْمَلائِکَةُ ظالِمی‏ أَنْفُسِهِمْ قالُوا فیمَ کُنْتُمْ قالُوا کُنَّا مُسْتَضْعَفینَ فِی الْأَرْضِ قالُوا أَ لَمْ تَکُنْ أَرْضُ اللَّهِ واسِعَةً فَتُهاجِرُوا فیها فَأُولئِکَ مَأْواهُمْ جَهَنَّمُ وَ ساءَتْ مَصیراً
کسانى که فرشتگان جانشان را مى‌گیرند و آنان بر خود ستم روا داشته‌اند، به ایشان گویند در چه حال بودید؟ گویند ما در سرزمین خود مستضعف بودیم، گویند آیا مگر زمین خداوند وسیع نبود که بتوانید در آن [به هر کجا که خواهید] هجرت کنید؟ سرا و سرانجام اینان جهنم است و چه بد سرانجامى است‌.
تشکر کنندگان: kamyar2 ، shahin2737 ، lottory2015 ، merdas ، Alirezawee
(2015-05-03 ساعت 21:33)غلام دلخوش نوشته:  إِنَّ الَّذینَ تَوَفَّاهُمُ الْمَلائِکَةُ ظالِمی‏ أَنْفُسِهِمْ قالُوا فیمَ کُنْتُمْ قالُوا کُنَّا مُسْتَضْعَفینَ فِی الْأَرْضِ قالُوا أَ لَمْ تَکُنْ أَرْضُ اللَّهِ واسِعَةً فَتُهاجِرُوا فیها فَأُولئِکَ مَأْواهُمْ جَهَنَّمُ وَ ساءَتْ مَصیراً

ميشه ميشه اگه از ته قلبت باشه يه روزي ميشه
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
تشکر کنندگان:
[عکس: Untitled.png]
تشکر کنندگان: pouya007 ، mona_ir ، ostokhan ، tabim4 ، lottory2015 ، Hezha ، merdas
(2015-05-03 ساعت 21:28)someonelikeyou نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 21:21)saidoo نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 20:57)runioe نوشته:  یه درخواست و خواهش عاجزانه از مدیران و گردانندگان این تاپیک دارم.میدونم چواب منفیه ولی خواهش میکنم اگه میشه این تاپیک قفل بشه چون بی محتوای کامل شده یعنی باید ده صفحه و بیشتر بخونیم شاید یه چیز توش پیدا شاید بشه. انگار فقط میخوان رتبشون بالا بره و رکورد صفحاتو بشکونن درد دل و پیغام خصوصی رو هم تو تاپیک میدن. امیدوارم زود وقت برسه تا از این اوضاع در بیایم. میخواد به خیلی ها هم بر بخوره بخوره. باید بر بخوره.بابا یکم منطقی تر هم میشه پست گذاشت. چه وضعیه؟ امروز واسه چند ساعت سایت بالا نمی آمد بعد از وارد شدن دیدیم نزدیک 50 صفحه بیشتر شده. میای میخونیش وقت میاری میبینی بابا هیچی توش نیست. همش پوچ و بی محتوا. هنوز اعلام نشوده آسمون ریسمون میبافن. بابا بی خیال شورشو در آوردید بزارید یکم هم محتوا داشته باشه اینجا. الان یکی از بیرون ببینه اینجارو چی میگه؟
بی خیال. شرمنده مدیران و دوستان شدم که اینجور نوشتم. از صمیم قلب برای برخی از دوستان از صمیم قلب عذر خواهی میکنم و بای برخی هم آرزوی آرامش چون اوضاع این تاپیک از نداشتن آؤامش برخی دوستان است.
بدرود دوستان خوب و خوبتر
اقا صب تالا گیر دادن هااااااااااااا.
کسی قرار نیس به زور جایی باشه.........
وای خداجووووووووووووووووووووووووون..........

داداش مجبور نیستی بیای بخونی اینجا پای منبر با کلاس دانشگاه نیس که بخواد محتوایی داشته باشه همین که زور میزنی همشو میخونی یعنی خیلی برات جذابه مگه نه بچه ها

+
تشکر کنندگان:
یه جمله بود یه جا خوندم جالب بود دیدم مناسب احوالات الانه تا حدودی ، میگه :

خوشحال باش ،

فردا روز بدتریه !

شرمنده یه کم نا امید کننده اس ولی خوب حقیقتیه که تا پس فردا اکثر ماها

خواهیم چشید !

البته اصلا با این جمله موافق نیستم از هیچ جهتی نه اخلاقی نه شرعی این طرز

تفکر درست نیست اما خوب تا الان واسه من این جور بوده سال ها ! هر روز بدتر از دیروز !
تشکر کنندگان: nima2016 ، pouya007 ، javadgorgani ، ostokhan ، shahin2737 ، lottory2015 ، merdas ، MEHR52
[عکس: yeawqb1a08q2.jpg]

خدایا دیگه چیزی به اعلام نتایج نمونده،
یادته روزی که ثبت نام کردم گفتم من میخوام برنده باشم؟
حالا وقتشه...
کمکم کن!
"مهاجر کوچک"
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، Paradox ، nima2016 ، mona_ir ، Fifi2015 ، Ali_Hunter ، amirmc ، Mansour92 ، MEHR52 ، Gl@diator ، taherifar ، DELPHI5
بدرود دوستان خوب و خوبتر
دوست بسیار عزیز و گرامی این توجه و حس همدلی شما بزرگواری شما را می رساند و برای ما محترم می باشید ولی دقت نمائید که فلسفه وجودی این تاپیک مثل یک سالن انتظار می ماند که دوستان دور هم جمع شده اند و در عین حال که لحظه شماری می کنند همدیگر را دعوت به صبر و شکیبایی می کنند به همدیگز دلداری و روحیه می دهند؛ با همدیگه آشنا می شوند و احیاناً همقطاران خود را در آینده شناسایی می کنند ،بحث های فان برای بالا بردن روحیه و ایجاد یک فضای شاد و مفرح می کنند.
اصلا قرار نیست این تاپیک یک تاپیک راهنمایی , پر محتوا نمی دونم جامع با مطالب بدر بخور , تبادل اطلاعات مهاجرتی و کمک به دوستان با ارائه پاسخهای تخصصی باشد زیرا چنین اهدافی در تخصص این تاپیک نمی باشد . دوستانی که می خواهند اطلاعات و مطالب مفید و بدربخور و راهنمایی های خوب در زمینه مهاجرت کسب کند اصلا توصیه نمی شود وقتشان را در این تاپیک صرف کنند و یا تلف کنند.برای این منظور تاپیک های تخصصی در بخشهای جداگانه این فروم وجود دارند که هرکدامشان دریایی از معلومات را در بطن خود دارند.
تشکر کنندگان: feidom30 ، pouya007 ، ostokhan ، nima2016 ، abas_kashan ، saidoo ، someonelikeyou ، Ali_Hunter ، lottory2015 ، aydin-j ، DELPHI5
چرا كسي به من رتبه نميده عايا
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4
(2015-05-03 ساعت 21:44)tabim4 نوشته:  
بدرود دوستان خوب و خوبتر
دوست بسیار عزیز و گرامی این توجه و حس همدلی شما بزرگواری شما را می رساند و برای ما محترم می باشید ولی دقت نمائید که فلسفه وجودی این تاپیک مثل یک سالن انتظار می ماند که دوستان دور هم جمع شده اند و در عین حال که لحظه شماری می کنند همدیگر را دعوت به صبر و شکیبایی می کنند به همدیگز دلداری و روحیه می دهند؛ با همدیگه آشنا می شوند و احیاناً همقطاران خود را در آینده شناسایی می کنند ،بحث های فان برای بالا بردن روحیه و ایجاد یک فضای شاد و مفرح می کنند.
اصلا قرار نیست این تاپیک یک تاپیک راهنمایی , پر محتوا نمی دونم جامع با مطالب بدر بخور , تبادل اطلاعات مهاجرتی و کمک به دوستان با ارائه پاسخهای تخصصی باشد زیرا چنین اهدافی در تخصص این تاپیک نمی باشد . دوستانی که می خواهند اطلاعات و مطالب مفید و بدربخور و راهنمایی های خوب در زمینه مهاجرت کسب کند اصلا توصیه نمی شود وقتشان را در این تاپیک صرف کنند و یا تلف کنند.برای این منظور تاپیک های تخصصی در بخشهای جداگانه این فروم وجود دارند که هرکدامشان دریایی از معلومات را در بطن خود دارند.
حالا هرچی هست و نیست 4 روز دیگه تموم میشه و در این فروم بسته. بنابراین کمی صبوری پیشه کنیدو برای شما مکنه این محیط کسالت بار باشه ولی خیلی ها به یک امیدی اینجا میان. خدایا این 2 روز آتی رو به خیر بگذرون
تشکر کنندگان: pouya007 ، Fifi2015 ، tabim4 ، abas_kashan ، milade ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان