کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
من به محض اینکه صفحه قبولیم رو ببینم اولین کاری که میکنم اینه که یه دل سیر داد میکشم، بعدددددش دوباره داد میکشم و بازم اگه تونستم دااااااااااااااااااااد میکشم ، خخخخخخ بعد به همه دوستام زنگ میزنم و خبرو بهشون میدم
خدایا این دادها رو از من نگیر خخخخخخخخخخخخخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، babisondes ، lottory2015
(2015-05-04 ساعت 17:09)moxtar88 نوشته:  من به محض اینکه صفحه قبولیم رو ببینم اولین کاری که میکنم اینه که یه دل سیر داد میکشم، بعدددددش دوباره داد میکشم و بازم اگه تونستم دااااااااااااااااااااد میکشم ، خخخخخخ بعد به همه دوستام زنگ میزنم و خبرو بهشون میدم
خدایا این دادها رو از من نگیر خخخخخخخخخخخخخ

سلام
اتفاقا به کسی نگی بهتره
چون بعدن مخل اعصابت میشن
تشکر کنندگان: alirezanz ، motinus ، lottory2015
(2015-05-04 ساعت 17:06)BLACK_DAY نوشته:  خب به نظر من اکثرا بچه های اینجا هم که منتظر اعلام نتایجن به طور کامل امادگی مهاجرت ندارن نه اینکه تصمیم به رفتن نداشته باشن ولی به هزار شاید و باید دانسته و ندانسته امادگی قبول یه همچین شوک بزرگی رو ندارن و هنوز مردد موندن تو دو راهی رفتن یا موندن.
اینو میخوام بگم که خدا به همه شانس برابر داده برای زندگی و این شرایطی که ما توش الان هستیم اسمش لاتاریه یعنی شانس!! اگه قرار باشه من شرکت کنم و شما شرکت نکنی اسمش شانس دیگه نمیشه غربال میشه.
یا همینطور اگه پولی باشه خب مسلما خیلیا شرکت نمیکنن این به منزله اینه که شانس زندگی دوباره و فکر تغییر رو ازشون بگیری قشنگیه این موضوع به شانسی بودنشه وگرنه هر سال چندین هزار نفر به روش های مختلف دارن از مرزها خارج میشن.
به نوعی لاتاری مهاجرت حساب نمیشه چون مطمئنا بیشتر ما هیچ برنامه ای نداریم براش فقط منتظریم شانسمون بزنه و اگه اسممون در بیاد بعد تصمیم بگیریم حالا چی؟؟؟؟ چی کار کنم؟؟ برم؟؟ نرم؟؟
دوست عزیز تعریفی که شما داری از لاتاری میدی در حد بازی و سرگرمیه، چرا باید کسی که آمادگی یک تغییر رو نداره یا تصمیمی برای یک موضوع نگرفته درجهتش اقدام کنه؟ منه نوعی که نه اطلاعاتی درباره مهاجرت و خارج دارم، نه سواد و پیش نیازهاشو دارم، و نه اصلا مشکلی در زندگی فعلی دارم باید در یک رقابت حذفی شرکت کنم که میتونه جای خیلی هارو که به این فرصت نیاز دارند بگیره؟؟ درسته لاتاری برمبنای قرعه و شانسه، ولی قرعه و شانس برا نیازمندان و واجدین شرایط، نه همینطور الکی و بی هدف. کسی که میخواد شانسشو امتحان کنه باید گل یاپوچ و ورق بازی کنه، لاتاری نباید اسم بنویسه، که اگه اسمش دربیاد جای ی کی دیگه رو گرفته و اگرم درنیاد در روند نتیجه ها تغییر بوجود آورده. لاتاری یک فرصته برا کسانی که قصد رفتن دارن ولی این امکان براشون بوجود اومده که شانس دستشونو بگیره و از راه سریع تر و راحت تری ببره. نه منبع درآمدزا برا کافی نته، نه وکیل، نه دفاتر خدمات مسافرتی، و نه وسیله پز دادن و چشم و هم چشمی.
با بخش آخر صحبت شما درباره سختی های آمریکا موافقم اما اینم بگم که مهاجر باید با آگاهی از سختی راه و ناملایمت های مقصد تصمیم به هجرت بگیره.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
چرا کسی تصویر شمارش معکوس رو نمیزاره؟؟؟؟؟؟؟/
2012-2017
تشکر کنندگان: alirezanz ، lottory2015
(2015-05-04 ساعت 17:06)BLACK_DAY نوشته:  داشتم صفحات تاپیک و ورق میزدم یه چنتا مطلب دیدم

یکی از بچه ها گفته بود و خیلیا هم تایید کردن که بیشتر ایرانیا که ثبت نام میکنن هیچکدوم تصمیمی برای رفتن ندارن و همینجوری ثبت نام میکنن که شانسشونو محک بزنن و شانس برنده شدن ما کم شده و چرا شهرستانیا الکی ثبت نام میکنن! لاتاری باید پولی باشه و از این حرفا...

خب به نظر من اکثرا بچه های اینجا هم که منتظر اعلام نتایجن به طور کامل امادگی مهاجرت ندارن نه اینکه تصمیم به رفتن نداشته باشن ولی به هزار شاید و باید دانسته و ندانسته امادگی قبول یه همچین شوک بزرگی رو ندارن و هنوز مردد موندن تو دو راهی رفتن یا موندن.
اینو میخوام بگم که خدا به همه شانس برابر داده برای زندگی و این شرایطی که ما توش الان هستیم اسمش لاتاریه یعنی شانس!! اگه قرار باشه من شرکت کنم و شما شرکت نکنی اسمش شانس دیگه نمیشه غربال میشه.
یا همینطور اگه پولی باشه خب مسلما خیلیا شرکت نمیکنن این به منزله اینه که شانس زندگی دوباره و فکر تغییر رو ازشون بگیری قشنگیه این موضوع به شانسی بودنشه وگرنه هر سال چندین هزار نفر به روش های مختلف دارن از مرزها خارج میشن.
به نوعی لاتاری مهاجرت حساب نمیشه چون مطمئنا بیشتر ما هیچ برنامه ای نداریم براش فقط منتظریم شانسمون بزنه و اگه اسممون در بیاد بعد تصمیم بگیریم حالا چی؟؟؟؟ چی کار کنم؟؟ برم؟؟ نرم؟؟
درستشم همینه چون تا برنده نشی نمیتونی تصمیم بگیری برای چیزی که نداری.اگه برنده نشیم بعد چند روز ناراحتی همه چی فراموش میشه و منتظر تا لاتاری بعدی این اسمش مهاجرت نیست و ما هم مهاجر حساب نمیشیم. مهاجر اونیه که برای رفتن به هر در میزنه.
میبینم خیلی از بچه ها خیالبافی میکنن من برنده میشم حتما میرم و آمریکا منتظر منه فرش قرمز پهنه و ... تا یه حدی قشنگه و نشون دهنده امیده اما از یه حدی که بگذره توهم میشه.

اهای شمایی که میگی همه حق شرکت ندارن که شانس من بیشتر شه حتما برم:
آمریکا اونی که توی فیلما دیدی نیست خبری از کلاب و خیابونا و ادمای رنگارنگ نیست
مهاجرت خیلی غریب تر و سخت تر از اونیه که تو فکرته
اگه فکرای خوشگل و قشنگ رو بزاری کنار یه پرده ای از چشمات کنار میره که مهاجرت واقعی رو نشونت میده.
پس خواهشن قضاوت نکن راجع به کسی که نه میتونه بمونه نه میتونه به خانواده و زندگیش و کشورش پشت کنه و خیلی راحت بره

ببخشید طولانی شد.

لاتاری اگر پولی باشه افرادی که قصد مهاجرت ندارن ثبت نام نمی کنن و این شانس برنده شدن بین افرادی که قصد مهاجرت دارن تقسیم میشه نه بین افرادی که موندن وسط به چه کنم چه کنم افتادن .
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، SamueL.p ، lottory2015
سلام دوستان عزیز ...امیداوارم که با اعلام نتایج خیلی ها قبول بشن...من از جا مانده های قبولی 2014 هستم منظور این که تمام مراحل رو طی کردم از ارسال مدارک تا مصاحبه ولی متاسفانه با وجود کلیر شدن ویزا تمام شد....به هر حال قسمت این بود ...توصیه من به شما دوستان این که بعد از اعلام نتایج و قبولیتون تا زمان دریافت ویزا به هیچ عنوان این قضیه رو مطرح نکنید و به دوستان و نزدیکان اعلام نکنید و انشااله بعد دریافت ویزا شادی رفتنتان را با دیگران تقسیم کنید....بعد از قبولی بهترین و مطمئن ترین راهنما برای شما سایت مهاجرسرا و مدیران ذلسوز می باشند که شما را از ابتدا تا انتهای لاتاری راهنمایی می کنند و شما نیاز به هیچ وکیلی ندارید در پابان برای همه شما ارزوی موفقیت و قبولی و تشکر ویژه برای مدیران این سایت دارم
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: alirezanz ، SamueL.p ، taherifar ، Abdorrezaa ، motinus ، babisondes ، lottory2015 ، ziba62ka ، tabim4 ، kuwait

.

من اگه برنده بشم ، قبل از هر چيز ; نگران ميشم ....

[عکس: Obama-pensive.jpg]

.
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
من شرمنده که زیاد نمیام اینجا چون دارم انگلیسی کار می کنم

راستی از جانب خوذم به دوست داران شا هزاده ویلیام بابت بچه ی دومش

تبریک میگم کاش توی دانشگاههای امریکا هم منم بتونم همسر یک پرنسزی

بشم اینم جزوی از رویاهای من در امریکاست

بعد بیام ایرانو یه کلاسی بزارم Big Grin بی خود نمی گن آمریکا هر ارزوی داشته باشی

بهش میرسی داماد جان کری یه ایرانی هست چرا من یا شما یا سایر

دوستان نباشند منم می خوام داماد ریس جمهور بعدی آمریکا باشم

وای امشب چه حالی دارم ...Big Grin
تشکر کنندگان: motinus ، ostokhan ، manheb1 ، SamueL.p ، elnaz.sh ، lottory2015 ، alirezanz ، puryapurya ، tabim4 ، Gl@diator
خدایا! مرا از آنان قرار ده که ندایشان کردی، پاسخت گفتند و نگاهشان کردی، مدهوش جلال تو گشت، با آنان، راز گفتی و نجوا کردی، آشکارا برای تو کار کردند.

خدایا! اگر محرومم سازی، کیست که روزیم دهد؟ و اگر خوارم کنی، کیست که یاریم کند؟

الهی مرا آن ده که آن به ...
امشب ازون شبای که ادم کلی میره توی فکر

فردا بغض گلوی ادم را خواهد فشرد
تشکر کنندگان: manheb1 ، Officer ، lottory2015
اینم از شمارش معکوس لاتاری....
البته از گوگل پیداش کردم.. امیدوارم صحیح باشه...
تشکر کنندگان: khatarnak ، manheb1 ، amirmc ، arman_ghasr68
(2015-05-04 ساعت 17:30)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 17:06)BLACK_DAY نوشته:  خب به نظر من اکثرا بچه های اینجا هم که منتظر اعلام نتایجن به طور کامل امادگی مهاجرت ندارن نه اینکه تصمیم به رفتن نداشته باشن ولی به هزار شاید و باید دانسته و ندانسته امادگی قبول یه همچین شوک بزرگی رو ندارن و هنوز مردد موندن تو دو راهی رفتن یا موندن.
دوست عزیز تعریفی که شما داری از لاتاری میدی در حد گل یا پوچه، چرا باید کسی که آمادگی یک تغییر رو نداره یا تصمیمی برای یک موضوع نگرفته درجهتش اقدام کنه؟ منه نوعی که نه اطلاعاتی درباره مهاجرت و خارج دارم، نه سواد و پیش نیازهاشو دارم، و نه اصلا مشکلی در زندگی فعلی دارم باید در یک رقابت حذفی شرکت کنم که میتونه جای خیلی هارو که به این فرصت نیاز دارند بگیره؟؟ درسته لاتاری برمبنای قرعه و شانسه، ولی قرعه و شانس برا نیازمندان و واجدین شرایط، نه همینطور الکی و بی هدف. کسی که میخواد شانسشو امتحان کنه باید گل یاپوچ و ورق بازی کنه، لاتاری نباید اسم بنویسه، که اگه اسمش دربیاد جای ی کی دیگه رو گرفته و اگرم درنیاد در روند نتیجه ها تغییر بوجود آورده. لاتاری یک فرصته برا کسانی که قصد رفتن دارن ولی این امکان براشون بوجود اومده که شانس دستشونو بگیره و از راه سریع تر و راحت تری ببره. نه منبع درآمدزا برا کافی نته، نه وکیل، نه دفاتر خدمات مسافرتی، و نه وسیله پز دادن و چشم و هم چشمی.
با بخش آخر صحبت شما درباره سختی های آمریکا موافقم اما اینم بگم که مهاجر باید با آگاهی از سختی راه و ناملایمت های مقصد تصمیم به هجرت بگیره.

مرسی از توجهتون و ابراز نظر
قطعا کسی که ثبت نام میکنه قصد رفتن داره یا یه گوشه چشمی داره به مهاجرت
دوست من. روی صحبت من برای کسی بود که غرق در خیالبافی از برنده شدن این حرف و زد و هنوز متوجه نشده که معنیه لاتاری یعنی چی
اینطور در نظر بگیرید که سهمیه ایران 1000 ویزاست اگه 100 نفر هم شرکت کنن بازم شانس برابر دارن و دلیل نیست عین 100 نفر برنده شن این یه قرعه کشیه و به تعداد هیچ ربطی نداره اگه قرار باشه برنده شید میشید. من نمیدونم چرا ما ایرانیا فکر میکنیم بقیه جای ما رو تنگ کردن و مانع پیشرفت ما هستن در صورتی که اینطور نیست.
اگه لاتاری فرصته باید برای همه باشه نه فقط کسایی که فکر میکنن میخوان برن
من شخصا ادمی رو میشناسم که غرق در فلاکت لاتاری برنده شد و رفت و موفق شد با اینکه نه پول مهاجرت داشت نه شرایط نه هیچ فکری برای رفتن. حالا ما باید بگیم چون تو فکر رفتن نداشتی ثبت نامت اشتباه بود؟؟
خون هیچ کدوم ما رنگی تر از بقیه نیست
تشکر کنندگان: lottory2015 ، mrlzdh
داداش ساموئل

اصل سایت اینجاست

http://www.timeanddate.com/countdown/gen...ery%202016

موفق باشید
تشکر کنندگان: SamueL.p ، manheb1 ، lottory2015 ، tabim4 ، mrlzdh
(2015-05-04 ساعت 17:33)Richard نوشته:  چرا کسی تصویر شمارش معکوس رو نمیزاره؟؟؟؟؟؟؟/

من نتونستم عکس بزارم میخوای ببینی برو لینک زیر:

http://www.timeanddate.com/countdown/gen...016+RESULT
دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
بسیار سنگین تر از دردیست که
انسان را به فریاد وا میدارد...!
و انسانها فقط به فریاد هم میرسند،
نه به سکوت هم!

-------------------------------------------------------------------------
2017 : HAS NOT BEEN SELECTED
2016 : HAS NOT BEEN SELECTED  
تشکر کنندگان: alirezanz ، lottory2015 ، tabim4 ، Richard
(2015-05-04 ساعت 16:00)Un4given نوشته:  ویزای یکضرب رو فقط دانشجوهایی که ترجیحا سن کمتر دارن و البته ارشد میخونن عموما میگیرن + اونهایی که الان ساکن یه کشور دیگه مخصوصا کانادا هستند. البته به خانومها بخاطر نداشتن خدمت هم راحتتر یکضرب میدن .برای بقیه علی الخصوص خدمت رفته ها وسنهای بالای 30 سال 99% چک میخورن .
سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعاتی که دادید من هم فرمایش شما رو کاملتر میکنم :اشخاصی که کلیرنس میگیرند(یعنی پرونده آنها نیاز به بررسی دارد ) ۱-کسایی که خدمت سربازی رفته اند ۲-کسایی که شغل دولتی دارند۳-دانشجویانی که درمقطع ارشد ویا دکتری هستندورشته تحصیلی آنها حساس است ۴-کسایی که شغل آنها برای آفیسر دارای ابهام است ویا درجاهای حساس مشغول کارند.
کسایی که به احتمال خیلی زیاد یکضرب میگیرند۱-خانم ها ی خانه دار که کار نمیکنند۲-بچه های دانش آموز۳-خانمهای دانشجوی مقطع کارشناسی۴-آقایان دانشجوی مقطع کارشناسی که سربازی نرفته اند۵-آقایان مقطع ارشد که سربازی نرفته اندورشته تحصیلی آنها حساس نیست ۵-آقایان دیپلم وفوق دیپلم ولیسانس که سربازی نرفته اند .
کسایی که ریجکت میشوند(یعنی موقع مصاحبه رد میشوند)۱-کسایی که دیپلم کامل ندارن ونمی توانند هم سابقه کار مورد قبول آنها را داشته باشند۲-کسایی که در فرمds260 به عمد اطلاعات غلط نوشته باشند وبعدا آنها را تصحیح نکرده باشند۳-کسایی که به آفیسر دروغ بگویند واطلاعات خلاف واقع بدهند.ودرخاتمه من اعتقاد دارم که ما ایرانیان هرگز دروغ نخواهیم گفت وجز راستی پندار دیگری نداریم .همگی شاد باشید
تشکر کنندگان: eybaba ، amir_ebrahimi99 ، manheb1 ، payamshad ، puryapurya ، milade ، lottory2015 ، amin_j ، elahe mousavi ، motinus

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان