کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-04 ساعت 15:28)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 13:24)trader نوشته:  یکی از دوستان ما سالها در به در لاتاری بود . از قضا برنده شد و رفت آمریکا .حدودا هشت سالی هم اونجا بود . ماه پیش برای همیشه برگشت ایران . در ضمن ایشون پزشک عمومی بود ! اگه آمریکا باشیو درامد خوب نداشته باشی از جهنم هم برات بدتره ...Smile
دوستان این شماره کیس دقیقا چه تاثیری داره ؟ ممکنه بیشتر توضیح بدید

ایران برای بیشتر دکترها بهشته ، و هیج جای دنیا مثل ایران اینقدر به دکترها پول نمیدن البته نه همه دکترها

این تاپیکم جای باحالی ها ، خوب حالا که اومدم بگذآرید یکی ۲ تا سوال هم جواب بم ، هر کسی که برنده می شه توی همون نامه ی اول که برنده شدنش رو اعلام متکنن یه شماره هم بهش اعلام میکنن که از اون به بعد تو تمام مراحل اون شماره معرف اون آدم هست ، از جمله تو مصاحبه ، یه موضوعی که گویا سوال خیلی ها هست اینه که این شماره کیس پایین که همه دوستش دارن برای چی هست .هر شماره کیس از چند قسمت تشکیل شده اول سال قبولی که امسال ۲۰۱۶ هست ، بعد این که از سهمیه کدام قاره به شما ویزا داده میشه که اونایی که از ایران ثبت نام کردن همه AS هستن که یعنی آسیا ، بعدم یه شماره بعد از اون ، حالا بولتن ویزا که همون برنامه ای هست که مشخص میکنه که هر ماه تا چه شماره ای از هر قاره مصاحبه میشن هر ماه از سایت رسمی دولت آمریکا اعلام میشه که از همون شماره ای استفاده میشه که آخر کیس نامبرتون هست ، مثلا فرض کنید این شماره کیس باشه : 2016AS00006773 ,این یعنی که تا رنج شماره هایی که شامل ۶۷۷۳ باشه اعلام نشده ، شخص دارای این شماره از سهمیه آسیا نباید منتظر وقت برای مصاحبه باشه ، پس برای همینه که ملت دوست دارن شماشون پایین تر باشه که سریع تر مصاحبه بشن که یه وقت تو داستان های کلیر و اینا که خودش یه موضوع جداست گیر نکنن و خلاصه ویزا گیرشون نیاد،
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: gallow ، pouya007 ، lottory2015 ، tabim4 ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 13:43)amin-rabiei نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 13:40)lottory2015 نوشته:  بچه ها فرض کنید فردا ساعت 8:30 شب شده
بعد شمارتون رو تو سایت میزنید و میبینید قبول شدید
اولین کاری که میکنید چیه؟؟؟

اول یه داد میزنم ساختمون بریزه. بعدشم صبر میکنم تا فردا که سریع با شرکت پاریزتراول تماس بگیرم.

اول یه جیغ سپس به همسرم و بعد به دوستان مهاجرسرا میگم
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: lottory2015 ، pouya007 ، tabim4 ، alirezanz ، Ali Sepehr ، lighter ، puryapurya
من هر سال ( از 2006) خواستم شرکت کنم و یا یادم رفته یا گفتم ما از این شانسا نداریم و ..... امسال اولین باره و شدیدا استرس دارم و مثل یکی از دوستان از کار و زندگی افتادم امیدوارم منم جز کسانی که سرنوشتشون عوض میشه باشم
تشکر کنندگان: pouya007 ، lottory2015 ، bardia55 ، tabim4 ، alirezanz ، mona_ir ، azadeh.mohamad
(2015-05-04 ساعت 16:05)elahe mousavi نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 13:40)lottory2015 نوشته:  بچه ها فرض کنید فردا ساعت 8:30 شب شده

اول یه داد میزنم ساختمون بریزه. بعدشم صبر میکنم تا فردا که سریع با شرکت پاریزتراول تماس بگیرم.

منم از خوشحالی میپرم تو بغل همسره نداشته ام !!!!!!
چه خبره ۴ تا کاربر یهو اخراج شدند ! صحنه خیلی عجیبی این تایپیک اخراجی داده من داخلش نبودم !!!!!
تشکر کنندگان: lottory2015 ، pouya007 ، nima2016 ، tabim4 ، alirezanz ، amin_j ، puryapurya ، azadeh.mohamad ، DELPHI5
بچه ها آماده شید
کم کم باید چمدونهامون رو جمع و جور کنیم بریم تو تاپیک برندگان 2016
وای که فردا شب چه شبی هستش
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: Mansour92 ، tabim4 ، faryas ، ziba62ka ، elnaz.sh ، alirezanz ، mona_ir
خدایا نمیدونم تو تقدیر من برای فردا چی در نظر گرفتی
ولی هر چی باشه قبول دارم و خودت می دونی که چقدر دوستت دارم
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: bardia55 ، tabim4 ، nima2016 ، faryas
داره کم کم وقتش فرا میرسه !!!
پاشین به دست و صورت یه آبی بزنید .
نیت یادتون نره

[عکس: wetd_s_4243490.jpg]
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
وقتشه ديگه، تاپيک برندگان 2016 هم ساخته شده، براي بار هزارم ميگم، کاشکي کسايي که واقعا به اين شانس نياز دارن برنده بشن
لاتاری 2016 نشد
2017؟؟
در حال انجام پروسه مهاجرت تحصیلی به آلمان
تشکر کنندگان: nima2016 ، pouya007 ، storagemeter ، mona_ir ، Ali Sepehr ، ostokhan ، puryapurya ، faryas
(2015-05-04 ساعت 16:13)faryas نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 16:05)elahe mousavi نوشته:  

منم از خوشحالی میپرم تو بغل همسره نداشته ام !!!!!!
چه خبره ۴ تا کاربر یهو اخراج شدند ! صحنه خیلی عجیبی این تایپیک اخراجی داده من داخلش نبودم !!!!!

والا من نمي تونم ساعت 8:30 ببينم چون فردا کار دارم و دیر وقت میرم خونه حدود 11 شب .اون ساعت همسر و پسرم هم خوابیدن.
پس بعد از دیدن قبولی خیلی اروم و بدون هیچ واکنشی لپ تابمو خاموش میکنم و روی تختم دراز میکشم و در حالی که نگاهم برای چند دقیقه به سقف خیره شده داد میزنم برننننننننننندههههههههههههههه شدمممممممممممممممممممممم.
جوری که تا چهار طبقه بالایی و چهار طبقه پایینی ما بر قاشون روشن بشه.
خوب خوشحالم خوشحال .متوجه میشین؟؟ 10 ساله دارم شرکت میکنمBig Grin
تشکر کنندگان: faryas ، pouya007 ، MEHR52 ، motinus ، ostokhan ، lottory2015 ، ziba62ka ، elnaz.sh ، azadeh.mohamad ، kuwait
یک نظرخواهی : دوستان به نظر شما این مهمانان که تعدادشون کم هم نیست و گاهی تعدادشون به 19 نفر هم رسیده چه کسانی میتونند باشند؟
به نظر من چند تایی از آنها همان صاحبان کافی نتها و همانهایی هستند که صدها و شاید هزاران را نفر را ثبت نامشون کرده اند و حالا منتظرند نتایج اعلام بشه و مژده بدند به دوستان و آشناهایشان ....................افسوس ....................هزاران افسوس ..................... همش خدا خدا می کنم که بزودی ثبت نام لاتاری پولی بشه و یا اصلا سیستم لاتاری کلا دگرگون بشه
تشکر کنندگان: pouya007 ، Ali_Hunter ، taherifar ، engmadelat ، lottory2015 ، amirrrrrrr
(2015-05-04 ساعت 16:50)alm80 نوشته:  وقتشه ديگه، تاپيک برندگان 2016 هم ساخته شده، براي بار هزارم ميگم، کاشکي کسايي که واقعا به اين شانس نياز دارن برنده بشن
به خاطر امضا قشنگت خاستم رتبه بدم اما لیوان امروزم پره ...فردا ان شا...
تشکر کنندگان: pouya007 ، alm80 ، motinus ، ostokhan
(2015-05-04 ساعت 14:23)mona_usa نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 11:37)alirezanz نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 10:06)mona_usa نوشته:  سلام صبح به خير دوستان
الان كه بايد برم دانشگاه تا ظهر فردا هم امتحان دارم هيچي نخوندم اصلا نميتونم تمركز كنم...
از ديشب ي دلشوره عجيبي دارم ... فكر نميكردم استرسي بشم چون كلا خوش شانس نيستم واسه همين فكر ميكردم برنده نميشم پس چه استرسي؟؟؟

اميدوارم همگي برنده بشيم

منم فردا امتحان دارم اما نمیدونم چرا هیچ استرس ندارمBig Grin

تازه از دانشگاه رسيدم خونه تا غذا بخورم و ... درس نخوندم حتما تو خوندي... در ضمن واسه امتحان دلشوره ندارم كه واسه لاتاري دارمBig GrinSad

منم تازه رسیدم خونه Wink از یونی صب اینجا بودمBig Grin

امتحان نخوندم هنوزBig Grin ولی واسه هیچکدومشون نمیدونم چرا استرس ندارمBig Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: mona_ir ، ostokhan ، lottory2015
اگه پدر مادرتون الان بیان و یه لکسس بهتون بدن چی حالی پیدا میکنین ؟
خوب حالا اینو تصور کنین که شما به بچه هاتون شناسنامه US رو میدین ...
پس بخاطر بچه هاتونم که شده مهاجرت اجباره، میدونم که البته خیلی سخته و شاید دیگه زیاد برای ماها جذاب نباشه .
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: tabim4 ، alirezanz ، taherifar ، motinus ، ostokhan ، lottory2015
(2015-05-04 ساعت 16:50)alm80 نوشته:  وقتشه ديگه، تاپيک برندگان 2016 هم ساخته شده، براي بار هزارم ميگم، کاشکي کسايي که واقعا به اين شانس نياز دارن برنده بشن

ساخته شده اما تا قبل از اعلام نتایج تایید نمیشه.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: tabim4 ، alirezanz ، mona_ir ، alm80 ، nazanin fatemi ، puryapurya ، lottory2015 ، faryas ، azadeh.mohamad
داشتم صفحات تاپیک و ورق میزدم یه چنتا مطلب دیدم

یکی از بچه ها گفته بود و خیلیا هم تایید کردن که بیشتر ایرانیا که ثبت نام میکنن هیچکدوم تصمیمی برای رفتن ندارن و همینجوری ثبت نام میکنن که شانسشونو محک بزنن و شانس برنده شدن ما کم شده و چرا شهرستانیا الکی ثبت نام میکنن! لاتاری باید پولی باشه و از این حرفا...

خب به نظر من اکثرا بچه های اینجا هم که منتظر اعلام نتایجن به طور کامل امادگی مهاجرت ندارن نه اینکه تصمیم به رفتن نداشته باشن ولی به هزار شاید و باید دانسته و ندانسته امادگی قبول یه همچین شوک بزرگی رو ندارن و هنوز مردد موندن تو دو راهی رفتن یا موندن.
اینو میخوام بگم که خدا به همه شانس برابر داده برای زندگی و این شرایطی که ما توش الان هستیم اسمش لاتاریه یعنی شانس!! اگه قرار باشه من شرکت کنم و شما شرکت نکنی اسمش شانس دیگه نمیشه غربال میشه.
یا همینطور اگه پولی باشه خب مسلما خیلیا شرکت نمیکنن این به منزله اینه که شانس زندگی دوباره و فکر تغییر رو ازشون بگیری قشنگیه این موضوع به شانسی بودنشه وگرنه هر سال چندین هزار نفر به روش های مختلف دارن از مرزها خارج میشن.
به نوعی لاتاری مهاجرت حساب نمیشه چون مطمئنا بیشتر ما هیچ برنامه ای نداریم براش فقط منتظریم شانسمون بزنه و اگه اسممون در بیاد بعد تصمیم بگیریم حالا چی؟؟؟؟ چی کار کنم؟؟ برم؟؟ نرم؟؟
درستشم همینه چون تا برنده نشی نمیتونی تصمیم بگیری برای چیزی که نداری.اگه برنده نشیم بعد چند روز ناراحتی همه چی فراموش میشه و منتظر تا لاتاری بعدی این اسمش مهاجرت نیست و ما هم مهاجر حساب نمیشیم. مهاجر اونیه که برای رفتن به هر در میزنه.
میبینم خیلی از بچه ها خیالبافی میکنن من برنده میشم حتما میرم و امریکا منتظر منه فرش قرمز پهنه و ... تا یه حدی قشنگه و نشون دهنده امیده اما از یه حدی که بگذره توهم میشه.

اهای شمایی که میگی همه حق شرکت ندارن که شانس من بیشتر شه حتما برم:
امریکا اونی که توی فیلما دیدی نیست خبری از کلاب و خیابونا و ادمای رنگارنگ نیست
مهاجرت خیلی غریب تر و سخت تر از اونیه که تو فکرته
اگه فکرای خوشگل و قشنگ رو بزاری کنار یه پرده ای از چشمات کنار میره که مهاجرت واقعی رو نشونت میده.
پس خواهشن قضاوت نکن راجع به کسی که نه میتونه بمونه نه میتونه به خانواده و زندگیش و کشورش پشت کنه و خیلی راحت بره

ببخشید طولانی شد.
تشکر کنندگان: nima2016 ، taherifar ، manheb1 ، amin_j ، motinus ، Officer ، payam373 ، puryapurya ، lottory2015 ، gallow ، mrlzdh ، faryas ، dd7472003 ، DELPHI5 ، bardia55 ، aaraam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان